Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Basingstoke, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:20
12:50 Sibiu 13:20 Covasna 15:25 Darabani 12:30 Aiud 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 12:35 Teius 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 15:30 Roman 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani
04:35
11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului
04:52
09:30 Oradea 14:30 Turda 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 16:10 Alba Iulia 10:30 Alesd 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 15:00 Ludus 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 15:10 Aiud 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 16:00 Targu Mures
11:00 Danytur
09:00 Brad 08:00 Oradea 18:00 Pascani 19:40 Braila 10:00 Zalau 17:00 Roman 18:00 Suceava 15:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Bistrita 13:00 Ludus 04:00 Oradea 10:45 Floresti 17:30 Piatra Neamt 03:55 Schwechat 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 08:00 Arad 18:30 Barlad 16:00 Targu Neamt 19:00 Husi 08:00 Oradea 16:30 Bacau 17:00 Gura Humorului 14:30 Brasov 09:00 Nasaud 13:20 Campia Turzii 19:20 Harlau 10:30 Gilau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 04:00 Viena 14:00 Reghin 17:30 Negresti 20:00 Saveni 06:00 Onesti 16:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Sighisoara 07:00 Beclean 13:00 Turda 19:00 Cotnari 10:00 Huedin 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 19:20 Galati 12:00 Dej 18:00 Vaslui 19:00 Botosani 15:30 Targu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei 13:40 Targu Mures 05:00 Gherla 12:00 Cluj Napoca 18:00 Girov 09:00 Alesd 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj
11:00 Danytur
23:15 Dover
11:00
06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin
15:45
21:00 Dover
Sosiri
De la Ora

07:15 Tulcea 07:15 Vaslui 07:15 Giurgiu 07:15 Constanta
00:00

21:20 Constanta
00:05

05:55 Braila
00:10

21:20 Mangalia
00:10

07:15 Turnu Magurele
00:10

21:20 Medgidia
00:15

21:20 Tulcea
00:20

07:15 Corabia
00:20

07:15 Craiova
00:25

21:20 Cernavoda
00:30

07:15 Mangalia 07:15 Alexandria
00:30

05:55 Galati
00:40

07:15 Medgidia 07:15 Filiasi
00:40

07:15 Braila
00:45

07:15 Hirsova 07:15 Slatina (Olt)
00:50

05:55 Buzau
01:00

21:20 Giurgiu
01:00

07:15 Galati 07:15 Tandarei
01:00

21:20 Alexandria
01:10

07:15 Filiasi
01:10

01:30 Tulcea
01:15

21:20 Fetesti
01:20

07:15 Rovinari
01:20

01:30 Braila
01:20

05:55 Ramnicu Sarat
01:30

21:20 Braila
01:30

07:15 Tecuci 07:15 Isalnita
01:30

07:15 Targu Carbunesti
01:40

07:15 Barlad 07:15 Motru
01:45

07:15 Resita
01:50

05:55 Tecuci
01:55

07:15 Caransebes
01:55

21:20 Calarasi
02:00

07:15 Lugoj 07:15 Slobozia 07:15 Husi
02:00

01:30 Mangalia
02:00

07:15 Timisoara
02:05

07:15 Bucuresti 07:15 Arad
02:10

05:55 Focsani
02:15

07:15 Buzau
02:15

07:15 Targu Jiu
02:20

07:15 Petrosani
02:25

21:20 Galati
02:30

07:15 Hateg
02:30

07:15 Poiana Largului
02:35

07:15 Focsani 07:15 Calan
02:40

05:55 Adjud
02:45

07:15 Hunedoara 07:15 Marasesti
02:50

07:15 Adjud
02:55

05:55 Barlad
03:00

21:20 Slobozia
03:00

07:15 Pitesti 07:15 Sascut 07:15 Deva
03:00

01:30 Galati 01:30 Constanta
03:00

07:15 Bacau
03:05

21:20 Tecuci
03:10

07:15 Roman 07:15 Ramnicu Sarat
03:10

01:30 Medgidia
03:10

07:15 Negresti 07:15 Campina 07:15 Simeria
03:20

05:55 Husi
03:30

21:20 Barlad
03:30

07:15 Sinaia 07:15 Orastie 07:15 Iasi
03:30

01:30 Ianca
03:30

05:55 Dorohoi
03:35

07:15 Podu Iloaiei
03:35

07:15 Predeal 07:15 Deleni 07:15 Sebes
03:40

05:55 Onesti
03:45

07:15 Harlau
03:45
Danytur
05:00 Schwechat 05:00 Schwechat
03:50

21:20 Husi
03:50

07:15 Lancram 07:15 Brasov 07:15 Targu Frumos
03:50

07:15 Pascani
03:55

05:55 Vaslui
04:00

21:20 Bucuresti
04:00

07:15 Motca 07:15 Targu Secuiesc 07:15 Alba Iulia
04:00

01:30 Calarasi
04:00

07:15 Cristesti 07:15 Sfantu Gheorghe
04:05

05:55 Comanesti
04:10

07:15 Covasna 07:15 Timisesti
04:10

01:30 Cernavoda
04:10

05:55 Bucuresti
04:15

07:15 Dumbrava
04:15

01:30 Slobozia
04:15

05:55 Moinesti
04:20

21:20 Vaslui
04:20

07:15 Targu Ocna
04:20

01:30 Harsova
04:20

07:15 Targu Neamt
04:25

05:55 Botosani
04:30

21:20 Urziceni
04:30

07:15 Sovata 07:15 Onesti 07:15 Teius
04:30

01:30 Faurei
04:30

05:55 Craiova
04:35

07:15 Piatra Neamt
04:35

05:55 Iasi
04:40

21:20 Buzau
04:40

07:15 Comanesti 07:15 Durau 07:15 Bicaz
04:40

01:30 Tecuci
04:40

07:15 Aiud 07:15 Grinties
04:45

21:20 Ramnicu Sarat
04:50

07:15 Moinesti 07:15 Borsec
04:50

01:30 Barlad
04:50

07:15 Toplita
04:55

05:55 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
05:00 Braila 05:00 Focsani 05:00 Braila
05:00

21:20 Focsani
05:00

07:15 Unirea 07:15 Fagaras 07:15 Miercurea Ciuc
05:00

01:30 Lehliu
05:00

05:55 Filiasi
05:05

07:15 Sfantu Gheorghe
05:05

05:55 Ploiesti
05:10

21:20 Iasi
05:10

07:15 Morareni 07:15 Vestem
05:10

01:30 Tandarei
05:10

07:15 Reghin
05:15

05:55 Suceava
05:20
Danytur
05:00 Tecuci
05:20

07:15 Ramnicu Valcea 07:15 Medias
05:20

07:15 Sighisoara
05:25

05:55 Bacau
05:30
Danytur
05:00 Galati 05:00 Galati
05:30

07:15 Sibiu 07:15 Dolhasca 07:15 Targu Mures
05:30

01:30 Husi
05:30

07:15 Falticeni
05:35

05:55 Negresti
05:40
Danytur
05:00 Marasesti
05:40

21:20 Targu Frumos
05:40

07:15 Miercurea Sibiului 07:15 Suceava
05:40

01:30 Vaslui
05:40

05:55 Harlau
05:45

07:15 Veresti
05:45

05:55 Constanta
05:50

07:15 Sighisoara 07:15 Darabani
05:50

07:15 Botosani
05:55

05:55 Campina
06:00
Danytur
05:00 Adjud 05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Saveni
06:00

21:20 Harlau
06:00

07:15 Gura Humorului 07:15 Medias 07:15 Turda
06:00

01:30 Giurgiu 01:30 Iasi
06:00

05:55 Buhusi
06:05

07:15 Campulung Moldovenesc
06:05

05:55 Roznov
06:10
Danytur
05:00 Husi 05:00 Husi
06:10

21:20 Roman
06:10

07:15 Iacobeni
06:10

01:30 Podu Iloaiei 01:30 Alexandria
06:10

05:55 Targu Frumos
06:15

21:20 Adjud
06:15

07:15 Borsa
06:15

01:30 Turnu Magurele
06:15

05:55 Gura Humorului
06:20

07:15 Vatra Dornei
06:20

01:30 Caracal 01:30 Harlau
06:20

07:15 Prundu Bargaului
06:25

05:55 Falticeni
06:30
Danytur
05:00 Botosani
06:30

21:20 Bacau
06:30

07:15 Bistrita
06:30

01:30 Flamanzi 01:30 Slatina (Olt)
06:30

05:55 Rovinari
06:35

07:15 Beclean
06:35

05:55 Pascani
06:40

21:20 Slatina (Olt)
06:40

07:15 Baia Mare
06:40

01:30 Botosani
06:40

05:55 Motca
06:45

11:00 Dover
06:45

21:20 Radauti
06:45

07:15 Dej
06:45

01:30 Saveni
06:45

05:55 Piatra Neamt
06:50

21:20 Dorohoi
06:50

07:15 Cluj Napoca
06:50

01:30 Darabani
06:50

05:55 Roman
06:55

21:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

07:15 Cluj Napoca
06:55

05:55 Cristesti
07:00
Danytur
05:00 Harlau 05:00 Vaslui 05:00 Iasi 05:00 Vaslui
07:00

21:20 Targoviste
07:00

07:15 Cluj Napoca 07:15 Gilau 07:15 Cluj Napoca
07:00

01:30 Bucuresti 01:30 Dorohoi 01:30 Craiova
07:00

05:55 Targu Jiu
07:05

21:20 Pitesti
07:05

07:15 Huedin
07:05

05:55 Brasov
07:10

21:20 Ploiesti
07:10

07:15 Negreni
07:10

01:30 Filiasi 01:30 Vanatori
07:10

05:55 Cernavoda
07:15
Danytur
05:00 Cotnari
07:15

21:20 Targu Neamt
07:15

07:15 Piatra Craiului
07:15

21:20 Buhusi
07:20

07:15 Beius
07:20

01:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:20 Roznov
07:25

07:15 Alesd
07:25

05:55 Fetesti
07:30
Danytur
05:00 Targu Frumos 05:00 Suceava
07:30

21:20 Piatra Neamt
07:30

07:15 Oradea
07:30

01:30 Pitesti 01:30 Rovinari
07:30

07:15 Bors
07:35

01:30 Resita
07:40

01:30 Caransebes
07:50

05:55 Targu Neamt
08:00
Danytur
05:00 Negresti 05:00 Negresti 05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani
08:00

21:20 Onesti
08:00

01:30 Ramnicu Valcea 01:30 Targu Jiu
08:00

21:20 Botosani
08:10

01:30 Bumbesti Jiu 01:30 Targoviste
08:10

21:20 Pascani
08:20

01:30 Sinaia 01:30 Petrosani
08:20

05:55 Fagaras
08:30

21:20 Craiova
08:30

01:30 Poiana Largului 01:30 Predeal 01:30 Hateg
08:30

05:55 Petrosani
08:35

01:30 Bicaz
08:35

21:20 Falticeni
08:40

01:30 Campina 01:30 Hunedoara 01:30 Piatra Neamt
08:40

05:55 Poiana Largului
08:50

01:30 Deva 01:30 Urziceni
08:50

05:55 Hateg
08:53

05:55 Sibiu
08:55

05:55 Hunedoara
09:00
Danytur
05:00 Roman 05:00 Comanesti 05:00 Roman
09:00

21:20 Suceava
09:00

01:30 Gheorgheni 01:30 Ploiesti 01:30 Lugoj
09:00

01:30 Timisoara 01:30 Sovata 01:30 Buzau
09:10

05:55 Sebes
09:15

21:20 Filiasi
09:15
Danytur
05:00 Girov
09:20

01:30 Ramnicu Sarat 01:30 Arad
09:20

05:55 Toplita
09:30

21:20 Targu Secuiesc
09:30

01:30 Chisineu Cris 01:30 Focsani 01:30 Miercurea Ciuc
09:30

21:20 Brasov
09:40

01:30 Marasesti 01:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

21:20 Bicaz
09:50

01:30 Toplita 01:30 Adjud 01:30 Salonta
09:50

05:55 Deva
10:00
Danytur
05:00 Gura Humorului 05:00 Bacau 05:00 Targu Neamt 05:00 Piatra Neamt 05:00 Bacau 05:00 Miercurea Ciuc
10:00

21:20 Ramnicu Valcea
10:00

01:30 Bacau 01:30 Gilau 01:30 Reghin
10:00

21:20 Gura Humorului
10:10

01:30 Roman 01:30 Onesti
10:10

01:30 Targu Frumos
10:15

21:20 Moinesti
10:20

01:30 Moinesti 01:30 Pascani
10:20

05:55 Reghin
10:30
Danytur
05:00 Bicaz
10:30

21:20 Fagaras
10:30

01:30 Motca 01:30 Comanesti
10:30

21:20 Comanesti
10:40

01:30 Targu Neamt 01:30 Covasna
10:40

21:20 Targu Jiu
10:50

01:30 Targu Secuiesc 01:30 Falticeni
10:50

01:30 Suceava
10:55
Danytur
05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Onesti
11:00

21:20 Campulung Moldovenesc
11:00

01:30 Radauti 01:30 Brasov
11:00

01:30 Gura Humorului
11:05

21:20 Targu Ocna
11:10

01:30 Fagaras 01:30 Campulung Moldovenesc
11:10

21:20 Gheorgheni
11:20

01:30 Sibiu 01:30 Vatra Dornei
11:20

01:30 Sebes
11:25

05:55 Alba Iulia
11:30

21:20 Reghin
11:30

01:30 Prundu Bargaului 01:30 Alba Iulia
11:30

01:30 Teius
11:35

21:20 Toplita
11:40

07:15 Budapesta
11:40

01:30 Nasaud 01:30 Aiud
11:40

01:30 Bistrita
11:45

21:20 Sighisoara
11:50

01:30 Targu Mures
11:50

01:30 Beclean
11:55
Danytur
05:00 Targu Secuiesc 05:00 Praid 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Medias 05:00 Vatra Dornei
12:00

21:20 Orastie
12:00

01:30 Dej 01:30 Turda
12:00

21:20 Deva
12:10

21:20 Caransebes
12:20

21:20 Targu Mures
12:30

01:30 Gherla
12:30

21:20 Vatra Dornei
12:40

21:20 Resita
12:50

21:20 Blaj
12:55
Danytur
05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Reghin 05:00 Blaj 05:00 Sfantu Gheorghe
13:00

21:20 Sibiu
13:00

21:20 Medias
13:10

21:20 Sebes
13:20

05:55 Targu Mures
13:30

01:30 Cluj Napoca
13:30

05:55 Aiud
13:45

01:30 Bontida
13:50

05:55 Ludus
14:00
Danytur
05:00 Brasov 05:00 Fagaras 05:00 Brasov 05:00 Teius
14:00

21:20 Bistrita
14:00

01:30 Baia Mare
14:00

01:30 Satu Mare
14:10

21:20 Lugoj
14:20

01:30 Zalau
14:20

05:55 Turda
14:30

01:30 Huedin
14:30

21:20 Aiud
14:40

05:55 Cluj Napoca
15:00
Danytur
05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara 05:00 Avrig
15:00

21:20 Beclean
15:00

21:20 Dej
15:15

21:20 Turda
15:20
Danytur
05:00 Sibiu
15:30

21:20 Gherla
15:45
Danytur
05:00 Bistrita 05:00 Targu Mures 05:00 Dej 05:00 Targu Mures 05:00 Zlatna
16:00

21:20 Cluj Napoca
16:00
Danytur
05:00 Ludus 05:00 Sebes 05:00 Ludus
16:30

21:20 Timisoara
16:30

21:20 Huedin
16:45

05:55 Huedin
17:00
Danytur
05:00 Campia Turzii 05:00 Nasaud 05:00 Abrud 05:00 Campia Turzii
17:00

21:20 Arad
17:00

21:20 Oradea
17:15

21:20 Nadlac
17:20
Danytur
05:00 Beclean 05:00 Turda 05:00 Turda
17:30

01:30 Alesd
17:40

05:55 Alesd
18:00
Danytur
05:00 Cluj Napoca 05:00 Gherla 05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Brad 05:00 Zalau
18:00

01:30 Oradea
18:00
Danytur
05:00 Dover
18:10

05:55 Oradea
18:30
Danytur
05:00 Floresti 05:00 Floresti
18:30

05:55 Bors
18:45
Danytur
05:00 Gilau 05:00 Gilau
19:00
Danytur
05:00 Huedin 05:00 Huedin
20:00
Danytur
05:00 Alesd 05:00 Alesd
21:00
Danytur
05:00 Arad 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea
22:00