Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Canterbury, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:50
14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin
05:30
18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi
08:30
00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna
19:30 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
21:00
23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea
21:30
20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut
23:00 Danytur
20:00 Saveni 14:00 Vatra Dornei 16:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Gherla 07:00 Beclean 18:00 Girov 18:40 Tecuci 14:00 Fagaras 16:00 Comanesti 10:00 Deva 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:40 Tecuci 16:30 Bacau 16:00 Comanesti 14:30 Brasov 12:00 Blaj 13:20 Campia Turzii 09:30 Abrud 10:30 Gilau 18:30 Targu Frumos 19:00 Iasi 12:00 Dej 14:00 Reghin 19:00 Botosani 18:00 Suceava 19:00 Botosani 12:00 Bistrita 14:00 Vatra Dornei 04:00 Oradea 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 18:20 Marasesti 13:30 Avrig 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 18:20 Marasesti 06:00 Onesti 15:00 Miercurea Ciuc 14:00 Sighisoara 11:00 Teius 13:00 Turda 09:00 Brad 10:00 Huedin 18:00 Pascani 18:30 Targu Frumos 10:00 Zalau 12:00 Dej 10:00 Zalau 17:00 Gura Humorului 18:00 Suceava 09:00 Nasaud 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 18:00 Adjud 13:00 Sibiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 18:00 Adjud 15:30 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Mures 10:30 Alba Iulia 12:00 Cluj Napoca 08:00 Arad 09:00 Alesd 16:00 Targu Neamt 18:00 Pascani 08:00 Oradea 08:00 Oradea 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Gura Humorului 07:00 Beclean 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 19:00 Focsani 16:00 Praid 17:00 Targu Ocna 11:30 Sebes 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 19:00 Focsani 17:00 Roman 17:00 Targu Ocna 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Medias 13:00 Ludus 10:00 Zlatna 10:45 Floresti 19:00 Iasi 03:55 Schwechat 14:00 Reghin 16:00 Targu Neamt 20:00 Saveni
Sosiri
De la Ora

02:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
16:45 Targu Jiu 16:45 Targu Jiu
00:00

19:20 Constanta
00:05

19:20 Mangalia
00:10

19:20 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
16:45 Ramnicu Valcea 16:45 Ramnicu Valcea 16:45 Ramnicu Valcea
00:15

19:20 Tulcea
00:20

02:00 Galati
00:30

19:20 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
16:45 Targu Mures 16:45 Targu Mures
00:30

02:00 Buzau
01:00

19:20 Giurgiu
01:00

19:20 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
16:45 Petrosani 16:45 Reghin 16:45 Reghin 16:45 Petrosani
01:15

22:20 Tulcea 22:20 Tulcea
01:15

19:20 Fetesti
01:20

22:20 Braila 22:20 Braila
01:20

02:00 Ramnicu Sarat
01:30

19:20 Braila
01:30
MaxiBus Travel
16:45 Resita 16:45 Resita
01:30

02:00 Tecuci
02:00

19:20 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
16:45 Berchem
02:00

22:20 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
16:45 Hateg 16:45 Hateg
02:10

02:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
16:45 Sibiu 16:45 Caransebes 16:45 Caransebes 16:45 Sibiu 16:45 Sibiu
02:15

19:20 Galati
02:30
MaxiBus Travel
16:45 Bistrita 16:45 Bistrita
02:30

02:00 Barlad
02:45

02:00 Adjud
03:00

19:20 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
16:45 Lugoj 16:45 Lugoj 16:45 Hunedoara 16:45 Hunedoara
03:00

22:20 Constanta 22:20 Galati 22:20 Galati
03:00

19:20 Tecuci
03:10

22:20 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
16:45 Sebes 16:45 Sebes 16:45 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
16:45 Deva 16:45 Deva
03:20

02:00 Husi
03:30

19:20 Barlad
03:30

22:20 Ianca 22:20 Ianca
03:30

02:00 Dorohoi
03:35

02:00 Vaslui
03:45
Danytur
18:20 Schwechat
03:50

19:20 Husi
03:50

02:00 Bacau
04:00

19:20 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
16:45 Brad 16:45 Timisoara 16:45 Timisoara 16:45 Alba Iulia 16:45 Alba Iulia 16:45 Alba Iulia 16:45 Brad
04:00

22:20 Calarasi
04:00

22:20 Cernavoda
04:10

22:20 Slobozia
04:15

19:20 Vaslui
04:20

22:20 Harsova
04:20

02:00 Onesti
04:30

19:20 Urziceni
04:30

22:20 Faurei 22:20 Faurei
04:30

19:20 Buzau
04:40

22:20 Tecuci 22:20 Tecuci
04:40

02:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
16:45 Aiud 16:45 Aiud 16:45 Aiud
04:45

19:20 Ramnicu Sarat
04:50

22:20 Barlad 22:20 Barlad
04:50
Danytur
18:20 Focsani 18:20 Focsani 18:20 Braila
05:00

03:30 Barlad
05:00

02:00 Botosani
05:00

19:20 Focsani
05:00

22:20 Lehliu
05:00

19:20 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
16:45 Turda 16:45 Turda 16:45 Turda
05:10

22:20 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
16:45 Arad 16:45 Arad
05:15
Danytur
18:20 Tecuci 18:20 Tecuci
05:20

02:00 Podu Iloaiei
05:20
Danytur
18:20 Galati
05:30

03:30 Husi
05:30

02:00 Roman
05:30
MaxiBus Travel
16:45 Zalau 16:45 Zalau
05:30

22:20 Husi 22:20 Husi
05:30
Danytur
18:20 Marasesti 18:20 Marasesti
05:40

19:20 Targu Frumos
05:40

22:20 Vaslui 22:20 Vaslui
05:40

02:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
16:45 Cluj Napoca 16:45 Cluj Napoca 16:45 Cluj Napoca
05:45
Danytur
18:20 Barlad 18:20 Saveni 18:20 Saveni 18:20 Adjud 18:20 Adjud
06:00

02:00 Suceava
06:00

19:20 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
16:45 Stei 16:45 Stei
06:00

00:30 Giurgiu 00:30 Constanta 00:30 Giurgiu 00:30 Constanta
06:00

22:20 Iasi 22:20 Giurgiu 22:20 Iasi 22:20 Giurgiu
06:00
Danytur
18:20 Husi
06:10

02:00 Harlau
06:10

19:20 Roman
06:10

00:30 Turnu Magurele 00:30 Turnu Magurele
06:10

22:20 Alexandria 22:20 Alexandria 22:20 Podu Iloaiei 22:20 Podu Iloaiei
06:10

02:00 Targu Frumos
06:15

19:20 Adjud
06:15

22:20 Turnu Magurele 22:20 Turnu Magurele
06:15

02:00 Piatra Neamt
06:20

00:30 Corabia 00:30 Corabia
06:20

22:20 Caracal 22:20 Caracal 22:20 Harlau 22:20 Harlau
06:20
Danytur
18:20 Botosani 18:20 Botosani
06:30

02:00 Ruginoasa
06:30

19:20 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
16:45 Beius 16:45 Beius 16:45 Salonta 16:45 Salonta
06:30

00:30 Alexandria 00:30 Alexandria 00:30 Mangalia 00:30 Mangalia
06:30

22:20 Flamanzi 22:20 Flamanzi 22:20 Slatina (Olt) 22:20 Slatina (Olt)
06:30

02:00 Pascani
06:40

19:20 Slatina (Olt)
06:40

00:30 Filiasi 00:30 Filiasi 00:30 Medgidia 00:30 Medgidia
06:40

22:20 Botosani 22:20 Botosani
06:40

03:30 Vaslui
06:45

19:20 Radauti
06:45

22:20 Saveni 22:20 Saveni
06:45

02:00 Targu Neamt
06:50

19:20 Dorohoi
06:50

00:30 Hirsova 00:30 Hirsova 00:30 Slatina (Olt) 00:30 Slatina (Olt)
06:50

22:20 Darabani 22:20 Darabani
06:50

19:20 Drobeta Turnu Severin
06:55
Danytur
18:20 Iasi 18:20 Vaslui 18:20 Harlau 18:20 Harlau 18:20 Iasi
07:00

02:00 Falticeni
07:00

19:20 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
16:45 Sanmartin
07:00

00:30 Tandarei 00:30 Tandarei 00:30 Tulcea 00:30 Craiova 00:30 Craiova
07:00

22:20 Dorohoi 22:20 Bucuresti 22:20 Craiova 22:20 Craiova 22:20 Dorohoi
07:00

19:20 Pitesti
07:05

19:20 Ploiesti
07:10

00:30 Braila 00:30 Filiasi 00:30 Filiasi
07:10

22:20 Vanatori 22:20 Vanatori 22:20 Filiasi 22:20 Filiasi
07:10
Danytur
18:20 Cotnari 18:20 Cotnari
07:15

19:20 Targu Neamt
07:15

00:30 Galati
07:15

19:20 Buhusi
07:20

00:30 Rovinari 00:30 Rovinari
07:20

22:20 Drobeta Turnu Severin 22:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:20 Roznov
07:25

00:30 Tecuci
07:25
Danytur
18:20 Suceava 18:20 Suceava 18:20 Targu Frumos 18:20 Targu Frumos
07:30

03:30 Botosani
07:30

02:00 Gura Humorului
07:30

19:20 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
16:45 Oradea
07:30

00:30 Isalnita 00:30 Isalnita
07:30

22:20 Pitesti 22:20 Rovinari 22:20 Rovinari
07:30

00:30 Barlad
07:35

00:30 Targu Carbunesti 00:30 Targu Carbunesti
07:40

22:20 Resita 22:20 Resita
07:40

00:30 Husi 00:30 Motru 00:30 Motru
07:45

00:30 Resita 00:30 Resita
07:50

22:20 Caransebes 22:20 Caransebes
07:50

00:30 Caransebes 00:30 Caransebes
07:55
Danytur
18:20 Negresti 18:20 Targu Ocna 18:20 Targu Ocna 18:20 Pascani 18:20 Pascani
08:00

03:30 Iasi 03:30 Harlau
08:00

19:20 Onesti
08:00

00:30 Buzau 00:30 Lugoj 00:30 Lugoj 00:30 Slobozia 00:30 Slobozia
08:00

22:20 Ramnicu Valcea 22:20 Targu Jiu 22:20 Targu Jiu
08:00

00:30 Timisoara 00:30 Timisoara
08:05

19:20 Botosani
08:10

00:30 Arad 00:30 Arad 00:30 Focsani 00:30 Bucuresti 00:30 Bucuresti
08:10

22:20 Bumbesti Jiu 22:20 Bumbesti Jiu 22:20 Targoviste
08:10

00:30 Marasesti
08:15

19:20 Pascani
08:20

00:30 Targu Jiu 00:30 Targu Jiu
08:20

22:20 Sinaia 22:20 Petrosani 22:20 Petrosani
08:20

00:30 Petrosani 00:30 Petrosani 00:30 Adjud
08:25

03:30 Podu Iloaiei 03:30 Braila
08:30

02:00 Campulung Moldovenesc
08:30

19:20 Craiova
08:30

00:30 Hateg 00:30 Hateg
08:30

22:20 Predeal 22:20 Hateg 22:20 Hateg 22:20 Poiana Largului 22:20 Poiana Largului
08:30

00:30 Sascut
08:35

22:20 Bicaz 22:20 Bicaz
08:35

19:20 Falticeni
08:40

00:30 Calan 00:30 Calan
08:40

22:20 Campina 22:20 Piatra Neamt 22:20 Piatra Neamt 22:20 Hunedoara 22:20 Hunedoara
08:40

03:30 Targu Frumos
08:45

00:30 Bacau
08:45

00:30 Hunedoara 00:30 Hunedoara
08:50

22:20 Deva 22:20 Deva 22:20 Urziceni
08:50

00:30 Roman
08:55
Danytur
18:20 Comanesti 18:20 Comanesti 18:20 Roman
09:00

03:30 Piatra Neamt 03:30 Galati
09:00

19:20 Suceava
09:00

00:30 Pitesti 00:30 Pitesti 00:30 Deva 00:30 Deva 00:30 Vaslui
09:00

22:20 Ploiesti 22:20 Lugoj 22:20 Lugoj 22:20 Gheorgheni 22:20 Gheorgheni
09:00

00:30 Negresti
09:05

00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Iasi
09:10

22:20 Sovata 22:20 Sovata 22:20 Timisoara 22:20 Timisoara 22:20 Buzau
09:10

03:30 Pascani 03:30 Pascani
09:15

19:20 Filiasi
09:15

00:30 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
18:20 Girov 18:20 Girov
09:20

00:30 Campina 00:30 Deleni 00:30 Campina
09:20

22:20 Ramnicu Sarat 22:20 Arad 22:20 Arad
09:20

00:30 Harlau
09:25

02:00 Vatra Dornei
09:30

19:20 Targu Secuiesc
09:30

00:30 Targu Frumos 00:30 Sinaia 00:30 Sinaia
09:30

22:20 Miercurea Ciuc 22:20 Miercurea Ciuc 22:20 Chisineu Cris 22:20 Chisineu Cris 22:20 Focsani
09:30

00:30 Pascani
09:35

19:20 Brasov
09:40

00:30 Predeal 00:30 Predeal 00:30 Motca
09:40

22:20 Odorheiu Secuiesc 22:20 Odorheiu Secuiesc 22:20 Marasesti
09:40

00:30 Cristesti
09:45

19:20 Bicaz
09:50

00:30 Brasov 00:30 Brasov 00:30 Timisesti
09:50

22:20 Salonta 22:20 Salonta 22:20 Adjud 22:20 Toplita 22:20 Toplita
09:50

00:30 Dumbrava
09:55
Danytur
18:20 Gura Humorului 18:20 Gura Humorului 18:20 Piatra Neamt 18:20 Targu Neamt 18:20 Bacau 18:20 Miercurea Ciuc 18:20 Piatra Neamt 18:20 Targu Neamt 18:20 Miercurea Ciuc
10:00

03:30 Roman 03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Tecuci
10:00

19:20 Ramnicu Valcea
10:00

00:30 Targu Secuiesc 00:30 Targu Neamt 00:30 Targu Secuiesc
10:00

22:20 Reghin 22:20 Reghin 22:20 Gilau 22:20 Gilau 22:20 Bacau
10:00

00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Piatra Neamt 00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Sovata
10:05

19:20 Gura Humorului
10:10

00:30 Covasna 00:30 Bicaz 00:30 Covasna
10:10

22:20 Onesti 22:20 Onesti 22:20 Roman
10:10

22:20 Targu Frumos
10:15

19:20 Moinesti
10:20

00:30 Targu Ocna 00:30 Poiana Largului 00:30 Targu Ocna
10:20

22:20 Pascani 22:20 Moinesti 22:20 Moinesti
10:20

00:30 Durau
10:25
Danytur
18:20 Bicaz 18:20 Bicaz
10:30

03:30 Focsani 03:30 Marasesti 03:30 Bucuresti
10:30

02:00 Bistrita
10:30

19:20 Fagaras
10:30

00:30 Onesti 00:30 Onesti
10:30

22:20 Comanesti 22:20 Comanesti 22:20 Motca
10:30

00:30 Grinties
10:35

19:20 Comanesti
10:40

00:30 Comanesti 00:30 Comanesti
10:40

22:20 Targu Neamt 22:20 Covasna 22:20 Covasna
10:40

03:30 Bacau
10:45

19:20 Targu Jiu
10:50

00:30 Moinesti 00:30 Moinesti
10:50

22:20 Targu Secuiesc 22:20 Targu Secuiesc 22:20 Falticeni
10:50

00:30 Borsec
10:55

22:20 Suceava
10:55
Danytur
18:20 Onesti 18:20 Campulung Moldovenesc 18:20 Campulung Moldovenesc 18:20 Odorheiu Secuiesc 18:20 Odorheiu Secuiesc
11:00

03:30 Targu Neamt 03:30 Adjud
11:00

19:20 Campulung Moldovenesc
11:00

00:30 Fagaras 00:30 Fagaras 00:30 Simeria 00:30 Simeria 00:30 Toplita
11:00

22:20 Brasov 22:20 Brasov 22:20 Radauti
11:00

00:30 Miercurea Ciuc
11:05

22:20 Gura Humorului
11:05

19:20 Targu Ocna
11:10

00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Vestem 00:30 Vestem
11:10

22:20 Campulung Moldovenesc 22:20 Fagaras 22:20 Fagaras
11:10

19:20 Gheorgheni
11:20

00:30 Orastie 00:30 Orastie 00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Morareni
11:20

22:20 Vatra Dornei 22:20 Sibiu 22:20 Sibiu
11:20

22:20 Sebes 22:20 Sebes
11:25

03:30 Ploiesti
11:30

02:00 Beclean
11:30

19:20 Reghin
11:30

00:30 Sibiu 00:30 Reghin 00:30 Sibiu 00:30 Sebes 00:30 Sebes
11:30

22:20 Alba Iulia 22:20 Alba Iulia 22:20 Prundu Bargaului
11:30

00:30 Medias
11:35

22:20 Teius 22:20 Teius
11:35

19:20 Toplita
11:40

00:30 Sighisoara 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Lancram 00:30 Lancram
11:40

22:20 Nasaud 22:20 Aiud 22:20 Aiud
11:40

00:30 Targu Mures
11:45

22:20 Bistrita
11:45

19:20 Sighisoara
11:50

00:30 Sighisoara 00:30 Sighisoara 00:30 Alba Iulia 00:30 Alba Iulia
11:50

22:20 Targu Mures 22:20 Targu Mures
11:50

00:30 Falticeni
11:55

22:20 Beclean
11:55
Danytur
18:20 Medias 18:20 Praid 18:20 Medias 18:20 Targu Secuiesc 18:20 Vatra Dornei 18:20 Vatra Dornei 18:20 Praid
12:00

03:30 Onesti 03:30 Falticeni
12:00

19:20 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
16:45 Buzau 16:45 Buzau
12:00

00:30 Suceava 00:30 Medias 00:30 Medias
12:00

22:20 Turda 22:20 Turda 22:20 Dej
12:00

00:30 Dolhasca
12:05

19:20 Deva
12:10

00:30 Teius 00:30 Teius 00:30 Veresti
12:10

00:30 Darabani
12:15

03:30 Suceava
12:20

19:20 Caransebes
12:20

00:30 Botosani 00:30 Aiud 00:30 Aiud
12:20

03:30 Oituz
12:30

02:00 Dej
12:30

19:20 Targu Mures
12:30

00:30 Unirea 00:30 Unirea 00:30 Gura Humorului
12:30

22:20 Gherla
12:30

19:20 Vatra Dornei
12:40

00:30 Turda 00:30 Turda 00:30 Campulung Moldovenesc
12:40

19:20 Resita
12:50

00:30 Iacobeni
12:50

19:20 Blaj
12:55
Danytur
18:20 Reghin 18:20 Blaj 18:20 Blaj 18:20 Reghin 18:20 Sfantu Gheorghe
13:00

03:30 Gura Humorului
13:00

19:20 Sibiu
13:00

00:30 Borsa
13:00

03:30 Frasin
13:05

00:30 Vatra Dornei
13:05

19:20 Medias
13:10

00:30 Prundu Bargaului
13:10

03:30 Vama
13:15

00:30 Bistrita
13:15

19:20 Sebes
13:20

00:30 Beclean
13:20

00:30 Baia Mare
13:25

03:30 Campulung Moldovenesc 03:30 Targu Secuiesc
13:30

02:00 Cluj Napoca
13:30

00:30 Dej
13:30

22:20 Cluj Napoca
13:30

00:30 Cluj Napoca
13:35

00:30 Cluj Napoca
13:40

00:30 Gilau
13:45

00:30 Huedin
13:50

22:20 Bontida
13:50
Danytur
18:20 Fagaras 18:20 Teius 18:20 Teius 18:20 Brasov 18:20 Fagaras
14:00

02:00 Baia Mare
14:00

19:20 Bistrita
14:00

00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca
14:00

22:20 Baia Mare
14:00

22:20 Satu Mare
14:10

19:20 Lugoj
14:20

22:20 Zalau
14:20

03:30 Brasov 03:30 Vatra Dornei
14:30

22:20 Huedin
14:30

19:20 Aiud
14:40
Danytur
18:20 Avrig 18:20 Sighisoara 18:20 Avrig 18:20 Alba Iulia 18:20 Alba Iulia
15:00

03:30 Codlea
15:00

02:00 Huedin
15:00

19:20 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
16:45 Targoviste 16:45 Targoviste
15:00

00:30 Negreni
15:00

19:20 Dej
15:15

19:20 Turda
15:20
Danytur
18:20 Sibiu 18:20 Sibiu
15:30

19:20 Gherla
15:45

03:30 Fagaras
15:50
Danytur
18:20 Zlatna 18:20 Zlatna 18:20 Targu Mures 18:20 Dej 18:20 Dej 18:20 Bistrita 18:20 Bistrita
16:00

19:20 Cluj Napoca
16:00

00:30 Piatra Craiului
16:00

00:30 Beius
16:10
Danytur
18:20 Sebes 18:20 Ludus 18:20 Sebes
16:30

03:30 Bistrita 03:30 Baia Mare
16:30

02:00 Satu Mare
16:30

19:20 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
16:45 Ploiesti 16:45 Ploiesti
16:30

03:30 Avrig
16:40

19:20 Huedin
16:45
Danytur
18:20 Nasaud 18:20 Nasaud 18:20 Abrud 18:20 Abrud 18:20 Campia Turzii
17:00

03:30 Targu Mures 03:30 Beclean
17:00

02:00 Oradea
17:00

19:20 Arad
17:00

00:30 Alesd
17:00

03:30 Sibiu
17:15

19:20 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
16:45 Campina 16:45 Campina
17:15

03:30 Dej
17:20

19:20 Nadlac
17:20
Danytur
18:20 Beclean 18:20 Beclean 18:20 Turda
17:30

03:30 Turda
17:30

03:30 Gherla
17:35

22:20 Alesd
17:40
Danytur
18:20 Gherla 18:20 Gherla 18:20 Deva 18:20 Zalau 18:20 Cluj Napoca 18:20 Brad 18:20 Zalau 18:20 Brad 18:20 Deva
18:00

03:30 Sebes 03:30 Alba Iulia 03:30 Satu Mare 03:30 Cluj Napoca
18:00

00:30 Oradea
18:00

22:20 Oradea
18:00
Danytur
18:20 Floresti
18:30

03:30 Orastie
18:30

00:30 Bors
18:30

03:30 Carei
18:45
Danytur
18:20 Gilau
19:00

03:30 Huedin 03:30 Simeria
19:00
MaxiBus Travel
16:45 Alexandria 16:45 Alexandria
19:00

03:30 Deva
19:30
MaxiBus Travel
16:45 Brasov 16:45 Rosiori de Vede 16:45 Brasov 16:45 Rosiori de Vede
19:45
Danytur
18:20 Huedin
20:00

03:30 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
16:45 Bucuresti 16:45 Bucuresti 16:45 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
16:45 Caracal 16:45 Caracal
20:45
Danytur
18:20 Alesd
21:00

03:30 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
16:45 Craiova 16:45 Craiova
21:45
Danytur
18:20 Oradea 18:20 Oradea 18:20 Oradea 18:20 Oradea 18:20 Oradea 18:20 Arad 18:20 Arad
22:00

03:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
16:45 Pitesti 16:45 Drobeta Turnu Severin 16:45 Drobeta Turnu Severin 16:45 Pitesti 16:45 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
16:45 Sighisoara 16:45 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
16:45 Orsova 16:45 Orsova
22:45

03:30 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
16:45 Medias 16:45 Medias
23:00

00:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
16:45 Curtea De Arges 16:45 Curtea De Arges 16:45 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
16:45 Rovinari 16:45 Rovinari
23:30