Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Folkestone, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:40
14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov
09:10
13:15 Turda 14:00 Sebes 19:30 Targu Ocna 12:00 Timisoara 14:15 Vatra Dornei 22:20 Bicaz 00:50 Buzau 02:40 Fetesti 01:25 Husi 16:45 Filiasi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 13:30 Orastie 18:35 Toplita 11:30 Arad 00:40 Botosani 10:40 Nagylak 00:55 Vaslui 02:35 Slobozia 01:50 Barlad 17:30 Gura Humorului 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 12:40 Cluj Napoca 15:00 Fagaras 13:50 Alba Iulia 13:00 Deva 16:00 Sighisoara 11:00 Nadlac 02:30 Braila 03:00 Constanta 01:00 Harlau 18:55 Adjud 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 12:45 Dej 14:30 Sibiu 18:50 Targu Jiu 12:30 Lugoj 15:15 Targu Mures 22:05 Targu Neamt 00:45 Dorohoi 02:50 Tulcea 01:15 Urziceni 18:45 Craiova 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc
13:30 Danytur
09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 19:20 Galati 12:00 Dej 18:00 Vaslui 19:00 Botosani 15:30 Targu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei 13:40 Targu Mures 05:00 Gherla 12:00 Cluj Napoca 18:00 Girov 09:00 Alesd 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:00 Brad 08:00 Oradea 18:00 Pascani 19:40 Braila 10:00 Zalau 17:00 Roman 18:00 Suceava 15:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Bistrita 13:00 Ludus 04:00 Oradea 10:45 Floresti 17:30 Piatra Neamt 03:55 Schwechat 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 08:00 Arad 18:30 Barlad 16:00 Targu Neamt 19:00 Husi 08:00 Oradea 16:30 Bacau 17:00 Gura Humorului 14:30 Brasov 09:00 Nasaud 13:20 Campia Turzii 19:20 Harlau 10:30 Gilau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 19:00 Iasi 04:00 Viena 14:00 Reghin 17:30 Negresti 20:00 Saveni 06:00 Onesti 16:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Sighisoara 07:00 Beclean 13:00 Turda 19:00 Cotnari 10:00 Huedin 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna
13:30 Danytur
23:15 Dover
20:45
21:00 Dover
23:00
13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:00 Motru 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 14:45 Resita 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras
Sosiri
De la Ora

18:30 Constanta
00:05

18:30 Mangalia
00:10

18:30 Medgidia
00:15

18:30 Tulcea
00:20

18:30 Cernavoda
00:30

18:30 Giurgiu
01:00

18:30 Alexandria
01:10

23:00 Tulcea 23:00 Tulcea
01:15

18:30 Fetesti
01:20

23:00 Braila 23:00 Braila
01:20

18:30 Braila
01:30

18:30 Calarasi
02:00

23:00 Mangalia
02:00

18:30 Galati
02:30

18:30 Slobozia
03:00

23:00 Galati 23:00 Galati 23:00 Constanta
03:00

18:30 Tecuci
03:10

23:00 Medgidia
03:10

18:30 Barlad
03:30

23:00 Ianca 23:00 Ianca
03:30
Danytur
02:00 Schwechat 02:00 Schwechat
03:50

18:30 Husi
03:50

18:30 Bucuresti
04:00

23:00 Calarasi
04:00

23:00 Cernavoda
04:10

23:00 Slobozia
04:15

18:30 Vaslui
04:20

23:00 Harsova
04:20

18:30 Urziceni
04:30

23:00 Faurei 23:00 Faurei
04:30

18:30 Buzau
04:40

23:00 Tecuci 23:00 Tecuci
04:40

18:30 Ramnicu Sarat
04:50

23:00 Barlad 23:00 Barlad
04:50
Danytur
02:00 Braila 02:00 Braila 02:00 Focsani
05:00

18:30 Focsani
05:00

23:00 Lehliu
05:00

18:30 Iasi
05:10

23:00 Tandarei
05:10
Danytur
02:00 Tecuci
05:20
Danytur
02:00 Galati 02:00 Galati
05:30

23:00 Husi 23:00 Husi
05:30
Danytur
02:00 Marasesti
05:40

18:30 Targu Frumos
05:40

23:00 Vaslui 23:00 Vaslui
05:40
Danytur
02:00 Saveni 02:00 Adjud 02:00 Barlad 02:00 Barlad
06:00

18:30 Harlau
06:00

22:40 Giurgiu 22:40 Constanta 22:40 Giurgiu 22:40 Constanta
06:00

23:00 Giurgiu 23:00 Iasi 23:00 Giurgiu 23:00 Iasi
06:00
Danytur
02:00 Husi 02:00 Husi
06:10

18:30 Roman
06:10

22:40 Turnu Magurele 22:40 Turnu Magurele
06:10

23:00 Podu Iloaiei 23:00 Podu Iloaiei 23:00 Alexandria 23:00 Alexandria
06:10

18:30 Adjud
06:15

23:00 Turnu Magurele 23:00 Turnu Magurele
06:15

22:40 Corabia 22:40 Corabia
06:20

23:00 Caracal 23:00 Caracal 23:00 Harlau 23:00 Harlau
06:20
Danytur
02:00 Botosani
06:30

18:30 Bacau
06:30

22:40 Alexandria 22:40 Alexandria 22:40 Mangalia 22:40 Mangalia
06:30

23:00 Flamanzi 23:00 Flamanzi 23:00 Slatina (Olt) 23:00 Slatina (Olt)
06:30

18:30 Slatina (Olt)
06:40

22:40 Filiasi 22:40 Filiasi 22:40 Medgidia 22:40 Medgidia
06:40

23:00 Botosani 23:00 Botosani
06:40

07:00 Dover
06:45

18:30 Radauti
06:45

23:00 Saveni 23:00 Saveni
06:45

18:30 Dorohoi
06:50

22:40 Hirsova 22:40 Hirsova 22:40 Slatina (Olt) 22:40 Slatina (Olt)
06:50

23:00 Darabani 23:00 Darabani
06:50

18:30 Drobeta Turnu Severin
06:55
Danytur
02:00 Harlau 02:00 Vaslui 02:00 Iasi 02:00 Vaslui
07:00

18:30 Targoviste
07:00

22:40 Tandarei 22:40 Tandarei 22:40 Craiova 22:40 Tulcea 22:40 Craiova
07:00

23:00 Bucuresti 23:00 Craiova 23:00 Dorohoi 23:00 Craiova 23:00 Dorohoi
07:00

18:30 Pitesti
07:05

18:30 Ploiesti
07:10

22:40 Filiasi 22:40 Braila 22:40 Filiasi
07:10

23:00 Filiasi 23:00 Filiasi 23:00 Vanatori 23:00 Vanatori
07:10
Danytur
02:00 Cotnari
07:15

18:30 Targu Neamt
07:15

22:40 Galati
07:15

18:30 Buhusi
07:20

22:40 Rovinari 22:40 Rovinari
07:20

23:00 Drobeta Turnu Severin 23:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:30 Roznov
07:25

22:40 Tecuci
07:25
Danytur
02:00 Targu Frumos 02:00 Suceava
07:30

18:30 Piatra Neamt
07:30

22:40 Isalnita 22:40 Isalnita
07:30

23:00 Pitesti 23:00 Rovinari 23:00 Rovinari
07:30

22:40 Barlad
07:35

22:40 Targu Carbunesti 22:40 Targu Carbunesti
07:40

23:00 Resita 23:00 Resita
07:40

22:40 Motru 22:40 Husi 22:40 Motru
07:45

22:40 Resita 22:40 Resita
07:50

23:00 Caransebes 23:00 Caransebes
07:50

22:40 Caransebes 22:40 Caransebes
07:55
Danytur
02:00 Pascani 02:00 Negresti 02:00 Negresti 02:00 Targu Ocna
08:00

18:30 Onesti
08:00

22:40 Lugoj 22:40 Buzau 22:40 Lugoj 22:40 Slobozia 22:40 Slobozia
08:00

23:00 Ramnicu Valcea 23:00 Targu Jiu 23:00 Targu Jiu
08:00

22:40 Timisoara 22:40 Timisoara
08:05

18:30 Botosani
08:10

22:40 Arad 22:40 Arad 22:40 Focsani 22:40 Bucuresti 22:40 Bucuresti
08:10

23:00 Bumbesti Jiu 23:00 Bumbesti Jiu 23:00 Targoviste
08:10

22:40 Marasesti
08:15

18:30 Pascani
08:20

22:40 Targu Jiu 22:40 Targu Jiu
08:20

23:00 Sinaia 23:00 Petrosani 23:00 Petrosani
08:20

22:40 Petrosani 22:40 Petrosani 22:40 Adjud
08:25

18:30 Craiova
08:30

22:40 Hateg 22:40 Hateg
08:30

23:00 Poiana Largului 23:00 Poiana Largului 23:00 Predeal 23:00 Hateg 23:00 Hateg
08:30

22:40 Sascut
08:35

23:00 Bicaz 23:00 Bicaz
08:35

18:30 Falticeni
08:40

22:40 Calan 22:40 Calan
08:40

23:00 Campina 23:00 Hunedoara 23:00 Piatra Neamt 23:00 Hunedoara 23:00 Piatra Neamt
08:40

22:40 Bacau
08:45

22:40 Hunedoara 22:40 Hunedoara
08:50

23:00 Deva 23:00 Deva 23:00 Urziceni
08:50

22:40 Roman
08:55
Danytur
02:00 Roman 02:00 Roman 02:00 Comanesti
09:00

18:30 Suceava
09:00

22:40 Pitesti 22:40 Pitesti 22:40 Deva 22:40 Deva 22:40 Vaslui
09:00

23:00 Gheorgheni 23:00 Gheorgheni 23:00 Ploiesti 23:00 Lugoj 23:00 Lugoj
09:00

22:40 Negresti
09:05

22:40 Ramnicu Sarat 22:40 Ramnicu Sarat 22:40 Iasi
09:10

23:00 Timisoara 23:00 Timisoara 23:00 Sovata 23:00 Sovata 23:00 Buzau
09:10

18:30 Filiasi
09:15

22:40 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
02:00 Girov
09:20

22:40 Campina 22:40 Campina 22:40 Deleni
09:20

23:00 Ramnicu Sarat 23:00 Arad 23:00 Arad
09:20

22:40 Harlau
09:25

18:30 Targu Secuiesc
09:30

22:40 Targu Frumos 22:40 Sinaia 22:40 Sinaia
09:30

23:00 Chisineu Cris 23:00 Chisineu Cris 23:00 Focsani 23:00 Miercurea Ciuc 23:00 Miercurea Ciuc
09:30

22:40 Pascani
09:35

18:30 Brasov
09:40

22:40 Predeal 22:40 Predeal 22:40 Motca
09:40

23:00 Marasesti 23:00 Odorheiu Secuiesc 23:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

22:40 Cristesti
09:45

18:30 Bicaz
09:50

22:40 Brasov 22:40 Brasov 22:40 Timisesti
09:50

23:00 Toplita 23:00 Toplita 23:00 Adjud 23:00 Salonta 23:00 Salonta
09:50

22:40 Dumbrava
09:55
Danytur
02:00 Piatra Neamt 02:00 Bacau 02:00 Miercurea Ciuc 02:00 Gura Humorului 02:00 Bacau 02:00 Targu Neamt
10:00

18:30 Ramnicu Valcea
10:00

22:40 Targu Secuiesc 22:40 Targu Secuiesc 22:40 Targu Neamt
10:00

23:00 Bacau 23:00 Gilau 23:00 Gilau 23:00 Reghin 23:00 Reghin
10:00

22:40 Sfantu Gheorghe 22:40 Sfantu Gheorghe 22:40 Piatra Neamt 22:40 Sovata
10:05

18:30 Gura Humorului
10:10

22:40 Covasna 22:40 Covasna 22:40 Bicaz
10:10

23:00 Roman 23:00 Onesti 23:00 Onesti
10:10

23:00 Targu Frumos
10:15

18:30 Moinesti
10:20

22:40 Targu Ocna 22:40 Targu Ocna 22:40 Poiana Largului
10:20

23:00 Moinesti 23:00 Moinesti 23:00 Pascani
10:20

22:40 Durau
10:25
Danytur
02:00 Bicaz
10:30

18:30 Fagaras
10:30

22:40 Onesti 22:40 Onesti
10:30

23:00 Comanesti 23:00 Motca 23:00 Comanesti
10:30

22:40 Grinties
10:35

18:30 Comanesti
10:40

22:40 Comanesti 22:40 Comanesti
10:40

23:00 Targu Neamt 23:00 Covasna 23:00 Covasna
10:40

18:30 Targu Jiu
10:50

22:40 Moinesti 22:40 Moinesti
10:50

23:00 Targu Secuiesc 23:00 Targu Secuiesc 23:00 Falticeni
10:50

22:40 Borsec
10:55

23:00 Suceava
10:55
Danytur
02:00 Odorheiu Secuiesc 02:00 Onesti 02:00 Campulung Moldovenesc 02:00 Onesti
11:00

18:30 Campulung Moldovenesc
11:00

22:40 Fagaras 22:40 Fagaras 22:40 Simeria 22:40 Simeria 22:40 Toplita
11:00

23:00 Radauti 23:00 Brasov 23:00 Brasov
11:00

22:40 Miercurea Ciuc
11:05

23:00 Gura Humorului
11:05

18:30 Targu Ocna
11:10

22:40 Sfantu Gheorghe 22:40 Vestem 22:40 Vestem
11:10

23:00 Fagaras 23:00 Fagaras 23:00 Campulung Moldovenesc
11:10

18:30 Gheorgheni
11:20

22:40 Orastie 22:40 Orastie 22:40 Ramnicu Valcea 22:40 Ramnicu Valcea 22:40 Morareni
11:20

23:00 Sibiu 23:00 Sibiu 23:00 Vatra Dornei
11:20

23:00 Sebes 23:00 Sebes
11:25

18:30 Reghin
11:30

22:40 Sibiu 22:40 Sibiu 22:40 Reghin 22:40 Sebes 22:40 Sebes
11:30

23:00 Prundu Bargaului 23:00 Alba Iulia 23:00 Alba Iulia
11:30

22:40 Medias
11:35

23:00 Teius 23:00 Teius
11:35

18:30 Toplita
11:40

22:40 Sighisoara 22:40 Miercurea Sibiului 22:40 Miercurea Sibiului 22:40 Lancram 22:40 Lancram
11:40

23:00 Nasaud 23:00 Aiud 23:00 Aiud
11:40

22:40 Targu Mures
11:45

23:00 Bistrita
11:45

18:30 Sighisoara
11:50

22:40 Sighisoara 22:40 Sighisoara 22:40 Alba Iulia 22:40 Alba Iulia
11:50

23:00 Targu Mures 23:00 Targu Mures
11:50

22:40 Falticeni
11:55

23:00 Beclean
11:55
Danytur
02:00 Vatra Dornei 02:00 Targu Secuiesc 02:00 Praid 02:00 Targu Secuiesc 02:00 Medias
12:00

18:30 Orastie
12:00

22:40 Suceava 22:40 Medias 22:40 Medias
12:00

23:00 Dej 23:00 Turda 23:00 Turda
12:00

22:40 Dolhasca
12:05

18:30 Deva
12:10

22:40 Teius 22:40 Teius 22:40 Veresti
12:10

22:40 Darabani
12:15

18:30 Caransebes
12:20

22:40 Botosani 22:40 Aiud 22:40 Aiud
12:20

18:30 Targu Mures
12:30

22:40 Unirea 22:40 Unirea 22:40 Gura Humorului
12:30

23:00 Gherla
12:30

18:30 Vatra Dornei
12:40

22:40 Turda 22:40 Turda 22:40 Campulung Moldovenesc
12:40

18:30 Resita
12:50

22:40 Iacobeni
12:50

18:30 Blaj
12:55
Danytur
02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Reghin 02:00 Blaj
13:00

18:30 Sibiu
13:00

22:40 Borsa
13:00

22:40 Vatra Dornei
13:05

18:30 Medias
13:10

22:40 Prundu Bargaului
13:10

22:40 Bistrita
13:15

18:30 Sebes
13:20

22:40 Beclean
13:20

22:40 Baia Mare
13:25

22:40 Dej
13:30

23:00 Cluj Napoca
13:30

22:40 Cluj Napoca
13:35

22:40 Cluj Napoca
13:40

22:40 Gilau
13:45

22:40 Huedin
13:50

23:00 Bontida
13:50
Danytur
02:00 Brasov 02:00 Teius 02:00 Brasov 02:00 Fagaras
14:00

18:30 Bistrita
14:00

22:40 Cluj Napoca 22:40 Cluj Napoca 22:40 Cluj Napoca 22:40 Cluj Napoca
14:00

23:00 Baia Mare
14:00

23:00 Satu Mare
14:10

18:30 Lugoj
14:20

23:00 Zalau
14:20

23:00 Huedin
14:30

18:30 Aiud
14:40
Danytur
02:00 Avrig 02:00 Alba Iulia 02:00 Sighisoara 02:00 Sighisoara
15:00

18:30 Beclean
15:00

22:40 Negreni
15:00

18:30 Dej
15:15

18:30 Turda
15:20
Danytur
02:00 Sibiu
15:30

18:30 Gherla
15:45
Danytur
02:00 Bistrita 02:00 Targu Mures 02:00 Dej 02:00 Targu Mures 02:00 Zlatna
16:00

18:30 Cluj Napoca
16:00

22:40 Piatra Craiului
16:00

22:40 Beius
16:10
Danytur
02:00 Ludus 02:00 Sebes 02:00 Ludus
16:30

18:30 Timisoara
16:30

18:30 Huedin
16:45
Danytur
02:00 Campia Turzii 02:00 Campia Turzii 02:00 Nasaud 02:00 Abrud
17:00

18:30 Arad
17:00

22:40 Alesd
17:00

18:30 Oradea
17:15

18:30 Nadlac
17:20
Danytur
02:00 Turda 02:00 Beclean 02:00 Turda
17:30

23:00 Alesd
17:40
Danytur
02:00 Brad 02:00 Zalau 02:00 Cluj Napoca 02:00 Deva 02:00 Cluj Napoca 02:00 Gherla
18:00

22:40 Oradea
18:00

23:00 Oradea
18:00
Danytur
02:00 Dover
18:10
Danytur
02:00 Floresti 02:00 Floresti
18:30

22:40 Bors
18:30
Danytur
02:00 Gilau 02:00 Gilau
19:00
Danytur
02:00 Huedin 02:00 Huedin
20:00
Danytur
02:00 Alesd 02:00 Alesd
21:00
Danytur
02:00 Oradea 02:00 Oradea 02:00 Arad 02:00 Oradea 02:00 Oradea
22:00

22:40 Budapesta
23:00