Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Grantham > La adresa

La adresa

Grantham, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:23
02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz
03:44
22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi
08:10
16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
20:50
16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej
Sosiri
De la Ora

02:40 Constanta
00:05

09:00 Braila
00:10

02:40 Mangalia
00:10

02:40 Medgidia
00:15

02:40 Tulcea
00:20

02:40 Cernavoda
00:30

09:00 Galati
00:40

09:00 Buzau
01:00

02:40 Giurgiu
01:00

02:40 Alexandria
01:10

04:40 Tulcea 04:40 Tulcea
01:15

02:40 Fetesti
01:20

04:40 Braila 04:40 Braila
01:20

09:00 Ramnicu Sarat
01:30

02:40 Braila
01:30

09:00 Tecuci
01:55

02:40 Calarasi
02:00

04:40 Mangalia
02:00

09:00 Focsani
02:15

02:40 Galati
02:30

09:00 Adjud
02:45

09:00 Barlad
03:00

02:40 Slobozia
03:00

04:40 Galati 04:40 Galati 04:40 Constanta
03:00

02:40 Tecuci
03:10

04:40 Medgidia
03:10

09:00 Husi
03:30

02:40 Barlad
03:30

04:40 Ianca 04:40 Ianca
03:30

09:00 Dorohoi
03:35

09:00 Onesti
03:45

02:40 Husi
03:50

09:00 Vaslui
04:00

02:40 Bucuresti
04:00

04:40 Calarasi
04:00

09:00 Comanesti
04:10

04:40 Cernavoda
04:10

09:00 Bucuresti
04:15

04:40 Slobozia
04:15

09:00 Moinesti
04:20

02:40 Vaslui
04:20

04:40 Harsova
04:20

09:00 Botosani
04:30

02:40 Urziceni
04:30

04:40 Faurei 04:40 Faurei
04:30

09:00 Craiova
04:35

09:00 Iasi
04:40

02:40 Buzau
04:40

04:40 Tecuci 04:40 Tecuci
04:40

02:40 Ramnicu Sarat
04:50

04:40 Barlad 04:40 Barlad
04:50

09:00 Podu Iloaiei
05:00

02:40 Focsani
05:00

04:40 Lehliu
05:00

09:00 Filiasi
05:05

09:00 Ploiesti
05:10

02:40 Iasi
05:10

04:40 Tandarei
05:10

09:00 Suceava
05:20

09:00 Bacau
05:30

04:40 Husi 04:40 Husi
05:30

09:00 Negresti
05:40

02:40 Targu Frumos
05:40

04:40 Vaslui 04:40 Vaslui
05:40

09:00 Harlau
05:45

09:00 Constanta
05:50

09:00 Campina
06:00

02:40 Harlau
06:00

06:50 Giurgiu 06:50 Constanta 06:50 Giurgiu 06:50 Constanta
06:00

04:40 Giurgiu 04:40 Iasi 04:40 Giurgiu 04:40 Iasi
06:00

09:00 Buhusi
06:05

09:00 Roznov
06:10

02:40 Roman
06:10

06:50 Turnu Magurele 06:50 Turnu Magurele
06:10

04:40 Alexandria 04:40 Podu Iloaiei 04:40 Podu Iloaiei 04:40 Alexandria
06:10

09:00 Targu Frumos
06:15

02:40 Adjud
06:15

04:40 Turnu Magurele 04:40 Turnu Magurele
06:15

09:00 Gura Humorului
06:20

06:50 Corabia 06:50 Corabia
06:20

04:40 Caracal 04:40 Caracal 04:40 Harlau 04:40 Harlau
06:20

09:00 Falticeni
06:30

02:40 Bacau
06:30

06:50 Mangalia 06:50 Alexandria 06:50 Alexandria 06:50 Mangalia
06:30

04:40 Flamanzi 04:40 Slatina (Olt) 04:40 Slatina (Olt) 04:40 Flamanzi
06:30

09:00 Rovinari
06:35

09:00 Pascani
06:40

02:40 Slatina (Olt)
06:40

06:50 Filiasi 06:50 Filiasi 06:50 Medgidia 06:50 Medgidia
06:40

04:40 Botosani 04:40 Botosani
06:40

09:00 Motca
06:45

02:40 Radauti
06:45

04:40 Saveni 04:40 Saveni
06:45

09:00 Piatra Neamt
06:50

02:40 Dorohoi
06:50

06:50 Slatina (Olt) 06:50 Hirsova 06:50 Hirsova 06:50 Slatina (Olt)
06:50

04:40 Darabani 04:40 Darabani
06:50

09:00 Roman
06:55

02:40 Drobeta Turnu Severin
06:55

09:00 Cristesti
07:00

02:40 Targoviste
07:00

06:50 Tandarei 06:50 Tandarei 06:50 Tulcea 06:50 Craiova 06:50 Craiova
07:00

04:40 Craiova 04:40 Dorohoi 04:40 Bucuresti 04:40 Craiova 04:40 Dorohoi
07:00

09:00 Targu Jiu
07:05

02:40 Pitesti
07:05

09:00 Brasov
07:10

02:40 Ploiesti
07:10

06:50 Braila 06:50 Filiasi 06:50 Filiasi
07:10

04:40 Vanatori 04:40 Vanatori 04:40 Filiasi 04:40 Filiasi
07:10

09:00 Cernavoda
07:15

02:40 Targu Neamt
07:15

06:50 Galati
07:15

02:40 Buhusi
07:20

06:50 Rovinari 06:50 Rovinari
07:20

04:40 Drobeta Turnu Severin 04:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

02:40 Roznov
07:25

06:50 Tecuci
07:25

09:00 Fetesti
07:30

02:40 Piatra Neamt
07:30

06:50 Isalnita 06:50 Isalnita
07:30

04:40 Pitesti 04:40 Rovinari 04:40 Rovinari
07:30

06:50 Barlad
07:35

06:50 Targu Carbunesti 06:50 Targu Carbunesti
07:40

04:40 Resita 04:40 Resita
07:40

06:50 Husi 06:50 Motru 06:50 Motru
07:45

06:50 Resita 06:50 Resita
07:50

04:40 Caransebes 04:40 Caransebes
07:50

06:50 Caransebes 06:50 Caransebes
07:55

09:00 Targu Neamt
08:00

02:40 Onesti
08:00

06:50 Slobozia 06:50 Buzau 06:50 Lugoj 06:50 Lugoj 06:50 Slobozia
08:00

04:40 Ramnicu Valcea 04:40 Targu Jiu 04:40 Targu Jiu
08:00

06:50 Timisoara 06:50 Timisoara
08:05

02:40 Botosani
08:10

06:50 Arad 06:50 Focsani 06:50 Arad 06:50 Bucuresti 06:50 Bucuresti
08:10

04:40 Bumbesti Jiu 04:40 Bumbesti Jiu 04:40 Targoviste
08:10

06:50 Marasesti
08:15

02:40 Pascani
08:20

06:50 Targu Jiu 06:50 Targu Jiu
08:20

04:40 Sinaia 04:40 Petrosani 04:40 Petrosani
08:20

06:50 Petrosani 06:50 Adjud 06:50 Petrosani
08:25

09:00 Fagaras
08:30

02:40 Craiova
08:30

06:50 Hateg 06:50 Hateg
08:30

04:40 Poiana Largului 04:40 Poiana Largului 04:40 Predeal 04:40 Hateg 04:40 Hateg
08:30

09:00 Petrosani
08:35

06:50 Sascut
08:35

04:40 Bicaz 04:40 Bicaz
08:35

02:40 Falticeni
08:40

06:50 Calan 06:50 Calan
08:40

04:40 Campina 04:40 Piatra Neamt 04:40 Hunedoara 04:40 Hunedoara 04:40 Piatra Neamt
08:40

06:50 Bacau
08:45

09:00 Poiana Largului
08:50

06:50 Hunedoara 06:50 Hunedoara
08:50

04:40 Deva 04:40 Deva 04:40 Urziceni
08:50

09:00 Hateg
08:53

09:00 Sibiu
08:55

06:50 Roman
08:55

09:00 Hunedoara
09:00

02:40 Suceava
09:00

06:50 Pitesti 06:50 Deva 06:50 Pitesti 06:50 Vaslui 06:50 Deva
09:00

04:40 Lugoj 04:40 Lugoj 04:40 Gheorgheni 04:40 Gheorgheni 04:40 Ploiesti
09:00

06:50 Negresti
09:05

06:50 Ramnicu Sarat 06:50 Iasi 06:50 Ramnicu Sarat
09:10

04:40 Sovata 04:40 Buzau 04:40 Timisoara 04:40 Timisoara 04:40 Sovata
09:10

09:00 Sebes
09:15

02:40 Filiasi
09:15

06:50 Podu Iloaiei
09:15

06:50 Campina 06:50 Campina 06:50 Deleni
09:20

04:40 Ramnicu Sarat 04:40 Arad 04:40 Arad
09:20

06:50 Harlau
09:25

09:00 Toplita
09:30

02:40 Targu Secuiesc
09:30

06:50 Targu Frumos 06:50 Sinaia 06:50 Sinaia
09:30

04:40 Miercurea Ciuc 04:40 Miercurea Ciuc 04:40 Chisineu Cris 04:40 Chisineu Cris 04:40 Focsani
09:30

06:50 Pascani
09:35

02:40 Brasov
09:40

06:50 Predeal 06:50 Predeal 06:50 Motca
09:40

04:40 Marasesti 04:40 Odorheiu Secuiesc 04:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:50 Cristesti
09:45

02:40 Bicaz
09:50

06:50 Brasov 06:50 Timisesti 06:50 Brasov
09:50

04:40 Adjud 04:40 Salonta 04:40 Salonta 04:40 Toplita 04:40 Toplita
09:50

06:50 Dumbrava
09:55

09:00 Deva
10:00

02:40 Ramnicu Valcea
10:00

06:50 Targu Secuiesc 06:50 Targu Secuiesc 06:50 Targu Neamt
10:00

04:40 Reghin 04:40 Bacau 04:40 Reghin 04:40 Gilau 04:40 Gilau
10:00

06:50 Sfantu Gheorghe 06:50 Piatra Neamt 06:50 Sovata 06:50 Sfantu Gheorghe
10:05

02:40 Gura Humorului
10:10

06:50 Covasna 06:50 Bicaz 06:50 Covasna
10:10

04:40 Onesti 04:40 Onesti 04:40 Roman
10:10

04:40 Targu Frumos
10:15

02:40 Moinesti
10:20

06:50 Targu Ocna 06:50 Poiana Largului 06:50 Targu Ocna
10:20

04:40 Moinesti 04:40 Moinesti 04:40 Pascani
10:20

06:50 Durau
10:25

09:00 Reghin
10:30

02:40 Fagaras
10:30

06:50 Onesti 06:50 Onesti
10:30

04:40 Motca 04:40 Comanesti 04:40 Comanesti
10:30

06:50 Grinties
10:35

02:40 Comanesti
10:40

06:50 Comanesti 06:50 Comanesti
10:40

04:40 Targu Neamt 04:40 Covasna 04:40 Covasna
10:40

02:40 Targu Jiu
10:50

06:50 Moinesti 06:50 Moinesti
10:50

04:40 Targu Secuiesc 04:40 Falticeni 04:40 Targu Secuiesc
10:50

06:50 Borsec
10:55

04:40 Suceava
10:55

02:40 Campulung Moldovenesc
11:00

06:50 Fagaras 06:50 Simeria 06:50 Fagaras 06:50 Simeria 06:50 Toplita
11:00

04:40 Brasov 04:40 Brasov 04:40 Radauti
11:00

06:50 Miercurea Ciuc
11:05

04:40 Gura Humorului
11:05

02:40 Targu Ocna
11:10

06:50 Sfantu Gheorghe 06:50 Vestem 06:50 Vestem
11:10

04:40 Campulung Moldovenesc 04:40 Fagaras 04:40 Fagaras
11:10

02:40 Gheorgheni
11:20

06:50 Orastie 06:50 Orastie 06:50 Ramnicu Valcea 06:50 Ramnicu Valcea 06:50 Morareni
11:20

04:40 Sibiu 04:40 Sibiu 04:40 Vatra Dornei
11:20

04:40 Sebes 04:40 Sebes
11:25

09:00 Alba Iulia
11:30

02:40 Reghin
11:30

06:50 Sebes 06:50 Sibiu 06:50 Reghin 06:50 Sebes 06:50 Sibiu
11:30

04:40 Alba Iulia 04:40 Alba Iulia 04:40 Prundu Bargaului
11:30

06:50 Medias
11:35

04:40 Teius 04:40 Teius
11:35

02:40 Toplita
11:40

06:50 Sighisoara 06:50 Miercurea Sibiului 06:50 Lancram 06:50 Miercurea Sibiului 06:50 Lancram
11:40

04:40 Nasaud 04:40 Aiud 04:40 Aiud
11:40

06:50 Targu Mures
11:45

04:40 Bistrita
11:45

02:40 Sighisoara
11:50

06:50 Sighisoara 06:50 Alba Iulia 06:50 Sighisoara 06:50 Alba Iulia
11:50

04:40 Targu Mures 04:40 Targu Mures
11:50

06:50 Falticeni
11:55

04:40 Beclean
11:55

02:40 Orastie
12:00

06:50 Medias 06:50 Suceava 06:50 Medias
12:00

04:40 Turda 04:40 Turda 04:40 Dej
12:00

06:50 Dolhasca
12:05

02:40 Deva
12:10

06:50 Teius 06:50 Teius 06:50 Veresti
12:10

06:50 Darabani
12:15

02:40 Caransebes
12:20

06:50 Aiud 06:50 Botosani 06:50 Aiud
12:20

02:40 Targu Mures
12:30

06:50 Unirea 06:50 Unirea 06:50 Gura Humorului
12:30

04:40 Gherla
12:30

02:40 Vatra Dornei
12:40

06:50 Turda 06:50 Turda 06:50 Campulung Moldovenesc
12:40

02:40 Resita
12:50

06:50 Iacobeni
12:50

02:40 Blaj
12:55

02:40 Sibiu
13:00

06:50 Borsa
13:00

06:50 Vatra Dornei
13:05

02:40 Medias
13:10

06:50 Prundu Bargaului
13:10

06:50 Bistrita
13:15

02:40 Sebes
13:20

06:50 Beclean
13:20

06:50 Baia Mare
13:25

09:00 Targu Mures
13:30

06:50 Dej
13:30

04:40 Cluj Napoca
13:30

06:50 Cluj Napoca
13:35

06:50 Cluj Napoca
13:40

09:00 Aiud
13:45

06:50 Gilau
13:45

06:50 Huedin
13:50

04:40 Bontida
13:50

09:00 Ludus
14:00

02:40 Bistrita
14:00

06:50 Cluj Napoca 06:50 Cluj Napoca 06:50 Cluj Napoca 06:50 Cluj Napoca
14:00

04:40 Baia Mare
14:00

04:40 Satu Mare
14:10

02:40 Lugoj
14:20

04:40 Zalau
14:20

09:00 Turda
14:30

04:40 Huedin
14:30

02:40 Aiud
14:40

09:00 Cluj Napoca
15:00

02:40 Beclean
15:00

06:50 Negreni
15:00

02:40 Dej
15:15

02:40 Turda
15:20

02:40 Gherla
15:45

02:40 Cluj Napoca
16:00

06:50 Piatra Craiului
16:00

06:50 Beius
16:10

02:40 Timisoara
16:30

02:40 Huedin
16:45

09:00 Huedin
17:00

02:40 Arad
17:00

06:50 Alesd
17:00

02:40 Oradea
17:15

02:40 Nadlac
17:20

04:40 Alesd
17:40

09:00 Alesd
18:00

06:50 Oradea
18:00

04:40 Oradea
18:00

09:00 Oradea
18:30

06:50 Bors
18:30

09:00 Bors
18:45

06:50 Budapesta
23:00