Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Liverpool, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:10
01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 00:45 Dorohoi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 00:50 Buzau 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 00:55 Vaslui 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila
02:15
09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara
06:40
17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin
13:10
20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti
13:45 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
16:20
07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:30 Brasov 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:40 Predeal 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 11:00 Sfantu Gheorghe 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 11:20 Targu Secuiesc
17:20
10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures
18:15
19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Tecuci 21:00 Braila 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 20:30 Galati 22:00 Barlad 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 16:30 Bucuresti 19:00 Marasesti 21:30 Husi 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Piatra Neamt 18:30 Adjud 21:00 Vaslui 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia
20:00
17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti
20:00
04:00 Londra
20:15
20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais 21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra
Sosiri
De la Ora

07:15 Piatra Neamt 07:15 Roman
00:00

11:40 Braila
00:00
MaxiBus Travel
20:00 Targu Jiu 20:00 Targu Jiu
00:00

04:30 Constanta
00:05

12:05 Braila
00:10

04:30 Mangalia
00:10

04:30 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
20:00 Ramnicu Valcea 20:00 Ramnicu Valcea
00:15

04:30 Tulcea
00:20

11:40 Galati
00:30

04:30 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
20:00 Targu Mures 20:00 Targu Mures
00:30

12:05 Galati
00:40

07:15 Iasi
00:45

12:05 Buzau
01:00

07:15 Targu Neamt 07:15 Braila
01:00

11:40 Buzau
01:00

04:30 Giurgiu
01:00

04:30 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
20:00 Petrosani 20:00 Reghin 20:00 Petrosani 20:00 Reghin
01:15

04:30 Fetesti
01:20

12:05 Ramnicu Sarat
01:30

07:15 Poiana Largului 07:15 Galati
01:30

11:40 Ramnicu Sarat
01:30

04:30 Braila
01:30
MaxiBus Travel
20:00 Resita 20:00 Resita
01:30

12:05 Tecuci
01:55

07:15 Buzau
02:00

11:40 Tecuci
02:00

04:30 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
20:00 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
20:00 Hateg 20:00 Hateg
02:10

12:05 Focsani
02:15

11:40 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
20:00 Sibiu 20:00 Caransebes 20:00 Caransebes 20:00 Sibiu
02:15

07:15 Ramnicu Sarat
02:30

04:30 Galati
02:30
MaxiBus Travel
20:00 Bistrita 20:00 Bistrita
02:30

12:05 Adjud
02:45

11:40 Barlad
02:45

12:05 Barlad
03:00

07:15 Tecuci
03:00

11:40 Adjud
03:00

04:30 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
20:00 Lugoj 20:00 Lugoj 20:00 Hunedoara 20:00 Hunedoara
03:00

04:30 Tecuci
03:10

07:15 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
20:00 Sebes 20:00 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
20:00 Deva 20:00 Deva
03:20

12:05 Husi
03:30

11:40 Husi
03:30

04:30 Barlad
03:30

12:05 Dorohoi
03:35

11:40 Dorohoi
03:35

12:05 Onesti
03:45

07:15 Adjud
03:45

11:40 Vaslui
03:45

06:30 Schwechat
03:50

04:30 Husi
03:50

12:05 Vaslui
04:00

07:15 Barlad
04:00

11:40 Bacau
04:00

04:30 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
20:00 Brad 20:00 Timisoara 20:00 Timisoara 20:00 Alba Iulia 20:00 Alba Iulia 20:00 Brad
04:00

12:05 Comanesti
04:10

12:05 Bucuresti
04:15

12:05 Moinesti
04:20

04:30 Vaslui
04:20

12:05 Botosani
04:30

07:15 Targu Mures 07:15 Husi
04:30

11:40 Onesti
04:30

04:30 Urziceni
04:30

12:05 Craiova
04:35

07:15 Dorohoi
04:35

12:05 Iasi
04:40

04:30 Buzau
04:40

07:15 Onesti 07:15 Dej
04:45

11:40 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
20:00 Aiud 20:00 Aiud
04:45

04:30 Ramnicu Sarat
04:50

12:05 Podu Iloaiei
05:00

15:15 Barlad
05:00

06:30 Braila 06:30 Focsani
05:00

07:15 Vaslui
05:00

11:40 Botosani
05:00

04:30 Focsani
05:00

06:50 Giurgiu 06:50 Tulcea 06:50 Giurgiu
05:00

12:05 Filiasi
05:05

12:05 Ploiesti
05:10

07:15 Comanesti
05:10

04:30 Iasi
05:10

06:50 Turnu Magurele 06:50 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
20:00 Turda 20:00 Turda
05:10

07:15 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
20:00 Arad 20:00 Arad
05:15

12:05 Suceava
05:20

06:30 Tecuci
05:20

07:15 Moinesti
05:20

11:40 Podu Iloaiei
05:20

06:50 Corabia 06:50 Corabia
05:20

12:05 Bacau
05:30

15:15 Husi
05:30

06:30 Galati
05:30

07:15 Botosani
05:30

11:40 Roman
05:30

13:30 Londra
05:30

06:50 Alexandria 06:50 Alexandria 06:50 Braila
05:30
MaxiBus Travel
20:00 Zalau 20:00 Zalau
05:30

06:50 Galati
05:35

12:05 Negresti
05:40

06:30 Marasesti
05:40

04:30 Targu Frumos
05:40

06:50 Slatina (Olt) 06:50 Slatina (Olt)
05:40

12:05 Harlau
05:45

07:15 Apahida
05:45

11:40 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca
05:45

12:05 Constanta
05:50

12:05 Campina
06:00

06:30 Saveni 06:30 Adjud 06:30 Saveni 06:30 Barlad
06:00

07:15 Podu Iloaiei
06:00

11:40 Suceava
06:00

04:30 Harlau
06:00

06:50 Craiova 06:50 Constanta 06:50 Constanta 06:50 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
20:00 Stei 20:00 Stei
06:00

08:10 Giurgiu 08:10 Constanta 08:10 Constanta 08:10 Giurgiu
06:00

12:05 Buhusi
06:05

06:50 Mangalia 06:50 Mangalia
06:05

12:05 Roznov
06:10

06:30 Husi
06:10

11:40 Harlau
06:10

04:30 Roman
06:10

06:50 Filiasi 06:50 Filiasi
06:10

08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele
06:10

12:05 Targu Frumos
06:15

11:40 Targu Frumos
06:15

04:30 Adjud
06:15

06:50 Medgidia 06:50 Medgidia
06:15

12:05 Gura Humorului
06:20

07:15 Suceava
06:20

11:40 Piatra Neamt
06:20

06:50 Rovinari 06:50 Hirsova 06:50 Rovinari 06:50 Hirsova
06:20

08:10 Corabia 08:10 Corabia
06:20

06:50 Tandarei 06:50 Tandarei
06:25

12:05 Falticeni
06:30

06:30 Botosani 06:30 Botosani
06:30

07:15 Bacau
06:30

11:40 Ruginoasa
06:30

04:30 Bacau
06:30

06:50 Isalnita 06:50 Slobozia 06:50 Isalnita 06:50 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
20:00 Beius 20:00 Beius 20:00 Salonta 20:00 Salonta
06:30

08:10 Mangalia 08:10 Alexandria 08:10 Alexandria 08:10 Mangalia
06:30

12:05 Rovinari
06:35

12:05 Pascani
06:40

07:15 Negresti
06:40

11:40 Pascani
06:40

04:30 Slatina (Olt)
06:40

06:50 Tecuci 06:50 Targu Carbunesti 06:50 Targu Carbunesti
06:40

08:10 Filiasi 08:10 Filiasi 08:10 Medgidia 08:10 Medgidia
06:40

12:05 Motca
06:45

15:15 Vaslui
06:45

07:15 Harlau
06:45

04:30 Radauti
06:45

06:50 Motru 06:50 Motru 06:50 Barlad
06:45

12:05 Piatra Neamt
06:50

11:40 Targu Neamt
06:50

04:30 Dorohoi
06:50

06:50 Resita 06:50 Resita 06:50 Husi
06:50

08:10 Slatina (Olt) 08:10 Hirsova 08:10 Hirsova 08:10 Slatina (Olt)
06:50

12:05 Roman
06:55

04:30 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:50 Caransebes 06:50 Caransebes
06:55

12:05 Cristesti
07:00

06:30 Iasi 06:30 Iasi 06:30 Harlau 06:30 Harlau 06:30 Vaslui
07:00

07:15 Cluj Napoca
07:00

11:40 Falticeni
07:00

04:30 Targoviste
07:00

06:50 Lugoj 06:50 Bucuresti 06:50 Buzau 06:50 Bucuresti 06:50 Lugoj
07:00
MaxiBus Travel
20:00 Sanmartin
07:00

08:10 Tandarei 08:10 Tandarei 08:10 Tulcea 08:10 Craiova 08:10 Craiova
07:00

12:05 Targu Jiu
07:05

07:15 Buhusi
07:05

04:30 Pitesti
07:05

06:50 Timisoara 06:50 Timisoara
07:05

12:05 Brasov
07:10

07:15 Roznov
07:10

04:30 Ploiesti
07:10

06:50 Focsani 06:50 Arad 06:50 Arad
07:10

08:10 Braila 08:10 Filiasi 08:10 Filiasi
07:10

12:05 Cernavoda
07:15

06:30 Cotnari 06:30 Cotnari
07:15

07:15 Targu Frumos
07:15

04:30 Targu Neamt
07:15

08:10 Galati
07:15

07:15 Gura Humorului
07:20

04:30 Buhusi
07:20

06:50 Targu Jiu 06:50 Targu Jiu
07:20

08:10 Rovinari 08:10 Rovinari
07:20

04:30 Roznov
07:25

06:50 Petrosani 06:50 Petrosani 06:50 Marasesti
07:25

08:10 Tecuci
07:25

12:05 Fetesti
07:30

15:15 Botosani
07:30

06:30 Suceava 06:30 Targu Frumos 06:30 Suceava 06:30 Targu Frumos
07:30

07:15 Falticeni
07:30

11:40 Gura Humorului
07:30

04:30 Piatra Neamt
07:30

06:50 Hateg 06:50 Pitesti 06:50 Adjud 06:50 Pitesti 06:50 Hateg
07:30
MaxiBus Travel
20:00 Oradea
07:30

08:10 Isalnita 08:10 Isalnita
07:30

06:50 Sascut
07:35

08:10 Barlad
07:35

07:15 Pascani
07:40

06:50 Calan 06:50 Bacau 06:50 Calan
07:40

08:10 Targu Carbunesti 08:10 Targu Carbunesti
07:40

07:15 Motca
07:45

06:50 Roman
07:45

08:10 Husi 08:10 Motru 08:10 Motru
07:45

06:50 Ploiesti 06:50 Vaslui 06:50 Hunedoara 06:50 Ploiesti 06:50 Hunedoara
07:50

08:10 Resita 08:10 Resita
07:50

08:10 Caransebes 08:10 Caransebes
07:55

12:05 Targu Neamt
08:00

15:15 Iasi 15:15 Harlau
08:00

06:30 Pascani 06:30 Negresti 06:30 Targu Ocna 06:30 Pascani
08:00

07:15 Cristesti
08:00

13:30 Iasi
08:00

04:30 Onesti
08:00

06:50 Deva 06:50 Negresti 06:50 Deva 06:50 Ramnicu Sarat 06:50 Ramnicu Sarat
08:00

08:10 Slobozia 08:10 Buzau 08:10 Lugoj 08:10 Slobozia 08:10 Lugoj
08:00

06:50 Iasi
08:05

08:10 Timisoara 08:10 Timisoara
08:05

04:30 Botosani
08:10

06:50 Campina 06:50 Podu Iloaiei 06:50 Campina
08:10

08:10 Arad 08:10 Focsani 08:10 Arad 08:10 Bucuresti 08:10 Bucuresti
08:10

06:50 Deleni
08:15

08:10 Marasesti
08:15

04:30 Pascani
08:20

06:50 Harlau 06:50 Sinaia 06:50 Sinaia
08:20

08:10 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu
08:20

06:50 Targu Frumos
08:25

08:10 Petrosani 08:10 Adjud 08:10 Petrosani
08:25

12:05 Fagaras
08:30

15:15 Podu Iloaiei 15:15 Braila 15:15 Braila
08:30

13:30 Podu Iloaiei
08:30

11:40 Campulung Moldovenesc
08:30

04:30 Craiova
08:30

06:50 Pascani 06:50 Predeal 06:50 Simeria 06:50 Predeal 06:50 Simeria
08:30

08:10 Hateg 08:10 Hateg
08:30

12:05 Petrosani
08:35

06:50 Motca
08:35

08:10 Sascut
08:35

04:30 Falticeni
08:40

06:50 Cristesti 06:50 Orastie 06:50 Orastie
08:40

08:10 Calan 08:10 Calan
08:40

15:15 Targu Frumos
08:45

13:30 Targu Frumos
08:45

06:50 Timisesti
08:45

08:10 Bacau
08:45

12:05 Poiana Largului
08:50

06:50 Sebes 06:50 Sebes 06:50 Targu Neamt
08:50

08:10 Hunedoara 08:10 Hunedoara
08:50

12:05 Hateg
08:53

12:05 Sibiu
08:55

06:50 Piatra Neamt
08:55

08:10 Roman
08:55

12:05 Hunedoara
09:00

15:15 Galati 15:15 Piatra Neamt 15:15 Galati
09:00

06:30 Roman 06:30 Comanesti
09:00

04:30 Suceava
09:00

06:50 Lancram 06:50 Brasov 06:50 Bicaz 06:50 Lancram 06:50 Brasov
09:00

08:10 Pitesti 08:10 Pitesti 08:10 Deva 08:10 Vaslui 08:10 Deva
09:00

08:10 Negresti
09:05

06:50 Targu Secuiesc 06:50 Poiana Largului 06:50 Targu Secuiesc
09:10

08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Iasi 08:10 Ramnicu Sarat
09:10

12:05 Sebes
09:15

15:15 Pascani 15:15 Pascani
09:15

13:30 Pascani
09:15

04:30 Filiasi
09:15

08:10 Podu Iloaiei
09:15

06:30 Girov 06:30 Girov
09:20

06:50 Sfantu Gheorghe 06:50 Sfantu Gheorghe 06:50 Durau
09:20

08:10 Campina 08:10 Deleni 08:10 Campina
09:20

08:10 Harlau
09:25

12:05 Toplita
09:30

11:40 Vatra Dornei
09:30

04:30 Targu Secuiesc
09:30

06:50 Covasna 06:50 Alba Iulia 06:50 Covasna 06:50 Alba Iulia 06:50 Toplita
09:30

08:10 Targu Frumos 08:10 Sinaia 08:10 Sinaia
09:30

08:10 Pascani
09:35

04:30 Brasov
09:40

06:50 Teius 06:50 Targu Ocna 06:50 Teius 06:50 Morareni 06:50 Targu Ocna
09:40

08:10 Predeal 08:10 Predeal 08:10 Motca
09:40

06:50 Reghin
09:45

08:10 Cristesti
09:45

04:30 Bicaz
09:50

06:50 Onesti 06:50 Aiud 06:50 Onesti 06:50 Targu Mures 06:50 Aiud
09:50

08:10 Brasov 08:10 Timisesti 08:10 Brasov
09:50

08:10 Dumbrava
09:55

12:05 Deva
10:00

15:15 Ramnicu Sarat 15:15 Tecuci 15:15 Ramnicu Sarat 15:15 Roman 15:15 Tecuci
10:00

06:30 Gura Humorului 06:30 Bacau 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Piatra Neamt 06:30 Targu Neamt 06:30 Piatra Neamt 06:30 Gura Humorului 06:30 Targu Neamt
10:00

07:15 Alesd
10:00

13:30 Roman
10:00

04:30 Ramnicu Valcea
10:00

06:50 Comanesti 06:50 Falticeni 06:50 Unirea 06:50 Comanesti 06:50 Unirea
10:00

08:10 Targu Secuiesc 08:10 Targu Neamt 08:10 Targu Secuiesc
10:00

06:50 Suceava
10:05

08:10 Piatra Neamt 08:10 Sfantu Gheorghe 08:10 Sovata 08:10 Sfantu Gheorghe
10:05

04:30 Gura Humorului
10:10

06:50 Dolhasca 06:50 Moinesti 06:50 Turda 06:50 Moinesti 06:50 Turda
10:10

08:10 Bicaz 08:10 Covasna 08:10 Covasna
10:10

04:30 Moinesti
10:20

06:50 Fagaras 06:50 Veresti 06:50 Fagaras
10:20

08:10 Targu Ocna 08:10 Targu Ocna 08:10 Poiana Largului
10:20

06:50 Darabani
10:25

08:10 Durau
10:25

12:05 Reghin
10:30

15:15 Marasesti 15:15 Focsani 15:15 Bucuresti 15:15 Bucuresti 15:15 Marasesti 15:15 Focsani
10:30

06:30 Bicaz 06:30 Bicaz
10:30

07:15 Oradea
10:30

11:40 Bistrita
10:30

04:30 Fagaras
10:30

06:50 Vestem 06:50 Botosani 06:50 Vestem
10:30

08:10 Onesti 08:10 Onesti
10:30

07:15 Campulung Moldovenesc
10:35

08:10 Grinties
10:35

04:30 Comanesti
10:40

06:50 Gura Humorului
10:40

08:10 Comanesti 08:10 Comanesti
10:40

15:15 Bacau
10:45

13:30 Bacau
10:45

04:30 Targu Jiu
10:50

06:50 Ramnicu Valcea 06:50 Ramnicu Valcea
10:50

08:10 Moinesti 08:10 Moinesti
10:50

06:50 Campulung Moldovenesc
10:55

08:10 Borsec
10:55

15:15 Adjud 15:15 Targu Neamt 15:15 Adjud
11:00

06:30 Campulung Moldovenesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Onesti 06:30 Campulung Moldovenesc
11:00

04:30 Campulung Moldovenesc
11:00

06:50 Sibiu 06:50 Sibiu 06:50 Iacobeni
11:00

08:10 Fagaras 08:10 Fagaras 08:10 Simeria 08:10 Toplita 08:10 Simeria
11:00

06:50 Vatra Dornei
11:05

08:10 Miercurea Ciuc
11:05

04:30 Targu Ocna
11:10

06:50 Prundu Bargaului 06:50 Miercurea Sibiului 06:50 Miercurea Sibiului
11:10

08:10 Vestem 08:10 Vestem 08:10 Sfantu Gheorghe
11:10

04:30 Gheorgheni
11:20

06:50 Sighisoara 06:50 Sighisoara 06:50 Bistrita
11:20

08:10 Orastie 08:10 Ramnicu Valcea 08:10 Orastie 08:10 Ramnicu Valcea 08:10 Morareni
11:20

12:05 Alba Iulia
11:30

15:15 Ploiesti 15:15 Ploiesti
11:30

07:15 Vatra Dornei
11:30

11:40 Beclean
11:30

04:30 Reghin
11:30

06:50 Medias 06:50 Beclean 06:50 Medias
11:30

08:10 Sebes 08:10 Reghin 08:10 Sibiu 08:10 Sibiu 08:10 Sebes
11:30

08:10 Medias
11:35

04:30 Toplita
11:40

06:50 Dej
11:40

08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Lancram 08:10 Lancram 08:10 Sighisoara
11:40

06:50 Cluj Napoca
11:45

08:10 Targu Mures
11:45

04:30 Sighisoara
11:50

08:10 Sighisoara 08:10 Sighisoara 08:10 Alba Iulia 08:10 Alba Iulia
11:50

08:10 Falticeni
11:55

15:15 Onesti 15:15 Falticeni
12:00

06:30 Praid 06:30 Vatra Dornei 06:30 Vatra Dornei 06:30 Targu Secuiesc 06:30 Medias 06:30 Praid
12:00

13:30 Onesti
12:00

04:30 Orastie
12:00

06:50 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
20:00 Buzau 20:00 Buzau
12:00

08:10 Medias 08:10 Suceava 08:10 Medias
12:00

08:10 Dolhasca
12:05

04:30 Deva
12:10

08:10 Teius 08:10 Veresti 08:10 Teius
12:10

06:50 Gilau
12:15

08:10 Darabani
12:15

15:15 Suceava
12:20

04:30 Caransebes
12:20

08:10 Aiud 08:10 Aiud 08:10 Botosani
12:20

15:15 Oituz
12:30

07:15 Toplita
12:30

13:30 Oituz
12:30

11:40 Dej
12:30

04:30 Targu Mures
12:30

08:10 Unirea 08:10 Gura Humorului 08:10 Unirea
12:30

04:30 Vatra Dornei
12:40

08:10 Turda 08:10 Campulung Moldovenesc 08:10 Turda
12:40

04:30 Resita
12:50

08:10 Iacobeni
12:50

04:30 Blaj
12:55

15:15 Gura Humorului
13:00

06:30 Reghin 06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Reghin 06:30 Blaj
13:00

07:15 Londra 07:15 Bistrita
13:00

04:30 Sibiu
13:00

08:10 Borsa
13:00

15:15 Frasin
13:05

08:10 Vatra Dornei
13:05

04:30 Medias
13:10

08:10 Prundu Bargaului
13:10

15:15 Vama
13:15

08:10 Bistrita
13:15

04:30 Sebes
13:20

08:10 Beclean
13:20

08:10 Baia Mare
13:25

12:05 Targu Mures
13:30

15:15 Campulung Moldovenesc 15:15 Targu Secuiesc
13:30

07:15 Reghin
13:30

13:30 Targu Secuiesc
13:30

11:40 Cluj Napoca
13:30

04:30 Alba Iulia
13:30

06:50 Huedin
13:30

08:10 Dej
13:30

08:10 Cluj Napoca
13:35

08:10 Cluj Napoca
13:40

12:05 Aiud
13:45

08:10 Gilau
13:45

08:10 Huedin
13:50

12:05 Ludus
14:00

06:30 Brasov 06:30 Teius 06:30 Fagaras 06:30 Fagaras
14:00

07:15 Beclean
14:00

11:40 Baia Mare
14:00

04:30 Bistrita
14:00

08:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca
14:00

04:30 Lugoj
14:20

12:05 Turda
14:30

15:15 Brasov 15:15 Vatra Dornei
14:30

13:30 Brasov
14:30

04:30 Aiud
14:40

06:50 Negreni
14:50

06:50 Alesd
14:55

12:05 Cluj Napoca
15:00

15:15 Codlea
15:00

06:30 Avrig 06:30 Alba Iulia 06:30 Avrig 06:30 Sighisoara
15:00

07:15 Ludus
15:00

13:30 Codlea
15:00

11:40 Huedin
15:00

04:30 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
20:00 Targoviste 20:00 Targoviste
15:00

08:10 Negreni
15:00

04:30 Dej
15:15

04:30 Turda
15:20

06:30 Sibiu 06:30 Sibiu
15:30

07:15 Turda
15:30

04:30 Gherla
15:45

15:15 Fagaras
15:50

13:30 Fagaras
15:50

06:30 Dej 06:30 Bistrita 06:30 Targu Mures 06:30 Zlatna 06:30 Dej 06:30 Bistrita
16:00

04:30 Cluj Napoca
16:00

08:10 Piatra Craiului
16:00

08:10 Beius
16:10

15:15 Baia Mare 15:15 Bistrita 15:15 Baia Mare
16:30

06:30 Sebes 06:30 Ludus 06:30 Sebes
16:30

11:40 Satu Mare
16:30

04:30 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
20:00 Ploiesti 20:00 Ploiesti
16:30

15:15 Avrig
16:40

13:30 Avrig
16:40

04:30 Huedin
16:45

12:05 Huedin
17:00

15:15 Targu Mures 15:15 Beclean 15:15 Targu Mures
17:00

06:30 Nasaud 06:30 Campia Turzii 06:30 Nasaud 06:30 Abrud
17:00

07:15 Lille
17:00

11:40 Oradea
17:00

04:30 Arad
17:00

08:10 Alesd
17:00

15:15 Sibiu
17:15

13:30 Sibiu
17:15

04:30 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
20:00 Campina 20:00 Campina
17:15

15:15 Dej
17:20

04:30 Nadlac
17:20

15:15 Turda 15:15 Turda
17:30

06:30 Turda 06:30 Beclean 06:30 Beclean
17:30

15:15 Gherla
17:35

12:05 Alesd
18:00

15:15 Cluj Napoca 15:15 Satu Mare 15:15 Alba Iulia 15:15 Sebes 15:15 Satu Mare 15:15 Alba Iulia
18:00

06:30 Brad 06:30 Gherla 06:30 Deva 06:30 Zalau 06:30 Cluj Napoca 06:30 Gherla 06:30 Zalau 06:30 Deva
18:00

07:15 Huedin 07:15 Dunkerque
18:00

13:30 Sebes
18:00

08:10 Oradea
18:00

06:50 Oradea
18:15

12:05 Oradea
18:30

15:15 Orastie
18:30

06:30 Floresti
18:30

13:30 Orastie
18:30

06:50 Bors
18:30

08:10 Bors
18:30

12:05 Bors
18:45

15:15 Carei 15:15 Carei
18:45

15:15 Huedin 15:15 Simeria
19:00

06:30 Gilau
19:00

07:15 Calais
19:00

13:30 Simeria
19:00
MaxiBus Travel
20:00 Alexandria 20:00 Alexandria
19:00

15:15 Deva
19:30

13:30 Deva
19:30

07:15 Bors
19:45
MaxiBus Travel
20:00 Rosiori de Vede 20:00 Brasov 20:00 Rosiori de Vede 20:00 Brasov
19:45

15:15 Oradea
20:00

06:30 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
20:00 Bucuresti 20:00 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
20:00 Caracal 20:00 Caracal
20:45

15:15 Timisoara
21:00

06:30 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
20:00 Craiova 20:00 Craiova
21:45

15:15 Arad
22:00

06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Arad 06:30 Oradea 06:30 Oradea
22:00

13:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
20:00 Pitesti 20:00 Drobeta Turnu Severin 20:00 Drobeta Turnu Severin 20:00 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
20:00 Sighisoara 20:00 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
20:00 Orsova 20:00 Orsova
22:45

15:15 Nadlac
23:00

13:30 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
20:00 Medias 20:00 Medias
23:00

08:10 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
20:00 Curtea De Arges 20:00 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
20:00 Rovinari 20:00 Rovinari
23:30