Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Maidstone, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:10
10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj
04:20
11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:30 Husi 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 19:30 Tecuci 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 13:45 Satu Mare 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 21:00 Vaslui 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 21:00 Braila 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 11:30 Turda 19:00 Marasesti 10:00 Deva 15:00 Brasov 16:00 Ploiesti 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 22:00 Barlad
04:20
19:00 Focsani 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 11:30 Turda 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 19:30 Ramnicu Sarat 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:00 Alba Iulia 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 21:30 Botosani 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin
08:00
19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci
20:00
23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare
20:00 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
22:20 Danytur
17:30 Piatra Neamt 18:20 Marasesti 13:30 Avrig 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 18:20 Marasesti 06:00 Onesti 15:00 Miercurea Ciuc 14:00 Sighisoara 11:00 Teius 13:00 Turda 09:00 Brad 10:00 Huedin 18:00 Pascani 18:30 Targu Frumos 10:00 Zalau 12:00 Dej 18:00 Suceava 19:00 Botosani 12:00 Bistrita 14:00 Vatra Dornei 04:00 Oradea 05:00 Gherla 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 18:00 Adjud 13:00 Sibiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 18:00 Adjud 15:30 Targu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Mures 10:30 Alba Iulia 12:00 Cluj Napoca 08:00 Arad 09:00 Alesd 16:00 Targu Neamt 18:00 Pascani 08:00 Oradea 10:00 Zalau 17:00 Gura Humorului 18:00 Suceava 09:00 Nasaud 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 19:00 Focsani 16:00 Praid 17:00 Targu Ocna 11:30 Sebes 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 19:00 Focsani 17:00 Roman 17:00 Targu Ocna 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Medias 13:00 Ludus 10:00 Zlatna 10:45 Floresti 19:00 Iasi 03:55 Schwechat 14:00 Reghin 16:00 Targu Neamt 20:00 Saveni 08:00 Oradea 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Gura Humorului 07:00 Beclean 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 18:40 Tecuci 14:00 Fagaras 16:00 Comanesti 10:00 Deva 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:40 Tecuci 16:30 Bacau 16:00 Comanesti 14:30 Brasov 12:00 Blaj 13:20 Campia Turzii 09:30 Abrud 10:30 Gilau 18:30 Targu Frumos 19:00 Iasi 12:00 Dej 14:00 Reghin 19:00 Botosani 20:00 Saveni 14:00 Vatra Dornei 16:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Gherla 07:00 Beclean 18:00 Girov
Sosiri
De la Ora

03:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu
00:00

19:30 Constanta
00:05

19:30 Mangalia
00:10

19:30 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea
00:15

19:30 Tulcea
00:20

03:00 Galati
00:30

19:30 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
16:30 Targu Mures 16:30 Targu Mures
00:30

03:00 Buzau
01:00

19:30 Giurgiu
01:00

19:30 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
16:30 Reghin 16:30 Reghin 16:30 Petrosani 16:30 Petrosani
01:15

01:50 Tulcea
01:15

19:30 Fetesti
01:20

01:50 Braila
01:20

03:00 Ramnicu Sarat
01:30

19:30 Braila
01:30
MaxiBus Travel
16:30 Resita 16:30 Resita
01:30

03:00 Tecuci
02:00

19:30 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
16:30 Berchem
02:00

01:50 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
16:30 Hateg 16:30 Hateg
02:10

03:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
16:30 Sibiu 16:30 Caransebes 16:30 Caransebes 16:30 Sibiu 16:30 Sibiu
02:15

19:30 Galati
02:30
MaxiBus Travel
16:30 Bistrita 16:30 Bistrita
02:30

03:00 Barlad
02:45

03:00 Adjud
03:00

19:30 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
16:30 Lugoj 16:30 Lugoj 16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara
03:00

01:50 Constanta 01:50 Galati
03:00

19:30 Tecuci
03:10

01:50 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
16:30 Sebes 16:30 Sebes 16:30 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
16:30 Deva 16:30 Deva
03:20

03:00 Husi
03:30

19:30 Barlad
03:30

01:50 Ianca
03:30

03:00 Dorohoi
03:35

03:00 Vaslui
03:45
Danytur
18:45 Schwechat
03:50

19:30 Husi
03:50

03:00 Bacau
04:00

19:30 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia 16:30 Brad 16:30 Brad 16:30 Timisoara 16:30 Timisoara
04:00

01:50 Calarasi
04:00

01:50 Cernavoda
04:10

01:50 Slobozia
04:15

19:30 Vaslui
04:20

01:50 Harsova
04:20

03:00 Onesti
04:30

19:30 Urziceni
04:30

01:50 Faurei
04:30

19:30 Buzau
04:40

01:50 Tecuci
04:40

03:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
16:30 Aiud 16:30 Aiud 16:30 Aiud
04:45

19:30 Ramnicu Sarat
04:50

01:50 Barlad
04:50

04:10 Barlad
05:00
Danytur
18:45 Focsani 18:45 Braila 18:45 Focsani
05:00

04:10 Barlad
05:00

03:00 Botosani
05:00

19:30 Focsani
05:00

01:50 Lehliu
05:00

19:30 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
16:30 Turda 16:30 Turda 16:30 Turda
05:10

01:50 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
16:30 Arad 16:30 Arad
05:15
Danytur
18:45 Tecuci 18:45 Tecuci
05:20

03:00 Podu Iloaiei
05:20

04:10 Husi
05:30
Danytur
18:45 Galati
05:30

04:10 Husi
05:30

03:00 Roman
05:30
MaxiBus Travel
16:30 Zalau 16:30 Zalau
05:30

01:50 Husi
05:30
Danytur
18:45 Marasesti 18:45 Marasesti
05:40

19:30 Targu Frumos
05:40

01:50 Vaslui
05:40

03:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca
05:45
Danytur
18:45 Barlad 18:45 Adjud 18:45 Saveni 18:45 Adjud 18:45 Saveni
06:00

03:00 Suceava
06:00

19:30 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
16:30 Stei 16:30 Stei
06:00

01:50 Giurgiu 01:50 Iasi
06:00
Danytur
18:45 Husi
06:10

03:00 Harlau
06:10

19:30 Roman
06:10

01:50 Alexandria 01:50 Podu Iloaiei
06:10

03:00 Targu Frumos
06:15

19:30 Adjud
06:15

01:50 Turnu Magurele
06:15

03:00 Piatra Neamt
06:20

01:50 Caracal 01:50 Harlau
06:20
Danytur
18:45 Botosani 18:45 Botosani
06:30

03:00 Ruginoasa
06:30

19:30 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
16:30 Beius 16:30 Beius 16:30 Salonta 16:30 Salonta
06:30

01:50 Flamanzi 01:50 Slatina (Olt)
06:30

03:00 Pascani
06:40

19:30 Slatina (Olt)
06:40

01:50 Botosani
06:40

04:10 Vaslui
06:45

04:10 Vaslui
06:45

19:30 Radauti
06:45

01:50 Saveni
06:45

03:00 Targu Neamt
06:50

19:30 Dorohoi
06:50

01:50 Darabani
06:50

19:30 Drobeta Turnu Severin
06:55
Danytur
18:45 Vaslui 18:45 Harlau 18:45 Iasi 18:45 Iasi 18:45 Harlau
07:00

03:00 Falticeni
07:00

19:30 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
16:30 Sanmartin
07:00

01:50 Bucuresti 01:50 Craiova 01:50 Dorohoi
07:00

19:30 Pitesti
07:05

19:30 Ploiesti
07:10

01:50 Vanatori 01:50 Filiasi
07:10
Danytur
18:45 Cotnari 18:45 Cotnari
07:15

19:30 Targu Neamt
07:15

19:30 Buhusi
07:20

01:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:30 Roznov
07:25

04:10 Botosani
07:30
Danytur
18:45 Targu Frumos 18:45 Targu Frumos 18:45 Suceava 18:45 Suceava
07:30

04:10 Botosani
07:30

03:00 Gura Humorului
07:30

19:30 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
16:30 Oradea
07:30

01:50 Pitesti 01:50 Rovinari
07:30

01:50 Resita
07:40

01:50 Caransebes
07:50

04:10 Iasi 04:10 Harlau
08:00
Danytur
18:45 Pascani 18:45 Targu Ocna 18:45 Targu Ocna 18:45 Negresti 18:45 Pascani
08:00

04:10 Harlau 04:10 Iasi
08:00

19:30 Onesti
08:00

01:50 Ramnicu Valcea 01:50 Targu Jiu
08:00

19:30 Botosani
08:10

01:50 Bumbesti Jiu 01:50 Targoviste
08:10

19:30 Pascani
08:20

01:50 Sinaia 01:50 Petrosani
08:20

04:10 Podu Iloaiei 04:10 Braila
08:30

04:10 Podu Iloaiei 04:10 Braila
08:30

03:00 Campulung Moldovenesc
08:30

19:30 Craiova
08:30

01:50 Predeal 01:50 Hateg 01:50 Poiana Largului
08:30

01:50 Bicaz
08:35

19:30 Falticeni
08:40

01:50 Campina 01:50 Piatra Neamt 01:50 Hunedoara
08:40

04:10 Targu Frumos
08:45

04:10 Targu Frumos
08:45

01:50 Deva 01:50 Urziceni
08:50

04:10 Galati 04:10 Piatra Neamt
09:00
Danytur
18:45 Comanesti 18:45 Roman 18:45 Comanesti
09:00

04:10 Piatra Neamt 04:10 Galati
09:00

19:30 Suceava
09:00

01:50 Ploiesti 01:50 Lugoj 01:50 Gheorgheni
09:00

01:50 Timisoara 01:50 Sovata 01:50 Buzau
09:10

04:10 Pascani 04:10 Pascani
09:15

04:10 Pascani 04:10 Pascani
09:15

19:30 Filiasi
09:15
Danytur
18:45 Girov 18:45 Girov
09:20

01:50 Ramnicu Sarat 01:50 Arad
09:20

03:00 Vatra Dornei
09:30

19:30 Targu Secuiesc
09:30

01:50 Miercurea Ciuc 01:50 Chisineu Cris 01:50 Focsani
09:30

19:30 Brasov
09:40

01:50 Marasesti 01:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:30 Bicaz
09:50

01:50 Adjud 01:50 Salonta 01:50 Toplita
09:50

04:10 Tecuci 04:10 Ramnicu Sarat 04:10 Roman
10:00
Danytur
18:45 Miercurea Ciuc 18:45 Bacau 18:45 Piatra Neamt 18:45 Gura Humorului 18:45 Targu Neamt 18:45 Gura Humorului 18:45 Piatra Neamt 18:45 Targu Neamt 18:45 Miercurea Ciuc
10:00

04:10 Tecuci 04:10 Roman 04:10 Ramnicu Sarat
10:00

19:30 Ramnicu Valcea
10:00

01:50 Gilau 01:50 Reghin 01:50 Bacau
10:00

19:30 Gura Humorului
10:10

01:50 Onesti 01:50 Roman
10:10

01:50 Targu Frumos
10:15

19:30 Moinesti
10:20

01:50 Pascani 01:50 Moinesti
10:20

04:10 Marasesti 04:10 Focsani 04:10 Bucuresti
10:30
Danytur
18:45 Bicaz 18:45 Bicaz
10:30

04:10 Bucuresti 04:10 Marasesti 04:10 Focsani
10:30

03:00 Bistrita
10:30

19:30 Fagaras
10:30

01:50 Comanesti 01:50 Motca
10:30

19:30 Comanesti
10:40

01:50 Targu Neamt 01:50 Covasna
10:40

04:10 Bacau
10:45

04:10 Bacau
10:45

19:30 Targu Jiu
10:50

01:50 Targu Secuiesc 01:50 Falticeni
10:50

01:50 Suceava
10:55

04:10 Targu Neamt 04:10 Adjud
11:00
Danytur
18:45 Campulung Moldovenesc 18:45 Onesti 18:45 Odorheiu Secuiesc 18:45 Odorheiu Secuiesc 18:45 Campulung Moldovenesc
11:00

04:10 Targu Neamt 04:10 Adjud
11:00

19:30 Campulung Moldovenesc
11:00

01:50 Brasov 01:50 Radauti
11:00

01:50 Gura Humorului
11:05

19:30 Targu Ocna
11:10

01:50 Campulung Moldovenesc 01:50 Fagaras
11:10

19:30 Gheorgheni
11:20

01:50 Vatra Dornei 01:50 Sibiu
11:20

01:50 Sebes
11:25

04:10 Ploiesti
11:30

04:10 Ploiesti
11:30

03:00 Beclean
11:30

19:30 Reghin
11:30

01:50 Alba Iulia 01:50 Prundu Bargaului
11:30

01:50 Teius
11:35

19:30 Toplita
11:40

01:50 Nasaud 01:50 Aiud
11:40

01:50 Bistrita
11:45

19:30 Sighisoara
11:50

01:50 Targu Mures
11:50

01:50 Beclean
11:55

04:10 Onesti 04:10 Falticeni
12:00
Danytur
18:45 Vatra Dornei 18:45 Praid 18:45 Medias 18:45 Medias 18:45 Targu Secuiesc 18:45 Praid 18:45 Vatra Dornei
12:00

04:10 Falticeni 04:10 Onesti
12:00

19:30 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
16:30 Buzau 16:30 Buzau
12:00

01:50 Turda 01:50 Dej
12:00

19:30 Deva
12:10

04:10 Suceava
12:20

04:10 Suceava
12:20

19:30 Caransebes
12:20

04:10 Oituz
12:30

04:10 Oituz
12:30

03:00 Dej
12:30

19:30 Targu Mures
12:30

01:50 Gherla
12:30

19:30 Vatra Dornei
12:40

19:30 Resita
12:50

19:30 Blaj
12:55

04:10 Gura Humorului
13:00
Danytur
18:45 Blaj 18:45 Reghin 18:45 Reghin 18:45 Sfantu Gheorghe 18:45 Blaj
13:00

04:10 Gura Humorului
13:00

19:30 Sibiu
13:00

04:10 Frasin
13:05

04:10 Frasin
13:05

19:30 Medias
13:10

04:10 Vama
13:15

04:10 Vama
13:15

19:30 Sebes
13:20

04:10 Targu Secuiesc 04:10 Campulung Moldovenesc
13:30

04:10 Campulung Moldovenesc 04:10 Targu Secuiesc
13:30

03:00 Cluj Napoca
13:30

01:50 Cluj Napoca
13:30

01:50 Bontida
13:50
Danytur
18:45 Fagaras 18:45 Teius 18:45 Brasov 18:45 Fagaras 18:45 Teius
14:00

03:00 Baia Mare
14:00

19:30 Bistrita
14:00

01:50 Baia Mare
14:00

01:50 Satu Mare
14:10

19:30 Lugoj
14:20

01:50 Zalau
14:20

04:10 Brasov 04:10 Vatra Dornei
14:30

04:10 Vatra Dornei 04:10 Brasov
14:30

01:50 Huedin
14:30

19:30 Aiud
14:40

04:10 Codlea
15:00
Danytur
18:45 Sighisoara 18:45 Alba Iulia 18:45 Avrig 18:45 Alba Iulia 18:45 Avrig
15:00

04:10 Codlea
15:00

03:00 Huedin
15:00

19:30 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
16:30 Targoviste 16:30 Targoviste
15:00

19:30 Dej
15:15

19:30 Turda
15:20
Danytur
18:45 Sibiu 18:45 Sibiu
15:30

19:30 Gherla
15:45

04:10 Fagaras
15:50

04:10 Fagaras
15:50
Danytur
18:45 Dej 18:45 Bistrita 18:45 Dej 18:45 Zlatna 18:45 Bistrita 18:45 Zlatna 18:45 Targu Mures
16:00

19:30 Cluj Napoca
16:00

04:10 Bistrita 04:10 Baia Mare
16:30
Danytur
18:45 Sebes 18:45 Ludus 18:45 Sebes
16:30

04:10 Bistrita 04:10 Baia Mare
16:30

03:00 Satu Mare
16:30

19:30 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
16:30 Ploiesti 16:30 Ploiesti
16:30

04:10 Avrig
16:40

04:10 Avrig
16:40

19:30 Huedin
16:45

04:10 Targu Mures 04:10 Beclean
17:00
Danytur
18:45 Abrud 18:45 Nasaud 18:45 Campia Turzii 18:45 Abrud 18:45 Nasaud
17:00

04:10 Beclean 04:10 Targu Mures
17:00

03:00 Oradea
17:00

19:30 Arad
17:00

04:10 Sibiu
17:15

04:10 Sibiu
17:15

19:30 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
16:30 Campina 16:30 Campina
17:15

04:10 Dej
17:20

04:10 Dej
17:20

19:30 Nadlac
17:20

04:10 Turda
17:30
Danytur
18:45 Beclean 18:45 Turda 18:45 Beclean
17:30

04:10 Turda
17:30

04:10 Gherla
17:35

04:10 Gherla
17:35

01:50 Alesd
17:40

04:10 Sebes 04:10 Alba Iulia 04:10 Cluj Napoca 04:10 Satu Mare
18:00
Danytur
18:45 Gherla 18:45 Zalau 18:45 Cluj Napoca 18:45 Deva 18:45 Brad 18:45 Deva 18:45 Gherla 18:45 Brad 18:45 Zalau
18:00

04:10 Satu Mare 04:10 Sebes 04:10 Alba Iulia 04:10 Cluj Napoca
18:00

01:50 Oradea
18:00

04:10 Orastie
18:30
Danytur
18:45 Floresti
18:30

04:10 Orastie
18:30

04:10 Carei
18:45

04:10 Carei
18:45

04:10 Huedin 04:10 Simeria
19:00
Danytur
18:45 Gilau
19:00

04:10 Huedin 04:10 Simeria
19:00
MaxiBus Travel
16:30 Alexandria 16:30 Alexandria
19:00

04:10 Deva
19:30

04:10 Deva
19:30
MaxiBus Travel
16:30 Rosiori de Vede 16:30 Brasov 16:30 Brasov 16:30 Rosiori de Vede
19:45

04:10 Oradea
20:00
Danytur
18:45 Huedin
20:00

04:10 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
16:30 Bucuresti 16:30 Bucuresti 16:30 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
16:30 Caracal 16:30 Caracal
20:45

04:10 Timisoara
21:00
Danytur
18:45 Alesd
21:00

04:10 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
16:30 Craiova 16:30 Craiova
21:45

04:10 Arad
22:00
Danytur
18:45 Arad 18:45 Oradea 18:45 Oradea 18:45 Arad 18:45 Oradea 18:45 Oradea 18:45 Oradea
22:00

04:10 Arad
22:00
MaxiBus Travel
16:30 Drobeta Turnu Severin 16:30 Drobeta Turnu Severin 16:30 Pitesti 16:30 Pitesti 16:30 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
16:30 Sighisoara 16:30 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
16:30 Orsova 16:30 Orsova
22:45

04:10 Nadlac
23:00

04:10 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
16:30 Medias 16:30 Medias
23:00
MaxiBus Travel
16:30 Curtea De Arges 16:30 Curtea De Arges 16:30 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
16:30 Rovinari 16:30 Rovinari
23:30