Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Manchester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:15
19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci
02:10
02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg
06:20
12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 20:00 Giurgiu 11:20 Dej 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 15:35 Isalnita 07:00 Alesd 14:30 Caransebes 13:00 Darabani 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 17:40 Turnu Magurele 11:10 Cluj Napoca 17:00 Craiova 09:00 Negreni 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Oradea 14:15 Lugoj 13:10 Veresti 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 10:15 Medias 11:40 Beclean 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 08:00 Piatra Craiului 15:00 Motru 05:00 Bors 14:00 Timisoara 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 11:30 Baia Mare 17:20 Alexandria 10:20 Gilau 16:00 Rovinari 07:10 Beius 14:45 Resita 04:00 Budapesta 13:40 Arad 08:30 Peterborough 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna
12:50
23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare
13:15 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
16:20 Danytur
13:00 Sibiu 17:00 Bicaz 18:40 Tecuci 19:00 Cotnari 13:00 Sibiu 16:00 Comanesti 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 14:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Nasaud 10:30 Alba Iulia 19:00 Focsani 08:00 Arad 17:00 Targu Ocna 16:00 Targu Neamt 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:00 Gura Humorului 19:20 Harlau 09:00 Nasaud 17:00 Bicaz 19:20 Harlau 11:30 Sebes 16:00 Praid 18:20 Marasesti 18:00 Girov 11:30 Sebes 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Medias 07:00 Beclean 10:00 Zlatna 18:40 Tecuci 19:00 Iasi 16:00 Comanesti 14:00 Reghin 12:00 Blaj 20:00 Saveni 09:30 Abrud 16:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Cotnari 07:00 Beclean 16:00 Praid 19:00 Cotnari 10:00 Deva 14:00 Fagaras 18:00 Adjud 17:30 Piatra Neamt 10:00 Deva 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:00 Blaj 05:00 Gherla 09:30 Abrud 18:20 Marasesti 18:30 Targu Frumos 15:00 Miercurea Ciuc 12:00 Dej 11:00 Teius 19:00 Botosani 09:00 Brad 14:00 Vatra Dornei 18:00 Girov 05:00 Gherla 14:00 Fagaras 18:00 Girov 17:30 Piatra Neamt 19:00 Focsani 19:20 Harlau 13:30 Avrig 17:00 Targu Ocna 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 15:00 Miercurea Ciuc 12:00 Bistrita 11:00 Teius 04:00 Oradea 09:00 Brad 18:00 Adjud 18:00 Pascani 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Zalau 10:30 Alba Iulia 18:00 Suceava 08:00 Arad 12:00 Bistrita 17:30 Piatra Neamt 04:00 Oradea 13:30 Avrig
18:05
18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:30 Onesti 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci
22:30
13:00 Gherla 21:00 Vaslui 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 22:00 Barlad 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 21:30 Husi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin
22:30
04:00 Londra
Sosiri
De la Ora

12:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
20:15 Targu Jiu 20:15 Targu Jiu
00:00

04:20 Constanta
00:05

12:10 Braila
00:10

04:20 Mangalia
00:10

04:20 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
20:15 Ramnicu Valcea 20:15 Ramnicu Valcea 20:15 Ramnicu Valcea
00:15

04:20 Tulcea
00:20

12:00 Galati
00:30

04:20 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
20:15 Targu Mures 20:15 Targu Mures
00:30

12:10 Galati
00:40

12:10 Buzau
01:00

12:00 Buzau
01:00

04:20 Giurgiu
01:00

04:20 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
20:15 Petrosani 20:15 Reghin 20:15 Petrosani 20:15 Reghin
01:15

09:20 Tulcea 09:20 Tulcea
01:15

04:20 Fetesti
01:20

09:20 Braila 09:20 Braila
01:20

12:10 Ramnicu Sarat
01:30

12:00 Ramnicu Sarat
01:30

04:20 Braila
01:30
MaxiBus Travel
20:15 Resita 20:15 Resita
01:30

12:10 Tecuci
01:55

12:00 Tecuci
02:00

04:20 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
20:15 Berchem
02:00

09:20 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
20:15 Hateg 20:15 Hateg
02:10

12:10 Focsani
02:15

12:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
20:15 Sibiu 20:15 Sibiu 20:15 Sibiu 20:15 Caransebes 20:15 Caransebes
02:15

04:20 Galati
02:30
MaxiBus Travel
20:15 Bistrita 20:15 Bistrita
02:30

12:10 Adjud
02:45

12:00 Barlad
02:45

12:10 Barlad
03:00

12:00 Adjud
03:00

04:20 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
20:15 Lugoj 20:15 Lugoj 20:15 Hunedoara 20:15 Hunedoara
03:00

09:20 Galati 09:20 Galati 09:20 Constanta
03:00

04:20 Tecuci
03:10

09:20 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
20:15 Sebes 20:15 Sebes 20:15 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
20:15 Deva 20:15 Deva
03:20

12:10 Husi
03:30

12:00 Husi
03:30

04:20 Barlad
03:30

09:20 Ianca 09:20 Ianca
03:30

12:10 Dorohoi
03:35

12:00 Dorohoi
03:35

12:10 Onesti
03:45

12:00 Vaslui
03:45
Danytur
08:00 Schwechat
03:50

04:20 Husi
03:50

12:10 Vaslui
04:00

12:00 Bacau
04:00

04:20 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
20:15 Alba Iulia 20:15 Brad 20:15 Timisoara 20:15 Timisoara 20:15 Brad 20:15 Alba Iulia 20:15 Alba Iulia
04:00

09:20 Calarasi
04:00

12:10 Comanesti
04:10

09:20 Cernavoda
04:10

12:10 Bucuresti
04:15

09:20 Slobozia
04:15

12:10 Moinesti
04:20

04:20 Vaslui
04:20

09:20 Harsova
04:20

12:10 Botosani
04:30

12:00 Onesti
04:30

04:20 Urziceni
04:30

09:20 Faurei 09:20 Faurei
04:30

12:10 Craiova
04:35

12:10 Iasi
04:40

04:20 Buzau
04:40

09:20 Tecuci 09:20 Tecuci
04:40

12:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
20:15 Aiud 20:15 Aiud 20:15 Aiud
04:45

04:20 Ramnicu Sarat
04:50

09:20 Barlad 09:20 Barlad
04:50

12:10 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Focsani 08:00 Braila 08:00 Focsani
05:00

11:15 Barlad
05:00

12:00 Botosani
05:00

04:20 Focsani
05:00

09:20 Lehliu
05:00

12:10 Filiasi
05:05

12:10 Ploiesti
05:10

04:20 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
20:15 Turda 20:15 Turda 20:15 Turda
05:10

09:20 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
20:15 Arad 20:15 Arad
05:15

12:10 Suceava
05:20
Danytur
08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
05:20

12:00 Podu Iloaiei
05:20

12:10 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati
05:30

11:15 Husi
05:30

12:00 Roman
05:30

11:15 Londra
05:30
MaxiBus Travel
20:15 Zalau 20:15 Zalau
05:30

09:20 Husi 09:20 Husi
05:30

12:10 Negresti
05:40
Danytur
08:00 Marasesti 08:00 Marasesti
05:40

04:20 Targu Frumos
05:40

09:20 Vaslui 09:20 Vaslui
05:40

12:10 Harlau
05:45

12:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
20:15 Cluj Napoca 20:15 Cluj Napoca 20:15 Cluj Napoca
05:45

12:10 Constanta
05:50

12:10 Campina
06:00
Danytur
08:00 Saveni 08:00 Adjud 08:00 Saveni 08:00 Adjud 08:00 Barlad
06:00

12:00 Suceava
06:00

04:20 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
20:15 Stei 20:15 Stei
06:00

05:50 Giurgiu 05:50 Constanta 05:50 Giurgiu 05:50 Constanta
06:00

09:20 Giurgiu 09:20 Iasi 09:20 Giurgiu 09:20 Iasi
06:00

12:10 Buhusi
06:05

12:10 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi
06:10

12:00 Harlau
06:10

04:20 Roman
06:10

05:50 Turnu Magurele 05:50 Turnu Magurele
06:10

09:20 Podu Iloaiei 09:20 Podu Iloaiei 09:20 Alexandria 09:20 Alexandria
06:10

12:10 Targu Frumos
06:15

12:00 Targu Frumos
06:15

04:20 Adjud
06:15

09:20 Turnu Magurele 09:20 Turnu Magurele
06:15

12:10 Gura Humorului
06:20

12:00 Piatra Neamt
06:20

05:50 Corabia 05:50 Corabia
06:20

09:20 Caracal 09:20 Caracal 09:20 Harlau 09:20 Harlau
06:20

12:10 Falticeni
06:30
Danytur
08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:30

12:00 Ruginoasa
06:30

04:20 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
20:15 Beius 20:15 Salonta 20:15 Salonta 20:15 Beius
06:30

05:50 Alexandria 05:50 Mangalia 05:50 Mangalia 05:50 Alexandria
06:30

09:20 Slatina (Olt) 09:20 Slatina (Olt) 09:20 Flamanzi 09:20 Flamanzi
06:30

12:10 Rovinari
06:35

12:10 Pascani
06:40

12:00 Pascani
06:40

04:20 Slatina (Olt)
06:40

05:50 Medgidia 05:50 Medgidia 05:50 Filiasi 05:50 Filiasi
06:40

09:20 Botosani 09:20 Botosani
06:40

12:10 Motca
06:45

11:15 Vaslui
06:45

04:20 Radauti
06:45

09:20 Saveni 09:20 Saveni
06:45

12:10 Piatra Neamt
06:50

12:00 Targu Neamt
06:50

04:20 Dorohoi
06:50

05:50 Hirsova 05:50 Slatina (Olt) 05:50 Slatina (Olt) 05:50 Hirsova
06:50

09:20 Darabani 09:20 Darabani
06:50

12:10 Roman
06:55

04:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

12:10 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Iasi 08:00 Iasi 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Vaslui
07:00

12:00 Falticeni
07:00

04:20 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
20:15 Sanmartin
07:00

05:50 Tulcea 05:50 Craiova 05:50 Craiova 05:50 Tandarei 05:50 Tandarei
07:00

09:20 Craiova 09:20 Dorohoi 09:20 Bucuresti 09:20 Craiova 09:20 Dorohoi
07:00

12:10 Targu Jiu
07:05

04:20 Pitesti
07:05

12:10 Brasov
07:10

04:20 Ploiesti
07:10

05:50 Filiasi 05:50 Braila 05:50 Filiasi
07:10

09:20 Vanatori 09:20 Vanatori 09:20 Filiasi 09:20 Filiasi
07:10

12:10 Cernavoda
07:15
Danytur
08:00 Cotnari 08:00 Cotnari
07:15

04:20 Targu Neamt
07:15

05:50 Galati
07:15

04:20 Buhusi
07:20

05:50 Rovinari 05:50 Rovinari
07:20

09:20 Drobeta Turnu Severin 09:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

04:20 Roznov
07:25

05:50 Tecuci
07:25

12:10 Fetesti
07:30
Danytur
08:00 Targu Frumos 08:00 Suceava 08:00 Suceava 08:00 Targu Frumos
07:30

11:15 Botosani
07:30

12:00 Gura Humorului
07:30

04:20 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
20:15 Oradea
07:30

05:50 Isalnita 05:50 Isalnita
07:30

09:20 Rovinari 09:20 Pitesti 09:20 Rovinari
07:30

05:50 Barlad
07:35

05:50 Targu Carbunesti 05:50 Targu Carbunesti
07:40

09:20 Resita 09:20 Resita
07:40

05:50 Motru 05:50 Husi 05:50 Motru
07:45

05:50 Resita 05:50 Resita
07:50

09:20 Caransebes 09:20 Caransebes
07:50

05:50 Caransebes 05:50 Caransebes
07:55

12:10 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Pascani 08:00 Negresti 08:00 Pascani
08:00

11:15 Iasi 11:15 Harlau
08:00

04:20 Onesti
08:00

05:50 Buzau 05:50 Lugoj 05:50 Lugoj 05:50 Slobozia 05:50 Slobozia
08:00

09:20 Targu Jiu 09:20 Ramnicu Valcea 09:20 Targu Jiu
08:00

05:50 Timisoara 05:50 Timisoara
08:05

04:20 Botosani
08:10

05:50 Bucuresti 05:50 Focsani 05:50 Bucuresti 05:50 Arad 05:50 Arad
08:10

09:20 Bumbesti Jiu 09:20 Bumbesti Jiu 09:20 Targoviste
08:10

05:50 Marasesti
08:15

04:20 Pascani
08:20

05:50 Targu Jiu 05:50 Targu Jiu
08:20

09:20 Petrosani 09:20 Sinaia 09:20 Petrosani
08:20

05:50 Petrosani 05:50 Petrosani 05:50 Adjud
08:25

12:10 Fagaras
08:30

11:15 Braila 11:15 Podu Iloaiei
08:30

12:00 Campulung Moldovenesc
08:30

04:20 Craiova
08:30

05:50 Hateg 05:50 Hateg
08:30

09:20 Poiana Largului 09:20 Poiana Largului 09:20 Hateg 09:20 Predeal 09:20 Hateg
08:30

12:10 Petrosani
08:35

05:50 Sascut
08:35

09:20 Bicaz 09:20 Bicaz
08:35

04:20 Falticeni
08:40

05:50 Calan 05:50 Calan
08:40

09:20 Campina 09:20 Hunedoara 09:20 Piatra Neamt 09:20 Piatra Neamt 09:20 Hunedoara
08:40

11:15 Targu Frumos
08:45

05:50 Bacau
08:45

12:10 Poiana Largului
08:50

05:50 Hunedoara 05:50 Hunedoara
08:50

09:20 Deva 09:20 Deva 09:20 Urziceni
08:50

12:10 Hateg
08:53

12:10 Sibiu
08:55

05:50 Roman
08:55

12:10 Hunedoara
09:00
Danytur
08:00 Comanesti 08:00 Roman 08:00 Comanesti
09:00

11:15 Piatra Neamt 11:15 Galati
09:00

04:20 Suceava
09:00

05:50 Deva 05:50 Pitesti 05:50 Deva 05:50 Vaslui 05:50 Pitesti
09:00

09:20 Lugoj 09:20 Lugoj 09:20 Gheorgheni 09:20 Gheorgheni 09:20 Ploiesti
09:00

05:50 Negresti
09:05

05:50 Iasi 05:50 Ramnicu Sarat 05:50 Ramnicu Sarat
09:10

09:20 Buzau 09:20 Timisoara 09:20 Sovata 09:20 Timisoara 09:20 Sovata
09:10

12:10 Sebes
09:15

11:15 Pascani 11:15 Pascani
09:15

04:20 Filiasi
09:15

05:50 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
08:00 Girov 08:00 Girov
09:20

05:50 Campina 05:50 Campina 05:50 Deleni
09:20

09:20 Ramnicu Sarat 09:20 Arad 09:20 Arad
09:20

05:50 Harlau
09:25

12:10 Toplita
09:30

12:00 Vatra Dornei
09:30

04:20 Targu Secuiesc
09:30

05:50 Sinaia 05:50 Targu Frumos 05:50 Sinaia
09:30

09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Chisineu Cris 09:20 Chisineu Cris 09:20 Focsani
09:30

05:50 Pascani
09:35

04:20 Brasov
09:40

05:50 Predeal 05:50 Motca 05:50 Predeal
09:40

09:20 Odorheiu Secuiesc 09:20 Marasesti 09:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

05:50 Cristesti
09:45

04:20 Bicaz
09:50

05:50 Timisesti 05:50 Brasov 05:50 Brasov
09:50

09:20 Salonta 09:20 Adjud 09:20 Salonta 09:20 Toplita 09:20 Toplita
09:50

05:50 Dumbrava
09:55

12:10 Deva
10:00
Danytur
08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Piatra Neamt 08:00 Bacau 08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt 08:00 Piatra Neamt 08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt 08:00 Miercurea Ciuc
10:00

11:15 Roman 11:15 Ramnicu Sarat 11:15 Tecuci
10:00

04:20 Ramnicu Valcea
10:00

05:50 Targu Secuiesc 05:50 Targu Secuiesc 05:50 Targu Neamt
10:00

09:20 Bacau 09:20 Gilau 09:20 Reghin 09:20 Gilau 09:20 Reghin
10:00

05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Sovata 05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Piatra Neamt
10:05

04:20 Gura Humorului
10:10

05:50 Covasna 05:50 Bicaz 05:50 Covasna
10:10

09:20 Onesti 09:20 Onesti 09:20 Roman
10:10

09:20 Targu Frumos
10:15

04:20 Moinesti
10:20

05:50 Targu Ocna 05:50 Targu Ocna 05:50 Poiana Largului
10:20

09:20 Moinesti 09:20 Moinesti 09:20 Pascani
10:20

05:50 Durau
10:25

12:10 Reghin
10:30
Danytur
08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
10:30

11:15 Bucuresti 11:15 Focsani 11:15 Marasesti
10:30

12:00 Bistrita
10:30

04:20 Fagaras
10:30

05:50 Onesti 05:50 Onesti
10:30

09:20 Comanesti 09:20 Motca 09:20 Comanesti
10:30

05:50 Grinties
10:35

04:20 Comanesti
10:40

05:50 Comanesti 05:50 Comanesti
10:40

09:20 Targu Neamt 09:20 Covasna 09:20 Covasna
10:40

11:15 Bacau
10:45

04:20 Targu Jiu
10:50

05:50 Moinesti 05:50 Moinesti
10:50

09:20 Falticeni 09:20 Targu Secuiesc 09:20 Targu Secuiesc
10:50

05:50 Borsec
10:55

09:20 Suceava
10:55
Danytur
08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Onesti
11:00

11:15 Targu Neamt 11:15 Adjud
11:00

04:20 Campulung Moldovenesc
11:00

05:50 Simeria 05:50 Toplita 05:50 Fagaras 05:50 Simeria 05:50 Fagaras
11:00

09:20 Brasov 09:20 Brasov 09:20 Radauti
11:00

05:50 Miercurea Ciuc
11:05

09:20 Gura Humorului
11:05

04:20 Targu Ocna
11:10

05:50 Vestem 05:50 Vestem 05:50 Sfantu Gheorghe
11:10

09:20 Campulung Moldovenesc 09:20 Fagaras 09:20 Fagaras
11:10

04:20 Gheorgheni
11:20

05:50 Ramnicu Valcea 05:50 Orastie 05:50 Morareni 05:50 Ramnicu Valcea 05:50 Orastie
11:20

09:20 Sibiu 09:20 Sibiu 09:20 Vatra Dornei
11:20

09:20 Sebes 09:20 Sebes
11:25

12:10 Alba Iulia
11:30

11:15 Ploiesti
11:30

12:00 Beclean
11:30

04:20 Reghin
11:30

05:50 Sibiu 05:50 Sebes 05:50 Sibiu 05:50 Reghin 05:50 Sebes
11:30

09:20 Alba Iulia 09:20 Alba Iulia 09:20 Prundu Bargaului
11:30

05:50 Medias
11:35

09:20 Teius 09:20 Teius
11:35

04:20 Toplita
11:40

05:50 Lancram 05:50 Miercurea Sibiului 05:50 Lancram 05:50 Miercurea Sibiului 05:50 Sighisoara
11:40

09:20 Nasaud 09:20 Aiud 09:20 Aiud
11:40

05:50 Targu Mures
11:45

09:20 Bistrita
11:45

04:20 Sighisoara
11:50

05:50 Alba Iulia 05:50 Sighisoara 05:50 Alba Iulia 05:50 Sighisoara
11:50

09:20 Targu Mures 09:20 Targu Mures
11:50

05:50 Falticeni
11:55

09:20 Beclean
11:55
Danytur
08:00 Praid 08:00 Vatra Dornei 08:00 Medias 08:00 Medias 08:00 Praid 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Vatra Dornei
12:00

11:15 Onesti 11:15 Falticeni
12:00

04:20 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
20:15 Buzau 20:15 Buzau
12:00

05:50 Suceava 05:50 Medias 05:50 Medias
12:00

09:20 Turda 09:20 Turda 09:20 Dej
12:00

05:50 Dolhasca
12:05

04:20 Deva
12:10

05:50 Veresti 05:50 Teius 05:50 Teius
12:10

05:50 Darabani
12:15

11:15 Suceava
12:20

04:20 Caransebes
12:20

05:50 Aiud 05:50 Aiud 05:50 Botosani
12:20

11:15 Oituz
12:30

12:00 Dej
12:30

04:20 Targu Mures
12:30

05:50 Unirea 05:50 Unirea 05:50 Gura Humorului
12:30

09:20 Gherla
12:30

04:20 Vatra Dornei
12:40

05:50 Turda 05:50 Campulung Moldovenesc 05:50 Turda
12:40

04:20 Resita
12:50

05:50 Iacobeni
12:50

04:20 Blaj
12:55
Danytur
08:00 Reghin 08:00 Reghin 08:00 Blaj 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Blaj
13:00

11:15 Gura Humorului
13:00

04:20 Sibiu
13:00

05:50 Borsa
13:00

11:15 Frasin
13:05

05:50 Vatra Dornei
13:05

04:20 Medias
13:10

05:50 Prundu Bargaului
13:10

11:15 Vama
13:15

05:50 Bistrita
13:15

04:20 Sebes
13:20

05:50 Beclean
13:20

05:50 Baia Mare
13:25

12:10 Targu Mures
13:30

11:15 Campulung Moldovenesc 11:15 Targu Secuiesc
13:30

12:00 Cluj Napoca
13:30

05:50 Dej
13:30

09:20 Cluj Napoca
13:30

05:50 Cluj Napoca
13:35

05:50 Cluj Napoca
13:40

12:10 Aiud
13:45

05:50 Gilau
13:45

05:50 Huedin
13:50

09:20 Bontida
13:50

12:10 Ludus
14:00
Danytur
08:00 Teius 08:00 Brasov 08:00 Fagaras 08:00 Teius 08:00 Fagaras
14:00

12:00 Baia Mare
14:00

04:20 Bistrita
14:00

05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca
14:00

09:20 Baia Mare
14:00

09:20 Satu Mare
14:10

04:20 Lugoj
14:20

09:20 Zalau
14:20

12:10 Turda
14:30

11:15 Vatra Dornei 11:15 Brasov
14:30

09:20 Huedin
14:30

04:20 Aiud
14:40

12:10 Cluj Napoca
15:00
Danytur
08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia 08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
15:00

11:15 Codlea
15:00

12:00 Huedin
15:00

04:20 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
20:15 Targoviste 20:15 Targoviste
15:00

05:50 Negreni
15:00

04:20 Dej
15:15

04:20 Turda
15:20
Danytur
08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
15:30

04:20 Gherla
15:45

11:15 Fagaras
15:50
Danytur
08:00 Dej 08:00 Zlatna 08:00 Bistrita 08:00 Zlatna 08:00 Targu Mures 08:00 Dej 08:00 Bistrita
16:00

04:20 Cluj Napoca
16:00

05:50 Piatra Craiului
16:00

05:50 Beius
16:10
Danytur
08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Ludus
16:30

11:15 Baia Mare 11:15 Bistrita
16:30

12:00 Satu Mare
16:30

04:20 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
20:15 Ploiesti 20:15 Ploiesti
16:30

11:15 Avrig
16:40

04:20 Huedin
16:45

12:10 Huedin
17:00
Danytur
08:00 Nasaud 08:00 Abrud 08:00 Campia Turzii 08:00 Nasaud 08:00 Abrud
17:00

11:15 Beclean 11:15 Targu Mures
17:00

12:00 Oradea
17:00

04:20 Arad
17:00

05:50 Alesd
17:00

11:15 Sibiu
17:15

04:20 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
20:15 Campina 20:15 Campina
17:15

11:15 Dej
17:20

04:20 Nadlac
17:20
Danytur
08:00 Turda 08:00 Beclean 08:00 Beclean
17:30

11:15 Turda
17:30

11:15 Gherla
17:35

09:20 Alesd
17:40

12:10 Alesd
18:00
Danytur
08:00 Brad 08:00 Deva 08:00 Gherla 08:00 Brad 08:00 Zalau 08:00 Gherla 08:00 Zalau 08:00 Deva 08:00 Cluj Napoca
18:00

11:15 Sebes 11:15 Alba Iulia 11:15 Satu Mare 11:15 Cluj Napoca
18:00

05:50 Oradea
18:00

09:20 Oradea
18:00

12:10 Oradea
18:30
Danytur
08:00 Floresti
18:30

11:15 Orastie
18:30

05:50 Bors
18:30

12:10 Bors
18:45

11:15 Carei
18:45
Danytur
08:00 Gilau
19:00

11:15 Simeria 11:15 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
20:15 Alexandria 20:15 Alexandria
19:00

11:15 Deva
19:30
MaxiBus Travel
20:15 Brasov 20:15 Rosiori de Vede 20:15 Rosiori de Vede 20:15 Brasov
19:45
Danytur
08:00 Huedin
20:00

11:15 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
20:15 Bucuresti 20:15 Bucuresti 20:15 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
20:15 Caracal 20:15 Caracal
20:45
Danytur
08:00 Alesd
21:00

11:15 Timisoara
21:00
MaxiBus Travel
20:15 Craiova 20:15 Craiova
21:45
Danytur
08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad
22:00

11:15 Arad
22:00
MaxiBus Travel
20:15 Pitesti 20:15 Pitesti 20:15 Drobeta Turnu Severin 20:15 Drobeta Turnu Severin 20:15 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
20:15 Sighisoara 20:15 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
20:15 Orsova 20:15 Orsova
22:45

11:15 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
20:15 Medias 20:15 Medias
23:00

05:50 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
20:15 Curtea De Arges 20:15 Curtea De Arges 20:15 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
20:15 Rovinari 20:15 Rovinari
23:30