Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Newcastle upon Tyne, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:30
15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda
09:00
08:50 Suceava 03:40 Cluj Napoca 14:45 Adjud 05:30 Turda 09:30 Borsec 15:10 Comanesti 18:30 Galati 14:00 Iasi 08:05 Gura Humorului 17:30 Ploiesti 13:30 Bacau 08:30 Toplita 04:00 Cluj Napoca 11:30 Targu Neamt 14:55 Moinesti 17:30 Tecuci 12:45 Pascani 05:20 Bistrita 16:30 Buzau 12:40 Piatra Neamt 07:30 Reghin 03:00 Huedin 16:00 Onesti 13:00 Roznov 16:30 Barlad 10:20 Botosani 09:40 Dorohoi 04:20 Dej 15:30 Focsani 06:30 Targu Mures 00:30 Oradea 15:40 Targu Ocna 19:00 Braila 14:45 Vaslui
12:00 MaxiBus Travel
11:30 Oradea 11:45 Sanmartin
13:00
10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi
13:00
02:00 Luton
16:00
17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova
Sosiri
De la Ora

17:00 Braila
00:00

22:25 Buzau
00:00
MaxiBus Travel
21:00 Targu Jiu 21:00 Targu Jiu
00:00

14:50 Braila
00:10

22:25 Vaslui
00:15
MaxiBus Travel
21:00 Ramnicu Valcea 21:00 Ramnicu Valcea 21:00 Ramnicu Valcea
00:15

17:00 Galati
00:30
MaxiBus Travel
21:00 Targu Mures 21:00 Targu Mures
00:30

14:50 Galati
00:40

14:50 Buzau
01:00

17:00 Buzau
01:00

22:25 Iasi 22:25 Onesti 22:25 Focsani
01:00
MaxiBus Travel
21:00 Petrosani 21:00 Reghin 21:00 Petrosani 21:00 Reghin
01:15

12:50 Tulcea
01:15

22:25 Targu Ocna
01:20

12:50 Braila
01:20

14:50 Ramnicu Sarat
01:30

17:00 Ramnicu Sarat
01:30
MaxiBus Travel
21:00 Resita 21:00 Resita
01:30

22:25 Adjud
01:45

22:25 Comanesti
01:50

14:50 Tecuci
01:55

17:00 Tecuci
02:00
MaxiBus Travel
21:00 Berchem
02:00

12:50 Mangalia
02:00

22:25 Moinesti
02:05
MaxiBus Travel
21:00 Hateg 21:00 Hateg
02:10

14:50 Focsani
02:15

17:00 Focsani
02:15

22:25 Pascani
02:15
MaxiBus Travel
21:00 Sibiu 21:00 Caransebes 21:00 Caransebes 21:00 Sibiu 21:00 Sibiu
02:15
MaxiBus Travel
21:00 Bistrita 21:00 Bistrita
02:30

14:50 Adjud
02:45

17:00 Barlad
02:45

14:50 Barlad
03:00

17:00 Adjud
03:00

22:25 Bacau
03:00
MaxiBus Travel
21:00 Hunedoara 21:00 Lugoj 21:00 Lugoj 21:00 Hunedoara
03:00

12:50 Galati 12:50 Constanta
03:00

22:25 Roznov
03:05

12:50 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
21:00 Sebes 21:00 Sebes 21:00 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
21:00 Deva 21:00 Deva
03:20

14:50 Husi
03:30

17:00 Husi
03:30

12:50 Ianca
03:30

14:50 Dorohoi
03:35

17:00 Dorohoi
03:35

14:50 Onesti
03:45

17:00 Vaslui
03:45

14:50 Vaslui
04:00

17:00 Bacau
04:00

22:25 Piatra Neamt
04:00
MaxiBus Travel
21:00 Brad 21:00 Timisoara 21:00 Timisoara 21:00 Alba Iulia 21:00 Alba Iulia 21:00 Brad 21:00 Alba Iulia
04:00

12:50 Calarasi
04:00

14:50 Comanesti
04:10

12:50 Cernavoda
04:10

14:50 Bucuresti
04:15

12:50 Slobozia
04:15

14:50 Moinesti
04:20

12:50 Harsova
04:20

14:50 Botosani
04:30

17:00 Onesti
04:30

22:25 Botosani
04:30

12:50 Faurei
04:30

14:50 Craiova
04:35

14:50 Iasi
04:40

12:50 Tecuci
04:40

17:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
21:00 Aiud 21:00 Aiud 21:00 Aiud
04:45

12:50 Barlad
04:50

14:50 Podu Iloaiei
05:00

19:00 Barlad
05:00

17:00 Botosani
05:00

22:25 Targu Neamt
05:00

12:50 Lehliu
05:00

14:50 Filiasi
05:05

14:50 Ploiesti
05:10

22:25 Dorohoi
05:10
MaxiBus Travel
21:00 Turda 21:00 Turda 21:00 Turda
05:10

12:50 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
21:00 Arad 21:00 Arad
05:15

14:50 Suceava
05:20

17:00 Podu Iloaiei
05:20

14:50 Bacau
05:30

19:00 Husi
05:30

17:00 Roman
05:30
MaxiBus Travel
21:00 Zalau 21:00 Zalau
05:30

12:50 Husi
05:30

14:50 Negresti
05:40

12:50 Vaslui
05:40

14:50 Harlau
05:45

17:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
21:00 Cluj Napoca 21:00 Cluj Napoca 21:00 Cluj Napoca
05:45

14:50 Constanta
05:50

14:50 Campina
06:00

17:00 Suceava
06:00

22:25 Suceava
06:00
MaxiBus Travel
21:00 Stei 21:00 Stei
06:00

12:50 Giurgiu 12:50 Iasi
06:00

14:50 Buhusi
06:05

14:50 Roznov
06:10

17:00 Harlau
06:10

12:50 Podu Iloaiei 12:50 Alexandria
06:10

14:50 Targu Frumos
06:15

17:00 Targu Frumos
06:15

12:50 Turnu Magurele
06:15

14:50 Gura Humorului
06:20

17:00 Piatra Neamt
06:20

12:50 Caracal 12:50 Harlau
06:20

14:50 Falticeni
06:30

17:00 Ruginoasa
06:30

22:25 Borsec
06:30
MaxiBus Travel
21:00 Beius 21:00 Beius 21:00 Salonta 21:00 Salonta
06:30

12:50 Flamanzi 12:50 Slatina (Olt)
06:30

14:50 Rovinari
06:35

14:50 Pascani
06:40

17:00 Pascani
06:40

12:50 Botosani
06:40

14:50 Motca
06:45

19:00 Vaslui
06:45

22:25 Gura Humorului
06:45

12:50 Saveni
06:45

14:50 Piatra Neamt
06:50

17:00 Targu Neamt
06:50

12:50 Darabani
06:50

14:50 Roman
06:55

14:50 Cristesti
07:00

17:00 Falticeni
07:00

22:25 Toplita
07:00
MaxiBus Travel
21:00 Sanmartin
07:00

12:50 Bucuresti 12:50 Craiova 12:50 Dorohoi
07:00

14:50 Targu Jiu
07:05

14:50 Brasov
07:10

12:50 Filiasi 12:50 Vanatori
07:10

14:50 Cernavoda
07:15

12:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:50 Fetesti
07:30

19:00 Botosani
07:30

17:00 Gura Humorului
07:30

19:00 Luton
07:30
MaxiBus Travel
21:00 Oradea
07:30

12:50 Pitesti 12:50 Rovinari
07:30

12:50 Resita
07:40

12:50 Caransebes
07:50

14:50 Targu Neamt
08:00

19:00 Harlau 19:00 Iasi
08:00

22:25 Reghin
08:00

12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Targu Jiu
08:00

12:50 Bumbesti Jiu 12:50 Targoviste
08:10

12:50 Sinaia 12:50 Petrosani
08:20

14:50 Fagaras
08:30

19:00 Braila 19:00 Podu Iloaiei
08:30

17:00 Campulung Moldovenesc
08:30

12:50 Poiana Largului 12:50 Predeal 12:50 Hateg
08:30

14:50 Petrosani
08:35

12:50 Bicaz
08:35

22:25 Targu Mures
08:40

12:50 Campina 12:50 Piatra Neamt 12:50 Hunedoara
08:40

19:00 Targu Frumos
08:45

14:50 Poiana Largului
08:50

12:50 Deva 12:50 Urziceni
08:50

14:50 Hateg
08:53

14:50 Sibiu
08:55

14:50 Hunedoara
09:00

19:00 Galati 19:00 Piatra Neamt
09:00

12:50 Gheorgheni 12:50 Ploiesti 12:50 Lugoj
09:00

12:50 Timisoara 12:50 Sovata 12:50 Buzau
09:10

14:50 Sebes
09:15

19:00 Pascani 19:00 Pascani
09:15

12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Arad
09:20

14:50 Toplita
09:30

17:00 Vatra Dornei
09:30

22:25 Bistrita
09:30

12:50 Chisineu Cris 12:50 Focsani 12:50 Miercurea Ciuc
09:30

12:50 Odorheiu Secuiesc 12:50 Marasesti
09:40

12:50 Toplita 12:50 Salonta 12:50 Adjud
09:50

14:50 Deva
10:00

19:00 Roman 19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Tecuci
10:00

22:25 Turda
10:00

12:50 Bacau 12:50 Gilau 12:50 Reghin
10:00

12:50 Roman 12:50 Onesti
10:10

12:50 Targu Frumos
10:15

12:50 Moinesti 12:50 Pascani
10:20

14:50 Reghin
10:30

19:00 Focsani 19:00 Marasesti 19:00 Bucuresti
10:30

17:00 Bistrita
10:30

22:25 Dej
10:30

12:50 Comanesti 12:50 Motca
10:30

22:25 Cluj Napoca
10:40

12:50 Targu Neamt 12:50 Covasna
10:40

19:00 Bacau
10:45

12:50 Targu Secuiesc 12:50 Falticeni
10:50

12:50 Suceava
10:55

19:00 Targu Neamt 19:00 Adjud
11:00

12:50 Radauti 12:50 Brasov
11:00

22:25 Cluj Napoca
11:05

12:50 Gura Humorului
11:05

12:50 Fagaras 12:50 Campulung Moldovenesc
11:10

12:50 Sibiu 12:50 Vatra Dornei
11:20

12:50 Sebes
11:25

14:50 Alba Iulia
11:30

19:00 Ploiesti
11:30

17:00 Beclean
11:30

12:50 Prundu Bargaului 12:50 Alba Iulia
11:30

12:50 Teius
11:35

12:50 Nasaud 12:50 Aiud
11:40

12:50 Bistrita
11:45

22:25 Huedin
11:50

12:50 Targu Mures
11:50

12:50 Beclean
11:55

19:00 Falticeni 19:00 Onesti
12:00
MaxiBus Travel
21:00 Buzau 21:00 Buzau
12:00

12:50 Dej 12:50 Turda
12:00

19:00 Suceava
12:20

19:00 Oituz
12:30

17:00 Dej
12:30

12:50 Gherla
12:30

19:00 Gura Humorului
13:00

19:00 Frasin
13:05

22:25 Oradea
13:10

19:00 Vama
13:15

14:50 Targu Mures
13:30

19:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Targu Secuiesc
13:30

17:00 Cluj Napoca
13:30

12:50 Cluj Napoca
13:30

14:50 Aiud
13:45

12:50 Bontida
13:50

14:50 Ludus
14:00

17:00 Baia Mare
14:00

12:50 Baia Mare
14:00

12:50 Satu Mare
14:10

12:50 Zalau
14:20

14:50 Turda
14:30

19:00 Vatra Dornei 19:00 Brasov
14:30

12:50 Huedin
14:30

14:50 Cluj Napoca
15:00

19:00 Codlea
15:00

17:00 Huedin
15:00
MaxiBus Travel
21:00 Targoviste 21:00 Targoviste
15:00

19:00 Fagaras
15:50

19:00 Baia Mare 19:00 Bistrita
16:30

17:00 Satu Mare
16:30
MaxiBus Travel
21:00 Ploiesti 21:00 Ploiesti
16:30

19:00 Avrig
16:40

14:50 Huedin
17:00

19:00 Beclean 19:00 Targu Mures
17:00

17:00 Oradea
17:00

19:00 Sibiu
17:15
MaxiBus Travel
21:00 Campina 21:00 Campina
17:15

19:00 Dej
17:20

19:00 Turda
17:30

19:00 Gherla
17:35

12:50 Alesd
17:40

14:50 Alesd
18:00

19:00 Cluj Napoca 19:00 Sebes 19:00 Alba Iulia 19:00 Satu Mare
18:00

12:50 Oradea
18:00

14:50 Oradea
18:30

19:00 Orastie
18:30

14:50 Bors
18:45

19:00 Carei
18:45

19:00 Simeria 19:00 Huedin
19:00
MaxiBus Travel
21:00 Alexandria 21:00 Alexandria
19:00

19:00 Deva
19:30
MaxiBus Travel
21:00 Rosiori de Vede 21:00 Brasov 21:00 Brasov 21:00 Rosiori de Vede
19:45

19:00 Oradea
20:00
MaxiBus Travel
21:00 Bucuresti 21:00 Bucuresti 21:00 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
21:00 Caracal 21:00 Caracal
20:45

19:00 Timisoara
21:00

22:25 Braila
21:00

22:25 Galati
21:30
MaxiBus Travel
21:00 Craiova 21:00 Craiova
21:45

19:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
21:00 Pitesti 21:00 Drobeta Turnu Severin 21:00 Drobeta Turnu Severin 21:00 Pitesti 21:00 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
21:00 Sighisoara 21:00 Sighisoara
22:15

22:25 Tecuci
22:30
MaxiBus Travel
21:00 Orsova 21:00 Orsova
22:45

19:00 Nadlac
23:00

22:25 Ploiesti
23:00
MaxiBus Travel
21:00 Medias 21:00 Medias
23:00
MaxiBus Travel
21:00 Curtea De Arges 21:00 Curtea De Arges 21:00 Curtea De Arges
23:15

22:25 Barlad
23:30
MaxiBus Travel
21:00 Rovinari 21:00 Rovinari
23:30