Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Southampton, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:40
16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei
03:25
22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 18:55 Adjud
04:22
20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati
09:30 Danytur
13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:20 Marasesti 18:00 Girov 15:00 Miercurea Ciuc 14:00 Fagaras 11:00 Teius 10:00 Deva 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 17:30 Piatra Neamt 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Avrig 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Focsani 19:20 Harlau 17:00 Targu Ocna 17:00 Bicaz 13:00 Medias 13:00 Sibiu 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:40 Tecuci 19:00 Cotnari 16:00 Comanesti 16:00 Praid 12:00 Blaj 11:30 Sebes 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
09:30 Danytur
23:15 Dover
10:00
12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava
15:40
18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau
15:40
19:00 Londra
16:45
21:00 Dover
18:45 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

09:00 Braila 09:00 Braila
00:00
MaxiBus Travel
17:10 Targu Jiu 17:10 Targu Jiu
00:00

06:37 Braila
00:10
MaxiBus Travel
17:10 Ramnicu Valcea 17:10 Ramnicu Valcea 17:10 Ramnicu Valcea
00:15

09:00 Galati 09:00 Galati
00:30
MaxiBus Travel
17:10 Targu Mures 17:10 Targu Mures
00:30

06:37 Galati
00:40

06:37 Buzau
01:00

09:00 Buzau 09:00 Buzau
01:00
MaxiBus Travel
17:10 Petrosani 17:10 Reghin 17:10 Reghin 17:10 Petrosani
01:15

01:00 Tulcea
01:15

01:00 Braila
01:20

06:37 Ramnicu Sarat
01:30

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat
01:30
MaxiBus Travel
17:10 Resita 17:10 Resita
01:30

06:37 Tecuci
01:55

09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
02:00
MaxiBus Travel
17:10 Berchem
02:00

01:00 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
17:10 Hateg 17:10 Hateg
02:10

06:37 Focsani
02:15

09:00 Focsani 09:00 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
17:10 Sibiu 17:10 Caransebes 17:10 Caransebes 17:10 Sibiu 17:10 Sibiu
02:15
MaxiBus Travel
17:10 Bistrita 17:10 Bistrita
02:30

06:37 Adjud
02:45

09:00 Barlad 09:00 Barlad
02:45

06:37 Barlad
03:00

09:00 Adjud 09:00 Adjud
03:00
MaxiBus Travel
17:10 Lugoj 17:10 Lugoj 17:10 Hunedoara 17:10 Hunedoara
03:00

01:00 Constanta 01:00 Galati
03:00

01:00 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
17:10 Sebes 17:10 Sebes 17:10 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
17:10 Deva 17:10 Deva
03:20

06:37 Husi
03:30

09:00 Husi 09:00 Husi
03:30

01:00 Ianca
03:30

06:37 Dorohoi
03:35

09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi
03:35

06:37 Onesti
03:45

09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
03:45
Danytur
06:30 Schwechat 06:30 Schwechat
03:50

06:37 Vaslui
04:00

09:00 Bacau 09:00 Bacau
04:00

09:00 Londra
04:00
MaxiBus Travel
17:10 Brad 17:10 Timisoara 17:10 Timisoara 17:10 Alba Iulia 17:10 Alba Iulia 17:10 Alba Iulia 17:10 Brad
04:00

01:00 Calarasi
04:00

06:37 Comanesti
04:10

01:00 Cernavoda
04:10

06:37 Bucuresti
04:15

01:00 Slobozia
04:15

06:37 Moinesti
04:20

01:00 Harsova
04:20

06:37 Botosani
04:30

09:00 Onesti 09:00 Onesti
04:30

01:00 Faurei
04:30

06:37 Craiova
04:35

06:37 Iasi
04:40

01:00 Tecuci
04:40

09:00 Iasi 09:00 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
17:10 Aiud 17:10 Aiud 17:10 Aiud
04:45

01:00 Barlad
04:50

06:37 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
06:30 Focsani 06:30 Braila 06:30 Braila
05:00

09:00 Botosani 09:00 Botosani
05:00

01:00 Lehliu
05:00

06:37 Filiasi
05:05

06:37 Ploiesti
05:10
MaxiBus Travel
17:10 Turda 17:10 Turda 17:10 Turda
05:10

01:00 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
17:10 Arad 17:10 Arad
05:15

06:37 Suceava
05:20
Danytur
06:30 Tecuci
05:20

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei
05:20

06:37 Bacau
05:30
Danytur
06:30 Galati 06:30 Galati
05:30

09:00 Roman 09:00 Roman
05:30
MaxiBus Travel
17:10 Zalau 17:10 Zalau
05:30

01:00 Husi
05:30

06:37 Negresti
05:40
Danytur
06:30 Marasesti
05:40

01:00 Vaslui
05:40

06:37 Harlau
05:45

09:00 Buhusi 09:00 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca
05:45

06:37 Constanta
05:50

06:37 Campina
06:00
Danytur
06:30 Barlad 06:30 Barlad 06:30 Saveni 06:30 Adjud
06:00

09:00 Suceava 09:00 Suceava
06:00
MaxiBus Travel
17:10 Stei 17:10 Stei
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Constanta 05:30 Constanta 05:30 Giurgiu
06:00

01:00 Giurgiu 01:00 Iasi
06:00

06:37 Buhusi
06:05

06:37 Roznov
06:10
Danytur
06:30 Husi 06:30 Husi
06:10

09:00 Harlau 09:00 Harlau
06:10

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:10

01:00 Alexandria 01:00 Podu Iloaiei
06:10

06:37 Targu Frumos
06:15

09:00 Targu Frumos 09:00 Targu Frumos
06:15

01:00 Turnu Magurele
06:15

06:37 Gura Humorului
06:20

09:00 Piatra Neamt 09:00 Piatra Neamt
06:20

05:30 Corabia 05:30 Corabia
06:20

01:00 Harlau 01:00 Caracal
06:20

06:37 Falticeni
06:30
Danytur
06:30 Botosani
06:30

09:00 Ruginoasa 09:00 Ruginoasa
06:30
MaxiBus Travel
17:10 Beius 17:10 Beius 17:10 Salonta 17:10 Salonta
06:30

05:30 Alexandria 05:30 Mangalia 05:30 Mangalia 05:30 Alexandria
06:30

01:00 Flamanzi 01:00 Slatina (Olt)
06:30

06:37 Rovinari
06:35

06:37 Pascani
06:40

09:00 Pascani 09:00 Pascani
06:40

05:30 Medgidia 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Medgidia
06:40

01:00 Botosani
06:40

06:37 Motca
06:45

10:00 Dover
06:45

01:00 Saveni
06:45

06:37 Piatra Neamt
06:50

09:00 Targu Neamt 09:00 Targu Neamt
06:50

05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Hirsova
06:50

01:00 Darabani
06:50

06:37 Roman
06:55

06:37 Cristesti
07:00
Danytur
06:30 Iasi 06:30 Vaslui 06:30 Vaslui 06:30 Harlau
07:00

09:00 Falticeni 09:00 Falticeni
07:00
MaxiBus Travel
17:10 Sanmartin
07:00

05:30 Craiova 05:30 Tandarei 05:30 Tandarei 05:30 Tulcea 05:30 Craiova
07:00

01:00 Dorohoi 01:00 Bucuresti 01:00 Craiova
07:00

06:37 Targu Jiu
07:05

06:37 Brasov
07:10

05:30 Filiasi 05:30 Braila 05:30 Filiasi
07:10

01:00 Filiasi 01:00 Vanatori
07:10

06:37 Cernavoda
07:15
Danytur
06:30 Cotnari
07:15

05:30 Galati
07:15

05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:20

01:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

05:30 Tecuci
07:25

06:37 Fetesti
07:30
Danytur
06:30 Suceava 06:30 Targu Frumos
07:30

09:00 Gura Humorului 09:00 Gura Humorului
07:30
MaxiBus Travel
17:10 Oradea
07:30

05:30 Isalnita 05:30 Isalnita
07:30

01:00 Pitesti 01:00 Rovinari
07:30

05:30 Barlad
07:35

05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti
07:40

01:00 Resita
07:40

05:30 Motru 05:30 Husi 05:30 Motru
07:45

05:30 Resita 05:30 Resita
07:50

01:00 Caransebes
07:50

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes
07:55

06:37 Targu Neamt
08:00
Danytur
06:30 Negresti 06:30 Targu Ocna 06:30 Pascani 06:30 Negresti
08:00

05:30 Slobozia 05:30 Lugoj 05:30 Slobozia 05:30 Buzau 05:30 Lugoj
08:00

01:00 Targu Jiu 01:00 Ramnicu Valcea
08:00

05:30 Timisoara 05:30 Timisoara
08:05

05:30 Bucuresti 05:30 Arad 05:30 Focsani 05:30 Arad 05:30 Bucuresti
08:10

01:00 Targoviste 01:00 Bumbesti Jiu
08:10

05:30 Marasesti
08:15

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu
08:20

01:00 Sinaia 01:00 Petrosani
08:20

05:30 Adjud 05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:25

06:37 Fagaras
08:30

09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Campulung Moldovenesc
08:30

05:30 Hateg 05:30 Hateg
08:30

01:00 Predeal 01:00 Hateg 01:00 Poiana Largului
08:30

06:37 Petrosani
08:35

05:30 Sascut
08:35

01:00 Bicaz
08:35

05:30 Calan 05:30 Calan
08:40

01:00 Hunedoara 01:00 Piatra Neamt 01:00 Campina
08:40

05:30 Bacau
08:45

06:37 Poiana Largului
08:50

05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara
08:50

01:00 Urziceni 01:00 Deva
08:50

06:37 Hateg
08:53

06:37 Sibiu
08:55

05:30 Roman
08:55

06:37 Hunedoara
09:00
Danytur
06:30 Comanesti 06:30 Roman 06:30 Roman
09:00

05:30 Pitesti 05:30 Vaslui 05:30 Deva 05:30 Pitesti 05:30 Deva
09:00

01:00 Gheorgheni 01:00 Ploiesti 01:00 Lugoj
09:00

05:30 Negresti
09:05

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Iasi 05:30 Ramnicu Sarat
09:10

01:00 Timisoara 01:00 Sovata 01:00 Buzau
09:10

06:37 Sebes
09:15

05:30 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
06:30 Girov
09:20

05:30 Campina 05:30 Deleni 05:30 Campina
09:20

01:00 Arad 01:00 Ramnicu Sarat
09:20

05:30 Harlau
09:25

06:37 Toplita
09:30

09:00 Vatra Dornei 09:00 Vatra Dornei
09:30

05:30 Sinaia 05:30 Targu Frumos 05:30 Sinaia
09:30

01:00 Focsani 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Chisineu Cris
09:30

05:30 Pascani
09:35

05:30 Predeal 05:30 Motca 05:30 Predeal
09:40

01:00 Marasesti 01:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

05:30 Cristesti
09:45

05:30 Brasov 05:30 Timisesti 05:30 Brasov
09:50

01:00 Toplita 01:00 Adjud 01:00 Salonta
09:50

05:30 Dumbrava
09:55

06:37 Deva
10:00
Danytur
06:30 Gura Humorului 06:30 Targu Neamt 06:30 Bacau 06:30 Bacau 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Piatra Neamt
10:00

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Neamt 05:30 Targu Secuiesc
10:00

01:00 Bacau 01:00 Gilau 01:00 Reghin
10:00

05:30 Sovata 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Piatra Neamt
10:05

05:30 Covasna 05:30 Covasna 05:30 Bicaz
10:10

01:00 Onesti 01:00 Roman
10:10

01:00 Targu Frumos
10:15

05:30 Targu Ocna 05:30 Poiana Largului 05:30 Targu Ocna
10:20

01:00 Pascani 01:00 Moinesti
10:20

05:30 Durau
10:25

06:37 Reghin
10:30
Danytur
06:30 Bicaz
10:30

09:00 Bistrita 09:00 Bistrita
10:30

05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:30

01:00 Comanesti 01:00 Motca
10:30

05:30 Grinties
10:35

05:30 Comanesti 05:30 Comanesti
10:40

01:00 Covasna 01:00 Targu Neamt
10:40

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti
10:50

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Falticeni
10:50

05:30 Borsec
10:55

01:00 Suceava
10:55
Danytur
06:30 Onesti 06:30 Onesti 06:30 Campulung Moldovenesc 06:30 Odorheiu Secuiesc
11:00

05:30 Simeria 05:30 Fagaras 05:30 Simeria 05:30 Fagaras 05:30 Toplita
11:00

01:00 Radauti 01:00 Brasov
11:00

05:30 Miercurea Ciuc
11:05

01:00 Gura Humorului
11:05

05:30 Vestem 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Vestem
11:10

01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Fagaras
11:10

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Morareni 05:30 Orastie 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Orastie
11:20

01:00 Sibiu 01:00 Vatra Dornei
11:20

01:00 Sebes
11:25

06:37 Alba Iulia
11:30

09:00 Beclean 09:00 Beclean
11:30

05:30 Sebes 05:30 Sibiu 05:30 Sebes 05:30 Sibiu 05:30 Reghin
11:30

01:00 Prundu Bargaului 01:00 Alba Iulia
11:30

05:30 Medias
11:35

01:00 Teius
11:35

05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Lancram 05:30 Sighisoara 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Lancram
11:40

01:00 Aiud 01:00 Nasaud
11:40

05:30 Targu Mures
11:45

01:00 Bistrita
11:45

05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara
11:50

01:00 Targu Mures
11:50

05:30 Falticeni
11:55

01:00 Beclean
11:55
Danytur
06:30 Targu Secuiesc 06:30 Medias 06:30 Praid 06:30 Vatra Dornei 06:30 Targu Secuiesc
12:00
MaxiBus Travel
17:10 Buzau 17:10 Buzau
12:00

05:30 Medias 05:30 Medias 05:30 Suceava
12:00

01:00 Dej 01:00 Turda
12:00

05:30 Dolhasca
12:05

05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Veresti
12:10

05:30 Darabani
12:15

05:30 Aiud 05:30 Botosani 05:30 Aiud
12:20

09:00 Dej 09:00 Dej
12:30

05:30 Gura Humorului 05:30 Unirea 05:30 Unirea
12:30

01:00 Gherla
12:30

05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Campulung Moldovenesc
12:40

05:30 Iacobeni
12:50
Danytur
06:30 Reghin 06:30 Blaj 06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Sfantu Gheorghe
13:00

05:30 Borsa
13:00

05:30 Vatra Dornei
13:05

05:30 Prundu Bargaului
13:10

05:30 Bistrita
13:15

05:30 Beclean
13:20

05:30 Baia Mare
13:25

06:37 Targu Mures
13:30

09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
13:30

05:30 Dej
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:35

05:30 Cluj Napoca
13:40

06:37 Aiud
13:45

05:30 Gilau
13:45

05:30 Huedin
13:50

01:00 Bontida
13:50

06:37 Ludus
14:00
Danytur
06:30 Brasov 06:30 Fagaras 06:30 Teius 06:30 Brasov
14:00

09:00 Baia Mare 09:00 Baia Mare
14:00

05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca
14:00

01:00 Baia Mare
14:00

01:00 Satu Mare
14:10

01:00 Zalau
14:20

06:37 Turda
14:30

01:00 Huedin
14:30

06:37 Cluj Napoca
15:00
Danytur
06:30 Sighisoara 06:30 Sighisoara 06:30 Avrig 06:30 Alba Iulia
15:00

09:00 Huedin 09:00 Huedin
15:00
MaxiBus Travel
17:10 Targoviste 17:10 Targoviste
15:00

05:30 Negreni
15:00
Danytur
06:30 Sibiu
15:30
Danytur
06:30 Zlatna 06:30 Targu Mures 06:30 Dej 06:30 Bistrita 06:30 Targu Mures
16:00

05:30 Piatra Craiului
16:00

05:30 Beius
16:10
Danytur
06:30 Sebes 06:30 Ludus 06:30 Ludus
16:30

09:00 Satu Mare 09:00 Satu Mare
16:30
MaxiBus Travel
17:10 Ploiesti 17:10 Ploiesti
16:30

06:37 Huedin
17:00
Danytur
06:30 Nasaud 06:30 Abrud 06:30 Campia Turzii 06:30 Campia Turzii
17:00

09:00 Oradea 09:00 Oradea
17:00

05:30 Alesd
17:00
MaxiBus Travel
17:10 Campina 17:10 Campina
17:15
Danytur
06:30 Beclean 06:30 Turda 06:30 Turda
17:30

01:00 Alesd
17:40

06:37 Alesd
18:00
Danytur
06:30 Cluj Napoca 06:30 Gherla 06:30 Deva 06:30 Cluj Napoca 06:30 Brad 06:30 Zalau
18:00

05:30 Oradea
18:00

01:00 Oradea
18:00
Danytur
06:30 Dover
18:10

06:37 Oradea
18:30
Danytur
06:30 Floresti 06:30 Floresti
18:30

05:30 Bors
18:30

06:37 Bors
18:45
Danytur
06:30 Gilau 06:30 Gilau
19:00
MaxiBus Travel
17:10 Alexandria 17:10 Alexandria
19:00
MaxiBus Travel
17:10 Rosiori de Vede 17:10 Brasov 17:10 Brasov 17:10 Rosiori de Vede
19:45
Danytur
06:30 Huedin 06:30 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
17:10 Bucuresti 17:10 Bucuresti 17:10 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
17:10 Caracal 17:10 Caracal
20:45
Danytur
06:30 Alesd 06:30 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
17:10 Craiova 17:10 Craiova
21:45
Danytur
06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Oradea 06:30 Arad
22:00
MaxiBus Travel
17:10 Pitesti 17:10 Drobeta Turnu Severin 17:10 Drobeta Turnu Severin 17:10 Pitesti 17:10 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
17:10 Sighisoara 17:10 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
17:10 Orsova 17:10 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
17:10 Medias 17:10 Medias
23:00

05:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
17:10 Curtea De Arges 17:10 Curtea De Arges 17:10 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
17:10 Rovinari 17:10 Rovinari
23:30