Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Winchester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:30
16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras
03:50
02:40 Fetesti 16:45 Filiasi 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 18:55 Adjud 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni
04:34
22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti
10:00 Danytur
04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:40 Tecuci 19:00 Cotnari 16:00 Comanesti 16:00 Praid 12:00 Blaj 11:30 Sebes 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:20 Marasesti 18:00 Girov 15:00 Miercurea Ciuc 14:00 Fagaras 11:00 Teius 10:00 Deva 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 17:30 Piatra Neamt 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Avrig 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Focsani 19:20 Harlau 17:00 Targu Ocna 17:00 Bicaz 13:00 Medias 13:00 Sibiu 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
10:00 Danytur
23:15 Dover
10:30
20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
16:00
17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:30 Baia Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt
16:00
19:00 Londra
16:15
21:00 Dover
18:50 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

08:30 Braila 08:30 Braila
00:00
MaxiBus Travel
17:05 Targu Jiu 17:05 Targu Jiu
00:00

22:15 Constanta
00:05

06:22 Braila
00:10

22:15 Mangalia
00:10

22:15 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
17:05 Ramnicu Valcea 17:05 Ramnicu Valcea 17:05 Ramnicu Valcea
00:15

22:15 Tulcea
00:20

08:30 Galati 08:30 Galati
00:30

22:15 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
17:05 Targu Mures 17:05 Targu Mures
00:30

06:22 Galati
00:40

06:22 Buzau
01:00

08:30 Buzau 08:30 Buzau
01:00

22:15 Giurgiu
01:00

22:15 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
17:05 Reghin 17:05 Petrosani 17:05 Petrosani 17:05 Reghin
01:15

01:20 Tulcea 01:20 Tulcea
01:15

22:15 Fetesti
01:20

01:20 Braila 01:20 Braila
01:20

06:22 Ramnicu Sarat
01:30

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Ramnicu Sarat
01:30

22:15 Braila
01:30
MaxiBus Travel
17:05 Resita 17:05 Resita
01:30

06:22 Tecuci
01:55

08:30 Tecuci 08:30 Tecuci
02:00

22:15 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
17:05 Berchem
02:00

01:20 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
17:05 Hateg 17:05 Hateg
02:10

06:22 Focsani
02:15

08:30 Focsani 08:30 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
17:05 Sibiu 17:05 Sibiu 17:05 Sibiu 17:05 Caransebes 17:05 Caransebes
02:15

22:15 Galati
02:30
MaxiBus Travel
17:05 Bistrita 17:05 Bistrita
02:30

06:22 Adjud
02:45

08:30 Barlad 08:30 Barlad
02:45

06:22 Barlad
03:00

08:30 Adjud 08:30 Adjud
03:00

22:15 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
17:05 Lugoj 17:05 Lugoj 17:05 Hunedoara 17:05 Hunedoara
03:00

01:20 Galati 01:20 Galati 01:20 Constanta
03:00

22:15 Tecuci
03:10

01:20 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
17:05 Sebes 17:05 Sebes 17:05 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
17:05 Deva 17:05 Deva
03:20

06:22 Husi
03:30

08:30 Husi 08:30 Husi
03:30

22:15 Barlad
03:30

01:20 Ianca 01:20 Ianca
03:30

06:22 Dorohoi
03:35

08:30 Dorohoi 08:30 Dorohoi
03:35

06:22 Onesti
03:45

08:30 Vaslui 08:30 Vaslui
03:45
Danytur
06:00 Schwechat 06:00 Schwechat
03:50

22:15 Husi
03:50

06:22 Vaslui
04:00

08:30 Bacau 08:30 Bacau
04:00

08:30 Londra
04:00

22:15 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
17:05 Alba Iulia 17:05 Brad 17:05 Brad 17:05 Timisoara 17:05 Timisoara 17:05 Alba Iulia 17:05 Alba Iulia
04:00

01:20 Calarasi
04:00

06:22 Comanesti
04:10

01:20 Cernavoda
04:10

06:22 Bucuresti
04:15

01:20 Slobozia
04:15

06:22 Moinesti
04:20

22:15 Vaslui
04:20

01:20 Harsova
04:20

06:22 Botosani
04:30

08:30 Onesti 08:30 Onesti
04:30

22:15 Urziceni
04:30

01:20 Faurei 01:20 Faurei
04:30

06:22 Craiova
04:35

06:22 Iasi
04:40

22:15 Buzau
04:40

01:20 Tecuci 01:20 Tecuci
04:40

08:30 Iasi 08:30 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
17:05 Aiud 17:05 Aiud 17:05 Aiud
04:45

22:15 Ramnicu Sarat
04:50

01:20 Barlad 01:20 Barlad
04:50

06:22 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
06:00 Braila 06:00 Braila 06:00 Focsani
05:00

08:30 Botosani 08:30 Botosani
05:00

22:15 Focsani
05:00

01:20 Lehliu
05:00

06:22 Filiasi
05:05

06:22 Ploiesti
05:10

22:15 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
17:05 Turda 17:05 Turda 17:05 Turda
05:10

01:20 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
17:05 Arad 17:05 Arad
05:15

06:22 Suceava
05:20
Danytur
06:00 Tecuci
05:20

08:30 Podu Iloaiei 08:30 Podu Iloaiei
05:20

06:22 Bacau
05:30
Danytur
06:00 Galati 06:00 Galati
05:30

08:30 Roman 08:30 Roman
05:30
MaxiBus Travel
17:05 Zalau 17:05 Zalau
05:30

01:20 Husi 01:20 Husi
05:30

06:22 Negresti
05:40
Danytur
06:00 Marasesti
05:40

22:15 Targu Frumos
05:40

01:20 Vaslui 01:20 Vaslui
05:40

06:22 Harlau
05:45

08:30 Buhusi 08:30 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
17:05 Cluj Napoca 17:05 Cluj Napoca 17:05 Cluj Napoca
05:45

06:22 Constanta
05:50

06:22 Campina
06:00
Danytur
06:00 Saveni 06:00 Adjud 06:00 Barlad 06:00 Barlad
06:00

08:30 Suceava 08:30 Suceava
06:00

22:15 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
17:05 Stei 17:05 Stei
06:00

05:20 Constanta 05:20 Giurgiu 05:20 Giurgiu 05:20 Constanta
06:00

01:20 Iasi 01:20 Giurgiu 01:20 Iasi 01:20 Giurgiu
06:00

06:22 Buhusi
06:05

06:22 Roznov
06:10
Danytur
06:00 Husi 06:00 Husi
06:10

08:30 Harlau 08:30 Harlau
06:10

22:15 Roman
06:10

05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele
06:10

01:20 Podu Iloaiei 01:20 Podu Iloaiei 01:20 Alexandria 01:20 Alexandria
06:10

06:22 Targu Frumos
06:15

08:30 Targu Frumos 08:30 Targu Frumos
06:15

22:15 Adjud
06:15

01:20 Turnu Magurele 01:20 Turnu Magurele
06:15

06:22 Gura Humorului
06:20

08:30 Piatra Neamt 08:30 Piatra Neamt
06:20

05:20 Corabia 05:20 Corabia
06:20

01:20 Caracal 01:20 Caracal 01:20 Harlau 01:20 Harlau
06:20

06:22 Falticeni
06:30
Danytur
06:00 Botosani
06:30

08:30 Ruginoasa 08:30 Ruginoasa
06:30

22:15 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
17:05 Beius 17:05 Beius 17:05 Salonta 17:05 Salonta
06:30

05:20 Alexandria 05:20 Alexandria 05:20 Mangalia 05:20 Mangalia
06:30

01:20 Flamanzi 01:20 Flamanzi 01:20 Slatina (Olt) 01:20 Slatina (Olt)
06:30

06:22 Rovinari
06:35

06:22 Pascani
06:40

08:30 Pascani 08:30 Pascani
06:40

22:15 Slatina (Olt)
06:40

05:20 Filiasi 05:20 Medgidia 05:20 Medgidia 05:20 Filiasi
06:40

01:20 Botosani 01:20 Botosani
06:40

06:22 Motca
06:45

10:30 Dover
06:45

22:15 Radauti
06:45

01:20 Saveni 01:20 Saveni
06:45

06:22 Piatra Neamt
06:50

08:30 Targu Neamt 08:30 Targu Neamt
06:50

22:15 Dorohoi
06:50

05:20 Hirsova 05:20 Hirsova 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt)
06:50

01:20 Darabani 01:20 Darabani
06:50

06:22 Roman
06:55

22:15 Drobeta Turnu Severin
06:55

06:22 Cristesti
07:00
Danytur
06:00 Harlau 06:00 Iasi 06:00 Vaslui 06:00 Vaslui
07:00

08:30 Falticeni 08:30 Falticeni
07:00

22:15 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
17:05 Sanmartin
07:00

05:20 Tandarei 05:20 Tulcea 05:20 Craiova 05:20 Craiova 05:20 Tandarei
07:00

01:20 Dorohoi 01:20 Dorohoi 01:20 Bucuresti 01:20 Craiova 01:20 Craiova
07:00

06:22 Targu Jiu
07:05

22:15 Pitesti
07:05

06:22 Brasov
07:10

22:15 Ploiesti
07:10

05:20 Braila 05:20 Filiasi 05:20 Filiasi
07:10

01:20 Filiasi 01:20 Filiasi 01:20 Vanatori 01:20 Vanatori
07:10

06:22 Cernavoda
07:15
Danytur
06:00 Cotnari
07:15

22:15 Targu Neamt
07:15

05:20 Galati
07:15

22:15 Buhusi
07:20

05:20 Rovinari 05:20 Rovinari
07:20

01:20 Drobeta Turnu Severin 01:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

22:15 Roznov
07:25

05:20 Tecuci
07:25

06:22 Fetesti
07:30
Danytur
06:00 Targu Frumos 06:00 Suceava
07:30

08:30 Gura Humorului 08:30 Gura Humorului
07:30

22:15 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
17:05 Oradea
07:30

05:20 Isalnita 05:20 Isalnita
07:30

01:20 Pitesti 01:20 Rovinari 01:20 Rovinari
07:30

05:20 Barlad
07:35

05:20 Targu Carbunesti 05:20 Targu Carbunesti
07:40

01:20 Resita 01:20 Resita
07:40

05:20 Husi 05:20 Motru 05:20 Motru
07:45

05:20 Resita 05:20 Resita
07:50

01:20 Caransebes 01:20 Caransebes
07:50

05:20 Caransebes 05:20 Caransebes
07:55

06:22 Targu Neamt
08:00
Danytur
06:00 Pascani 06:00 Negresti 06:00 Negresti 06:00 Targu Ocna
08:00

22:15 Onesti
08:00

05:20 Buzau 05:20 Lugoj 05:20 Slobozia 05:20 Lugoj 05:20 Slobozia
08:00

01:20 Targu Jiu 01:20 Ramnicu Valcea 01:20 Targu Jiu
08:00

05:20 Timisoara 05:20 Timisoara
08:05

22:15 Botosani
08:10

05:20 Focsani 05:20 Arad 05:20 Bucuresti 05:20 Bucuresti 05:20 Arad
08:10

01:20 Bumbesti Jiu 01:20 Bumbesti Jiu 01:20 Targoviste
08:10

05:20 Marasesti
08:15

22:15 Pascani
08:20

05:20 Targu Jiu 05:20 Targu Jiu
08:20

01:20 Sinaia 01:20 Petrosani 01:20 Petrosani
08:20

05:20 Petrosani 05:20 Adjud 05:20 Petrosani
08:25

06:22 Fagaras
08:30

08:30 Campulung Moldovenesc 08:30 Campulung Moldovenesc
08:30

22:15 Craiova
08:30

05:20 Hateg 05:20 Hateg
08:30

01:20 Poiana Largului 01:20 Poiana Largului 01:20 Predeal 01:20 Hateg 01:20 Hateg
08:30

06:22 Petrosani
08:35

05:20 Sascut
08:35

01:20 Bicaz 01:20 Bicaz
08:35

22:15 Falticeni
08:40

05:20 Calan 05:20 Calan
08:40

01:20 Campina 01:20 Piatra Neamt 01:20 Hunedoara 01:20 Hunedoara 01:20 Piatra Neamt
08:40

05:20 Bacau
08:45

06:22 Poiana Largului
08:50

05:20 Hunedoara 05:20 Hunedoara
08:50

01:20 Deva 01:20 Deva 01:20 Urziceni
08:50

06:22 Hateg
08:53

06:22 Sibiu
08:55

05:20 Roman
08:55

06:22 Hunedoara
09:00
Danytur
06:00 Roman 06:00 Roman 06:00 Comanesti
09:00

22:15 Suceava
09:00

05:20 Pitesti 05:20 Pitesti 05:20 Deva 05:20 Vaslui 05:20 Deva
09:00

01:20 Gheorgheni 01:20 Gheorgheni 01:20 Ploiesti 01:20 Lugoj 01:20 Lugoj
09:00

05:20 Negresti
09:05

05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Iasi 05:20 Ramnicu Sarat
09:10

01:20 Sovata 01:20 Sovata 01:20 Timisoara 01:20 Timisoara 01:20 Buzau
09:10

06:22 Sebes
09:15

22:15 Filiasi
09:15

05:20 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
06:00 Girov
09:20

05:20 Campina 05:20 Deleni 05:20 Campina
09:20

01:20 Ramnicu Sarat 01:20 Arad 01:20 Arad
09:20

05:20 Harlau
09:25

06:22 Toplita
09:30

08:30 Vatra Dornei 08:30 Vatra Dornei
09:30

22:15 Targu Secuiesc
09:30

05:20 Targu Frumos 05:20 Sinaia 05:20 Sinaia
09:30

01:20 Chisineu Cris 01:20 Chisineu Cris 01:20 Focsani 01:20 Miercurea Ciuc 01:20 Miercurea Ciuc
09:30

05:20 Pascani
09:35

22:15 Brasov
09:40

05:20 Predeal 05:20 Predeal 05:20 Motca
09:40

01:20 Odorheiu Secuiesc 01:20 Odorheiu Secuiesc 01:20 Marasesti
09:40

05:20 Cristesti
09:45

22:15 Bicaz
09:50

05:20 Timisesti 05:20 Brasov 05:20 Brasov
09:50

01:20 Toplita 01:20 Toplita 01:20 Adjud 01:20 Salonta 01:20 Salonta
09:50

05:20 Dumbrava
09:55

06:22 Deva
10:00
Danytur
06:00 Bacau 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Piatra Neamt 06:00 Gura Humorului 06:00 Targu Neamt 06:00 Bacau
10:00

22:15 Ramnicu Valcea
10:00

05:20 Targu Neamt 05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Secuiesc
10:00

01:20 Bacau 01:20 Reghin 01:20 Gilau 01:20 Gilau 01:20 Reghin
10:00

05:20 Piatra Neamt 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Sovata 05:20 Sfantu Gheorghe
10:05

22:15 Gura Humorului
10:10

05:20 Bicaz 05:20 Covasna 05:20 Covasna
10:10

01:20 Roman 01:20 Onesti 01:20 Onesti
10:10

01:20 Targu Frumos
10:15

22:15 Moinesti
10:20

05:20 Targu Ocna 05:20 Poiana Largului 05:20 Targu Ocna
10:20

01:20 Moinesti 01:20 Moinesti 01:20 Pascani
10:20

05:20 Durau
10:25

06:22 Reghin
10:30
Danytur
06:00 Bicaz
10:30

08:30 Bistrita 08:30 Bistrita
10:30

22:15 Fagaras
10:30

05:20 Onesti 05:20 Onesti
10:30

01:20 Comanesti 01:20 Motca 01:20 Comanesti
10:30

05:20 Grinties
10:35

22:15 Comanesti
10:40

05:20 Comanesti 05:20 Comanesti
10:40

01:20 Targu Neamt 01:20 Covasna 01:20 Covasna
10:40

22:15 Targu Jiu
10:50

05:20 Moinesti 05:20 Moinesti
10:50

01:20 Targu Secuiesc 01:20 Targu Secuiesc 01:20 Falticeni
10:50

05:20 Borsec
10:55

01:20 Suceava
10:55
Danytur
06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Onesti 06:00 Onesti 06:00 Campulung Moldovenesc
11:00

22:15 Campulung Moldovenesc
11:00

05:20 Simeria 05:20 Fagaras 05:20 Toplita 05:20 Simeria 05:20 Fagaras
11:00

01:20 Radauti 01:20 Brasov 01:20 Brasov
11:00

05:20 Miercurea Ciuc
11:05

01:20 Gura Humorului
11:05

22:15 Targu Ocna
11:10

05:20 Vestem 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Vestem
11:10

01:20 Fagaras 01:20 Fagaras 01:20 Campulung Moldovenesc
11:10

22:15 Gheorgheni
11:20

05:20 Ramnicu Valcea 05:20 Orastie 05:20 Ramnicu Valcea 05:20 Morareni 05:20 Orastie
11:20

01:20 Sibiu 01:20 Sibiu 01:20 Vatra Dornei
11:20

01:20 Sebes 01:20 Sebes
11:25

06:22 Alba Iulia
11:30

08:30 Beclean 08:30 Beclean
11:30

22:15 Reghin
11:30

05:20 Reghin 05:20 Sibiu 05:20 Sebes 05:20 Sibiu 05:20 Sebes
11:30

01:20 Prundu Bargaului 01:20 Alba Iulia 01:20 Alba Iulia
11:30

05:20 Medias
11:35

01:20 Teius 01:20 Teius
11:35

22:15 Toplita
11:40

05:20 Miercurea Sibiului 05:20 Lancram 05:20 Miercurea Sibiului 05:20 Lancram 05:20 Sighisoara
11:40

01:20 Nasaud 01:20 Aiud 01:20 Aiud
11:40

05:20 Targu Mures
11:45

01:20 Bistrita
11:45

22:15 Sighisoara
11:50

05:20 Alba Iulia 05:20 Sighisoara 05:20 Alba Iulia 05:20 Sighisoara
11:50

01:20 Targu Mures 01:20 Targu Mures
11:50

05:20 Falticeni
11:55

01:20 Beclean
11:55
Danytur
06:00 Vatra Dornei 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Medias 06:00 Praid 06:00 Targu Secuiesc
12:00

22:15 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
17:05 Buzau 17:05 Buzau
12:00

05:20 Suceava 05:20 Medias 05:20 Medias
12:00

01:20 Dej 01:20 Turda 01:20 Turda
12:00

05:20 Dolhasca
12:05

22:15 Deva
12:10

05:20 Teius 05:20 Veresti 05:20 Teius
12:10

05:20 Darabani
12:15

22:15 Caransebes
12:20

05:20 Aiud 05:20 Botosani 05:20 Aiud
12:20

08:30 Dej 08:30 Dej
12:30

22:15 Targu Mures
12:30

05:20 Unirea 05:20 Gura Humorului 05:20 Unirea
12:30

01:20 Gherla
12:30

22:15 Vatra Dornei
12:40

05:20 Turda 05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Turda
12:40

22:15 Resita
12:50

05:20 Iacobeni
12:50

22:15 Blaj
12:55
Danytur
06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Reghin 06:00 Blaj
13:00

22:15 Sibiu
13:00

05:20 Borsa
13:00

05:20 Vatra Dornei
13:05

22:15 Medias
13:10

05:20 Prundu Bargaului
13:10

05:20 Bistrita
13:15

22:15 Sebes
13:20

05:20 Beclean
13:20

05:20 Baia Mare
13:25

06:22 Targu Mures
13:30

08:30 Cluj Napoca 08:30 Cluj Napoca
13:30

05:20 Dej
13:30

01:20 Cluj Napoca
13:30

05:20 Cluj Napoca
13:35

05:20 Cluj Napoca
13:40

06:22 Aiud
13:45

05:20 Gilau
13:45

05:20 Huedin
13:50

01:20 Bontida
13:50

06:22 Ludus
14:00
Danytur
06:00 Teius 06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Fagaras
14:00

08:30 Baia Mare 08:30 Baia Mare
14:00

22:15 Bistrita
14:00

05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca
14:00

01:20 Baia Mare
14:00

01:20 Satu Mare
14:10

22:15 Lugoj
14:20

01:20 Zalau
14:20

06:22 Turda
14:30

01:20 Huedin
14:30

22:15 Aiud
14:40

06:22 Cluj Napoca
15:00
Danytur
06:00 Avrig 06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Sighisoara
15:00

08:30 Huedin 08:30 Huedin
15:00

22:15 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
17:05 Targoviste 17:05 Targoviste
15:00

05:20 Negreni
15:00

22:15 Dej
15:15

22:15 Turda
15:20
Danytur
06:00 Sibiu
15:30

22:15 Gherla
15:45
Danytur
06:00 Dej 06:00 Bistrita 06:00 Targu Mures 06:00 Zlatna 06:00 Targu Mures
16:00

22:15 Cluj Napoca
16:00

05:20 Piatra Craiului
16:00

05:20 Beius
16:10
Danytur
06:00 Ludus 06:00 Sebes 06:00 Ludus
16:30

08:30 Satu Mare 08:30 Satu Mare
16:30

22:15 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
17:05 Ploiesti 17:05 Ploiesti
16:30

22:15 Huedin
16:45

06:22 Huedin
17:00
Danytur
06:00 Campia Turzii 06:00 Campia Turzii 06:00 Nasaud 06:00 Abrud
17:00

08:30 Oradea 08:30 Oradea
17:00

22:15 Arad
17:00

05:20 Alesd
17:00

22:15 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
17:05 Campina 17:05 Campina
17:15

22:15 Nadlac
17:20
Danytur
06:00 Turda 06:00 Beclean 06:00 Turda
17:30

01:20 Alesd
17:40

06:22 Alesd
18:00
Danytur
06:00 Brad 06:00 Zalau 06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla 06:00 Deva 06:00 Cluj Napoca
18:00

05:20 Oradea
18:00

01:20 Oradea
18:00
Danytur
06:00 Dover
18:10

06:22 Oradea
18:30
Danytur
06:00 Floresti 06:00 Floresti
18:30

05:20 Bors
18:30

06:22 Bors
18:45
Danytur
06:00 Gilau 06:00 Gilau
19:00
MaxiBus Travel
17:05 Alexandria 17:05 Alexandria
19:00
MaxiBus Travel
17:05 Brasov 17:05 Rosiori de Vede 17:05 Brasov 17:05 Rosiori de Vede
19:45
Danytur
06:00 Huedin 06:00 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
17:05 Bucuresti 17:05 Bucuresti 17:05 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
17:05 Caracal 17:05 Caracal
20:45
Danytur
06:00 Alesd 06:00 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
17:05 Craiova 17:05 Craiova
21:45
Danytur
06:00 Oradea 06:00 Oradea 06:00 Arad 06:00 Oradea 06:00 Oradea
22:00
MaxiBus Travel
17:05 Pitesti 17:05 Drobeta Turnu Severin 17:05 Drobeta Turnu Severin 17:05 Pitesti 17:05 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
17:05 Sighisoara 17:05 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
17:05 Orsova 17:05 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
17:05 Medias 17:05 Medias
23:00

05:20 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
17:05 Curtea De Arges 17:05 Curtea De Arges 17:05 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
17:05 Rovinari 17:05 Rovinari
23:30