Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Worcester, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:57
13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi
03:26
04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara
12:30
12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:00 Sighisoara 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:40 Morareni 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:30 Reghin 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:05 Medias 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc
15:30
11:00 Cluj Napoca 08:00 Oradea 23:45 Braila 22:50 Tecuci 22:00 Husi 21:10 Onesti 20:30 Roman 20:00 Targu Frumos 18:30 Targu Neamt 15:00 Vatra Dornei 10:30 Baia Mare 23:30 Galati 22:40 Focsani 21:45 Dorohoi 20:55 Iasi 20:25 Buhusi 19:20 Piatra Neamt 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 12:30 Beclean 09:00 Huedin 23:15 Buzau 22:30 Barlad 21:30 Vaslui 20:45 Botosani 20:15 Suceava 19:10 Ruginoasa 17:00 Gura Humorului 12:00 Dej 08:30 Satu Mare 23:00 Ramnicu Sarat 22:10 Adjud 21:20 Bacau 20:35 Podu Iloaiei 20:10 Harlau 19:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc
16:05 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
20:00 Danytur
11:30 Sebes 18:20 Marasesti 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 10:00 Deva 18:00 Adjud 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 13:30 Avrig 19:00 Focsani 19:20 Harlau 17:00 Targu Ocna 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 19:00 Cotnari 16:00 Comanesti 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
20:25
13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 12:30 Arad 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:40 Slatina (Olt) 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:50 Caracal 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:55 Turnu Magurele
Sosiri
De la Ora

08:40 Braila
00:00
MaxiBus Travel
18:15 Targu Jiu 18:15 Targu Jiu
00:00

03:20 Constanta
00:05

09:50 Braila
00:10

03:20 Mangalia
00:10

03:20 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
18:15 Ramnicu Valcea 18:15 Ramnicu Valcea 18:15 Ramnicu Valcea
00:15

03:20 Tulcea
00:20

08:40 Galati
00:30

03:20 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
18:15 Targu Mures 18:15 Targu Mures
00:30

09:50 Galati
00:40

09:50 Buzau
01:00

08:40 Buzau
01:00

03:20 Giurgiu
01:00

03:20 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
18:15 Petrosani 18:15 Reghin 18:15 Petrosani 18:15 Reghin
01:15

05:30 Tulcea 05:30 Tulcea
01:15

03:20 Fetesti
01:20

05:30 Braila 05:30 Braila
01:20

09:50 Ramnicu Sarat
01:30

08:40 Ramnicu Sarat
01:30

03:20 Braila
01:30
MaxiBus Travel
18:15 Resita 18:15 Resita
01:30

09:50 Tecuci
01:55

08:40 Tecuci
02:00

03:20 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
18:15 Berchem
02:00

05:30 Mangalia
02:00
MaxiBus Travel
18:15 Hateg 18:15 Hateg
02:10

09:50 Focsani
02:15

08:40 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
18:15 Sibiu 18:15 Caransebes 18:15 Caransebes 18:15 Sibiu 18:15 Sibiu
02:15

03:20 Galati
02:30
MaxiBus Travel
18:15 Bistrita 18:15 Bistrita
02:30

09:50 Adjud
02:45

08:40 Barlad
02:45

09:50 Barlad
03:00

08:40 Adjud
03:00

03:20 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
18:15 Lugoj 18:15 Lugoj 18:15 Hunedoara 18:15 Hunedoara
03:00

05:30 Galati 05:30 Galati 05:30 Constanta
03:00

03:20 Tecuci
03:10

05:30 Medgidia
03:10
MaxiBus Travel
18:15 Sebes 18:15 Sebes 18:15 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
18:15 Deva 18:15 Deva
03:20

09:50 Husi
03:30

08:40 Husi
03:30

03:20 Barlad
03:30

05:30 Ianca 05:30 Ianca
03:30

09:50 Dorohoi
03:35

08:40 Dorohoi
03:35

09:50 Onesti
03:45

08:40 Vaslui
03:45
Danytur
02:30 Schwechat
03:50

03:20 Husi
03:50

09:50 Vaslui
04:00

08:40 Bacau
04:00

03:20 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
18:15 Timisoara 18:15 Timisoara 18:15 Brad 18:15 Alba Iulia 18:15 Alba Iulia 18:15 Alba Iulia 18:15 Brad
04:00

05:30 Calarasi
04:00

09:50 Comanesti
04:10

05:30 Cernavoda
04:10

09:50 Bucuresti
04:15

05:30 Slobozia
04:15

09:50 Moinesti
04:20

03:20 Vaslui
04:20

05:30 Harsova
04:20

09:50 Botosani
04:30

08:40 Onesti
04:30

03:20 Urziceni
04:30

05:30 Faurei 05:30 Faurei
04:30

09:50 Craiova
04:35

09:50 Iasi
04:40

03:20 Buzau
04:40

05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
04:40

08:40 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
18:15 Aiud 18:15 Aiud 18:15 Aiud
04:45

03:20 Ramnicu Sarat
04:50

05:30 Barlad 05:30 Barlad
04:50

09:50 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
02:30 Focsani 02:30 Braila 02:30 Focsani
05:00

08:40 Botosani
05:00

03:20 Focsani
05:00

05:30 Lehliu
05:00

09:50 Filiasi
05:05

09:50 Ploiesti
05:10

03:20 Iasi
05:10
MaxiBus Travel
18:15 Turda 18:15 Turda 18:15 Turda
05:10

05:30 Tandarei
05:10
MaxiBus Travel
18:15 Arad 18:15 Arad
05:15

09:50 Suceava
05:20
Danytur
02:30 Tecuci 02:30 Tecuci
05:20

08:40 Podu Iloaiei
05:20

09:50 Bacau
05:30
Danytur
02:30 Galati
05:30

08:40 Roman
05:30
MaxiBus Travel
18:15 Zalau 18:15 Zalau
05:30

05:30 Husi 05:30 Husi
05:30

09:50 Negresti
05:40
Danytur
02:30 Marasesti 02:30 Marasesti
05:40

03:20 Targu Frumos
05:40

05:30 Vaslui 05:30 Vaslui
05:40

09:50 Harlau
05:45

08:40 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
18:15 Cluj Napoca 18:15 Cluj Napoca 18:15 Cluj Napoca
05:45

09:50 Constanta
05:50

09:50 Campina
06:00
Danytur
02:30 Adjud 02:30 Barlad 02:30 Saveni 02:30 Adjud 02:30 Saveni
06:00

08:40 Suceava
06:00

03:20 Harlau
06:00
MaxiBus Travel
18:15 Stei 18:15 Stei
06:00

04:50 Giurgiu 04:50 Constanta 04:50 Giurgiu 04:50 Constanta
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Giurgiu 05:30 Iasi
06:00

09:50 Buhusi
06:05

09:50 Roznov
06:10
Danytur
02:30 Husi
06:10

08:40 Harlau
06:10

03:20 Roman
06:10

04:50 Turnu Magurele 04:50 Turnu Magurele
06:10

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Podu Iloaiei 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria
06:10

09:50 Targu Frumos
06:15

08:40 Targu Frumos
06:15

03:20 Adjud
06:15

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:15

09:50 Gura Humorului
06:20

08:40 Piatra Neamt
06:20

04:50 Corabia 04:50 Corabia
06:20

05:30 Caracal 05:30 Caracal 05:30 Harlau 05:30 Harlau
06:20

09:50 Falticeni
06:30
Danytur
02:30 Botosani 02:30 Botosani
06:30

08:40 Ruginoasa
06:30

03:20 Bacau
06:30
MaxiBus Travel
18:15 Beius 18:15 Salonta 18:15 Salonta 18:15 Beius
06:30

04:50 Mangalia 04:50 Alexandria 04:50 Alexandria 04:50 Mangalia
06:30

05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Flamanzi 05:30 Flamanzi
06:30

09:50 Rovinari
06:35

09:50 Pascani
06:40

08:40 Pascani
06:40

03:20 Slatina (Olt)
06:40

04:50 Filiasi 04:50 Filiasi 04:50 Medgidia 04:50 Medgidia
06:40

05:30 Botosani 05:30 Botosani
06:40

09:50 Motca
06:45

03:20 Radauti
06:45

05:30 Saveni 05:30 Saveni
06:45

09:50 Piatra Neamt
06:50

08:40 Targu Neamt
06:50

03:20 Dorohoi
06:50

04:50 Slatina (Olt) 04:50 Hirsova 04:50 Hirsova 04:50 Slatina (Olt)
06:50

05:30 Darabani 05:30 Darabani
06:50

09:50 Roman
06:55

03:20 Drobeta Turnu Severin
06:55

09:50 Cristesti
07:00
Danytur
02:30 Vaslui 02:30 Harlau 02:30 Iasi 02:30 Iasi 02:30 Harlau
07:00

08:40 Falticeni
07:00

03:20 Targoviste
07:00
MaxiBus Travel
18:15 Sanmartin
07:00

04:50 Tandarei 04:50 Tandarei 04:50 Tulcea 04:50 Craiova 04:50 Craiova
07:00

05:30 Bucuresti 05:30 Craiova 05:30 Craiova 05:30 Dorohoi 05:30 Dorohoi
07:00

09:50 Targu Jiu
07:05

03:20 Pitesti
07:05

09:50 Brasov
07:10

03:20 Ploiesti
07:10

04:50 Braila 04:50 Filiasi 04:50 Filiasi
07:10

05:30 Vanatori 05:30 Vanatori 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi
07:10

09:50 Cernavoda
07:15
Danytur
02:30 Cotnari 02:30 Cotnari
07:15

03:20 Targu Neamt
07:15

04:50 Galati
07:15

03:20 Buhusi
07:20

04:50 Rovinari 04:50 Rovinari
07:20

05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:20 Roznov
07:25

04:50 Tecuci
07:25

09:50 Fetesti
07:30
Danytur
02:30 Targu Frumos 02:30 Suceava 02:30 Targu Frumos 02:30 Suceava
07:30

08:40 Gura Humorului
07:30

03:20 Piatra Neamt
07:30
MaxiBus Travel
18:15 Oradea
07:30

04:50 Isalnita 04:50 Isalnita
07:30

05:30 Pitesti 05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:30

04:50 Barlad
07:35

04:50 Targu Carbunesti 04:50 Targu Carbunesti
07:40

05:30 Resita 05:30 Resita
07:40

04:50 Husi 04:50 Motru 04:50 Motru
07:45

04:50 Resita 04:50 Resita
07:50

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes
07:50

04:50 Caransebes 04:50 Caransebes
07:55

09:50 Targu Neamt
08:00
Danytur
02:30 Pascani 02:30 Targu Ocna 02:30 Pascani 02:30 Negresti 02:30 Targu Ocna
08:00

03:20 Onesti
08:00

04:50 Slobozia 04:50 Buzau 04:50 Lugoj 04:50 Lugoj 04:50 Slobozia
08:00

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu
08:00

04:50 Timisoara 04:50 Timisoara
08:05

03:20 Botosani
08:10

04:50 Arad 04:50 Focsani 04:50 Arad 04:50 Bucuresti 04:50 Bucuresti
08:10

05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Targoviste
08:10

04:50 Marasesti
08:15

03:20 Pascani
08:20

04:50 Targu Jiu 04:50 Targu Jiu
08:20

05:30 Sinaia 05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:20

04:50 Petrosani 04:50 Adjud 04:50 Petrosani
08:25

09:50 Fagaras
08:30

08:40 Campulung Moldovenesc
08:30

03:20 Craiova
08:30

04:50 Hateg 04:50 Hateg
08:30

05:30 Poiana Largului 05:30 Poiana Largului 05:30 Predeal 05:30 Hateg 05:30 Hateg
08:30

09:50 Petrosani
08:35

04:50 Sascut
08:35

05:30 Bicaz 05:30 Bicaz
08:35

03:20 Falticeni
08:40

04:50 Calan 04:50 Calan
08:40

05:30 Campina 05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt
08:40

04:50 Bacau
08:45

09:50 Poiana Largului
08:50

04:50 Hunedoara 04:50 Hunedoara
08:50

05:30 Deva 05:30 Deva 05:30 Urziceni
08:50

09:50 Hateg
08:53

09:50 Sibiu
08:55

04:50 Roman
08:55

09:50 Hunedoara
09:00
Danytur
02:30 Comanesti 02:30 Comanesti 02:30 Roman
09:00

03:20 Suceava
09:00

04:50 Pitesti 04:50 Deva 04:50 Pitesti 04:50 Vaslui 04:50 Deva
09:00

05:30 Lugoj 05:30 Lugoj 05:30 Gheorgheni 05:30 Gheorgheni 05:30 Ploiesti
09:00

04:50 Negresti
09:05

04:50 Ramnicu Sarat 04:50 Iasi 04:50 Ramnicu Sarat
09:10

05:30 Buzau 05:30 Timisoara 05:30 Timisoara 05:30 Sovata 05:30 Sovata
09:10

09:50 Sebes
09:15

03:20 Filiasi
09:15

04:50 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
02:30 Girov 02:30 Girov
09:20

04:50 Campina 04:50 Deleni 04:50 Campina
09:20

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Arad 05:30 Arad
09:20

04:50 Harlau
09:25

09:50 Toplita
09:30

08:40 Vatra Dornei
09:30

03:20 Targu Secuiesc
09:30

04:50 Targu Frumos 04:50 Sinaia 04:50 Sinaia
09:30

05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Chisineu Cris 05:30 Chisineu Cris 05:30 Focsani
09:30

04:50 Pascani
09:35

03:20 Brasov
09:40

04:50 Predeal 04:50 Predeal 04:50 Motca
09:40

05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Marasesti
09:40

04:50 Cristesti
09:45

03:20 Bicaz
09:50

04:50 Brasov 04:50 Timisesti 04:50 Brasov
09:50

05:30 Salonta 05:30 Salonta 05:30 Adjud 05:30 Toplita 05:30 Toplita
09:50

04:50 Dumbrava
09:55

09:50 Deva
10:00
Danytur
02:30 Bacau 02:30 Gura Humorului 02:30 Miercurea Ciuc 02:30 Piatra Neamt 02:30 Targu Neamt 02:30 Miercurea Ciuc 02:30 Piatra Neamt 02:30 Gura Humorului 02:30 Targu Neamt
10:00

03:20 Ramnicu Valcea
10:00

04:50 Targu Secuiesc 04:50 Targu Neamt 04:50 Targu Secuiesc
10:00

05:30 Bacau 05:30 Gilau 05:30 Gilau 05:30 Reghin 05:30 Reghin
10:00

04:50 Piatra Neamt 04:50 Sfantu Gheorghe 04:50 Sovata 04:50 Sfantu Gheorghe
10:05

03:20 Gura Humorului
10:10

04:50 Bicaz 04:50 Covasna 04:50 Covasna
10:10

05:30 Onesti 05:30 Onesti 05:30 Roman
10:10

05:30 Targu Frumos
10:15

03:20 Moinesti
10:20

04:50 Poiana Largului 04:50 Targu Ocna 04:50 Targu Ocna
10:20

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Pascani
10:20

04:50 Durau
10:25

09:50 Reghin
10:30
Danytur
02:30 Bicaz 02:30 Bicaz
10:30

08:40 Bistrita
10:30

03:20 Fagaras
10:30

04:50 Onesti 04:50 Onesti
10:30

05:30 Motca 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti
10:30

04:50 Grinties
10:35

03:20 Comanesti
10:40

04:50 Comanesti 04:50 Comanesti
10:40

05:30 Targu Neamt 05:30 Covasna 05:30 Covasna
10:40

03:20 Targu Jiu
10:50

04:50 Moinesti 04:50 Moinesti
10:50

05:30 Falticeni 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc
10:50

04:50 Borsec
10:55

05:30 Suceava
10:55
Danytur
02:30 Odorheiu Secuiesc 02:30 Onesti 02:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Odorheiu Secuiesc
11:00

03:20 Campulung Moldovenesc
11:00

04:50 Fagaras 04:50 Simeria 04:50 Fagaras 04:50 Toplita 04:50 Simeria
11:00

05:30 Brasov 05:30 Brasov 05:30 Radauti
11:00

04:50 Miercurea Ciuc
11:05

05:30 Gura Humorului
11:05

03:20 Targu Ocna
11:10

04:50 Sfantu Gheorghe 04:50 Vestem 04:50 Vestem
11:10

05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Fagaras 05:30 Fagaras
11:10

03:20 Gheorgheni
11:20

04:50 Orastie 04:50 Ramnicu Valcea 04:50 Orastie 04:50 Ramnicu Valcea 04:50 Morareni
11:20

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Vatra Dornei
11:20

05:30 Sebes 05:30 Sebes
11:25

09:50 Alba Iulia
11:30

08:40 Beclean
11:30

03:20 Reghin
11:30

04:50 Sebes 04:50 Reghin 04:50 Sibiu 04:50 Sebes 04:50 Sibiu
11:30

05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia 05:30 Prundu Bargaului
11:30

04:50 Medias
11:35

05:30 Teius 05:30 Teius
11:35

03:20 Toplita
11:40

04:50 Sighisoara 04:50 Miercurea Sibiului 04:50 Lancram 04:50 Miercurea Sibiului 04:50 Lancram
11:40

05:30 Nasaud 05:30 Aiud 05:30 Aiud
11:40

04:50 Targu Mures
11:45

05:30 Bistrita
11:45

03:20 Sighisoara
11:50

04:50 Sighisoara 04:50 Alba Iulia 04:50 Sighisoara 04:50 Alba Iulia
11:50

05:30 Targu Mures 05:30 Targu Mures
11:50

04:50 Falticeni
11:55

05:30 Beclean
11:55
Danytur
02:30 Medias 02:30 Praid 02:30 Vatra Dornei 02:30 Praid 02:30 Targu Secuiesc 02:30 Vatra Dornei 02:30 Medias
12:00

03:20 Orastie
12:00
MaxiBus Travel
18:15 Buzau 18:15 Buzau
12:00

04:50 Medias 04:50 Suceava 04:50 Medias
12:00

05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Dej
12:00

04:50 Dolhasca
12:05

03:20 Deva
12:10

04:50 Teius 04:50 Teius 04:50 Veresti
12:10

04:50 Darabani
12:15

03:20 Caransebes
12:20

04:50 Botosani 04:50 Aiud 04:50 Aiud
12:20

08:40 Dej
12:30

03:20 Targu Mures
12:30

04:50 Unirea 04:50 Gura Humorului 04:50 Unirea
12:30

05:30 Gherla
12:30

03:20 Vatra Dornei
12:40

04:50 Turda 04:50 Campulung Moldovenesc 04:50 Turda
12:40

03:20 Resita
12:50

04:50 Iacobeni
12:50

03:20 Blaj
12:55
Danytur
02:30 Blaj 02:30 Reghin 02:30 Blaj 02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Reghin
13:00

03:20 Sibiu
13:00

04:50 Borsa
13:00

04:50 Vatra Dornei
13:05

03:20 Medias
13:10

04:50 Prundu Bargaului
13:10

04:50 Bistrita
13:15

03:20 Sebes
13:20

04:50 Beclean
13:20

04:50 Baia Mare
13:25

09:50 Targu Mures
13:30

08:40 Cluj Napoca
13:30

04:50 Dej
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:30

04:50 Cluj Napoca
13:35

04:50 Cluj Napoca
13:40

09:50 Aiud
13:45

04:50 Gilau
13:45

04:50 Huedin
13:50

05:30 Bontida
13:50

09:50 Ludus
14:00
Danytur
02:30 Fagaras 02:30 Brasov 02:30 Teius 02:30 Fagaras 02:30 Teius
14:00

08:40 Baia Mare
14:00

03:20 Bistrita
14:00

04:50 Cluj Napoca 04:50 Cluj Napoca 04:50 Cluj Napoca 04:50 Cluj Napoca
14:00

05:30 Baia Mare
14:00

05:30 Satu Mare
14:10

03:20 Lugoj
14:20

05:30 Zalau
14:20

09:50 Turda
14:30

05:30 Huedin
14:30

03:20 Aiud
14:40

09:50 Cluj Napoca
15:00
Danytur
02:30 Alba Iulia 02:30 Sighisoara 02:30 Avrig 02:30 Alba Iulia 02:30 Avrig
15:00

08:40 Huedin
15:00

03:20 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
18:15 Targoviste 18:15 Targoviste
15:00

04:50 Negreni
15:00

03:20 Dej
15:15

03:20 Turda
15:20
Danytur
02:30 Sibiu 02:30 Sibiu
15:30

03:20 Gherla
15:45
Danytur
02:30 Dej 02:30 Bistrita 02:30 Zlatna 02:30 Dej 02:30 Bistrita 02:30 Targu Mures 02:30 Zlatna
16:00

03:20 Cluj Napoca
16:00

04:50 Piatra Craiului
16:00

04:50 Beius
16:10
Danytur
02:30 Sebes 02:30 Sebes 02:30 Ludus
16:30

08:40 Satu Mare
16:30

03:20 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
18:15 Ploiesti 18:15 Ploiesti
16:30

03:20 Huedin
16:45

09:50 Huedin
17:00
Danytur
02:30 Abrud 02:30 Nasaud 02:30 Abrud 02:30 Campia Turzii 02:30 Nasaud
17:00

08:40 Oradea
17:00

03:20 Arad
17:00

04:50 Alesd
17:00

03:20 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
18:15 Campina 18:15 Campina
17:15

03:20 Nadlac
17:20
Danytur
02:30 Beclean 02:30 Turda 02:30 Beclean
17:30

05:30 Alesd
17:40

09:50 Alesd
18:00
Danytur
02:30 Deva 02:30 Cluj Napoca 02:30 Gherla 02:30 Zalau 02:30 Brad 02:30 Gherla 02:30 Deva 02:30 Brad 02:30 Zalau
18:00

04:50 Oradea
18:00

05:30 Oradea
18:00

09:50 Oradea
18:30
Danytur
02:30 Floresti
18:30

04:50 Bors
18:30

09:50 Bors
18:45
Danytur
02:30 Gilau
19:00
MaxiBus Travel
18:15 Alexandria 18:15 Alexandria
19:00
MaxiBus Travel
18:15 Rosiori de Vede 18:15 Brasov 18:15 Brasov 18:15 Rosiori de Vede
19:45
Danytur
02:30 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
18:15 Bucuresti 18:15 Bucuresti 18:15 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
18:15 Caracal 18:15 Caracal
20:45
Danytur
02:30 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
18:15 Craiova 18:15 Craiova
21:45
Danytur
02:30 Arad 02:30 Oradea 02:30 Oradea 02:30 Oradea 02:30 Arad 02:30 Oradea 02:30 Oradea
22:00
MaxiBus Travel
18:15 Pitesti 18:15 Drobeta Turnu Severin 18:15 Drobeta Turnu Severin 18:15 Pitesti 18:15 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
18:15 Sighisoara 18:15 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
18:15 Orsova 18:15 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
18:15 Medias 18:15 Medias
23:00

04:50 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
18:15 Curtea De Arges 18:15 Curtea De Arges 18:15 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
18:15 Rovinari 18:15 Rovinari
23:30