Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

la adresa - Autocare din York Anglia

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > York > la adresa

la adresa

York, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:35
19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 18:30 Hateg 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani
05:00
13:55 Targu Mures 17:30 Slobozia 12:35 Gura Humorului 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 08:30 Peterborough 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 16:30 Poiana Largului 13:40 Arad 15:00 Miercurea Ciuc 12:50 Calan 14:05 Medias 12:00 Orastie 21:40 Braila 11:00 Teius 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 19:30 Deleni 14:30 Brasov 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:00 Ploiesti 13:50 Falticeni 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Constanta 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:00 Durau 13:30 Targu Jiu 14:50 Sfantu Gheorghe 12:40 Hunedoara 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 21:30 Galati 10:45 Aiud 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 20:00 Negresti 12:55 Covasna 19:20 Harlau 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 10:45 Miercurea Sibiului 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 14:15 Lugoj 15:20 Borsec 13:15 Petrosani 14:40 Morareni 12:30 Deva 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 12:40 Botosani 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:40 Bicaz 14:00 Timisoara 15:10 Toplita 13:00 Hateg 14:30 Reghin 12:15 Simeria 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 21:15 Barlad 10:15 Turda 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 20:20 Roman 12:20 Onesti 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 19:05 Pascani 15:20 Campina 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
14:20
15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita
14:25
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
15:00
19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena
19:00
09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau
19:00
23:00 Sheffield
19:35 Euro Michael Tour
21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
07:55 Roman 07:55 Piatra Neamt
00:00

15:30 Braila
00:00

19:40 Targu Jiu 19:40 Targu Jiu
00:00

04:33 Constanta
00:05

12:45 Braila
00:10

04:33 Mangalia
00:10

04:33 Medgidia
00:15

19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Ramnicu Valcea
00:15

04:33 Tulcea
00:20

15:30 Galati
00:30

04:33 Cernavoda
00:30

19:40 Targu Mures 19:40 Targu Mures
00:30

12:45 Galati
00:40
Euro Michael Tour
07:55 Iasi
00:45

12:45 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:55 Targu Neamt 07:55 Braila
01:00

15:30 Buzau
01:00

04:33 Giurgiu
01:00

04:33 Alexandria
01:10

19:40 Petrosani 19:40 Reghin 19:40 Reghin 19:40 Petrosani
01:15

04:33 Fetesti
01:20

12:45 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:55 Galati 07:55 Poiana Largului
01:30

15:30 Ramnicu Sarat
01:30

04:33 Braila
01:30

19:40 Resita 19:40 Resita
01:30

12:45 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:55 Buzau
02:00

15:30 Tecuci
02:00

04:33 Calarasi
02:00

19:40 Berchem
02:00

19:40 Hateg 19:40 Hateg
02:10

12:45 Focsani
02:15

15:30 Focsani
02:15

19:40 Sibiu 19:40 Caransebes 19:40 Caransebes 19:40 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
07:55 Ramnicu Sarat
02:30

04:33 Galati
02:30

19:40 Bistrita 19:40 Bistrita
02:30

12:45 Adjud
02:45

15:30 Barlad
02:45

12:45 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:55 Tecuci
03:00

15:30 Adjud
03:00

04:33 Slobozia
03:00

19:40 Lugoj 19:40 Lugoj 19:40 Hunedoara 19:40 Hunedoara
03:00

04:33 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
07:55 Focsani
03:15

19:40 Sebes 19:40 Sebes
03:15

19:40 Deva 19:40 Deva
03:20

12:45 Husi
03:30

15:30 Husi
03:30

04:33 Barlad
03:30

12:45 Dorohoi
03:35

15:30 Dorohoi
03:35

12:45 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:55 Adjud
03:45

15:30 Vaslui
03:45

10:00 Schwechat
03:50

04:33 Husi
03:50

12:45 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
07:55 Barlad
04:00

15:30 Bacau
04:00

04:33 Bucuresti
04:00

19:40 Brad 19:40 Timisoara 19:40 Timisoara 19:40 Alba Iulia 19:40 Alba Iulia 19:40 Brad
04:00

12:45 Comanesti
04:10

12:45 Bucuresti
04:15

12:45 Moinesti
04:20

04:33 Vaslui
04:20

12:45 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:55 Targu Mures 07:55 Husi
04:30

15:30 Onesti
04:30

04:33 Urziceni
04:30

12:45 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:55 Dorohoi
04:35

12:45 Iasi
04:40

04:33 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
07:55 Onesti 07:55 Dej
04:45

15:30 Iasi
04:45

19:40 Aiud 19:40 Aiud
04:45

04:33 Ramnicu Sarat
04:50

12:45 Podu Iloaiei
05:00

10:00 Braila 10:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
07:55 Vaslui
05:00

15:30 Botosani
05:00

04:33 Focsani
05:00

08:20 Giurgiu 08:20 Tulcea
05:00

12:45 Filiasi
05:05

12:45 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:55 Comanesti
05:10

04:33 Iasi
05:10

08:20 Turnu Magurele
05:10

19:40 Turda 19:40 Turda
05:10
Euro Michael Tour
07:55 Gherla
05:15

19:40 Arad 19:40 Arad
05:15

12:45 Suceava
05:20

10:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
07:55 Moinesti
05:20

15:30 Podu Iloaiei
05:20

08:20 Corabia
05:20

12:45 Bacau
05:30

10:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
07:55 Botosani
05:30

15:30 Roman
05:30

08:20 Alexandria 08:20 Braila
05:30

19:40 Zalau 19:40 Zalau
05:30

08:20 Galati
05:35

12:45 Negresti
05:40

10:00 Marasesti
05:40

04:33 Targu Frumos
05:40

08:20 Slatina (Olt)
05:40

12:45 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:55 Apahida
05:45

15:30 Buhusi
05:45

19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca
05:45

12:45 Constanta
05:50

12:45 Campina
06:00

10:00 Barlad 10:00 Saveni 10:00 Adjud 10:00 Saveni
06:00
Euro Michael Tour
07:55 Podu Iloaiei
06:00

15:30 Suceava
06:00

04:33 Harlau
06:00

08:20 Craiova 08:20 Constanta
06:00

19:40 Stei 19:40 Stei
06:00

09:30 Giurgiu 09:30 Constanta 09:30 Giurgiu 09:30 Constanta
06:00

12:45 Buhusi
06:05

08:20 Mangalia
06:05

12:45 Roznov
06:10

10:00 Husi
06:10

15:30 Harlau
06:10

04:33 Roman
06:10

08:20 Filiasi
06:10

09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele
06:10

12:45 Targu Frumos
06:15

15:30 Targu Frumos
06:15

04:33 Adjud
06:15

08:20 Medgidia
06:15

12:45 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:55 Suceava
06:20

15:30 Piatra Neamt
06:20

08:20 Rovinari 08:20 Hirsova
06:20

09:30 Corabia 09:30 Corabia
06:20

08:20 Tandarei
06:25

12:45 Falticeni
06:30

10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
07:55 Bacau
06:30

15:30 Ruginoasa
06:30

04:33 Bacau
06:30

08:20 Isalnita 08:20 Slobozia
06:30

19:40 Beius 19:40 Beius 19:40 Salonta 19:40 Salonta
06:30

09:30 Mangalia 09:30 Mangalia 09:30 Alexandria 09:30 Alexandria
06:30

12:45 Rovinari
06:35

12:45 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
07:55 Negresti
06:40

15:30 Pascani
06:40

04:33 Slatina (Olt)
06:40

08:20 Tecuci 08:20 Targu Carbunesti
06:40

09:30 Medgidia 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Medgidia
06:40

12:45 Motca
06:45
Euro Michael Tour
07:55 Harlau
06:45

04:33 Radauti
06:45

08:20 Motru 08:20 Barlad
06:45

12:45 Piatra Neamt
06:50

15:30 Targu Neamt
06:50

04:33 Dorohoi
06:50

08:20 Resita 08:20 Husi
06:50

09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Hirsova 09:30 Hirsova
06:50

12:45 Roman
06:55

04:33 Drobeta Turnu Severin
06:55

08:20 Caransebes
06:55

12:45 Cristesti
07:00

10:00 Harlau 10:00 Vaslui 10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Iasi
07:00
Euro Michael Tour
07:55 Cluj Napoca
07:00

15:30 Falticeni
07:00

04:33 Targoviste
07:00

08:20 Lugoj 08:20 Bucuresti 08:20 Buzau
07:00

19:40 Sanmartin
07:00

09:30 Craiova 09:30 Tandarei 09:30 Tandarei 09:30 Tulcea 09:30 Craiova
07:00

12:45 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:55 Buhusi
07:05

04:33 Pitesti
07:05

08:20 Timisoara
07:05

12:45 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:55 Roznov
07:10

04:33 Ploiesti
07:10

08:20 Focsani 08:20 Arad
07:10

09:30 Braila 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi
07:10

12:45 Cernavoda
07:15

10:00 Cotnari 10:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
07:55 Targu Frumos
07:15

04:33 Targu Neamt
07:15

09:30 Galati
07:15
Euro Michael Tour
07:55 Gura Humorului
07:20

04:33 Buhusi
07:20

08:20 Targu Jiu
07:20

09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:20

04:33 Roznov
07:25

08:20 Petrosani 08:20 Marasesti
07:25

09:30 Tecuci
07:25

12:45 Fetesti
07:30

10:00 Targu Frumos 10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava 10:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
07:55 Falticeni
07:30

15:30 Gura Humorului
07:30

04:33 Piatra Neamt
07:30

08:20 Hateg 08:20 Pitesti 08:20 Adjud
07:30

19:40 Oradea
07:30

09:30 Isalnita 09:30 Isalnita
07:30

08:20 Sascut
07:35

09:30 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
07:55 Pascani
07:40

08:20 Calan 08:20 Bacau
07:40

09:30 Targu Carbunesti 09:30 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
07:55 Motca
07:45

08:20 Roman
07:45

09:30 Husi 09:30 Motru 09:30 Motru
07:45

08:20 Vaslui 08:20 Ploiesti 08:20 Hunedoara
07:50

09:30 Resita 09:30 Resita
07:50

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes
07:55

12:45 Targu Neamt
08:00

10:00 Pascani 10:00 Pascani 10:00 Negresti 10:00 Targu Ocna
08:00
Euro Michael Tour
07:55 Cristesti
08:00

15:00 Iasi
08:00

04:33 Onesti
08:00

08:20 Negresti 08:20 Deva 08:20 Ramnicu Sarat
08:00

09:30 Slobozia 09:30 Lugoj 09:30 Slobozia 09:30 Buzau 09:30 Lugoj
08:00

08:20 Iasi
08:05

09:30 Timisoara 09:30 Timisoara
08:05

04:33 Botosani
08:10

08:20 Campina 08:20 Podu Iloaiei
08:10

09:30 Bucuresti 09:30 Arad 09:30 Focsani 09:30 Arad 09:30 Bucuresti
08:10

08:20 Deleni
08:15

09:30 Marasesti
08:15

04:33 Pascani
08:20

08:20 Harlau 08:20 Sinaia
08:20

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu
08:20

08:20 Targu Frumos
08:25

09:30 Adjud 09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
08:25

12:45 Fagaras
08:30

15:00 Podu Iloaiei
08:30

15:30 Campulung Moldovenesc
08:30

04:33 Craiova
08:30

08:20 Pascani 08:20 Predeal 08:20 Simeria
08:30

09:30 Hateg 09:30 Hateg
08:30

12:45 Petrosani
08:35

08:20 Motca
08:35

09:30 Sascut
08:35

04:33 Falticeni
08:40

08:20 Cristesti 08:20 Orastie
08:40

09:30 Calan 09:30 Calan
08:40

15:00 Targu Frumos
08:45

08:20 Timisesti
08:45

09:30 Bacau
08:45

12:45 Poiana Largului
08:50

08:20 Sebes 08:20 Targu Neamt
08:50

09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara
08:50

12:45 Hateg
08:53

12:45 Sibiu
08:55

08:20 Piatra Neamt
08:55

09:30 Roman
08:55

12:45 Hunedoara
09:00

10:00 Comanesti 10:00 Roman
09:00

04:33 Suceava
09:00

08:20 Lancram 08:20 Brasov 08:20 Bicaz
09:00

09:30 Vaslui 09:30 Deva 09:30 Pitesti 09:30 Deva 09:30 Pitesti
09:00

09:30 Negresti
09:05

08:20 Targu Secuiesc 08:20 Poiana Largului
09:10

09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Iasi 09:30 Ramnicu Sarat
09:10

12:45 Sebes
09:15

15:00 Pascani
09:15

04:33 Filiasi
09:15

09:30 Podu Iloaiei
09:15

10:00 Girov 10:00 Girov
09:20

08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Durau
09:20

09:30 Campina 09:30 Deleni 09:30 Campina
09:20

09:30 Harlau
09:25

12:45 Toplita
09:30

15:30 Vatra Dornei
09:30

04:33 Targu Secuiesc
09:30

08:20 Covasna 08:20 Alba Iulia 08:20 Toplita
09:30

09:30 Sinaia 09:30 Targu Frumos 09:30 Sinaia
09:30

09:30 Pascani
09:35

04:33 Brasov
09:40

08:20 Targu Ocna 08:20 Teius 08:20 Morareni
09:40

09:30 Motca 09:30 Predeal 09:30 Predeal
09:40

08:20 Reghin
09:45

09:30 Cristesti
09:45

04:33 Bicaz
09:50

08:20 Onesti 08:20 Aiud 08:20 Targu Mures
09:50

09:30 Brasov 09:30 Timisesti 09:30 Brasov
09:50

09:30 Dumbrava
09:55

12:45 Deva
10:00

10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Bacau 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Targu Neamt 10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt
10:00
Euro Michael Tour
07:55 Alesd
10:00

15:00 Roman
10:00

04:33 Ramnicu Valcea
10:00

08:20 Falticeni 08:20 Comanesti 08:20 Unirea
10:00

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Neamt 09:30 Targu Secuiesc
10:00

08:20 Suceava
10:05

09:30 Sovata 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Piatra Neamt
10:05

04:33 Gura Humorului
10:10

08:20 Dolhasca 08:20 Moinesti 08:20 Turda
10:10

09:30 Covasna 09:30 Bicaz 09:30 Covasna
10:10

04:33 Moinesti
10:20

08:20 Fagaras 08:20 Veresti
10:20

09:30 Targu Ocna 09:30 Poiana Largului 09:30 Targu Ocna
10:20

08:20 Darabani
10:25

09:30 Durau
10:25

12:45 Reghin
10:30

10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
07:55 Oradea
10:30

15:30 Bistrita
10:30

04:33 Fagaras
10:30

08:20 Vestem 08:20 Botosani
10:30

09:30 Onesti 09:30 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
07:55 Campulung Moldovenesc
10:35

09:30 Grinties
10:35

04:33 Comanesti
10:40

08:20 Gura Humorului
10:40

09:30 Comanesti 09:30 Comanesti
10:40

15:00 Bacau
10:45

04:33 Targu Jiu
10:50

08:20 Ramnicu Valcea
10:50

09:30 Moinesti 09:30 Moinesti
10:50

08:20 Campulung Moldovenesc
10:55

09:30 Borsec
10:55

10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

04:33 Campulung Moldovenesc
11:00

08:20 Sibiu 08:20 Iacobeni
11:00

09:30 Fagaras 09:30 Simeria 09:30 Fagaras 09:30 Simeria 09:30 Toplita
11:00

08:20 Vatra Dornei
11:05

09:30 Miercurea Ciuc
11:05

04:33 Targu Ocna
11:10

08:20 Prundu Bargaului 08:20 Miercurea Sibiului
11:10

09:30 Vestem 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Vestem
11:10

04:33 Gheorgheni
11:20

08:20 Sighisoara 08:20 Bistrita
11:20

09:30 Morareni 09:30 Orastie 09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Ramnicu Valcea
11:20

12:45 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
07:55 Vatra Dornei
11:30

15:30 Beclean
11:30

04:33 Reghin
11:30

15:00 Sheffield
11:30

08:20 Medias 08:20 Beclean
11:30

09:30 Sebes 09:30 Sibiu 09:30 Sebes 09:30 Sibiu 09:30 Reghin
11:30

09:30 Medias
11:35

04:33 Toplita
11:40

08:20 Dej
11:40

09:30 Lancram 09:30 Sighisoara 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Lancram 09:30 Miercurea Sibiului
11:40

08:20 Cluj Napoca
11:45

09:30 Targu Mures
11:45

04:33 Sighisoara
11:50

09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia 09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia
11:50

09:30 Falticeni
11:55

10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Medias
12:00

15:00 Onesti
12:00

04:33 Orastie
12:00

08:20 Cluj Napoca
12:00

19:40 Buzau 19:40 Buzau
12:00

09:30 Medias 09:30 Medias 09:30 Suceava
12:00

09:30 Dolhasca
12:05

04:33 Deva
12:10

09:30 Teius 09:30 Teius 09:30 Veresti
12:10

08:20 Gilau
12:15

09:30 Darabani
12:15

04:33 Caransebes
12:20

09:30 Aiud 09:30 Botosani 09:30 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
07:55 Toplita
12:30

15:00 Oituz
12:30

15:30 Dej
12:30

04:33 Targu Mures
12:30

09:30 Gura Humorului 09:30 Unirea 09:30 Unirea
12:30

04:33 Vatra Dornei
12:40

09:30 Turda 09:30 Campulung Moldovenesc 09:30 Turda
12:40

04:33 Resita
12:50

09:30 Iacobeni
12:50

04:33 Blaj
12:55

10:00 Blaj 10:00 Reghin 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Reghin
13:00
Euro Michael Tour
07:55 Londra 07:55 Bistrita
13:00

04:33 Sibiu
13:00

09:30 Borsa
13:00

09:30 Vatra Dornei
13:05

04:33 Medias
13:10

09:30 Prundu Bargaului
13:10

09:30 Bistrita
13:15

04:33 Sebes
13:20

09:30 Beclean
13:20

09:30 Baia Mare
13:25

12:45 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
07:55 Reghin
13:30

15:00 Targu Secuiesc
13:30

15:30 Cluj Napoca
13:30

04:33 Alba Iulia
13:30

08:20 Huedin
13:30

09:30 Dej
13:30

09:30 Cluj Napoca
13:35

09:30 Cluj Napoca
13:40

12:45 Aiud
13:45

09:30 Gilau
13:45

09:30 Huedin
13:50

12:45 Ludus
14:00

10:00 Fagaras 10:00 Brasov 10:00 Teius 10:00 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
07:55 Beclean
14:00

15:30 Baia Mare
14:00

04:33 Bistrita
14:00

09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca
14:00

04:33 Lugoj
14:20

12:45 Turda
14:30

15:00 Brasov
14:30

04:33 Aiud
14:40

08:20 Negreni
14:50

08:20 Alesd
14:55

12:45 Cluj Napoca
15:00

10:00 Sighisoara 10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia 10:00 Avrig
15:00
Euro Michael Tour
07:55 Ludus
15:00

15:00 Codlea
15:00

15:30 Huedin
15:00

04:33 Beclean
15:00

19:40 Targoviste 19:40 Targoviste
15:00

09:30 Negreni
15:00

04:33 Dej
15:15

04:33 Turda
15:20

10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
07:55 Turda
15:30

04:33 Gherla
15:45

15:00 Fagaras
15:50

10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Targu Mures 10:00 Zlatna
16:00

04:33 Cluj Napoca
16:00

09:30 Piatra Craiului
16:00

09:30 Beius
16:10

10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Ludus
16:30

15:30 Satu Mare
16:30

04:33 Timisoara
16:30

19:40 Ploiesti 19:40 Ploiesti
16:30

15:00 Avrig
16:40

04:33 Huedin
16:45

12:45 Huedin
17:00

10:00 Abrud 10:00 Nasaud 10:00 Campia Turzii 10:00 Nasaud
17:00
Euro Michael Tour
07:55 Lille
17:00

15:30 Oradea
17:00

04:33 Arad
17:00

09:30 Alesd
17:00

15:00 Sibiu
17:15

04:33 Oradea
17:15

19:40 Campina 19:40 Campina
17:15

04:33 Nadlac
17:20

10:00 Beclean 10:00 Turda 10:00 Beclean
17:30

12:45 Alesd
18:00

10:00 Deva 10:00 Cluj Napoca 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Brad 10:00 Gherla 10:00 Deva 10:00 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
07:55 Huedin 07:55 Dunkerque
18:00

15:00 Sebes
18:00

09:30 Oradea
18:00

08:20 Oradea
18:15

12:45 Oradea
18:30

10:00 Floresti
18:30

15:00 Orastie
18:30

08:20 Bors
18:30

09:30 Bors
18:30

12:45 Bors
18:45

10:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
07:55 Calais
19:00

15:00 Simeria
19:00

19:40 Alexandria 19:40 Alexandria
19:00

15:00 Deva
19:30
Euro Michael Tour
07:55 Bors
19:45

19:40 Brasov 19:40 Rosiori de Vede 19:40 Brasov 19:40 Rosiori de Vede
19:45

10:00 Huedin
20:00

19:40 Bucuresti 19:40 Bucuresti
20:00

19:40 Caracal 19:40 Caracal
20:45

10:00 Alesd
21:00

19:40 Craiova 19:40 Craiova
21:45

10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea
22:00

15:00 Arad
22:00

19:40 Pitesti 19:40 Drobeta Turnu Severin 19:40 Drobeta Turnu Severin 19:40 Pitesti
22:00

19:40 Sighisoara 19:40 Sighisoara
22:15

19:40 Orsova 19:40 Orsova
22:45

15:00 Nadlac
23:00

19:40 Medias 19:40 Medias
23:00

09:30 Budapesta
23:00

19:40 Curtea De Arges 19:40 Curtea De Arges
23:15

19:40 Rovinari 19:40 Rovinari
23:30