Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Braunau am Inn, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:30
16:10 Barlad 17:30 Slobozia 15:20 Dorohoi 16:55 Bucuresti 12:10 Targu Mures 16:30 Sinaia 12:30 Sebes 15:55 Ploiesti 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Marasesti 14:30 Craiova 14:50 Targu Frumos 12:05 Gilau 14:10 Falticeni 12:40 Timisoara 18:10 Constanta 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 05:00 Oradea 15:00 Poiana Largului 06:30 Zalau 16:35 Braila 12:00 Cluj Napoca 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Nasaud 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 15:35 Botosani 17:20 Harsova 15:25 Darabani 16:50 Pitesti 12:15 Aiud 16:20 Predeal 12:35 Sibiu 15:50 Buzau 12:55 Covasna 15:10 Adjud 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Pascani 12:10 Salonta 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 13:30 Campulung Moldovenesc 15:10 Vanatori 07:00 Satu Mare 16:15 Tecuci 12:20 Gherla 15:55 Iasi 13:10 Prundu Bargaului 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 13:20 Vatra Dornei 15:45 Harlau 17:10 Lehliu 15:30 Saveni 16:40 Ramnicu Valcea 12:20 Teius 16:10 Campina 12:40 Fagaras 15:40 Ramnicu Sarat 13:05 Moinesti 15:00 Bacau 15:10 Giurgiu 14:30 Motca 12:20 Chisineu Cris 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 05:30 Alesd 16:40 Tulcea 08:00 Baia Mare 16:25 Ianca 12:30 Dej 16:00 Vaslui 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 17:40 Cernavoda 15:40 Flamanzi 17:00 Tandarei 12:05 Turda 16:30 Targoviste 12:25 Alba Iulia 16:00 Urziceni 12:45 Brasov 15:30 Focsani 13:00 Comanesti 14:55 Roman 15:00 Alexandria 14:20 Targu Neamt 12:30 Arad 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 06:00 Huedin 16:30 Galati 10:00 Bontida 16:20 Faurei 12:40 Beclean 16:05 Husi 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia
15:35
10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

03:30 Tulcea
01:00

02:30 Tulcea 02:30 Tulcea
01:15

02:30 Braila 02:30 Braila
01:20

03:30 Braila
02:00

03:30 Galati
02:30

03:30 Tecuci
03:00

02:30 Galati 02:30 Galati
03:00

02:30 Ianca 02:30 Ianca
03:30

03:30 Barlad
04:00

02:30 Mangalia
04:00

02:30 Constanta
04:10

02:30 Faurei 02:30 Faurei 02:30 Medgidia
04:30

02:30 Tecuci 02:30 Tecuci
04:40

02:30 Barlad 02:30 Barlad 02:30 Calarasi
04:50

03:30 Husi
05:00

02:30 Cernavoda
05:00

03:30 Buzau
05:10

02:30 Slobozia
05:10

03:30 Focsani
05:20

03:30 Marasesti
05:30

02:30 Harsova 02:30 Husi 02:30 Husi
05:30

02:30 Vaslui 02:30 Vaslui
05:40

03:30 Constanta 03:30 Giurgiu 03:30 Giurgiu 03:30 Constanta 03:30 Adjud
06:00

02:30 Giurgiu 02:30 Iasi 02:30 Giurgiu 02:30 Iasi 02:30 Lehliu
06:00

03:30 Turnu Magurele 03:30 Turnu Magurele
06:10

02:30 Tandarei 02:30 Alexandria 02:30 Alexandria 02:30 Podu Iloaiei 02:30 Podu Iloaiei
06:10

02:30 Turnu Magurele 02:30 Turnu Magurele
06:15

03:30 Corabia 03:30 Corabia
06:20

02:30 Caracal 02:30 Caracal 02:30 Harlau 02:30 Harlau
06:20

03:30 Mangalia 03:30 Mangalia 03:30 Sascut 03:30 Alexandria 03:30 Alexandria
06:30

02:30 Flamanzi 02:30 Flamanzi 02:30 Slatina (Olt) 02:30 Slatina (Olt)
06:30

03:30 Medgidia 03:30 Bacau 03:30 Filiasi 03:30 Filiasi 03:30 Medgidia
06:40

02:30 Botosani 02:30 Botosani
06:40

03:30 Roman
06:45

02:30 Saveni 02:30 Saveni
06:45

03:30 Slatina (Olt) 03:30 Slatina (Olt) 03:30 Hirsova 03:30 Hirsova
06:50

02:30 Darabani 02:30 Darabani
06:50

03:30 Vaslui
06:55

03:30 Craiova 03:30 Tandarei 03:30 Negresti 03:30 Tandarei 03:30 Craiova
07:00

02:30 Dorohoi 02:30 Craiova 02:30 Craiova 02:30 Dorohoi 02:30 Bucuresti
07:00

03:30 Iasi
07:05

03:30 Podu Iloaiei 03:30 Filiasi 03:30 Filiasi
07:10

02:30 Vanatori 02:30 Vanatori 02:30 Pitesti 02:30 Filiasi 02:30 Filiasi
07:10

03:30 Deleni
07:15

03:30 Rovinari 03:30 Rovinari
07:20

02:30 Drobeta Turnu Severin 02:30 Drobeta Turnu Severin 02:30 Ramnicu Valcea
07:20

03:30 Isalnita 03:30 Isalnita 03:30 Hirlau
07:30

02:30 Targoviste 02:30 Rovinari 02:30 Rovinari
07:30

03:30 Targu Carbunesti 03:30 Targu Carbunesti
07:40

02:30 Resita 02:30 Resita 02:30 Sinaia
07:40

03:30 Targu Frumos 03:30 Motru 03:30 Motru
07:45

03:30 Pascani 03:30 Resita 03:30 Resita
07:50

02:30 Predeal 02:30 Caransebes 02:30 Caransebes
07:50

03:30 Caransebes 03:30 Caransebes
07:55

02:30 Campina
07:55

03:30 Slobozia 03:30 Lugoj 03:30 Slobozia 03:30 Motca 03:30 Lugoj
08:00

02:30 Urziceni 02:30 Targu Jiu 02:30 Targu Jiu
08:00

03:30 Cristesti 03:30 Timisoara 03:30 Timisoara
08:05

03:30 Bucuresti 03:30 Timisesti 03:30 Arad 03:30 Arad 03:30 Bucuresti
08:10

02:30 Ploiesti 02:30 Bumbesti Jiu 02:30 Bumbesti Jiu
08:10

03:30 Dumbrava
08:15

03:30 Targu Jiu 03:30 Targu Jiu
08:20

02:30 Petrosani 02:30 Petrosani 02:30 Buzau
08:20

03:30 Petrosani 03:30 Petrosani
08:25

03:30 Hateg 03:30 Hateg 03:30 Targu Neamt
08:30

02:30 Hateg 02:30 Hateg 02:30 Poiana Largului 02:30 Poiana Largului 02:30 Ramnicu Sarat
08:30

02:30 Bicaz 02:30 Bicaz
08:35

03:30 Calan 03:30 Calan
08:40

02:30 Focsani 02:30 Piatra Neamt 02:30 Hunedoara 02:30 Piatra Neamt 02:30 Hunedoara
08:40

03:30 Piatra Neamt
08:45

03:30 Hunedoara 03:30 Hunedoara 03:30 Bicaz
08:50

02:30 Marasesti 02:30 Deva 02:30 Deva
08:50

02:30 Adjud
08:55

03:30 Deva 03:30 Sovata 03:30 Pitesti 03:30 Deva 03:30 Pitesti
09:00

02:30 Lugoj 02:30 Lugoj 02:30 Gheorgheni 02:30 Bacau 02:30 Gheorgheni
09:00

03:30 Poiana Largului
09:05

02:30 Roman
09:05

03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Durau 03:30 Ramnicu Sarat
09:10

02:30 Sovata 02:30 Timisoara 02:30 Timisoara 02:30 Sovata 02:30 Targu Frumos
09:10

03:30 Grinties
09:15

03:30 Borsec 03:30 Campina 03:30 Campina
09:20

02:30 Pascani 02:30 Arad 02:30 Arad
09:20

02:30 Motca
09:25

03:30 Sinaia 03:30 Toplita 03:30 Sinaia
09:30

02:30 Targu Neamt 02:30 Miercurea Ciuc 02:30 Miercurea Ciuc 02:30 Chisineu Cris 02:30 Chisineu Cris
09:30

02:30 Falticeni
09:35

03:30 Predeal 03:30 Predeal
09:40

02:30 Suceava 02:30 Odorheiu Secuiesc 02:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

03:30 Miercurea Ciuc
09:45

02:30 Radauti
09:45

03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Brasov 03:30 Brasov
09:50

02:30 Salonta 02:30 Salonta 02:30 Toplita 02:30 Gura Humorului 02:30 Toplita
09:50

03:30 Morareni
09:55

02:30 Campulung Moldovenesc
09:55

03:30 Targu Secuiesc 03:30 Targu Secuiesc 03:30 Reghin
10:00

02:30 Reghin 02:30 Gilau 02:30 Gilau 02:30 Reghin 02:30 Vatra Dornei
10:00

03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Medias 03:30 Sfantu Gheorghe
10:05

02:30 Prundu Bargaului
10:05

03:30 Sighisoara 03:30 Covasna 03:30 Covasna
10:10

02:30 Onesti 02:30 Onesti 02:30 Nasaud
10:10

03:30 Targu Mures
10:15

02:30 Bistrita
10:15

03:30 Targu Ocna 03:30 Targu Ocna 03:30 Falticeni
10:20

02:30 Beclean 02:30 Moinesti 02:30 Moinesti
10:20

03:30 Suceava
10:25

02:30 Dej
10:25

03:30 Onesti 03:30 Onesti
10:30

02:30 Gherla 02:30 Comanesti 02:30 Comanesti
10:30

03:30 Comanesti 03:30 Comanesti
10:40

02:30 Covasna 02:30 Covasna
10:40

03:30 Stefanesti
10:45

03:30 Botosani 03:30 Moinesti 03:30 Moinesti
10:50

02:30 Targu Secuiesc 02:30 Targu Secuiesc
10:50

03:30 Gura Humorului
10:55

03:30 Fagaras 03:30 Simeria 03:30 Campulung Moldovenesc 03:30 Fagaras 03:30 Simeria
11:00

02:30 Brasov 02:30 Brasov
11:00

03:30 Vestem 03:30 Iacobeni 03:30 Vestem
11:10

02:30 Fagaras 02:30 Fagaras
11:10

03:30 Borsa 03:30 Orastie 03:30 Orastie 03:30 Ramnicu Valcea 03:30 Ramnicu Valcea
11:20

02:30 Sibiu 02:30 Sibiu
11:20

02:30 Sebes 02:30 Sebes
11:25

03:30 Sebes 03:30 Sibiu 03:30 Sebes 03:30 Sibiu
11:30

02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia
11:30

02:30 Teius 02:30 Teius
11:35

03:30 Lancram 03:30 Miercurea Sibiului 03:30 Lancram 03:30 Miercurea Sibiului
11:40

02:30 Aiud 02:30 Aiud
11:40

03:30 Sighisoara 03:30 Alba Iulia 03:30 Sighisoara 03:30 Alba Iulia
11:50

02:30 Targu Mures 02:30 Targu Mures
11:50

03:30 Medias 03:30 Medias 03:30 Vatra Dornei
12:00

02:30 Turda 02:30 Turda
12:00

03:30 Prundu Bargaului
12:05

03:30 Teius 03:30 Bistrita 03:30 Teius
12:10

03:30 Aiud 03:30 Aiud
12:20

03:30 Unirea 03:30 Beclean 03:30 Unirea
12:30

03:30 Turda 03:30 Turda 03:30 Baia Mare
12:40

03:30 Dej
12:45

03:30 Cluj Napoca
12:55

03:30 Cluj Napoca
13:00

02:30 Cluj Napoca
13:30

02:30 Bontida
13:40

02:30 Baia Mare
13:50

02:30 Satu Mare
13:55

03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca 03:30 Gilau 03:30 Cluj Napoca
14:00

02:30 Zalau
14:00

02:30 Huedin
14:10

02:30 Alesd
14:20

02:30 Oradea
14:30

03:30 Huedin
15:00

03:30 Negreni
15:30

03:30 Piatra Craiului
16:00

03:30 Beius
16:30

03:30 Alesd
16:40

03:30 Oradea
18:00

03:30 Bors
19:00

03:30 Budapesta
23:00