Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Gara - Autocare din Viena Austria

Un serviciu Bileteria

Gara

Viena, Austria

Plecări
Ora Către
05:00
14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara
19:40
20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara
23:00
09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea
Sosiri
De la Ora

23:50 Tulcea
01:00

23:50 Braila
02:00

23:50 Galati
02:30

23:50 Tecuci
03:00

21:30 Tulcea
04:00

23:50 Barlad
04:00

21:30 Braila
04:10

21:30 Galati
04:20

21:30 Tecuci
04:30

21:30 Barlad 21:30 Giurgiu
05:00

23:50 Husi
05:00

21:30 Husi 21:30 Turnu Magurele
05:10

23:50 Buzau
05:10

21:30 Corabia
05:20

23:50 Focsani
05:20

21:30 Alexandria 21:30 Buzau
05:30

23:50 Marasesti
05:30

21:30 Focsani 21:30 Slatina (Olt)
05:40

21:30 Marasesti
05:50

21:30 Adjud
05:55

12:20 Oradea
06:00

21:30 Constanta 21:30 Sascut 21:30 Craiova
06:00

00:10 Constanta 00:10 Giurgiu 00:10 Constanta 00:10 Giurgiu
06:00

23:50 Constanta 23:50 Giurgiu 23:50 Constanta 23:50 Adjud 23:50 Giurgiu
06:00

21:30 Mangalia 21:30 Bacau
06:05

21:30 Roman 21:30 Filiasi
06:10

00:10 Turnu Magurele 00:10 Turnu Magurele
06:10

23:50 Turnu Magurele 23:50 Turnu Magurele
06:10

21:30 Vaslui 21:30 Medgidia
06:15

21:30 Hirsova 21:30 Rovinari 21:30 Negresti
06:20

00:10 Corabia 00:10 Corabia
06:20

23:50 Corabia 23:50 Corabia
06:20

21:30 Tandarei
06:25

21:30 Slobozia 21:30 Isalnita 21:30 Iasi
06:30

00:10 Mangalia 00:10 Alexandria 00:10 Mangalia 00:10 Alexandria
06:30

23:50 Alexandria 23:50 Alexandria 23:50 Sascut 23:50 Mangalia 23:50 Mangalia
06:30

21:30 Podu Iloaiei
06:35

21:30 Deleni 21:30 Targu Carbunesti
06:40

00:10 Filiasi 00:10 Medgidia 00:10 Filiasi 00:10 Medgidia
06:40

23:50 Filiasi 23:50 Bacau 23:50 Medgidia 23:50 Medgidia 23:50 Filiasi
06:40

21:30 Motru 21:30 Hirlau
06:45

23:50 Roman
06:45

21:30 Resita 21:30 Targu Frumos
06:50

00:10 Slatina (Olt) 00:10 Hirsova 00:10 Slatina (Olt) 00:10 Hirsova
06:50

23:50 Hirsova 23:50 Hirsova 23:50 Slatina (Olt) 23:50 Slatina (Olt)
06:50

21:30 Pascani 21:30 Caransebes
06:55

23:50 Vaslui
06:55

21:30 Motca 21:30 Bucuresti 21:30 Lugoj
07:00

00:10 Tandarei 00:10 Tulcea 00:10 Craiova 00:10 Tandarei 00:10 Craiova
07:00

23:50 Tandarei 23:50 Tandarei 23:50 Negresti 23:50 Craiova 23:50 Craiova
07:00

21:30 Timisoara 21:30 Cristesti
07:05

23:50 Iasi
07:05

21:30 Arad 21:30 Timisesti
07:10

00:10 Filiasi 00:10 Braila 00:10 Filiasi
07:10

23:50 Filiasi 23:50 Filiasi 23:50 Podu Iloaiei
07:10

00:10 Galati
07:15

23:50 Deleni
07:15

21:30 Dumbrava 21:30 Targu Jiu
07:20

00:10 Rovinari 00:10 Rovinari
07:20

23:50 Rovinari 23:50 Rovinari
07:20

21:30 Petrosani 21:30 Targu Neamt
07:25

00:10 Tecuci
07:25

21:30 Piatra Neamt 21:30 Hateg 21:30 Pitesti
07:30

00:10 Isalnita 00:10 Isalnita
07:30

23:50 Hirlau 23:50 Isalnita 23:50 Isalnita
07:30

21:30 Bicaz
07:35

00:10 Barlad
07:35

21:30 Sovata 21:30 Calan
07:40

00:10 Targu Carbunesti 00:10 Targu Carbunesti
07:40

23:50 Targu Carbunesti 23:50 Targu Carbunesti
07:40

21:30 Poiana Largului
07:45

00:10 Motru 00:10 Husi 00:10 Motru
07:45

23:50 Targu Frumos 23:50 Motru 23:50 Motru
07:45

21:30 Ploiesti 21:30 Hunedoara 21:30 Durau
07:50

00:10 Resita 00:10 Resita
07:50

23:50 Resita 23:50 Pascani 23:50 Resita
07:50

21:30 Grinties
07:55

00:10 Caransebes 00:10 Caransebes
07:55

23:50 Caransebes 23:50 Caransebes
07:55

21:30 Deva 21:30 Borsec 21:30 Ramnicu Sarat
08:00

00:10 Slobozia 00:10 Lugoj 00:10 Buzau 00:10 Slobozia 00:10 Lugoj
08:00

23:50 Lugoj 23:50 Lugoj 23:50 Motca 23:50 Slobozia 23:50 Slobozia
08:00

21:30 Toplita
08:05

00:10 Timisoara 00:10 Timisoara
08:05

23:50 Timisoara 23:50 Timisoara 23:50 Cristesti
08:05

21:30 Campina 21:30 Miercurea Ciuc
08:10

00:10 Focsani 00:10 Arad 00:10 Bucuresti 00:10 Arad 00:10 Bucuresti
08:10

23:50 Arad 23:50 Timisesti 23:50 Bucuresti 23:50 Bucuresti 23:50 Arad
08:10

00:10 Marasesti
08:15

23:50 Dumbrava
08:15

21:30 Sinaia 21:30 Sfantu Gheorghe
08:20

00:10 Targu Jiu 00:10 Targu Jiu
08:20

23:50 Targu Jiu 23:50 Targu Jiu
08:20

00:10 Petrosani 00:10 Adjud 00:10 Petrosani
08:25

23:50 Petrosani 23:50 Petrosani
08:25

21:30 Morareni 21:30 Predeal 21:30 Simeria
08:30

00:10 Hateg 00:10 Hateg
08:30

23:50 Hateg 23:50 Targu Neamt 23:50 Hateg
08:30

00:10 Sascut
08:35

21:30 Orastie
08:40

00:10 Calan 00:10 Calan
08:40

23:50 Calan 23:50 Calan
08:40

00:10 Bacau
08:45

23:50 Piatra Neamt
08:45

21:30 Sebes
08:50

00:10 Hunedoara 00:10 Hunedoara
08:50

23:50 Bicaz 23:50 Hunedoara 23:50 Hunedoara
08:50

00:10 Roman
08:55

21:30 Reghin 21:30 Brasov 21:30 Lancram
09:00

00:10 Deva 00:10 Pitesti 00:10 Pitesti 00:10 Vaslui 00:10 Deva
09:00

23:50 Pitesti 23:50 Pitesti 23:50 Deva 23:50 Deva 23:50 Sovata
09:00

00:10 Negresti
09:05

23:50 Poiana Largului
09:05

21:30 Targu Secuiesc
09:10

00:10 Ramnicu Sarat 00:10 Ramnicu Sarat 00:10 Iasi
09:10

23:50 Ramnicu Sarat 23:50 Ramnicu Sarat 23:50 Durau
09:10

00:10 Podu Iloaiei
09:15

23:50 Grinties
09:15

21:30 Sfantu Gheorghe
09:20

00:10 Campina 00:10 Campina 00:10 Deleni
09:20

23:50 Campina 23:50 Borsec 23:50 Campina
09:20

00:10 Hirlau
09:25

21:30 Covasna 21:30 Alba Iulia 21:30 Medias
09:30

00:10 Targu Frumos 00:10 Sinaia 00:10 Sinaia
09:30

23:50 Sinaia 23:50 Toplita 23:50 Sinaia
09:30

00:10 Pascani
09:35

21:30 Teius 21:30 Sighisoara 21:30 Targu Ocna
09:40

00:10 Predeal 00:10 Predeal 00:10 Motca
09:40

23:50 Predeal 23:50 Predeal
09:40

00:10 Cristesti
09:45

23:50 Miercurea Ciuc
09:45

21:30 Onesti 21:30 Aiud
09:50

00:10 Brasov 00:10 Timisesti 00:10 Brasov
09:50

23:50 Brasov 23:50 Sfantu Gheorghe 23:50 Brasov
09:50

00:10 Dumbrava
09:55

23:50 Morareni
09:55

21:30 Targu Mures 21:30 Comanesti 21:30 Unirea
10:00

00:10 Targu Secuiesc 00:10 Targu Secuiesc 00:10 Targu Neamt
10:00

23:50 Reghin 23:50 Targu Secuiesc 23:50 Targu Secuiesc
10:00

21:30 Falticeni
10:05

00:10 Sfantu Gheorghe 00:10 Piatra Neamt 00:10 Sfantu Gheorghe
10:05

23:50 Medias 23:50 Sfantu Gheorghe 23:50 Sfantu Gheorghe
10:05

21:30 Moinesti 21:30 Turda 21:30 Suceava
10:10

00:10 Covasna 00:10 Bicaz 00:10 Covasna
10:10

23:50 Sighisoara 23:50 Covasna 23:50 Covasna
10:10

21:30 Dolhasca
10:15

00:10 Sovata
10:15

23:50 Targu Mures
10:15

21:30 Veresti 21:30 Fagaras
10:20

00:10 Targu Ocna 00:10 Targu Ocna 00:10 Poiana Largului
10:20

23:50 Targu Ocna 23:50 Targu Ocna 23:50 Falticeni
10:20

21:30 Darabani
10:25

00:10 Durau
10:25

23:50 Suceava
10:25

21:30 Stefanesti 21:30 Vestem
10:30

00:10 Onesti 00:10 Onesti
10:30

23:50 Onesti 23:50 Onesti
10:30

21:30 Botosani
10:35

21:30 Gura Humorului
10:40

00:10 Grinties 00:10 Comanesti 00:10 Comanesti
10:40

23:50 Comanesti 23:50 Comanesti
10:40

21:30 Campulung Moldovenesc
10:45

23:50 Stefanesti
10:45

21:30 Iacobeni 21:30 Ramnicu Valcea
10:50

00:10 Moinesti 00:10 Moinesti
10:50

23:50 Moinesti 23:50 Moinesti 23:50 Botosani
10:50

21:30 Borsa
10:53

00:10 Borsec
10:55

23:50 Gura Humorului
10:55

21:30 Sibiu 21:30 Vatra Dornei
11:00

00:10 Fagaras 00:10 Simeria 00:10 Toplita 00:10 Fagaras 00:10 Simeria
11:00

23:50 Fagaras 23:50 Fagaras 23:50 Simeria 23:50 Campulung Moldovenesc 23:50 Simeria
11:00

21:30 Prundu Bargaului
11:05

00:10 Miercurea Ciuc
11:05

21:30 Bistrita 21:30 Miercurea Sibiului
11:10

00:10 Vestem 00:10 Sfantu Gheorghe 00:10 Vestem
11:10

23:50 Iacobeni 23:50 Vestem 23:50 Vestem
11:10

21:30 Beclean
11:15

21:30 Baia Mare 21:30 Sighisoara
11:20

00:10 Morareni 00:10 Ramnicu Valcea 00:10 Orastie 00:10 Ramnicu Valcea 00:10 Orastie
11:20

23:50 Orastie 23:50 Ramnicu Valcea 23:50 Ramnicu Valcea 23:50 Borsa 23:50 Orastie
11:20

21:30 Dej
11:25

21:30 Cluj Napoca 21:30 Medias
11:30

00:10 Sebes 00:10 Sibiu 00:10 Sebes 00:10 Reghin 00:10 Sibiu
11:30

23:50 Sibiu 23:50 Sibiu 23:50 Sebes 23:50 Sebes
11:30

00:10 Miercurea Sibiului 00:10 Lancram 00:10 Sighisoara 00:10 Miercurea Sibiului 00:10 Lancram
11:40

23:50 Miercurea Sibiului 23:50 Miercurea Sibiului 23:50 Lancram 23:50 Lancram
11:40

00:10 Targu Mures
11:45

00:10 Sighisoara 00:10 Alba Iulia 00:10 Sighisoara 00:10 Alba Iulia
11:50

23:50 Sighisoara 23:50 Sighisoara 23:50 Alba Iulia 23:50 Alba Iulia
11:50

00:10 Falticeni
11:55

21:30 Cluj Napoca
12:00

00:10 Medias 00:10 Medias 00:10 Suceava
12:00

23:50 Vatra Dornei 23:50 Medias 23:50 Medias
12:00

00:10 Dolhasca
12:05

23:50 Prundu Bargaului
12:05

00:10 Teius 00:10 Veresti 00:10 Teius
12:10

23:50 Bistrita 23:50 Teius 23:50 Teius
12:10

00:10 Darabani
12:15

00:10 Aiud 00:10 Aiud 00:10 Stefanesti
12:20

23:50 Aiud 23:50 Aiud
12:20

00:10 Botosani
12:25

21:30 Gilau
12:30

00:10 Unirea 00:10 Unirea
12:30

23:50 Unirea 23:50 Unirea 23:50 Beclean
12:30

00:10 Gura Humorului
12:35

00:10 Turda 00:10 Campulung Moldovenesc 00:10 Turda
12:40

23:50 Turda 23:50 Turda 23:50 Baia Mare
12:40

00:10 Iacobeni
12:45

23:50 Dej
12:45

00:10 Borsa
12:55

23:50 Cluj Napoca
12:55

21:30 Huedin
13:00

00:10 Vatra Dornei
13:00

23:50 Cluj Napoca
13:00

00:10 Prundu Bargaului
13:10

00:10 Bistrita
13:15

00:10 Beclean
13:20

00:10 Baia Mare
13:25

00:10 Dej
13:30

00:10 Cluj Napoca
13:35

00:10 Cluj Napoca
13:40

00:10 Gilau
13:45

00:10 Huedin
13:50

21:30 Negreni
14:00

00:10 Cluj Napoca 00:10 Cluj Napoca 00:10 Cluj Napoca 00:10 Cluj Napoca
14:00

23:50 Cluj Napoca 23:50 Cluj Napoca 23:50 Gilau 23:50 Cluj Napoca 23:50 Cluj Napoca
14:00

21:30 Piatra Craiului
15:00

00:10 Negreni
15:00

23:50 Huedin
15:00

21:30 Beius
15:30

23:50 Negreni
15:30

21:30 Alesd
16:00

00:10 Piatra Craiului
16:00

23:50 Piatra Craiului
16:00

00:10 Beius
16:10

23:50 Beius
16:30

23:50 Alesd
16:40

00:10 Alesd
17:00

00:10 Oradea
18:00

23:50 Oradea
18:00

00:10 Bors
18:30

21:30 Oradea
19:00

23:50 Bors
19:00

00:10 Budapesta
23:00

23:50 Budapesta
23:00