Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA) 15:00 Romania Beclean - Parcare centru - Biserica 15:30 Romania Dej - Gara CFR Dej Calatori 16:15 Romania Gherla - Liceul Petru Maior 16:30 Romania Cluj Napoca - Autogara BETA CLUJ 17:30 Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 18:20 Romania Alba Iulia - Peco Petrom (langa autogara) 19:30 Romania Orastie - Biserica Micro 2 20:00 Romania Simeria - Benzinaria OMV 20:10 Romania Hunedoara - Autogara Interservice SRL 20:30 Romania Deva - Autogara Plus Com 20:44