Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Brasov - Autogara 2 Brasov (Transbus) 13:30 Romania Codlea - Statie Codlea 13:50 Romania Fagaras - Complex Negoiu 14:30 Romania Ucea de Jos - Intersectie Ucea de Jos 15:10 Romania Avrig - la ceas 16:07 Romania Talmaciu - Parcare Oficiu Postal 17:00 Romania Cainenii Mari - Caineni 17:15 Romania Brezoi - Ramificatie Gura Lotrului 17:25 Romania Caciulata - Han Cozia 17:45 Romania Calimanesti - biserica/hotel traian/han cozia 18:00 Romania Ramnicu Valcea - Autogara Antares Transport (1 Mai) 18:20