Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Cluj Napoca - Autogara BETA CLUJ 16:30 Romania Turda - Centru 17:10 Romania Aiud - Pompieri 17:40 Romania Alba Iulia - Statie Intersectia Autogarii 18:10 Romania Orastie - Statie Orastie 19:10 Romania Calan - Peco Lukoil 19:40 Romania Hateg - Autogara Alfadar Danescu SRL 20:00 Romania Petrosani - Statie Petrosani 20:40 Romania Targu Jiu - Autogara Expres Transport SA (langa gara CFR) 22:00 Romania Rovinari - Statie Rovinari 22:30