Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Tulcea - Autogara Conex Trans SRL 05:30 Romania Galati - Casa de Cultura a Sindicatelor 16:50 07:25 05:50 Romania Braila - Statie Plantelor 17:30 08:00 06:15 Romania Tecuci - Peco OMV 09:00 18:30 07:15 Romania Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman) 09:30 19:00 07:30 Romania Tisita - parcare , sens giratoriu 09:45 19:15 07:45 Romania Marasesti - Mausoleul Eroilor 19:30 08:00 09:50 Romania Adjud - Parcare OMV 19:50 08:30 10:30 Romania Onesti - Benzinarie Petrom (giratoriu Brasov) 20:15 09:00 11:00 Romania Targu Secuiesc - Peco Mol (iesirea spre Brasov) 21:30 09:45 12:30 Romania Brasov - PECO OMV-GARA C.F.R 22:30 11:30 13:30 Romania Codlea - Peco OMV 22:45 12:15 13:15 Romania Persani - Statie Persani 23:15 12:30 13:35 Romania Ucea de Jos - Intersectie Ucea de Jos 00:10(+1 zi) 13:50 14:30 Romania Avrig - Statie Avrig 00:30(+1 zi) 15:00 15:00 Romania Sibiu - Gara CFR Sibiu 01:00(+1 zi) 15:15 16:15 Romania Sibiu International Airport - Aeroportul International Sibiu 15:30 01:15(+1 zi) 16:30 Romania Sebes - Peco MOL (E68) 01:30(+1 zi) 15:35 17:00 Romania Orastie - Benzinaria ARAL 02:00(+1 zi) 16:30 17:45 Romania Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's) 02:30(+1 zi) 16:45 18:00 Romania Lugoj - Benzinaria MOL (intrare dinspre Caransebes) 04:00(+1 zi) 18:00 18:45 Romania Timisoara - Peco OMV Gara de Nord 05:00(+1 zi) 19:00 19:45 Romania Timisoara Aeroport - Aeroportul Train Vuia 05:15(+1 zi) 19:15 20:15 Romania Giarmata - Statie Giarmata 05:20(+1 zi) 19:20 20:30 Romania Arad - Gara CFR Arad 06:00(+1 zi) 20:00 21:00