Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Prundu Bargaului - Centru (langa Monumentul Eroilor) 09:00 Romania Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA) 09:45 Romania Beclean - Restaurant Bachus 10:30 Romania Dej - Domo 11:00 Romania Gherla - Peco Petrom 11:15 Romania Cluj Napoca - Autogara Fany 12:30 Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 13:15 Romania Aiud - Pompieri 13:45 Romania Teius - Peco Lukoil 14:00 Romania Alba Iulia - Autogara Autotrans STP Alba 14:30 Romania Orastie - Statie Micro 2 15:10 Romania Simeria - Benzinaria OMV 15:20 Romania Deva - Autogara Plus Com 16:00 Romania Faget - Centru 17:00 Romania Lugoj - la 200 m inainte de primarie 17:30 Romania Timisoara - Autogara Super Imposer 19:00