Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Germania Flensburg - La adresa 06:50 Germania Kappeln - La adresa 06:55 Germania Schleswig - La adresa 07:00 Germania Husum - La adresa 07:05 Germania Sankt Peter-Ording - La adresa 07:10 Germania Kiel - La adresa 07:15 Germania Heide - La adresa 07:20 Germania Busum - La adresa 07:25 Germania Neumunster - La adresa 07:30 Germania Lubeck - La adresa 07:35 Germania Bremerhaven - La adresa 07:40 Germania Emden - La adresa 07:45 Germania Schwerin - La adresa 07:50 Germania Hamburg - La adresa 07:55 Olanda Amsterdam - La adresa 08:00 Germania Papenburg - Statie Papenburg 08:05 Germania Oldenburg - La adresa 08:10 Germania Luneburg - La adresa 08:15 Germania Soltau - La adresa 08:20 Germania Konstanz - La adresa 08:25 Belgia Mons - La adresa 08:30 Belgia Charleroi - La adresa 08:35 Belgia Namur - La adresa 08:40 Belgia Gent - La adresa 08:45 Belgia Antwerp - La adresa 08:50 Belgia Bruxelles - La adresa 08:55 Belgia Leuven - Leuven 09:00 Belgia Hasselt - La adresa 09:05 Belgia Liege - La adresa 09:10 Germania Bremen - La adresa 09:15 Germania Cloppenburg - La adresa 09:20 Germania Vechta - La adresa 09:25 Germania Minden - La adresa 09:30 Germania Osnabruck - La adresa 09:35 Germania Bocholt - La adresa 09:40 Germania Munster - La adresa 09:45 Germania Bielefeld - La adresa 09:50 Germania Paderborn - La adresa 09:55 Germania Hannover - La adresa 10:00 Germania Hildesheim - La adresa 10:05 Germania Wolfsburg - La adresa 10:10 Germania Braunschweig - La adresa 10:15 Germania Goslar - La adresa 10:20 Germania Magdeburg - La adresa 10:25 Germania Berlin - La adresa 10:30 Germania Potsdam - La adresa 10:35 Germania Singen - La adresa 10:40 Germania Villingen-Schwenningen - La adresa 10:45 Germania Freiburg im Breisgau - La adresa 10:50 Germania Albstadt - La adresa 10:55 Germania Offenburg - La adresa 11:00 Germania Hamm - La adresa 11:05 Germania Dortmund - La adresa 11:10 Germania Essen - La adresa 11:15 Germania Duisburg - La adresa 11:20 Germania Wuppertal - La adresa 11:25 Germania Dusseldorf - La adresa 11:30 Germania Aachen - La adresa 11:35 Germania Duren - La adresa 11:40 Germania Bonn - La adresa 11:45 Germania Trier - La adresa 11:50 Germania Koln - La adresa 11:55 Germania Koblenz - La adresa 12:00 Luxembourg Luxembourg - La adresa 12:05 Germania Saarbrucken - La adresa 12:10 Germania Saarlouis - Hauptbahnhof-Fernlinien 12:15 Germania Kaiserslautern - La adresa 12:20 Germania Homburg - La adresa 12:25 Germania Pirmasens - Hauptbahnhof 12:30 Germania Speyer - Statie Speyer 12:35 Germania Kassel - La adresa 12:40 Germania Gottingen - La adresa 12:45 Germania Jena - La adresa 12:50 Germania Gera - La adresa 12:55 Germania Leipzig - La adresa 13:00 Germania Halle - La adresa 13:05 Germania Cottbus - La adresa 13:10 Germania Reutlingen - La adresa 13:15 Germania Tubingen - La adresa 13:20 Germania Stuttgart - La adresa 13:25 Germania Ludwigsburg - La adresa 13:30 Germania Heilbronn - La adresa 13:35 Germania Karlsruhe - La adresa 13:40 Germania Heidelberg - La adresa 13:45 Germania Mannheim - La adresa 13:50 Germania Manheim - La adresa 13:55 Germania Mainz - La adresa 14:00 Germania Frankfurt - La adresa 14:05 Germania Fulda - La adresa 14:10 Germania Erfurt - La adresa 14:15 Germania Dresda - La adresa 14:20 Germania Chemnitz - La adresa 14:25 Germania Zwickau - La adresa 14:30 Germania Ravensburg - La adresa 14:35 Germania Friedrichshafen - La adresa 14:40 Germania Lindau - La adresa 14:42 Germania Kempten - La adresa 14:45 Germania Memmingen - La adresa 14:50 Germania Ulm - La adresa 14:55 Germania Augsburg - La adresa 15:00 Germania Munchen - La adresa 15:05 Germania Landshut - La adresa 15:10 Germania Ingolstadt - La adresa 15:13 Germania Bad Mergentheim - La adresa 15:15 Germania Schweinfurt - La adresa 15:20 Germania Bamberg - La adresa 15:25 Germania Wurzburg - La adresa 15:30 Germania Hof - La adresa 15:35 Germania Bayreuth - La adresa 15:40 Germania Ansbach - La adresa 15:45 Germania Erlangen - La adresa 15:50 Germania Furth - La adresa 16:00 Germania Nurnberg - La adresa 16:30 Germania Regensburg - La adresa 17:30 Germania Passau - La adresa 18:00 Austria Innsbruck - La adresa 18:20 Austria Salzburg - La adresa 18:30 Austria Viena - La adresa 20:00 Romania Nadlac - Peco Petrom (intrare) 04:00(+1 zi) Romania Arad - Gara CFR Arad 05:10(+1 zi) Romania Timisoara - Benzinaria OMV (Calea Aradului) 05:30(+1 zi) Romania Lugoj - Statie Peco Sens Giratoriu 06:00(+1 zi) Romania Deva - Gara CFR Deva 06:30(+1 zi) Romania Orastie - Parcare Lidl 07:00(+1 zi) Romania Sebes - Sebeș 07:30(+1 zi) Romania Sibiu - Autogara Amad Touristik SRL 08:00(+1 zi) Romania Brasov - PECO OMV-GARA C.F.R 09:00(+1 zi) Romania Targu Secuiesc - LIDL 10:00(+1 zi) Romania Ploiesti - Peco PETROM DN1 (la km.6 vis a vis Metro) 10:30(+1 zi) Romania Onesti - La sensul giratoriu spre Brasov 11:30(+1 zi) Romania Bucuresti - Autogara CDI (Ritmului) 12:00(+1 zi) Romania Moinesti - Centru la ceas 12:05(+1 zi) Romania Comanesti - parcare Turn 12:15(+1 zi) Romania Targu Ocna - Statie Targu Ocna 12:30(+1 zi) Romania Buhusi - Gara CFR Buhusi 12:50(+1 zi) Romania Roznov - Centru BCR 12:55(+1 zi) Romania Bacau - Hotel Moldova 13:00(+1 zi) Romania Adjud - Monument 13:40(+1 zi) Romania Tecuci - Hotel Turist (fost Tecuci) 14:40(+1 zi) Romania Targu Neamt - Autogara 14:45(+1 zi) Romania Roman - Gara CFR Roman 15:00(+1 zi) Romania Bicaz - Bicaz Petrom 15:10(+1 zi) Romania Pascani - Peco Petrom 15:30(+1 zi) Romania Targu Frumos - Benzinaria OMV 15:45(+1 zi) Romania Falticeni - Nada Florilor 16:00(+1 zi) Romania Iasi - Gara CFR - Mc Donald's 16:30(+1 zi) Romania Galati - Parcare McDonalds 16:40(+1 zi) Romania Suceava - Parcare Metro 16:45(+1 zi) Romania Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman) 16:50(+1 zi) Romania Ramnicu Sarat - Centura 16:55(+1 zi) Romania Botosani - Parcare ELVILA 17:00(+1 zi) Romania Braila - Gara CFR Braila 17:10(+1 zi) Romania Dorohoi - Parcare LIDL 17:15(+1 zi) Romania Buzau - Varianta Buzau (fabrica de bere sau Pod Maracineni) 17:20(+1 zi) Romania Vaslui - LIDL Gara 17:25(+1 zi) Romania Harlau - Hotel Raresoaia 17:30(+1 zi) Romania Urziceni - Parcare Lukoil - sens giratoriu 17:35(+1 zi) Romania Husi - Parcare Lidl 17:40(+1 zi) Romania Barlad - E-ON 17:45(+1 zi)