Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Braila - Statie Gara C.F.R. 05:00 Romania Galati - Micro20 partener Rompetrol 05:30 Romania Husi - Parcare Lidl 06:10 Romania Barlad - E-ON 06:00 Romania Vaslui - LIDL Gara 07:00 Romania Negresti - Statie Negresti 08:00 Romania Roman - Peco OMV (vis a vis Autogara DLS) 09:00 Romania Bacau - In fata autogarii 10:00 Romania Onesti - Gara CFR Onesti 11:00 Romania Targu Secuiesc - Gara C.F.R. 12:00 Romania Sfantu Gheorghe - Statie Sfantu Gheorghe 13:00 Romania Brasov - Gara CFR Brasov 14:00 Romania Sighisoara - Gara CFR Sighisoara 15:00 Romania Targu Mures - Statie Targu Mures 16:00 Romania Ludus - Gara CFR Ludus 16:30 Romania Campia Turzii - Gara Câmpia Turzii 17:00 Romania Turda - Peco OMV 17:30 Romania Cluj Napoca - Benzinaria OMV, Calea Turzii 18:00 Romania Floresti - Statie Floresti 18:30 Romania Gilau - Statie Gilau 19:00 Romania Huedin - Statie in Huedin 20:00 Romania Alesd - Benzinaria OMV 21:00 Romania Oradea - Gara CFR Oradea 22:00 Austria Schwechat - La adresa 03:50(+1 zi) Austria Viena - La adresa 04:00(+1 zi) Germania Munchen - La adresa 08:00(+1 zi) Germania Passau - La adresa 08:30(+1 zi) Germania Nurnberg - La adresa 10:00(+1 zi) Germania Heidelberg - La adresa 11:00(+1 zi) Germania Manheim - La adresa 12:00(+1 zi) Germania Kaiserslautern - La adresa 13:00(+1 zi) Germania Saarbrucken - La adresa 15:00(+1 zi) Luxembourg Luxembourg - La adresa 15:30(+1 zi) Belgia Charleroi - La adresa 15:45(+1 zi) Belgia Bruxelles - La adresa 16:00(+1 zi) Belgia Gent - La adresa 17:00(+1 zi) Belgia Brugge - La adresa 17:20(+1 zi) Franta Calais - La adresa 17:40(+1 zi) Anglia Dover - La adresa 18:10(+1 zi) Anglia Canterbury - La adresa 18:20(+1 zi) Anglia Faversham - La adresa 18:30(+1 zi) Anglia Maidstone - La adresa 18:45(+1 zi) Anglia Rochester - La adresa 19:00(+1 zi) Anglia Londra - Kingsbury Circle NW99RR (parcare Iceland) 19:10(+1 zi) Anglia Londra - Kingsbury Circle NW99RR (parcare Iceland) 19:25(+1 zi) Anglia Oxford - La adresa 01:00(+2 zile) Anglia Bicester - La adresa 01:30(+2 zile) Anglia Stratford-upon-Avon - La adresa 02:00(+2 zile) Anglia Worcester - La adresa 02:30(+2 zile) Anglia Warwick - La adresa 03:00(+2 zile) Anglia Coventry - La adresa 03:30(+2 zile) Anglia Birmingham - La adresa 04:00(+2 zile) Anglia Wolverhampton - La adresa 04:30(+2 zile) Anglia Stoke on Trent - La adresa 05:00(+2 zile) Anglia Chester - La adresa 05:30(+2 zile) Anglia Warrington - La adresa 06:00(+2 zile) Anglia Liverpool - La adresa 06:30(+2 zile) Anglia Preston - La adresa 07:00(+2 zile) Anglia Bolton - La adresa 07:30(+2 zile) Anglia Manchester - La adresa 08:00(+2 zile) Anglia Halifax - La adresa 08:30(+2 zile) Anglia Bradford - La adresa 09:00(+2 zile) Anglia Leeds - La adresa 09:30(+2 zile) Anglia York - La adresa 10:00(+2 zile) Anglia Kingston upon Hull - La adresa 10:30(+2 zile) Anglia Scunthorpe - La adresa 11:00(+2 zile) Anglia Doncaster - La adresa 11:30(+2 zile) Anglia Sheffield - La adresa 10:00(+2 zile)