Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Braila - Gara CFR Braila 00:00 Romania Galati - Parcare McDonalds 00:30 Romania Buzau - Autogara Nord - XXL 01:00 Romania Ramnicu Sarat - Parcare Restaurant Turist 01:30 Romania Tecuci - Hotel Turist (fost Tecuci) 02:00 Romania Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman) 02:15 Romania Barlad - Gara CFR Birlad 02:45 Romania Adjud - Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti 03:00 Romania Husi - Parcare Lidl 03:30 Romania Dorohoi - Parcare LIDL 03:35 Romania Vaslui - LIDL Gara 03:45 Romania Bacau - Parcare Lidl Autogara 04:00 Romania Onesti - Gara CFR Onesti 04:30 Romania Iasi - Gara CFR - Mc Donald's 04:45 Romania Botosani - Peco OMV - Sucevei 05:00 Romania Podu Iloaiei - Posta 05:20 Romania Roman - Gara CFR Roman 05:30 Romania Buhusi - Gara CFR Buhusi 05:45 Romania Suceava - Parcare Metro 06:00 Romania Harlau - Hotel Raresoaia 06:10 Romania Targu Frumos - Peco OMV Piata 06:15 Romania Piatra Neamt - Gara CFR Piatra Neamt 06:20 Romania Ruginoasa - Statie Ruginoasa 06:30 Romania Pascani - Peco Petrom - langa cimitir 06:40 Romania Targu Neamt - Lidl 06:50 Romania Falticeni - Nada Florilor 07:00 Romania Gura Humorului - Centru - Hotel Best Western 07:30 Romania Campulung Moldovenesc - Lidl, Str. Calea Bucovinei nr. 2 08:30 Romania Vatra Dornei - Gara CFR Vatra Dornei 09:30 Romania Bistrita - Kaufland 10:30 Romania Beclean - Parcare Centru 11:30 Romania Dej - Benzinaria OMV (iesire spre Cluj) 12:30 Romania Cluj Napoca - Benzinaria OMV Manastur 13:30 Romania Baia Mare - Parcare-peste drum de GOLD PLAZA MALL 14:00 Romania Huedin - Centru Huedin 15:00 Romania Satu Mare - Benzinarie OMV Drumul Botizului 16:30 Romania Oradea - Gara CFR Oradea 17:00 Anglia Dover - La adresa 01:00(+1 zi) Anglia Canterbury - La adresa 02:00(+1 zi) Anglia Maidstone - La adresa 03:00(+1 zi) Anglia Londra - La adresa 04:00(+1 zi) Anglia Reading - La adresa 05:00(+1 zi) Anglia Oxford - La adresa 05:20(+1 zi) Anglia Luton - La adresa 05:40(+1 zi) Anglia Chelmsford - La adresa 06:00(+1 zi) Anglia Swindon - La adresa 06:20(+1 zi) Anglia Bath - La adresa 06:40(+1 zi) Anglia Bristol - La adresa 07:00(+1 zi) Anglia Milton Keynes - La adresa 07:20(+1 zi) Anglia Bedford - La adresa 07:40(+1 zi) Anglia Northampton - La adresa 08:00(+1 zi) Anglia Cambridge - La adresa 08:20(+1 zi) Anglia Worcester - La adresa 08:40(+1 zi) Anglia Coventry - La adresa 09:00(+1 zi) Anglia Kettering - La adresa 09:20(+1 zi) Anglia Corby - La adresa 09:40(+1 zi) Anglia Birmingham - La adresa 10:00(+1 zi) Anglia Leicester - La adresa 10:10(+1 zi) Anglia Peterborough - La adresa 10:20(+1 zi) Anglia Wolverhampton - La adresa 10:30(+1 zi) Anglia Burton upon Trent - La adresa 10:40(+1 zi) Anglia Derby - La adresa 10:50(+1 zi) Anglia Stoke on Trent - La adresa 11:00(+1 zi) Anglia Nottingham - La adresa 11:10(+1 zi) Anglia Warrington - La adresa 11:20(+1 zi) Anglia Sheffield - La adresa 11:30(+1 zi) Anglia Liverpool - La adresa 11:40(+1 zi) Anglia Doncaster - La adresa 11:50(+1 zi) Anglia Manchester - La adresa 12:00(+1 zi) Anglia Huddersfield - La adresa 12:10(+1 zi) Anglia Leeds - La adresa 13:00(+1 zi) Anglia Grimsby - La adresa 14:00(+1 zi) Anglia Sutton on Hull - La adresa 15:00(+1 zi) Anglia York - La adresa 15:30(+1 zi) Anglia Harrogate - La adresa 15:45(+1 zi) Anglia Preston - La adresa 15:50(+1 zi) Anglia Blackpool - La adresa 15:55(+1 zi) Anglia Scarborough - La adresa 16:15(+1 zi) Anglia Middlesbrough - La adresa 16:30(+1 zi) Anglia Durham - La adresa 16:45(+1 zi) Anglia Sunderland - La adresa 16:55(+1 zi) Anglia Newcastle upon Tyne - La adresa 17:00(+1 zi)