Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Targu Neamt - Agentia Brianna Tour 08:00 Romania Toplita - Fast Food Centru 10:00 Romania Reghin - Benzinaria Lukoil 12:00 Romania Targu Mures - Peco Mol, vis a vis Autogara Voiajor 12:30 Romania Cluj Napoca - volvo - Gilau 14:00 Romania Oradea - Gara CFR Oradea 17:00 Cehia Praga - Autogara UAN Florencz 04:00(+1 zi) Germania Dresda - Parcare Gara 06:00(+1 zi) Germania Leipzig - Leipzig Hbf Bahnhof 07:30(+1 zi) Germania Magdeburg - Hauptbahnhof 09:30(+1 zi) Germania Hannover - Hanover Hauptbahnhof 11:30(+1 zi) Germania Hamburg - hamburg HBF 14:00(+1 zi) Germania Kiel - La adresa 15:30(+1 zi) Danemarca Kolding - Gara Kolding 18:00(+1 zi) Danemarca Vejle - Vejle Station 18:45(+1 zi) Danemarca Odense - Banegard Center 20:00(+1 zi) Danemarca Copenhagen - Parcare autocare (in fata piscinei DGI) 21:30(+1 zi) Suedia Malmo - Bussterminalen – SHELL ROSENGARD 22:30(+1 zi) Suedia Helsingborg - Centralstation 23:30(+1 zi) Suedia Halmstad - Eurostop 01:00(+1 zi) Suedia Goteborg - Ericsson Busstation perron 54 02:30(+1 zi) Suedia Jonkoping - Euro stop 05:00(+1 zi) Suedia Linkoping - Ikea – Bilterna (autostrada) 05:30(+1 zi) Suedia Norrkoping - Busstation (autogara) 06:00(+1 zi) Suedia Stockholm - Central Busstation 07:30(+1 zi)