Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Targu Neamt - Autogara Mondotour SA 05:00 Romania Borsec - Benzinaria Petrom 06:30 Romania Toplita - Centru 07:00 Romania Reghin - Benzinaria Lukoil 08:00 Romania Targu Mures - Staţia Autogara Voiajor 08:40 Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 09:55 Romania Cluj Napoca - Benzinaria OMV Calea Floresti 11:40 Romania Huedin - Benzinaria Lukoil 12:40 Romania Oradea - VIS A VIS DE GARA CFR 13:15 Slovenia Maribor - Gara 19:25 Italia Udine - Autogara Centrala 22:20 Italia Treviso - Stazzione FS 23:40 Italia Venetia - Autogril A4 00:10(+1 zi) Italia Padova - Autogara Sita 00:45(+1 zi) Italia Verona - Autogara Porte Nuova (in fata garii) 01:45(+1 zi) Italia Modena - Autostazione Centrale 03:10(+1 zi) Italia Firenze - Autogara Sita Piazza Statione (in fata garii) 04:25(+1 zi) Italia Pistoia - gara 05:15(+1 zi) Italia Lucca - Gara 05:50(+1 zi) Italia Marina di Pisa - La adresa 06:10(+1 zi) Italia Livorno - Livorno 06:50(+1 zi) Italia Cecina - Stazione Ferroviara 07:30(+1 zi) Italia Follonica - VIA AMENGOLA, VICINO AL MAGAZZINO PENY 08:10(+1 zi) Italia Grosseto - Grosseto 08:50(+1 zi) Italia Orbetello - Orbetello 09:30(+1 zi) Italia Viterbo - GARA PORTA FIORENTINA 10:30(+1 zi) Italia Civitavecchia - Civitavecchia 11:15(+1 zi) Italia Olgiata - La adresa 12:15(+1 zi) Italia Fiumicino - La adresa 13:25(+1 zi) Italia Latina - Autogrill 14:15(+1 zi) Italia Frosinone - Statie Frosinone 15:45(+1 zi)