Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Targu Neamt - Agentia Brianna Tour 08:00 Romania Poiana Largului - Intersectie viaduct 09:00 Romania Borsec - Benzinaria Petrom 10:00 Romania Toplita - Centru 10:45 Romania Reghin - Benzinaria Lukoil 12:00 Romania Targu Mures - Peco Mol, vis a vis Autogara Voiajor 12:30 Romania Cluj Napoca - volvo - Gilau 14:45 Romania Huedin - Centru Huedin 16:15 Romania Oradea - Gara CFR Oradea 19:00 Italia Trieste - Gara Centrala 05:00(+1 zi) Italia Udine - Stazzione FS 06:00(+1 zi) Italia Venetia - Peco Total Tangentiala 07:00(+1 zi) Italia Padova - Stazzione FS 07:30(+1 zi) Italia Ferrara - Autogrill PO 09:00(+1 zi) Italia Bologna - Stazzione FS 09:30(+1 zi) Italia Faenza - Telepass Faenza 10:30(+1 zi) Italia Cesena - Telepass Cesena 11:15(+1 zi) Italia Forli - Telepass Forli 11:30(+1 zi) Italia Rimini - Telepass 11:45(+1 zi) Italia Cattolica - Cattolica Telepass 12:15(+1 zi) Italia Pesaro - Telepass Pesaro 12:45(+1 zi) Italia Fano - Fano Telepass 13:00(+1 zi) Italia Ancona - Telepass Ancona Nord 13:30(+1 zi) Italia Civitanova Marche - Telepass 14:00(+1 zi) Italia Porto San Giorgio - Telepass Porto san Giorgio 14:15(+1 zi) Italia San Benedetto del Tronto - Telepass 14:30(+1 zi) Italia Giulianova - Telepass Giulianova 15:15(+1 zi) Italia Pescara - Telepass Citta Sant Angelo 15:30(+1 zi) Italia Vasto - Telepass vasto 16:30(+1 zi) Italia Termoli - Telepass Termoli 17:15(+1 zi) Italia San Severo - Benzinaria ESSO 17:45(+1 zi) Italia Foggia - Gara Centrala 18:15(+1 zi) Italia Cerignola - stazione FE 18:45(+1 zi) Italia Bari - Via Capruzzi (langa Atlassib) 19:45(+1 zi) Italia Monopoli - Stazzione ferroviara FS 20:15(+1 zi) Italia Brindisi - Clinica Saluso - Agip (Via Apia) 21:00(+1 zi) Italia Lecce - Parcarea Marozzi 22:00(+1 zi) Italia Maglie - Parcarea Marozzi 22:30(+1 zi) Italia Taranto - Stazione Ferroviara 23:00(+1 zi)