Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Braila - Gara CFR Braila 16:00 Romania Galati - Parcare McDonalds 17:00 Romania Buzau - Autogara Nord - XXL 17:00 Romania Ramnicu Sarat - Parcare Restaurant Turist 18:00 Romania Tecuci - Hotel Turist (fost Tecuci) 18:00 Romania Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman) 18:30 Romania Adjud - Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti 19:00 Romania Barlad - Gara CFR Birlad 18:00 Romania Husi - Parcare Lidl 17:30 Romania Dorohoi - Parcare LIDL 20:00 Romania Onesti - Gara CFR Onesti 19:45 Romania Vaslui - LIDL Gara 19:00 Romania Comanesti - Gara CFR Comanesti 19:10 Romania Moinesti - Centru la ceas 19:20 Romania Botosani - Peco OMV - Sucevei 20:00 Romania Iasi - Gara CFR - Mc Donald's 20:00 Romania Podu Iloaiei - Posta 20:30 Romania Bacau - Parcare Lidl Autogara 20:00 Romania Negresti - Agentie BCR 20:00 Romania Harlau - Hotel Raresoaia 21:00 Romania Buhusi - Gara CFR Buhusi 20:30 Romania Roznov - Centru BCR 21:00 Romania Targu Frumos - Peco OMV Piata 21:00 Romania Gura Humorului - Centru - Hotel Best Western 23:30 Romania Falticeni - Nada Florilor 21:30 Romania Pascani - Peco Petrom - langa cimitir 21:40 Romania Motca - Caminul Cultural Motca 21:45 Romania Piatra Neamt - Parcare Lidl Metalo 20:50 Romania Roman - Gara CFR Roman 21:00 Romania Cristesti - Pensiunea Cristesti 21:30 Romania Targu Neamt - Autogara Intertrans Company 23:00 Romania Poiana Largului - Intersectie viaduct 23:30 Romania Campulung Moldovenesc - Peco Petrom 00:30 Romania Vatra Dornei - Gara CFR Vatra Dornei 01:30 Romania Toplita - Fast Food Centru 00:30 Romania Bistrita - Benzinaria Petrom 02:00 Romania Reghin - Benzinaria Lukoil 01:30 Romania Beclean - Restaurant Bachus 06:00 Romania Targu Mures - Peco Mol, vis a vis Autogara Voiajor 04:30 Romania Dej - Benzinaria OMV (iesire spre Cluj) 06:30 Romania Ludus - Monument 05:00 Romania Gherla - Peco Petrom 06:30 Romania Turda - Peco OMV 05:30 Romania Apahida - Gara CFR Apahida 06:00 Romania Cluj Napoca - Parcare Billa Manastur 07:00 Romania Huedin - Monument 08:00 Romania Alesd - E60 / Piata Unirii 09:00 Romania Oradea - Gara CFR Oradea 10:30 Romania Bors - Bors - Vama 11:00 Italia Trieste - Stazzione FS 00:00(+1 zi) Italia Palmanova - Telepas 00:30(+1 zi) Italia Portogruaro - Telepas 01:30(+1 zi) Italia San Dona di Piave - Stazzione FS 02:00(+1 zi) Italia Mestre - Stazzione FS 02:00(+1 zi) Italia Padova - Stazzione FS 03:00(+1 zi) Italia Monselice - Telepass 03:30(+1 zi) Italia Rovigo - Stazzione FS 04:00(+1 zi) Italia Ferrara - Stazzione FS 04:30(+1 zi) Italia Bologna - MC Donalds 05:00(+1 zi) Italia Imola - Stazione Ferroviara 05:30(+1 zi) Italia Faenza - Stazione Ferroviara 06:00(+1 zi) Italia Lugo - Via Piratello, benz. SHELL 06:30(+1 zi) Italia Ravenna - Stazzione FS 07:30(+1 zi) Italia Forli - Stazzione FS 07:30(+1 zi) Italia Cesena - Telepass Cesena 08:00(+1 zi) Italia Cervia - Stazione Ferroviara 08:00(+1 zi) Italia Cesenatico - Stazione Ferroviara 08:00(+1 zi) Italia Rimini - Stazzione FS 08:30(+1 zi) Italia Riccione - Stazione Ferroviara 08:30(+1 zi) Italia Cattolica - Cattolica Telepass 08:30(+1 zi) Italia Pesaro - Telepass Pesaro 09:00(+1 zi) Italia Fano - Fano Telepass 10:00(+1 zi) Italia Senegalia - telepas 10:30(+1 zi) Italia Ancona - Stazzione FS 11:00(+1 zi) Italia Loreto - Stazzione ferroviara FS 11:30(+1 zi) Italia Macerata - Stazzione ferroviara FS 12:00(+1 zi) Italia Civitanova Marche - Stazzione FS 12:30(+1 zi) Italia Porto San Giorgio - Stazzione ferroviara FS 13:00(+1 zi) Italia Fermo - Stazzione ferroviara FS 13:00(+1 zi) Italia Pedaso - Stazzione ferroviara FS 13:30(+1 zi) Italia Grottammare - Stazzione ferroviara FS 13:30(+1 zi) Italia San Benedetto del Tronto - Stazzione ferroviara FS 14:00(+1 zi) Italia Ascoli Piceno - Stazzione ferroviara FS 14:00(+1 zi) Italia Giulianova - Telepass Giulianova 14:00(+1 zi) Italia Teramo - Stazzione ferroviara FS 14:00(+1 zi) Italia Pineto - Stazzione ferroviara FS 14:00(+1 zi) Italia Pescara - Stazzione FS 14:00(+1 zi) Italia Chieti - Stazione Ferroviara FS 14:00(+1 zi) Italia Ortona - Stazzione ferroviara FS 14:00(+1 zi) Italia Lanciano - Stazzione ferroviara FS 14:30(+1 zi) Italia Vasto - Telepass vasto 14:30(+1 zi) Italia San Salvo - Stazzione ferroviara FS 14:30(+1 zi) Italia Termoli - Telepass Termoli 14:30(+1 zi) Italia Lesina - Stazzione ferroviara FS 14:30(+1 zi) Italia San Severo - Stazzione FS 15:00(+1 zi) Italia Lucera - Stazzione ferroviara FS 15:00(+1 zi) Italia Foggia - Stazzione ferroviara FS 15:00(+1 zi) Italia Cerignola - Stazzione ferroviara FS 15:30(+1 zi) Italia Canosa di Puglia - Stazzione ferroviara FS 16:00(+1 zi) Italia Barletta - Stazzione ferroviara FS 16:00(+1 zi) Italia Andria - Stazione Ferroviara FS 16:00(+1 zi) Italia Trani - Stazione Ferroviara FS 16:00(+1 zi) Italia Molfetta - Stazione Ferroviara FS 16:30(+1 zi) Italia Bitonto - Stazzione ferroviara FS 16:30(+1 zi) Italia Bari - Stazzione ferroviara FS 16:30(+1 zi) Italia Altamura - Stazzione ferroviara FS 17:00(+1 zi) Italia Matera - Stazzione ferroviara FS 17:00(+1 zi) Italia Pisticci - Stazione Ferroviara 17:30(+1 zi) Italia Bernalda - Stazione Ferroviara 17:30(+1 zi) Italia Metaponto - Metaponto 17:30(+1 zi) Italia Ginosa - Stazione Ferroviara 18:00(+1 zi) Italia Laterza - Stazzione ferroviara FS 18:00(+1 zi) Italia Gioia del Colle - Stazzione ferroviara FS 17:00(+1 zi) Italia Turi - Turi 17:00(+1 zi) Italia Noci - Stazzione ferroviara FS 17:00(+1 zi) Italia Monopoli - Stazzione ferroviara FS 17:00(+1 zi) Italia Fasano - Stazzione ferroviara FS 17:00(+1 zi) Italia Massafra - Stazzione ferroviara FS 17:30(+1 zi) Italia Martina Franca - Stazzione ferroviara FS 17:30(+1 zi) Italia Taranto - Stazione Ferroviara 18:00(+1 zi) Italia Ostuni - Stazzione ferroviara FS 18:30(+1 zi) Italia Pulsano - Stazzione ferroviara FS 18:30(+1 zi) Italia Manduria - Stazzione ferroviara FS 19:00(+1 zi) Italia Mesagne - Stazzione ferroviara FS 19:00(+1 zi) Italia Brindisi - Stazzione ferroviara FS 19:30(+1 zi) Italia Lecce - Stazzione ferroviara FS 20:00(+1 zi)