Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Suceava - Autogara Noua TASA 08:00 Romania Falticeni - BCR 08:30 Romania Targu Neamt - Autogara Mondotour SA 09:40 Romania Poiana Largului - Intersectie viaduct 10:30 Romania Tulghes - ramnificatie 11:00 Romania Borsec - ramnificatie 11:30 Romania Toplita - Statie Sfantul Ilie (scoala) 12:05 Romania Reghin - Biserica Saseasca 13:45 Romania Targu Mures - Autogara Voiajor 14:45 Romania Ludus - Autogara Lutex SA 15:30 Romania Campia Turzii - COFETARIA DANA 16:15 Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 16:30 Romania Baia De Aries - Statie Baia De Aries 17:45 Romania Campeni - Autogara Crisoil Apuseni SRL 18:20