Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Charleroi, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:40 Danytur
08:00 Arad 18:40 Tecuci 16:00 Targu Neamt 16:00 Comanesti 08:00 Oradea 12:00 Blaj 17:00 Gura Humorului 09:30 Abrud 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 18:00 Adjud 20:00 Saveni 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Campulung Moldovenesc 10:30 Alba Iulia 07:00 Beclean 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 05:00 Gherla 19:00 Iasi 18:20 Marasesti 14:00 Reghin 15:00 Miercurea Ciuc 20:00 Saveni 11:00 Teius 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Brad 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 19:00 Focsani 12:00 Dej 17:00 Targu Ocna 19:00 Botosani 13:00 Medias 14:00 Vatra Dornei 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 04:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 18:00 Adjud 12:00 Dej 14:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Botosani 10:30 Alba Iulia 14:00 Vatra Dornei 08:00 Arad 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 18:40 Tecuci 10:00 Zalau 16:00 Comanesti 18:00 Suceava 12:00 Blaj 12:00 Bistrita 09:30 Abrud 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:00 Focsani 18:00 Pascani 17:00 Targu Ocna 10:00 Zalau 13:00 Medias 18:00 Suceava 10:00 Zlatna 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 18:20 Marasesti 08:00 Oradea 15:00 Miercurea Ciuc 17:00 Gura Humorului 11:00 Teius 09:00 Nasaud 09:00 Brad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
08:35
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
09:00
13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 13:50 Radauti 12:30 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:05 Gilau 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:10 Salonta 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori 18:20 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 12:20 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 18:30 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau
11:20
17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina
16:30 Danytur
20:00 Braila 15:00 Roman 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 09:00 Brad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 08:00 Arad 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia
16:30 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:55 Constanta
00:05

15:55 Mangalia
00:10

15:55 Medgidia
00:15

15:55 Cernavoda
00:30

15:55 Giurgiu
01:00

15:55 Alexandria
01:05

15:55 Fetesti
01:10

13:10 Tulcea
01:15

15:55 Braila
01:20

13:10 Braila
01:20

15:55 Tulcea
01:30

15:55 Calarasi
02:00

15:55 Galati
02:10

15:55 Slobozia
03:00

13:10 Galati
03:00

15:55 Tecuci
03:10

15:55 Ramnicu Sarat
03:20

15:55 Barlad
03:30

13:10 Ianca
03:30
Danytur
15:45 Schwechat
03:50
Danytur
12:30 Schwechat 12:30 Schwechat
03:50

15:55 Husi
03:50
Danytur
12:30 Viena
04:00

15:55 Bucuresti
04:00

15:55 Buzau
04:10

15:55 Focsani
04:20

15:55 Vaslui
04:30

13:10 Faurei
04:30

15:55 Harlau
04:40

13:10 Tecuci
04:40

13:10 Barlad
04:50
Danytur
15:45 Focsani 15:45 Braila 15:45 Focsani
05:00
Danytur
12:30 Braila 12:30 Braila 12:30 Focsani
05:00

15:55 Roman
05:00

13:10 Mangalia
05:00

15:55 Adjud
05:10

13:10 Constanta
05:10

15:55 Bacau
05:15
Danytur
15:45 Tecuci 15:45 Tecuci
05:20
Danytur
12:30 Tecuci
05:20

15:55 Slatina (Olt)
05:20

13:10 Medgidia
05:20

15:55 Radauti
05:25
Danytur
15:45 Galati
05:30
Danytur
12:30 Galati 12:30 Galati
05:30

15:55 Iasi
05:30

13:10 Calarasi 13:10 Husi
05:30

15:55 Dorohoi
05:35
Danytur
15:45 Marasesti 15:45 Marasesti
05:40
Danytur
12:30 Marasesti
05:40

15:55 Targu Frumos
05:40

13:45 Tulcea
05:40

13:10 Cernavoda 13:10 Vaslui
05:40

15:55 Targoviste
05:45

13:45 Braila
05:45

15:55 Urziceni
05:47

15:55 Ploiesti
05:50

13:45 Galati
05:50

13:10 Slobozia
05:50

15:55 Targu Neamt
05:55

15:55 Buhusi
05:57

15:55 Roznov
05:58
Danytur
15:45 Adjud 15:45 Barlad 15:45 Saveni 15:45 Adjud 15:45 Saveni
06:00
Danytur
12:30 Adjud 12:30 Barlad 12:30 Barlad 12:30 Saveni
06:00

15:55 Piatra Neamt
06:00

13:45 Tecuci 13:45 Constanta 13:45 Giurgiu 13:45 Constanta 13:45 Giurgiu
06:00

13:10 Iasi 13:10 Giurgiu 13:10 Harsova
06:00

13:45 Barlad
06:05
Danytur
15:45 Husi
06:10
Danytur
12:30 Husi 12:30 Husi
06:10

15:55 Onesti
06:10

13:45 Turnu Magurele 13:45 Turnu Magurele 13:45 Husi
06:10

13:10 Podu Iloaiei 13:10 Lehliu 13:10 Alexandria
06:10

13:10 Turnu Magurele
06:15

15:55 Botosani
06:20

13:45 Corabia 13:45 Corabia
06:20

13:10 Caracal 13:10 Tandarei 13:10 Harlau
06:20
Danytur
15:45 Botosani 15:45 Botosani
06:30
Danytur
12:30 Botosani
06:30

15:55 Pascani
06:30

13:45 Mangalia 13:45 Buzau 13:45 Alexandria 13:45 Alexandria 13:45 Mangalia
06:30

13:10 Slatina (Olt) 13:10 Bucuresti 13:10 Flamanzi
06:30

15:55 Craiova
06:40

13:45 Focsani 13:45 Filiasi 13:45 Filiasi 13:45 Medgidia 13:45 Medgidia
06:40

13:10 Botosani 13:10 Pitesti
06:40

13:10 Saveni
06:45

15:55 Suceava
06:50

13:45 Slatina (Olt) 13:45 Slatina (Olt) 13:45 Hirsova 13:45 Hirsova
06:50

13:10 Darabani 13:10 Ramnicu Valcea
06:50
Danytur
15:45 Vaslui 15:45 Harlau 15:45 Iasi 15:45 Iasi 15:45 Harlau
07:00
Danytur
12:30 Iasi 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui 12:30 Harlau
07:00

15:55 Filiasi
07:00

13:45 Craiova 13:45 Tandarei 13:45 Tandarei 13:45 Craiova 13:45 Marasesti
07:00

13:10 Targoviste 13:10 Dorohoi 13:10 Craiova
07:00

13:45 Adjud
07:05

13:45 Sascut 13:45 Filiasi 13:45 Filiasi
07:10

13:10 Vanatori 13:10 Sinaia 13:10 Filiasi
07:10
Danytur
15:45 Cotnari 15:45 Cotnari
07:15
Danytur
12:30 Cotnari
07:15

15:55 Pitesti
07:20

13:45 Rovinari 13:45 Rovinari
07:20

13:10 Drobeta Turnu Severin 13:10 Predeal
07:20
Danytur
15:45 Targu Frumos 15:45 Targu Frumos 15:45 Suceava 15:45 Suceava
07:30
Danytur
12:30 Suceava 12:30 Targu Frumos
07:30

15:55 Targu Secuiesc
07:30

13:45 Isalnita 13:45 Isalnita
07:30

13:10 Rovinari 13:10 Campina
07:30

13:45 Targu Carbunesti 13:45 Targu Carbunesti
07:40

13:10 Urziceni 13:10 Resita
07:40

13:45 Bacau 13:45 Motru 13:45 Motru
07:45

13:45 Resita 13:45 Resita
07:50

13:10 Ploiesti 13:10 Caransebes
07:50

13:45 Caransebes 13:45 Caransebes
07:55
Danytur
15:45 Pascani 15:45 Targu Ocna 15:45 Negresti 15:45 Targu Ocna 15:45 Pascani
08:00
Danytur
12:30 Targu Ocna 12:30 Pascani 12:30 Negresti 12:30 Negresti
08:00

15:55 Brasov
08:00

13:45 Slobozia 13:45 Lugoj 13:45 Lugoj 13:45 Roman 13:45 Slobozia
08:00

13:10 Targu Jiu 13:10 Buzau
08:00

13:45 Timisoara 13:45 Vaslui 13:45 Timisoara
08:05

15:55 Bicaz
08:10

13:45 Arad 13:45 Negresti 13:45 Arad 13:45 Bucuresti 13:45 Bucuresti
08:10

13:10 Bumbesti Jiu 13:10 Ramnicu Sarat
08:10

15:55 Ramnicu Valcea
08:15

13:45 Iasi
08:15

15:55 Falticeni
08:20

13:45 Targu Jiu 13:45 Targu Jiu 13:45 Podu Iloaiei
08:20

13:10 Petrosani 13:10 Focsani
08:20

13:45 Petrosani 13:45 Deleni 13:45 Petrosani
08:25

15:55 Gura Humorului
08:30

13:45 Hateg 13:45 Hirlau 13:45 Hateg
08:30

13:10 Marasesti 13:10 Poiana Largului 13:10 Hateg
08:30

13:45 Targu Frumos
08:35

13:10 Bicaz
08:35

15:55 Moinesti
08:40

13:45 Calan 13:45 Pascani 13:45 Calan
08:40

13:10 Piatra Neamt 13:10 Hunedoara 13:10 Adjud
08:40

15:55 Fagaras
08:45

13:45 Motca
08:45

13:45 Hunedoara 13:45 Cristesti 13:45 Hunedoara
08:50

13:10 Deva 13:10 Bacau
08:50

13:45 Timisesti
08:55
Danytur
15:45 Comanesti 15:45 Roman 15:45 Comanesti
09:00
Danytur
12:30 Roman 12:30 Roman 12:30 Comanesti
09:00

15:55 Comanesti
09:00

13:45 Deva 13:45 Dumbrava 13:45 Pitesti 13:45 Pitesti 13:45 Deva
09:00

13:10 Lugoj 13:10 Roman 13:10 Gheorgheni
09:00

13:45 Targu Neamt
09:05

15:55 Targu Jiu
09:10

13:45 Ramnicu Sarat 13:45 Ramnicu Sarat 13:45 Piatra Neamt
09:10

13:10 Targu Frumos 13:10 Sovata 13:10 Timisoara
09:10

13:45 Bicaz
09:15
Danytur
15:45 Girov 15:45 Girov
09:20
Danytur
12:30 Girov
09:20

15:55 Campulung Moldovenesc
09:20

13:45 Campina 13:45 Campina
09:20

13:10 Arad 13:10 Pascani
09:20

15:55 Targu Ocna
09:30

13:45 Poiana Largului 13:45 Sinaia 13:45 Sinaia
09:30

13:10 Miercurea Ciuc 13:10 Chisineu Cris 13:10 Motca
09:30

15:55 Gheorgheni
09:35

13:45 Durau
09:35

15:55 Reghin
09:40

13:45 Predeal 13:45 Toplita 13:45 Predeal
09:40

13:10 Odorheiu Secuiesc 13:10 Targu Neamt
09:40

15:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:45 Sfantu Gheorghe 13:45 Brasov 13:45 Miercurea Ciuc 13:45 Brasov
09:50

13:10 Salonta 13:10 Falticeni 13:10 Toplita
09:50

13:45 Morareni
09:55

13:10 Suceava
09:55
Danytur
15:45 Gura Humorului 15:45 Piatra Neamt 15:45 Bacau 15:45 Miercurea Ciuc 15:45 Targu Neamt 15:45 Gura Humorului 15:45 Targu Neamt 15:45 Miercurea Ciuc 15:45 Piatra Neamt
10:00
Danytur
12:30 Bacau 12:30 Bacau 12:30 Gura Humorului 12:30 Targu Neamt 12:30 Piatra Neamt 12:30 Miercurea Ciuc
10:00

15:55 Toplita Gara
10:00

13:45 Targu Secuiesc 13:45 Reghin 13:45 Targu Secuiesc
10:00

13:10 Radauti 13:10 Reghin 13:10 Gilau
10:00

13:45 Sfantu Gheorghe 13:45 Sighisoara 13:45 Sfantu Gheorghe
10:05

13:10 Gura Humorului
10:05

15:55 Sighisoara
10:10

13:45 Covasna 13:45 Covasna
10:10

13:10 Onesti 13:10 Campulung Moldovenesc
10:10

15:55 Orastie
10:15

13:45 Targu Mures
10:15

15:55 Deva
10:20

13:45 Targu Ocna 13:45 Falticeni 13:45 Targu Ocna
10:20

13:10 Moinesti 13:10 Vatra Dornei
10:20

15:55 Caransebes
10:25

13:45 Suceava
10:25
Danytur
15:45 Bicaz 15:45 Bicaz
10:30
Danytur
12:30 Bicaz
10:30

15:55 Targu Mures
10:30

13:45 Onesti 13:45 Onesti 13:45 Dolhasca
10:30

13:10 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului
10:30

15:55 Vatra Dornei
10:35

13:45 Veresti
10:35

13:45 Comanesti 13:45 Darabani 13:45 Comanesti
10:40

13:10 Nasaud 13:10 Covasna
10:40

13:45 Botosani
10:45

13:45 Gura Humorului 13:45 Moinesti 13:45 Moinesti
10:50

13:10 Bistrita 13:10 Targu Secuiesc
10:50

13:45 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
15:45 Campulung Moldovenesc 15:45 Onesti 15:45 Odorheiu Secuiesc 15:45 Campulung Moldovenesc 15:45 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Onesti 12:30 Onesti 12:30 Campulung Moldovenesc
11:00

15:55 Resita
11:00

13:45 Iacobeni 13:45 Fagaras 13:45 Simeria 13:45 Fagaras 13:45 Simeria
11:00

13:10 Brasov 13:10 Beclean
11:00

15:55 Blaj
11:10

13:45 Vestem 13:45 Vestem 13:45 Vatra Dornei
11:10

13:10 Fagaras 13:10 Dej
11:10

15:55 Sibiu
11:15

13:45 Prundu Bargaului
11:15

13:45 Orastie 13:45 Bistrita 13:45 Ramnicu Valcea 13:45 Orastie 13:45 Ramnicu Valcea
11:20

13:10 Gherla 13:10 Sibiu
11:20

13:45 Beclean
11:25

13:10 Sebes
11:25

15:55 Medias
11:30

13:45 Sebes 13:45 Sibiu 13:45 Sebes 13:45 Dej 13:45 Sibiu
11:30

13:10 Alba Iulia
11:30

15:55 Sebes
11:35

13:10 Teius
11:35

13:45 Lancram 13:45 Miercurea Sibiului 13:45 Lancram 13:45 Miercurea Sibiului
11:40

13:10 Aiud
11:40

13:45 Sighisoara 13:45 Alba Iulia 13:45 Sighisoara 13:45 Alba Iulia
11:50

13:10 Targu Mures
11:50
Danytur
15:45 Vatra Dornei 15:45 Medias 15:45 Praid 15:45 Vatra Dornei 15:45 Praid 15:45 Targu Secuiesc 15:45 Medias
12:00
Danytur
12:30 Praid 12:30 Medias 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Vatra Dornei
12:00

15:55 Alba Iulia
12:00

13:45 Medias 13:45 Medias 13:45 Cluj Napoca
12:00

13:10 Turda
12:00

13:45 Gilau
12:05

15:55 Bistrita
12:10

13:45 Huedin 13:45 Teius 13:45 Teius
12:10

13:45 Negreni
12:15

15:55 Lugoj
12:20

13:45 Aiud 13:45 Aiud 13:45 Alesd
12:20

15:55 Aiud
12:30

13:45 Unirea 13:45 Unirea
12:30

15:55 Beclean
12:35

13:45 Turda 13:45 Turda
12:40
Danytur
15:45 Blaj 15:45 Reghin 15:45 Reghin 15:45 Sfantu Gheorghe 15:45 Blaj
13:00
Danytur
12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Reghin 12:30 Blaj
13:00

15:55 Dej
13:00

15:55 Turda
13:15

15:55 Gherla
13:30

13:10 Cluj Napoca
13:30

13:10 Bontida
13:55
Danytur
15:45 Fagaras 15:45 Brasov 15:45 Teius 15:45 Fagaras 15:45 Teius
14:00
Danytur
12:30 Brasov 12:30 Brasov 12:30 Fagaras 12:30 Teius
14:00

15:55 Cluj Napoca
14:00

13:45 Cluj Napoca 13:45 Cluj Napoca 13:45 Cluj Napoca 13:45 Cluj Napoca
14:00

13:10 Baia Mare
14:00

15:55 Timisoara
14:10

13:10 Satu Mare
14:10
Danytur
15:45 Sighisoara 15:45 Alba Iulia 15:45 Avrig 15:45 Alba Iulia 15:45 Avrig
15:00
Danytur
12:30 Alba Iulia 12:30 Sighisoara 12:30 Sighisoara 12:30 Avrig
15:00

15:55 Huedin
15:00

13:10 Zalau
15:00
Danytur
15:45 Sibiu 15:45 Sibiu
15:30
Danytur
12:30 Sibiu
15:30
Danytur
15:45 Bistrita 15:45 Dej 15:45 Dej 15:45 Zlatna 15:45 Bistrita 15:45 Targu Mures 15:45 Zlatna
16:00
Danytur
12:30 Bistrita 12:30 Zlatna 12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures 12:30 Dej
16:00

15:55 Arad
16:00

13:10 Huedin
16:00
Danytur
15:45 Sebes 15:45 Sebes 15:45 Ludus
16:30
Danytur
12:30 Ludus 12:30 Ludus 12:30 Sebes
16:30
Danytur
15:45 Abrud 15:45 Nasaud 15:45 Campia Turzii 15:45 Abrud 15:45 Nasaud
17:00
Danytur
12:30 Campia Turzii 12:30 Campia Turzii 12:30 Nasaud 12:30 Abrud
17:00

15:55 Oradea
17:00

13:10 Alesd
17:00

15:55 Nadlac
17:10
Danytur
15:45 Beclean 15:45 Turda 15:45 Beclean
17:30
Danytur
12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Beclean
17:30
Danytur
15:45 Zalau 15:45 Deva 15:45 Cluj Napoca 15:45 Gherla 15:45 Brad 15:45 Gherla 15:45 Deva 15:45 Brad 15:45 Zalau
18:00
Danytur
12:30 Deva 12:30 Gherla 12:30 Zalau 12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca 12:30 Brad
18:00
Danytur
15:45 Floresti
18:30
Danytur
12:30 Floresti 12:30 Floresti
18:30

13:45 Oradea
18:30
Danytur
15:45 Gilau
19:00
Danytur
12:30 Gilau 12:30 Gilau
19:00

13:45 Bors
19:00

13:10 Oradea
19:00
Danytur
15:45 Huedin
20:00
Danytur
12:30 Huedin 12:30 Huedin
20:00
Danytur
15:45 Alesd
21:00
Danytur
12:30 Alesd 12:30 Alesd
21:00
Danytur
15:45 Arad 15:45 Oradea 15:45 Oradea 15:45 Oradea 15:45 Arad 15:45 Oradea 15:45 Oradea
22:00
Danytur
12:30 Arad 12:30 Oradea 12:30 Oradea 12:30 Oradea 12:30 Oradea
22:00

13:45 Budapesta
23:00