Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa - Autocare din Gent Belgia

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Gent > La adresa

La adresa

Gent, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:20
14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Girov 14:00 Fagaras 04:00 Viena 10:00 Deva 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 08:00 Oradea 13:00 Sibiu 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:00 Cotnari 16:00 Praid 18:30 Barlad 11:30 Sebes 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc
06:40
13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:40 Pascani 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 13:10 Barlad 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 13:05 Husi
06:50
15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti
07:00
21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 16:00 Rovinari 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 15:35 Isalnita 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti
08:45
07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc
10:30
09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Tecuci 21:00 Braila 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 20:30 Galati 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 19:00 Marasesti 21:30 Husi 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 18:30 Adjud 21:00 Vaslui
11:40
20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda
13:20 Giltrans
22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 23:30 Buzau 22:40 Adjud 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 00:00 Galati 22:45 Focsani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
15:00
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
15:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:45 Constanta
00:05
Giltrans
19:30 Braila
00:10

15:45 Mangalia
00:10

15:45 Medgidia
00:15
Giltrans
19:30 Galati
00:30

15:45 Cernavoda
00:30
Giltrans
19:30 Buzau
01:00

15:45 Giurgiu
01:00

15:45 Alexandria
01:05

15:45 Fetesti
01:10

15:45 Braila
01:20
Giltrans
19:30 Ramnicu Sarat
01:30

15:45 Tulcea
01:30
Giltrans
19:30 Tecuci
01:50

15:45 Calarasi
02:00

15:45 Galati
02:10
Giltrans
19:30 Focsani
02:15
Giltrans
19:30 Adjud
02:45
Giltrans
19:30 Barlad
03:00

15:45 Slobozia
03:00

15:45 Tecuci
03:10

15:45 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
19:30 Husi
03:30

15:45 Barlad
03:30
Giltrans
19:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
19:30 Onesti
03:45

17:00 Schwechat
03:50

14:00 Schwechat
03:50

15:45 Husi
03:50
Giltrans
19:30 Vaslui
04:00

14:00 Viena
04:00

15:45 Bucuresti
04:00
Giltrans
19:30 Comanesti
04:10

15:45 Buzau
04:10
Giltrans
19:30 Bucuresti
04:15
Giltrans
19:30 Moinesti
04:20

15:45 Focsani
04:20
Giltrans
19:30 Botosani
04:30

15:45 Vaslui
04:30
Giltrans
19:30 Craiova
04:35

15:45 Harlau
04:40

12:35 Tulcea
04:40
Giltrans
19:30 Iasi
04:45

12:35 Braila
04:45

12:35 Galati
04:50
Giltrans
19:30 Podu Iloaiei
05:00

17:00 Braila 17:00 Focsani
05:00

14:00 Braila
05:00

22:30 Barlad
05:00

15:45 Roman
05:00

12:10 Giurgiu 12:10 Tulcea
05:00

12:35 Tecuci 12:35 Giurgiu
05:00
Giltrans
19:30 Filiasi
05:05

12:35 Barlad
05:05
Giltrans
19:30 Ploiesti
05:10

15:45 Adjud
05:10

12:10 Turnu Magurele
05:10

12:35 Turnu Magurele
05:10

15:45 Bacau
05:15
Giltrans
19:30 Suceava
05:20

17:00 Tecuci
05:20

15:45 Slatina (Olt)
05:20

12:10 Corabia
05:20

12:35 Corabia 12:35 Husi
05:20

15:45 Radauti
05:25
Giltrans
19:30 Bacau
05:30

17:00 Galati
05:30

14:00 Galati
05:30

22:30 Husi
05:30

15:45 Iasi
05:30

12:10 Alexandria 12:10 Braila
05:30

12:35 Buzau 12:35 Alexandria
05:30

15:45 Dorohoi
05:35

12:10 Galati
05:35
Giltrans
19:30 Negresti
05:40

17:00 Marasesti
05:40

15:45 Targu Frumos
05:40

12:10 Slatina (Olt)
05:40

12:35 Focsani 12:35 Slatina (Olt)
05:40

13:35 Tulcea
05:40
Giltrans
19:30 Harlau
05:45

15:45 Targoviste
05:45

13:35 Braila
05:45

15:45 Urziceni
05:47
Giltrans
19:30 Constanta
05:50

15:45 Ploiesti
05:50

13:35 Galati
05:50

15:45 Targu Neamt
05:55

15:45 Buhusi
05:57

15:45 Roznov
05:58
Giltrans
19:30 Campina
06:00

17:00 Saveni 17:00 Adjud 17:00 Saveni 17:00 Barlad
06:00

14:00 Barlad
06:00

15:45 Piatra Neamt
06:00

12:10 Craiova 12:10 Constanta
06:00

12:35 Marasesti 12:35 Constanta 12:35 Craiova
06:00

13:35 Giurgiu 13:35 Constanta 13:35 Giurgiu 13:35 Constanta 13:35 Tecuci
06:00

16:00 Giurgiu 16:00 Constanta 16:00 Giurgiu 16:00 Constanta
06:00
Giltrans
19:30 Buhusi
06:05

12:10 Mangalia
06:05

12:35 Adjud 12:35 Mangalia
06:05

13:35 Barlad
06:05
Giltrans
19:30 Roznov
06:10

17:00 Husi
06:10

14:00 Husi
06:10

15:45 Onesti
06:10

12:10 Filiasi
06:10

12:35 Filiasi
06:10

13:35 Husi 13:35 Turnu Magurele 13:35 Turnu Magurele
06:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
19:30 Targu Frumos
06:15

12:10 Medgidia
06:15

12:35 Medgidia
06:15
Giltrans
19:30 Gura Humorului
06:20

15:45 Botosani
06:20

12:10 Rovinari 12:10 Hirsova
06:20

12:35 Rovinari 12:35 Hirsova 12:35 Sascut
06:20

13:35 Corabia 13:35 Corabia
06:20

16:00 Corabia 16:00 Corabia
06:20

12:10 Tandarei
06:25

12:35 Tandarei
06:25
Giltrans
19:30 Falticeni
06:30

17:00 Botosani 17:00 Botosani
06:30

15:45 Pascani
06:30

12:10 Isalnita 12:10 Slobozia
06:30

12:35 Isalnita 12:35 Slobozia
06:30

13:35 Buzau 13:35 Mangalia 13:35 Alexandria 13:35 Alexandria 13:35 Mangalia
06:30

16:00 Alexandria 16:00 Mangalia 16:00 Alexandria 16:00 Mangalia
06:30
Giltrans
19:30 Rovinari
06:35
Giltrans
19:30 Pascani
06:40

15:45 Craiova
06:40

12:10 Tecuci 12:10 Targu Carbunesti
06:40

12:35 Targu Carbunesti
06:40

13:35 Medgidia 13:35 Filiasi 13:35 Filiasi 13:35 Medgidia 13:35 Focsani
06:40

16:00 Filiasi 16:00 Medgidia 16:00 Filiasi 16:00 Medgidia
06:40
Giltrans
19:30 Motca
06:45

22:30 Vaslui
06:45

12:10 Motru 12:10 Barlad
06:45

12:35 Bacau 12:35 Motru
06:45
Giltrans
19:30 Piatra Neamt
06:50

15:45 Suceava
06:50

12:10 Resita 12:10 Husi
06:50

12:35 Resita
06:50

13:35 Hirsova 13:35 Hirsova 13:35 Slatina (Olt) 13:35 Slatina (Olt)
06:50

16:00 Slatina (Olt) 16:00 Hirsova 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Hirsova
06:50
Giltrans
19:30 Roman
06:55

12:10 Caransebes
06:55

12:35 Caransebes
06:55
Giltrans
19:30 Cristesti
07:00

17:00 Iasi 17:00 Harlau 17:00 Iasi 17:00 Harlau 17:00 Vaslui
07:00

14:00 Vaslui
07:00

15:45 Filiasi
07:00

12:10 Lugoj 12:10 Bucuresti 12:10 Buzau
07:00

12:35 Roman 12:35 Bucuresti 12:35 Lugoj
07:00

13:35 Tandarei 13:35 Tandarei 13:35 Marasesti 13:35 Craiova 13:35 Craiova
07:00

16:00 Craiova 16:00 Tandarei 16:00 Tulcea 16:00 Craiova 16:00 Tandarei
07:00
Giltrans
19:30 Targu Jiu
07:05

12:10 Timisoara
07:05

12:35 Timisoara 12:35 Vaslui
07:05

13:35 Adjud
07:05
Giltrans
19:30 Brasov
07:10

12:10 Focsani 12:10 Arad
07:10

12:35 Arad 12:35 Negresti
07:10

13:35 Sascut 13:35 Filiasi 13:35 Filiasi
07:10

16:00 Filiasi 16:00 Braila 16:00 Filiasi
07:10

17:00 Cotnari 17:00 Cotnari
07:15

12:35 Iasi
07:15

16:00 Galati
07:15

15:45 Pitesti
07:20

12:10 Targu Jiu
07:20

12:35 Targu Jiu 12:35 Podu Iloaiei
07:20

13:35 Rovinari 13:35 Rovinari
07:20

16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
07:20

12:10 Petrosani 12:10 Marasesti
07:25

12:35 Petrosani 12:35 Deleni
07:25

16:00 Tecuci
07:25
Giltrans
19:30 Fetesti
07:30

17:00 Targu Frumos 17:00 Suceava 17:00 Suceava 17:00 Targu Frumos
07:30

22:30 Botosani
07:30

15:45 Targu Secuiesc
07:30

12:10 Hateg 12:10 Pitesti 12:10 Adjud
07:30

12:35 Hateg 12:35 Pitesti 12:35 Hirlau
07:30

13:35 Isalnita 13:35 Isalnita
07:30

16:00 Isalnita 16:00 Isalnita
07:30

12:10 Sascut
07:35

12:35 Targu Frumos
07:35

16:00 Barlad
07:35

12:10 Calan 12:10 Bacau
07:40

12:35 Pascani 12:35 Calan
07:40

13:35 Targu Carbunesti 13:35 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Targu Carbunesti
07:40

12:10 Roman
07:45

12:35 Motca
07:45

13:35 Motru 13:35 Motru 13:35 Bacau
07:45

16:00 Motru 16:00 Husi 16:00 Motru
07:45

12:10 Vaslui 12:10 Ploiesti 12:10 Hunedoara
07:50

12:35 Hunedoara 12:35 Cristesti 12:35 Ploiesti
07:50

13:35 Resita 13:35 Resita
07:50

16:00 Resita 16:00 Resita
07:50

12:35 Timisesti
07:55

13:35 Caransebes 13:35 Caransebes
07:55

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes
07:55
Giltrans
19:30 Targu Neamt
08:00

17:00 Pascani 17:00 Negresti 17:00 Targu Ocna 17:00 Pascani
08:00

14:00 Negresti
08:00

22:30 Iasi 22:30 Harlau
08:00

15:45 Brasov
08:00

12:10 Negresti 12:10 Deva 12:10 Ramnicu Sarat
08:00

12:35 Ramnicu Sarat 12:35 Dumbrava 12:35 Deva
08:00

13:35 Slobozia 13:35 Roman 13:35 Lugoj 13:35 Lugoj 13:35 Slobozia
08:00

16:00 Slobozia 16:00 Lugoj 16:00 Slobozia 16:00 Buzau 16:00 Lugoj
08:00

12:10 Iasi
08:05

12:35 Targu Neamt
08:05

13:35 Vaslui 13:35 Timisoara 13:35 Timisoara
08:05

16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
08:05

15:45 Bicaz
08:10

12:10 Podu Iloaiei 12:10 Campina
08:10

12:35 Campina 12:35 Piatra Neamt
08:10

13:35 Bucuresti 13:35 Negresti 13:35 Arad 13:35 Arad 13:35 Bucuresti
08:10

16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Bucuresti 16:00 Focsani 16:00 Bucuresti
08:10

15:45 Ramnicu Valcea
08:15

12:10 Deleni
08:15

12:35 Bicaz
08:15

13:35 Iasi
08:15

16:00 Marasesti
08:15

15:45 Falticeni
08:20

12:10 Harlau 12:10 Sinaia
08:20

12:35 Sinaia
08:20

13:35 Podu Iloaiei 13:35 Targu Jiu 13:35 Targu Jiu
08:20

16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
08:20

12:10 Targu Frumos
08:25

13:35 Deleni 13:35 Petrosani 13:35 Petrosani
08:25

16:00 Adjud 16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:25
Giltrans
19:30 Fagaras
08:30

22:30 Podu Iloaiei 22:30 Braila 22:30 Braila
08:30

15:45 Gura Humorului
08:30

12:10 Pascani 12:10 Simeria 12:10 Predeal
08:30

12:35 Simeria 12:35 Poiana Largului 12:35 Predeal
08:30

13:35 Hirlau 13:35 Hateg 13:35 Hateg
08:30

16:00 Hateg 16:00 Hateg
08:30
Giltrans
19:30 Petrosani
08:35

12:10 Motca
08:35

12:35 Durau
08:35

13:35 Targu Frumos
08:35

16:00 Sascut
08:35

15:45 Moinesti
08:40

12:10 Cristesti 12:10 Orastie
08:40

12:35 Toplita 12:35 Orastie
08:40

13:35 Calan 13:35 Calan 13:35 Pascani
08:40

16:00 Calan 16:00 Calan
08:40

22:30 Targu Frumos
08:45

15:45 Fagaras
08:45

12:10 Timisesti
08:45

12:35 Miercurea Ciuc
08:45

13:35 Motca
08:45

16:00 Bacau
08:45

12:10 Sebes 12:10 Targu Neamt
08:50

12:35 Sebes 12:35 Sfantu Gheorghe
08:50

13:35 Cristesti 13:35 Hunedoara 13:35 Hunedoara
08:50

16:00 Hunedoara 16:00 Hunedoara
08:50

12:10 Piatra Neamt
08:55

12:35 Morareni
08:55

13:35 Timisesti
08:55

16:00 Roman
08:55

17:00 Roman 17:00 Comanesti
09:00

14:00 Roman
09:00

22:30 Piatra Neamt 22:30 Galati 22:30 Galati
09:00

15:45 Comanesti
09:00

12:10 Lancram 12:10 Bicaz 12:10 Brasov
09:00

12:35 Lancram 12:35 Brasov 12:35 Reghin
09:00

13:35 Pitesti 13:35 Deva 13:35 Deva 13:35 Pitesti 13:35 Dumbrava
09:00

16:00 Vaslui 16:00 Pitesti 16:00 Pitesti 16:00 Deva 16:00 Deva
09:00

12:35 Medias
09:05

13:35 Targu Neamt
09:05

16:00 Negresti
09:05

15:45 Targu Jiu
09:10

12:10 Poiana Largului 12:10 Targu Secuiesc
09:10

12:35 Sighisoara 12:35 Targu Secuiesc
09:10

13:35 Ramnicu Sarat 13:35 Piatra Neamt 13:35 Ramnicu Sarat
09:10

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Iasi 16:00 Ramnicu Sarat
09:10

22:30 Pascani 22:30 Pascani
09:15

12:35 Targu Mures
09:15

13:35 Bicaz
09:15

16:00 Podu Iloaiei
09:15

17:00 Girov 17:00 Girov
09:20

15:45 Campulung Moldovenesc
09:20

12:10 Durau 12:10 Sfantu Gheorghe
09:20

12:35 Sfantu Gheorghe 12:35 Falticeni
09:20

13:35 Campina 13:35 Campina
09:20

16:00 Deleni 16:00 Campina 16:00 Campina
09:20

12:35 Suceava
09:25

16:00 Harlau
09:25
Giltrans
19:30 Poiana Largului
09:30

15:45 Targu Ocna
09:30

12:10 Alba Iulia 12:10 Toplita 12:10 Covasna
09:30

12:35 Alba Iulia 12:35 Covasna
09:30

13:35 Sinaia 13:35 Sinaia 13:35 Poiana Largului
09:30

16:00 Sinaia 16:00 Targu Frumos 16:00 Sinaia
09:30
Giltrans
19:30 Hateg
09:35

15:45 Gheorgheni
09:35

13:35 Durau
09:35

16:00 Pascani
09:35

15:45 Reghin
09:40

12:10 Teius 12:10 Morareni 12:10 Targu Ocna
09:40

12:35 Targu Ocna 12:35 Teius
09:40

13:35 Toplita 13:35 Predeal 13:35 Predeal
09:40

16:00 Motca 16:00 Predeal 16:00 Predeal
09:40
Giltrans
19:30 Sibiu
09:45

15:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:10 Reghin
09:45

12:35 Botosani
09:45

16:00 Cristesti
09:45

12:10 Aiud 12:10 Onesti 12:10 Targu Mures
09:50

12:35 Gura Humorului 12:35 Onesti 12:35 Aiud
09:50

13:35 Miercurea Ciuc 13:35 Brasov 13:35 Brasov 13:35 Sfantu Gheorghe
09:50

16:00 Brasov 16:00 Timisesti 16:00 Brasov
09:50

12:35 Campulung Moldovenesc
09:55

13:35 Morareni
09:55

16:00 Dumbrava
09:55
Giltrans
19:30 Hunedoara
10:00

17:00 Piatra Neamt 17:00 Gura Humorului 17:00 Bacau 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Targu Neamt 17:00 Gura Humorului 17:00 Targu Neamt 17:00 Piatra Neamt
10:00

14:00 Bacau
10:00

22:30 Tecuci 22:30 Ramnicu Sarat 22:30 Roman 22:30 Tecuci 22:30 Ramnicu Sarat
10:00

02:15 Galati
10:00

15:45 Toplita Gara
10:00

12:10 Falticeni 12:10 Comanesti 12:10 Unirea
10:00

12:35 Comanesti 12:35 Unirea 12:35 Iacobeni
10:00

13:35 Targu Secuiesc 13:35 Reghin 13:35 Targu Secuiesc
10:00

16:00 Targu Neamt 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc
10:00

12:10 Suceava
10:05

13:35 Sighisoara 13:35 Sfantu Gheorghe 13:35 Sfantu Gheorghe
10:05

16:00 Sovata 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Piatra Neamt 16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

15:45 Sighisoara
10:10

12:10 Dolhasca 12:10 Moinesti 12:10 Turda
10:10

12:35 Turda 12:35 Vatra Dornei 12:35 Moinesti
10:10

13:35 Covasna 13:35 Covasna
10:10

16:00 Covasna 16:00 Bicaz 16:00 Covasna
10:10

15:45 Orastie
10:15

12:35 Prundu Bargaului
10:15

13:35 Targu Mures
10:15

15:45 Deva
10:20

12:10 Fagaras 12:10 Veresti
10:20

12:35 Fagaras 12:35 Bistrita
10:20

13:35 Falticeni 13:35 Targu Ocna 13:35 Targu Ocna
10:20

16:00 Poiana Largului 16:00 Targu Ocna 16:00 Targu Ocna
10:20

15:45 Caransebes
10:25

12:10 Darabani
10:25

12:35 Beclean
10:25

13:35 Suceava
10:25

16:00 Durau
10:25
Giltrans
19:30 Sebes
10:30

17:00 Bicaz 17:00 Bicaz
10:30

22:30 Marasesti 22:30 Focsani 22:30 Bucuresti 22:30 Marasesti 22:30 Focsani 22:30 Bucuresti
10:30

02:15 Braila
10:30

15:45 Targu Mures
10:30

12:10 Vestem 12:10 Botosani
10:30

12:35 Dej 12:35 Vestem
10:30

13:35 Dolhasca 13:35 Onesti 13:35 Onesti
10:30

16:00 Onesti 16:00 Onesti
10:30

15:45 Vatra Dornei
10:35

13:35 Veresti
10:35

16:00 Grinties
10:35

12:10 Gura Humorului
10:40

13:35 Darabani 13:35 Comanesti 13:35 Comanesti
10:40

16:00 Comanesti 16:00 Comanesti
10:40

22:30 Bacau
10:45

13:35 Botosani
10:45

12:10 Ramnicu Valcea
10:50

12:35 Ramnicu Valcea
10:50

13:35 Gura Humorului 13:35 Moinesti 13:35 Moinesti
10:50

16:00 Moinesti 16:00 Moinesti
10:50

12:10 Campulung Moldovenesc
10:55

13:35 Campulung Moldovenesc
10:55

16:00 Borsec
10:55

17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Onesti
11:00

14:00 Onesti
11:00

22:30 Targu Neamt 22:30 Adjud 22:30 Adjud
11:00

15:45 Resita
11:00

12:10 Iacobeni 12:10 Sibiu
11:00

12:35 Sibiu
11:00

13:35 Fagaras 13:35 Simeria 13:35 Fagaras 13:35 Simeria 13:35 Iacobeni
11:00

16:00 Fagaras 16:00 Simeria 16:00 Simeria 16:00 Toplita 16:00 Fagaras
11:00

12:10 Vatra Dornei
11:05

16:00 Miercurea Ciuc
11:05

15:45 Blaj
11:10

12:10 Prundu Bargaului 12:10 Miercurea Sibiului
11:10

12:35 Miercurea Sibiului
11:10

13:35 Vestem 13:35 Vatra Dornei 13:35 Vestem
11:10

16:00 Vestem 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Vestem
11:10

15:45 Sibiu
11:15

13:35 Prundu Bargaului
11:15

12:10 Sighisoara 12:10 Bistrita
11:20

12:35 Sighisoara
11:20

13:35 Bistrita 13:35 Orastie 13:35 Orastie 13:35 Ramnicu Valcea 13:35 Ramnicu Valcea
11:20

16:00 Morareni 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Orastie 16:00 Orastie 16:00 Ramnicu Valcea
11:20

13:35 Beclean
11:25
Giltrans
19:30 Toplita
11:30

22:30 Ploiesti 22:30 Ploiesti
11:30

15:45 Medias
11:30

12:10 Medias 12:10 Beclean
11:30

12:35 Cluj Napoca 12:35 Medias
11:30

13:35 Dej 13:35 Sibiu 13:35 Sebes 13:35 Sibiu 13:35 Sebes
11:30

16:00 Sebes 16:00 Sebes 16:00 Sibiu 16:00 Reghin 16:00 Sibiu
11:30

15:45 Sebes
11:35

16:00 Medias
11:35

12:10 Dej
11:40

13:35 Miercurea Sibiului 13:35 Lancram 13:35 Miercurea Sibiului 13:35 Lancram
11:40

16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Sighisoara 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Lancram 16:00 Lancram
11:40

12:10 Cluj Napoca
11:45

16:00 Targu Mures
11:45

13:35 Sighisoara 13:35 Alba Iulia 13:35 Sighisoara 13:35 Alba Iulia
11:50

16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Sighisoara
11:50

16:00 Falticeni
11:55
Giltrans
19:30 Deva
12:00

17:00 Vatra Dornei 17:00 Praid 17:00 Praid 17:00 Vatra Dornei 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Medias
12:00

14:00 Targu Secuiesc
12:00

22:30 Onesti 22:30 Falticeni
12:00

15:45 Alba Iulia
12:00

12:10 Cluj Napoca
12:00

12:35 Cluj Napoca
12:00

13:35 Medias 13:35 Cluj Napoca 13:35 Medias
12:00

16:00 Medias 16:00 Suceava 16:00 Medias
12:00

12:35 Gilau
12:05

13:35 Gilau
12:05

16:00 Dolhasca
12:05

15:45 Bistrita
12:10

12:35 Huedin
12:10

13:35 Teius 13:35 Teius 13:35 Huedin
12:10

16:00 Teius 16:00 Teius 16:00 Veresti
12:10

12:10 Gilau
12:15

12:35 Negreni
12:15

13:35 Negreni
12:15

16:00 Darabani
12:15

22:30 Suceava
12:20

15:45 Lugoj
12:20

12:35 Alesd
12:20

13:35 Alesd 13:35 Aiud 13:35 Aiud
12:20

16:00 Aiud 16:00 Aiud 16:00 Botosani
12:20
Giltrans
19:30 Reghin
12:30

22:30 Oituz
12:30

02:15 Buzau
12:30

15:45 Aiud
12:30

13:35 Unirea 13:35 Unirea
12:30

16:00 Gura Humorului 16:00 Unirea 16:00 Unirea
12:30

15:45 Beclean
12:35

13:35 Turda 13:35 Turda
12:40

16:00 Turda 16:00 Turda 16:00 Campulung Moldovenesc
12:40

16:00 Iacobeni
12:50
Giltrans
19:30 Alba Iulia
13:00

17:00 Reghin 17:00 Reghin 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Blaj
13:00

14:00 Sfantu Gheorghe
13:00

22:30 Gura Humorului
13:00

15:45 Dej
13:00

16:00 Borsa
13:00

22:30 Frasin
13:05

16:00 Vatra Dornei
13:05

16:00 Prundu Bargaului
13:10

22:30 Vama
13:15

15:45 Turda
13:15

16:00 Bistrita
13:15

16:00 Beclean
13:20

16:00 Baia Mare
13:25
Giltrans
19:30 Targu Mures
13:30

22:30 Campulung Moldovenesc 22:30 Targu Secuiesc
13:30

15:45 Gherla
13:30

12:10 Huedin
13:30

16:00 Dej
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:35

16:00 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
19:30 Aiud
13:45

02:15 Ploiesti
13:45

16:00 Gilau
13:45

16:00 Huedin
13:50
Giltrans
19:30 Ludus
14:00

17:00 Brasov 17:00 Teius 17:00 Fagaras 17:00 Fagaras
14:00

14:00 Brasov
14:00

15:45 Cluj Napoca
14:00

13:35 Cluj Napoca 13:35 Cluj Napoca 13:35 Cluj Napoca 13:35 Cluj Napoca
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
14:00

15:45 Timisoara
14:10
Giltrans
19:30 Turda
14:30

22:30 Brasov 22:30 Vatra Dornei
14:30

12:10 Negreni
14:50

12:10 Alesd
14:55
Giltrans
19:30 Cluj Napoca
15:00

17:00 Avrig 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Avrig
15:00

14:00 Sighisoara
15:00

22:30 Codlea
15:00

15:45 Huedin
15:00

16:00 Negreni
15:00

17:00 Sibiu 17:00 Sibiu
15:30

02:15 Brasov
15:45

22:30 Fagaras
15:50

17:00 Dej 17:00 Bistrita 17:00 Targu Mures 17:00 Zlatna 17:00 Dej 17:00 Bistrita
16:00

14:00 Targu Mures
16:00

15:45 Arad
16:00

16:00 Piatra Craiului
16:00

16:00 Beius
16:10

17:00 Sebes 17:00 Sebes 17:00 Ludus
16:30

14:00 Ludus
16:30

22:30 Baia Mare 22:30 Bistrita 22:30 Baia Mare
16:30

22:30 Avrig
16:40
Giltrans
19:30 Huedin
17:00

17:00 Nasaud 17:00 Campia Turzii 17:00 Nasaud 17:00 Abrud
17:00

14:00 Campia Turzii
17:00

22:30 Targu Mures 22:30 Targu Mures 22:30 Beclean
17:00

02:15 Fagaras
17:00

15:45 Oradea
17:00

16:00 Alesd
17:00

15:45 Nadlac
17:10

22:30 Sibiu
17:15

22:30 Dej
17:20

17:00 Turda 17:00 Beclean 17:00 Beclean
17:30

14:00 Turda
17:30

22:30 Turda 22:30 Turda
17:30

22:30 Gherla
17:35
Giltrans
19:30 Alesd
18:00

17:00 Brad 17:00 Gherla 17:00 Zalau 17:00 Deva 17:00 Gherla 17:00 Zalau 17:00 Deva 17:00 Cluj Napoca
18:00

14:00 Cluj Napoca
18:00

22:30 Sebes 22:30 Alba Iulia 22:30 Satu Mare 22:30 Cluj Napoca 22:30 Satu Mare 22:30 Alba Iulia
18:00

16:00 Oradea
18:00

12:10 Oradea
18:15
Giltrans
19:30 Oradea
18:30

17:00 Floresti
18:30

14:00 Floresti
18:30

22:30 Orastie
18:30

02:15 Sibiu
18:30

12:10 Bors
18:30

12:35 Oradea
18:30

13:35 Oradea
18:30

16:00 Bors
18:30

12:35 Bors
18:40
Giltrans
19:30 Bors
18:45

22:30 Carei 22:30 Carei
18:45

17:00 Gilau
19:00

14:00 Gilau
19:00

22:30 Huedin 22:30 Simeria
19:00

13:35 Bors
19:00

22:30 Deva
19:30

02:15 Sebes
19:30

17:00 Huedin
20:00

14:00 Huedin
20:00

22:30 Oradea
20:00

02:15 Deva
20:30

17:00 Alesd
21:00

14:00 Alesd
21:00

22:30 Timisoara
21:00

17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Arad 17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Oradea
22:00

14:00 Oradea
22:00

22:30 Arad
22:00

22:30 Nadlac
23:00

02:15 Arad
23:00

13:35 Budapesta
23:00

16:00 Budapesta
23:00