Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Liege > Rue du Plan Incline, Gare Guillemins

Rue du Plan Incline, Gare Guillemins

Liege, Belgia

Plecări
Ora Către
07:00
22:15 Braila 15:45 Fagaras 10:00 Arad 21:15 Focsani 18:30 Onesti 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 20:15 Buzau 14:30 Sibiu 22:15 Tecuci 19:30 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Ploiesti 13:30 Sebes 23:15 Barlad 20:45 Vaslui 18:00 Bucuresti 22:45 Galati 17:00 Brasov 12:30 Deva 20:15 Ramnicu Sarat 17:30 Targu Secuiesc 23:30 Tulcea 20:15 Fetesti
09:00
21:00 Ploiesti 15:30 Sebes 00:45 Galati 19:00 Brasov 14:30 Deva 00:15 Braila 17:45 Fagaras 12:00 Arad 22:15 Buzau 16:30 Sibiu
09:30
13:00 Vatra Dornei 08:00 Satu Mare 11:30 Bistrita 10:30 Dej 15:30 Suceava 09:00 Baia Mare
09:30
10:45 Dej 16:00 Suceava 10:00 Cluj Napoca 14:00 Vatra Dornei 08:00 Oradea 12:00 Bistrita
19:00
18:30 Oradea 07:30 Buhusi 23:25 Targu Mures 06:20 Onesti 05:00 Targu Secuiesc 21:40 Turda 03:30 Brasov 20:00 Huedin 08:00 Piatra Neamt 07:00 Bacau 00:45 Sighisoara 21:00 Cluj Napoca
19:00
20:00 Huedin 00:45 Sighisoara 07:00 Bacau 21:00 Cluj Napoca 03:30 Brasov 07:30 Buhusi 21:40 Turda 05:00 Targu Secuiesc 08:00 Piatra Neamt 18:30 Oradea 23:45 Targu Mures 06:00 Onesti
19:55
01:00 Sebes 07:20 Onesti 10:00 Roman 14:00 Barlad 13:00 Suceava 21:00 Arad 02:00 Sibiu 08:20 Bacau 11:00 Targu Frumos 10:20 Targu Neamt 14:15 Botosani 23:30 Deva 03:30 Fagaras 09:20 Piatra Neamt 12:00 Iasi 11:00 Pascani 00:00 Orastie 05:15 Brasov 00:00 Comanesti 13:00 Vaslui 12:00 Falticeni
21:45
14:00 Barlad 10:00 Ramnicu Sarat 12:30 Calarasi 08:00 Ploiesti 01:00 Deva 14:00 Vaslui 09:45 Bacau 13:00 Adjud 15:45 Calarasi 11:30 Slobozia 06:00 Brasov 22:15 Arad 12:45 Iasi 08:45 Onesti 12:00 Tecuci 14:45 Fetesti 10:30 Urziceni 11:15 Braila 03:00 Sibiu 14:00 Barlad 11:45 Targu Frumos 07:30 Targu Secuiesc 11:00 Focsani 13:30 Tandarei 09:15 Buzau 02:00 Sebes 11:45 Galati 10:45 Roman 07:00 Sfantu Gheorghe
Sosiri
De la Ora

21:00 Arad
00:00

02:30 Huedin
00:10

02:30 Huedin
00:10

05:00 Sibiu
00:20

03:00 Sebes
00:30

03:00 Deva
01:30

02:30 Oradea
01:30

02:30 Oradea
01:30

05:00 Sebes
01:30

05:00 Orastie
02:00

05:00 Deva
02:45

03:00 Arad
04:00

05:00 Arad
05:25

21:00 Piatra Neamt
07:00

21:45 Galati 23:45 Tulcea
08:00

21:00 Bacau
08:00

21:45 Braila
08:30

23:45 Barlad
09:00

14:00 Suceava
09:00

16:00 Suceava
09:00

21:00 Onesti
09:15

23:45 Tecuci 23:45 Galati
10:00

23:45 Constanta
10:15

21:45 Buzau 23:45 Braila
10:30

03:00 Calarasi
10:45

23:45 Focsani
10:45

23:45 Vaslui
11:00

21:00 Comanesti
11:00

14:00 Vatra Dornei
11:00

16:00 Vatra Dornei
11:00

23:45 Fetesti
11:30

03:00 Fetesti
11:45

21:45 Ploiesti 23:45 Ramnicu Sarat
11:45

23:45 Bacau
12:15

23:45 Buzau
12:30

14:00 Bistrita
12:30

16:00 Bistrita
12:30

03:00 Vaslui 03:00 Barlad
12:45

03:00 Tandarei 03:00 Barlad
13:00

02:30 Piatra Neamt
13:00

02:30 Piatra Neamt
13:00

23:45 Onesti
13:15

02:30 Buhusi
13:30

02:30 Buhusi
13:30

14:00 Dej
13:30

16:00 Dej
13:30

21:45 Brasov 23:45 Ploiesti
13:45

03:00 Calarasi 03:00 Adjud 03:00 Iasi
14:00

23:45 Bucuresti
14:00

23:45 Targu Secuiesc
14:30

02:30 Bacau
14:30

02:30 Bacau
14:30

05:00 Buzau
14:30

16:00 Cluj Napoca
14:30

03:00 Galati 03:00 Slobozia 03:00 Tecuci 03:00 Targu Frumos
15:00

21:45 Fagaras
15:00

02:30 Onesti
15:00

14:00 Baia Mare
15:00

03:00 Braila
15:30

23:45 Pitesti
15:30

02:30 Onesti
15:30

05:00 Ramnicu Sarat
15:30

23:45 Brasov
15:45

03:00 Roman 03:00 Focsani
16:00

02:30 Targu Secuiesc
16:00

21:00 Brasov 05:00 Focsani
16:00

03:00 Urziceni
16:15

14:00 Satu Mare
16:15

21:45 Sibiu 23:45 Ramnicu Valcea
16:30

16:00 Oradea
16:30

03:00 Bacau 03:00 Ramnicu Sarat
17:00

23:45 Fagaras
17:00

02:30 Brasov
17:00

02:30 Targu Secuiesc
17:00

05:00 Adjud 05:00 Piatra Neamt
17:00

21:00 Fagaras
17:20

03:00 Buzau
17:30

21:45 Sebes
17:30

03:00 Onesti
18:00

05:00 Bacau
18:15

21:45 Deva 23:45 Sibiu
18:30

02:30 Brasov
18:30

03:00 Ploiesti
18:45

21:00 Sibiu
18:50

02:30 Sighisoara
18:55

03:00 Targu Secuiesc
19:15

05:00 Onesti
19:15

23:45 Sebes
19:30

05:00 Comanesti
19:30

03:00 Sfantu Gheorghe
20:00

02:30 Targu Mures
20:00

21:00 Sebes
20:00

23:45 Deva
20:30

21:00 Orastie
20:30

03:00 Brasov
20:45

21:45 Arad
21:00

02:30 Turda
21:00

02:30 Sighisoara
21:00

21:00 Deva
21:15

05:00 Brasov
21:35

02:30 Targu Mures
21:40

02:30 Turda
22:30

05:00 Fagaras
22:55

23:45 Arad
23:00

03:00 Sibiu
23:30

02:30 Cluj Napoca
23:30

02:30 Cluj Napoca
23:30