Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Namur > La adresa

La adresa

Namur, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:50
12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau
07:30 Romfour Romania
17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 20:00 Constanta 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:00 Bucuresti 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari
08:40
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
09:10
15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Zalau 12:35 Sibiu 12:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:10 Salonta 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori 18:20 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:30 Saveni 08:00 Oradea 12:20 Teius 10:20 Satu Mare 12:40 Fagaras 12:30 Gherla 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 12:20 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 18:30 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:20 Teius 12:40 Fagaras 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:00 Alesd 12:25 Alba Iulia 10:40 Baia Mare 12:45 Brasov 12:40 Dej 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 13:50 Radauti 12:30 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Huedin 12:30 Sebes 11:30 Bontida 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:05 Gilau 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc
17:00 Danytur
11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti
17:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:50 Constanta
00:05

15:50 Mangalia
00:10

15:50 Medgidia
00:15

15:50 Cernavoda
00:30

15:50 Giurgiu
01:00

15:50 Alexandria
01:05

15:50 Fetesti
01:10

15:30 Tulcea
01:15

13:00 Tulcea
01:15

15:50 Braila
01:20

15:30 Braila
01:20

13:00 Braila
01:20

15:50 Tulcea
01:30

15:50 Calarasi
02:00

15:30 Mangalia
02:00

15:50 Galati
02:10

15:50 Slobozia
03:00

15:30 Constanta 15:30 Galati
03:00

13:00 Galati
03:00

15:50 Tecuci
03:10

15:30 Medgidia
03:10

15:50 Ramnicu Sarat
03:20

15:50 Barlad
03:30

15:30 Ianca
03:30

13:00 Ianca
03:30
Danytur
12:00 Schwechat 12:00 Schwechat
03:50

15:50 Husi
03:50
Danytur
12:00 Viena
04:00

15:50 Bucuresti
04:00

15:30 Calarasi
04:00

15:50 Buzau
04:10

15:30 Cernavoda
04:10

15:30 Slobozia
04:15

15:50 Focsani
04:20

15:30 Harsova
04:20

15:50 Vaslui
04:30

15:30 Faurei
04:30

13:00 Faurei
04:30

15:50 Harlau
04:40

15:30 Tecuci
04:40

13:00 Tecuci
04:40

15:30 Barlad
04:50

13:00 Barlad
04:50
Danytur
12:00 Braila 12:00 Braila 12:00 Focsani
05:00

15:50 Roman
05:00

15:30 Lehliu
05:00

13:00 Mangalia
05:00

15:50 Adjud
05:10

15:30 Tandarei
05:10

13:00 Constanta
05:10

15:50 Bacau
05:15
Danytur
12:00 Tecuci
05:20

15:50 Slatina (Olt)
05:20

13:00 Medgidia
05:20

15:50 Radauti
05:25
Danytur
12:00 Galati 12:00 Galati
05:30

15:50 Iasi
05:30

15:30 Husi
05:30

13:00 Calarasi 13:00 Husi
05:30

15:50 Dorohoi
05:35
Danytur
12:00 Marasesti
05:40

15:50 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
14:30 Tulcea
05:40

15:30 Vaslui
05:40

13:00 Vaslui 13:00 Cernavoda
05:40

15:50 Targoviste
05:45
Romfour Romania
14:30 Braila
05:45

15:50 Urziceni
05:47

15:50 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
14:30 Galati
05:50

13:00 Slobozia
05:50

15:50 Targu Neamt
05:55

15:50 Buhusi
05:57

15:50 Roznov
05:58
Danytur
12:00 Barlad 12:00 Saveni 12:00 Adjud 12:00 Barlad
06:00

15:50 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
14:30 Giurgiu 14:30 Constanta 14:30 Giurgiu 14:30 Constanta 14:30 Tecuci
06:00

15:30 Iasi 15:30 Giurgiu
06:00

13:00 Harsova 13:00 Iasi 13:00 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
14:30 Barlad
06:05
Danytur
12:00 Husi 12:00 Husi
06:10

15:50 Onesti
06:10
Romfour Romania
14:30 Turnu Magurele 14:30 Husi 14:30 Turnu Magurele
06:10

15:30 Alexandria 15:30 Podu Iloaiei
06:10

13:00 Lehliu 13:00 Alexandria 13:00 Podu Iloaiei
06:10

15:30 Turnu Magurele
06:15

13:00 Turnu Magurele
06:15

15:50 Botosani
06:20
Romfour Romania
14:30 Corabia 14:30 Corabia
06:20

15:30 Harlau 15:30 Caracal
06:20

13:00 Harlau 13:00 Tandarei 13:00 Caracal
06:20
Danytur
12:00 Botosani
06:30

15:50 Pascani
06:30
Romfour Romania
14:30 Buzau 14:30 Mangalia 14:30 Alexandria 14:30 Alexandria 14:30 Mangalia
06:30

15:30 Flamanzi 15:30 Slatina (Olt)
06:30

13:00 Flamanzi 13:00 Bucuresti 13:00 Slatina (Olt)
06:30

15:50 Craiova
06:40
Romfour Romania
14:30 Medgidia 14:30 Filiasi 14:30 Filiasi 14:30 Medgidia 14:30 Focsani
06:40

15:30 Botosani
06:40

13:00 Pitesti 13:00 Botosani
06:40

15:30 Saveni
06:45

13:00 Saveni
06:45

15:50 Suceava
06:50
Romfour Romania
14:30 Slatina (Olt) 14:30 Hirsova 14:30 Hirsova 14:30 Slatina (Olt)
06:50

15:30 Darabani
06:50

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Darabani
06:50
Danytur
12:00 Vaslui 12:00 Harlau 12:00 Iasi 12:00 Vaslui
07:00

15:50 Filiasi
07:00
Romfour Romania
14:30 Craiova 14:30 Tandarei 14:30 Tandarei 14:30 Craiova 14:30 Marasesti
07:00

15:30 Dorohoi 15:30 Bucuresti 15:30 Craiova
07:00

13:00 Dorohoi 13:00 Craiova 13:00 Targoviste
07:00
Romfour Romania
14:30 Adjud
07:05
Romfour Romania
14:30 Sascut 14:30 Filiasi 14:30 Filiasi
07:10

15:30 Filiasi 15:30 Vanatori
07:10

13:00 Filiasi 13:00 Sinaia 13:00 Vanatori
07:10
Danytur
12:00 Cotnari
07:15

15:50 Pitesti
07:20
Romfour Romania
14:30 Rovinari 14:30 Rovinari
07:20

15:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:00 Predeal 13:00 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
12:00 Targu Frumos 12:00 Suceava
07:30

15:50 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
14:30 Isalnita 14:30 Isalnita
07:30

15:30 Pitesti 15:30 Rovinari
07:30

13:00 Campina 13:00 Rovinari
07:30
Romfour Romania
14:30 Targu Carbunesti 14:30 Targu Carbunesti
07:40

15:30 Resita
07:40

13:00 Resita 13:00 Urziceni
07:40
Romfour Romania
14:30 Motru 14:30 Motru 14:30 Bacau
07:45
Romfour Romania
14:30 Resita 14:30 Resita
07:50

15:30 Caransebes
07:50

13:00 Caransebes 13:00 Ploiesti
07:50
Romfour Romania
14:30 Caransebes 14:30 Caransebes
07:55
Danytur
12:00 Pascani 12:00 Negresti 12:00 Negresti 12:00 Targu Ocna
08:00

15:50 Brasov
08:00
Romfour Romania
14:30 Lugoj 14:30 Slobozia 14:30 Lugoj 14:30 Roman 14:30 Slobozia
08:00

15:30 Ramnicu Valcea 15:30 Targu Jiu
08:00

13:00 Buzau 13:00 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
14:30 Timisoara 14:30 Vaslui 14:30 Timisoara
08:05

15:50 Bicaz
08:10
Romfour Romania
14:30 Bucuresti 14:30 Arad 14:30 Negresti 14:30 Arad 14:30 Bucuresti
08:10

15:30 Targoviste 15:30 Bumbesti Jiu
08:10

13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Bumbesti Jiu
08:10

15:50 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
14:30 Iasi
08:15

15:50 Falticeni
08:20
Romfour Romania
14:30 Targu Jiu 14:30 Podu Iloaiei 14:30 Targu Jiu
08:20

15:30 Sinaia 15:30 Petrosani
08:20

13:00 Petrosani 13:00 Focsani
08:20
Romfour Romania
14:30 Petrosani 14:30 Deleni 14:30 Petrosani
08:25

15:50 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
14:30 Hateg 14:30 Hirlau 14:30 Hateg
08:30

15:30 Predeal 15:30 Hateg 15:30 Poiana Largului
08:30

13:00 Hateg 13:00 Marasesti 13:00 Poiana Largului
08:30
Romfour Romania
14:30 Targu Frumos
08:35

15:30 Bicaz
08:35

13:00 Bicaz
08:35

15:50 Moinesti
08:40
Romfour Romania
14:30 Calan 14:30 Pascani 14:30 Calan
08:40

15:30 Piatra Neamt 15:30 Hunedoara 15:30 Campina
08:40

13:00 Piatra Neamt 13:00 Hunedoara 13:00 Adjud
08:40

15:50 Fagaras
08:45
Romfour Romania
14:30 Motca
08:45
Romfour Romania
14:30 Cristesti 14:30 Hunedoara 14:30 Hunedoara
08:50

15:30 Urziceni 15:30 Deva
08:50

13:00 Bacau 13:00 Deva
08:50
Romfour Romania
14:30 Timisesti
08:55
Danytur
12:00 Comanesti 12:00 Roman 12:00 Roman
09:00

15:50 Comanesti
09:00
Romfour Romania
14:30 Deva 14:30 Pitesti 14:30 Deva 14:30 Pitesti 14:30 Dumbrava
09:00

15:30 Gheorgheni 15:30 Ploiesti 15:30 Lugoj
09:00

13:00 Gheorgheni 13:00 Lugoj 13:00 Roman
09:00
Romfour Romania
14:30 Targu Neamt
09:05

15:50 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Piatra Neamt 14:30 Ramnicu Sarat
09:10

15:30 Sovata 15:30 Timisoara 15:30 Buzau
09:10

13:00 Sovata 13:00 Timisoara 13:00 Targu Frumos
09:10
Romfour Romania
14:30 Bicaz
09:15
Danytur
12:00 Girov
09:20

15:50 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
14:30 Campina 14:30 Campina
09:20

15:30 Arad 15:30 Ramnicu Sarat
09:20

13:00 Arad 13:00 Pascani
09:20

15:50 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
14:30 Sinaia 14:30 Sinaia 14:30 Poiana Largului
09:30

15:30 Focsani 15:30 Miercurea Ciuc 15:30 Chisineu Cris
09:30

13:00 Motca 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Chisineu Cris
09:30

15:50 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
14:30 Durau
09:35

15:50 Reghin
09:40
Romfour Romania
14:30 Toplita 14:30 Predeal 14:30 Predeal
09:40

15:30 Odorheiu Secuiesc 15:30 Marasesti
09:40

13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Targu Neamt
09:40

15:50 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Brasov 14:30 Brasov 14:30 Sfantu Gheorghe
09:50

15:30 Toplita 15:30 Adjud 15:30 Salonta
09:50

13:00 Toplita 13:00 Salonta 13:00 Falticeni
09:50
Romfour Romania
14:30 Morareni
09:55

13:00 Suceava
09:55
Danytur
12:00 Piatra Neamt 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Bacau 12:00 Targu Neamt 12:00 Bacau 12:00 Gura Humorului
10:00

15:50 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
14:30 Targu Secuiesc 14:30 Reghin 14:30 Targu Secuiesc
10:00

15:30 Bacau 15:30 Reghin 15:30 Gilau
10:00

13:00 Radauti 13:00 Reghin 13:00 Gilau
10:00
Romfour Romania
14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Sighisoara 14:30 Sfantu Gheorghe
10:05

13:00 Gura Humorului
10:05

15:50 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
14:30 Covasna 14:30 Covasna
10:10

15:30 Onesti 15:30 Roman
10:10

13:00 Onesti 13:00 Campulung Moldovenesc
10:10

15:50 Orastie
10:15
Romfour Romania
14:30 Targu Mures
10:15

15:30 Targu Frumos
10:15

15:50 Deva
10:20
Romfour Romania
14:30 Falticeni 14:30 Targu Ocna 14:30 Targu Ocna
10:20

15:30 Pascani 15:30 Moinesti
10:20

13:00 Vatra Dornei 13:00 Moinesti
10:20

15:50 Caransebes
10:25
Romfour Romania
14:30 Suceava
10:25
Danytur
12:00 Bicaz
10:30

15:50 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
14:30 Dolhasca 14:30 Onesti 14:30 Onesti
10:30

15:30 Motca 15:30 Comanesti
10:30

13:00 Comanesti 13:00 Prundu Bargaului
10:30

15:50 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
14:30 Veresti
10:35
Romfour Romania
14:30 Comanesti 14:30 Darabani 14:30 Comanesti
10:40

15:30 Covasna 15:30 Targu Neamt
10:40

13:00 Covasna 13:00 Nasaud
10:40
Romfour Romania
14:30 Botosani
10:45
Romfour Romania
14:30 Gura Humorului 14:30 Moinesti 14:30 Moinesti
10:50

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Falticeni
10:50

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Bistrita
10:50
Romfour Romania
14:30 Campulung Moldovenesc
10:55

15:30 Suceava
10:55
Danytur
12:00 Onesti 12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Onesti
11:00

15:50 Resita
11:00
Romfour Romania
14:30 Fagaras 14:30 Simeria 14:30 Fagaras 14:30 Simeria 14:30 Iacobeni
11:00

15:30 Radauti 15:30 Brasov
11:00

13:00 Beclean 13:00 Brasov
11:00

15:30 Gura Humorului
11:05

15:50 Blaj
11:10
Romfour Romania
14:30 Vestem 14:30 Vatra Dornei 14:30 Vestem
11:10

15:30 Campulung Moldovenesc 15:30 Fagaras
11:10

13:00 Dej 13:00 Fagaras
11:10

15:50 Sibiu
11:15
Romfour Romania
14:30 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
14:30 Orastie 14:30 Bistrita 14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Orastie 14:30 Ramnicu Valcea
11:20

15:30 Sibiu 15:30 Vatra Dornei
11:20

13:00 Sibiu 13:00 Gherla
11:20
Romfour Romania
14:30 Beclean
11:25

15:30 Sebes
11:25

13:00 Sebes
11:25

15:50 Medias
11:30
Romfour Romania
14:30 Sibiu 14:30 Sebes 14:30 Dej 14:30 Sibiu 14:30 Sebes
11:30

15:30 Prundu Bargaului 15:30 Alba Iulia
11:30

13:00 Alba Iulia
11:30

15:50 Sebes
11:35

15:30 Teius
11:35

13:00 Teius
11:35
Romfour Romania
14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Lancram 14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Lancram
11:40

15:30 Aiud 15:30 Nasaud
11:40

13:00 Aiud
11:40

15:30 Bistrita
11:45
Romfour Romania
14:30 Sighisoara 14:30 Alba Iulia 14:30 Sighisoara 14:30 Alba Iulia
11:50

15:30 Targu Mures
11:50

13:00 Targu Mures
11:50

15:30 Beclean
11:55
Danytur
12:00 Targu Secuiesc 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Vatra Dornei 12:00 Praid 12:00 Medias
12:00

15:50 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
14:30 Medias 14:30 Cluj Napoca 14:30 Medias
12:00

15:30 Dej 15:30 Turda
12:00

13:00 Turda
12:00
Romfour Romania
14:30 Gilau
12:05

15:50 Bistrita
12:10
Romfour Romania
14:30 Teius 14:30 Teius 14:30 Huedin
12:10
Romfour Romania
14:30 Negreni
12:15

15:50 Lugoj
12:20
Romfour Romania
14:30 Aiud 14:30 Alesd 14:30 Aiud
12:20

15:50 Aiud
12:30
Romfour Romania
14:30 Unirea 14:30 Unirea
12:30

15:30 Gherla
12:30

15:50 Beclean
12:35
Romfour Romania
14:30 Turda 14:30 Turda
12:40
Danytur
12:00 Blaj 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Reghin 12:00 Sfantu Gheorghe
13:00

15:50 Dej
13:00

15:50 Turda
13:15

15:50 Gherla
13:30

15:30 Cluj Napoca
13:30

13:00 Cluj Napoca
13:30

15:30 Bontida
13:50

13:00 Bontida
13:55
Danytur
12:00 Fagaras 12:00 Teius 12:00 Brasov 12:00 Brasov
14:00

15:50 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca
14:00

15:30 Baia Mare
14:00

13:00 Baia Mare
14:00

15:50 Timisoara
14:10

15:30 Satu Mare
14:10

13:00 Satu Mare
14:10

15:30 Zalau
14:20

15:30 Huedin
14:30
Danytur
12:00 Sighisoara 12:00 Avrig 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara
15:00

15:50 Huedin
15:00

13:00 Zalau
15:00
Danytur
12:00 Sibiu
15:30
Danytur
12:00 Targu Mures 12:00 Dej 12:00 Targu Mures 12:00 Bistrita 12:00 Zlatna
16:00

15:50 Arad
16:00

13:00 Huedin
16:00
Danytur
12:00 Ludus 12:00 Ludus 12:00 Sebes
16:30
Danytur
12:00 Abrud 12:00 Campia Turzii 12:00 Campia Turzii 12:00 Nasaud
17:00

15:50 Oradea
17:00

13:00 Alesd
17:00

15:50 Nadlac
17:10
Danytur
12:00 Turda 12:00 Beclean 12:00 Turda
17:30

15:30 Alesd
17:40
Danytur
12:00 Zalau 12:00 Deva 12:00 Cluj Napoca 12:00 Gherla 12:00 Cluj Napoca 12:00 Brad
18:00

15:30 Oradea
18:00
Danytur
12:00 Floresti 12:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
14:30 Oradea
18:30
Danytur
12:00 Gilau 12:00 Gilau
19:00
Romfour Romania
14:30 Bors
19:00

13:00 Oradea
19:00
Danytur
12:00 Huedin 12:00 Huedin
20:00
Danytur
12:00 Alesd 12:00 Alesd
21:00
Danytur
12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Arad 12:00 Oradea 12:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
14:30 Budapesta
23:00