Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Gara - Autocare din Brno Cehia

Un serviciu Bileteria

Gara

Brno, Cehia

Plecări
Ora Către
01:00
13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Dej 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:00 Alesd 12:25 Alba Iulia 10:40 Baia Mare 12:45 Brasov 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Huedin 12:30 Sebes 11:30 Bontida 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Zalau 12:35 Sibiu 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:30 Gherla 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 08:00 Oradea 12:20 Teius 10:20 Satu Mare 12:40 Fagaras
07:00
22:30 Turceni 21:00 Targu Jiu 18:00 Orsova 14:00 Arad 22:00 Pesteana Jiu 21:30 Bumbesti Jiu 16:30 Caransebes 23:59 Craiova 21:45 Balteni 19:30 Motru 16:00 Lugoj 23:00 Filiasi 21:30 Rovinari 18:30 Drobeta Turnu Severin 15:00 Timisoara
07:00
15:00 Savarsin 14:30 Lipova 17:00 Simeria 14:00 Arad 16:00 Deva
07:00
18:30 Deva 23:30 Bistrita 21:00 Sibiu 21:30 Cluj Napoca 01:30 Craiova 19:30 Sebes 23:00 Balteni 17:45 Savarsin 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 18:50 Hunedoara 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 19:00 Simeria 23:00 Beclean 21:30 Avrig 21:00 Turda 00:15 Filiasi 19:15 Orastie 22:40 Rovinari 16:45 Lipova 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 16:45 Lipova 19:30 Calan 06:00 Pitesti 10:00 Bratislava 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:15 Orastie 22:35 Dej 22:45 Fagaras 20:30 Aiud 00:00 Turceni 19:00 Simeria 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 20:15 Teius 19:30 Sebes 22:15 Gherla 23:59 Brasov 20:00 Alba Iulia 23:10 Pesteana Jiu 18:30 Deva 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni 18:30 Deva 21:00 Petrosani 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova
16:00
15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 17:40 Tandarei 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:55 Harsova 05:20 Alesd 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 17:50 Lehliu 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi
20:30
16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin 15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda
21:00
15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 12:55 Covasna 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 13:05 Moinesti 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 13:00 Comanesti
Sosiri
De la Ora

20:30 Craiova
00:00

00:00 Bistrita 00:00 Bucuresti 00:00 Craiova 00:00 Bistrita
00:01

20:30 Deva 20:30 Bistrita 20:30 Bistrita 20:30 Targu Jiu
00:01

20:30 Ganeasa
00:15

00:00 Pitesti
00:40

20:30 Filiasi
00:40

00:00 Beclean 00:00 Beclean
01:00

20:30 Motru 20:30 Beclean 20:30 Beclean
01:00

00:00 Slatina (Olt)
01:10

20:30 Turceni
01:10

00:00 Filiasi
01:15

19:30 Tulcea
01:15

20:00 Tulcea
01:15

21:00 Tulcea
01:15

20:30 Pesteana Jiu
01:20

19:30 Braila
01:20

20:00 Braila
01:20

21:00 Braila
01:20

07:00 Dresda
01:30

20:30 Bals 20:30 Savarsin
01:40

00:00 Ganeasa
01:45

20:30 Balteni
01:45

00:00 Dej 00:00 Turceni 00:00 Dej
02:00

20:30 Drobeta Turnu Severin 20:30 Dej 20:30 Craiova 20:30 Dej
02:00

20:00 Mangalia
02:00

00:00 Bals
02:10

20:30 Rovinari
02:10

20:30 Lipova
02:20

20:30 Targu Jiu
02:40

00:00 Craiova
02:55

20:30 Orsova
03:00

19:30 Galati 19:30 Mangalia
03:00

20:00 Galati 20:00 Constanta
03:00

21:00 Galati
03:00

00:00 Pesteana Jiu
03:10

20:30 Motru
03:10

20:00 Medgidia
03:10

20:30 Filiasi
03:15

00:00 Filiasi
03:20

19:30 Constanta
03:20

20:30 Gherla 20:30 Gherla
03:30

19:30 Medgidia 19:30 Ianca
03:30

20:00 Ianca
03:30

21:00 Ianca
03:30

19:30 Calarasi
03:40

20:30 Turceni
03:45

20:30 Drobeta Turnu Severin
03:50

19:30 Cernavoda
03:50

00:00 Turceni
03:55

19:30 Slobozia
03:55

00:00 Balteni 00:00 Brasov
04:00

20:30 Pesteana Jiu
04:00

19:30 Harsova
04:00

20:00 Calarasi
04:00

20:30 Balteni
04:10

19:30 Lehliu
04:10

20:00 Cernavoda
04:10

20:00 Slobozia
04:15

00:00 Gherla 00:00 Gherla
04:20

20:30 Rovinari
04:20

19:30 Tandarei
04:20

20:00 Harsova
04:20

20:30 Orsova
04:25

00:00 Pesteana Jiu
04:30

20:30 Cluj Napoca 20:30 Cluj Napoca 20:30 Caransebes
04:30

19:30 Faurei 19:30 Bucuresti
04:30

20:00 Faurei
04:30

21:00 Faurei
04:30

19:30 Pitesti 19:30 Tecuci
04:40

20:00 Tecuci
04:40

21:00 Tecuci
04:40

19:30 Barlad 19:30 Pitesti
04:50

20:00 Barlad
04:50

21:00 Barlad
04:50

20:30 Caransebes
04:55

19:30 Ramnicu Valcea
04:55

00:00 Cluj Napoca 00:00 Fagaras 00:00 Cluj Napoca
05:00

20:30 Lugoj 20:30 Targu Jiu
05:00

20:00 Lehliu
05:00

21:00 Mangalia
05:00

00:00 Balteni
05:10

19:30 Targoviste
05:10

20:00 Tandarei
05:10

21:00 Constanta
05:10

00:00 Rovinari
05:20

21:00 Medgidia
05:20

20:30 Lugoj
05:30

19:30 Husi
05:30

20:00 Husi
05:30

21:00 Calarasi 21:00 Husi
05:30

19:30 Vaslui
05:40

20:00 Vaslui
05:40

21:00 Cernavoda 21:00 Vaslui
05:40

20:30 Turda 20:30 Turda
05:45

00:00 Turda 00:00 Avrig 00:00 Turda
05:50

21:00 Slobozia
05:50

00:00 Rovinari
05:55

00:00 Aiud 00:00 Aiud
06:00

20:30 Motru 20:30 Timisoara
06:00

07:00 Praga
06:00

19:30 Sinaia 19:30 Giurgiu 19:30 Iasi
06:00

20:00 Iasi 20:00 Giurgiu
06:00

21:00 Harsova 21:00 Giurgiu 21:00 Iasi
06:00

20:30 Timisoara
06:10

19:30 Podu Iloaiei 19:30 Alexandria
06:10

20:00 Podu Iloaiei 20:00 Alexandria
06:10

21:00 Podu Iloaiei 21:00 Lehliu 21:00 Alexandria
06:10

19:30 Turnu Magurele
06:15

20:00 Turnu Magurele
06:15

21:00 Turnu Magurele
06:15

19:30 Caracal 19:30 Harlau 19:30 Predeal
06:20

20:00 Caracal 20:00 Harlau
06:20

21:00 Tandarei 21:00 Caracal 21:00 Harlau
06:20

00:00 Targu Jiu
06:25

00:00 Targu Jiu 00:00 Teius 00:00 Sibiu 00:00 Teius
06:30

20:30 Aiud 20:30 Aiud
06:30

19:30 Flamanzi 19:30 Campina 19:30 Slatina (Olt)
06:30

20:00 Flamanzi 20:00 Slatina (Olt)
06:30

21:00 Flamanzi 21:00 Bucuresti 21:00 Slatina (Olt)
06:30

19:30 Botosani
06:40

20:00 Botosani
06:40

21:00 Pitesti 21:00 Botosani
06:40

00:00 Petrosani
06:45

20:30 Teius 20:30 Petrosani 20:30 Teius
06:45

19:30 Saveni
06:45

20:00 Saveni
06:45

21:00 Saveni
06:45

19:30 Darabani
06:50

20:00 Darabani
06:50

21:00 Ramnicu Valcea 21:00 Darabani
06:50

00:00 Motru
06:55

00:00 Alba Iulia 00:00 Sebes 00:00 Alba Iulia
07:00

20:30 Drobeta Turnu Severin 20:30 Alba Iulia 20:30 Alba Iulia
07:00

07:00 Oslo
07:00

19:30 Craiova 19:30 Dorohoi
07:00

20:00 Dorohoi 20:00 Bucuresti 20:00 Craiova
07:00

21:00 Targoviste 21:00 Dorohoi 21:00 Craiova
07:00

19:30 Filiasi 19:30 Vanatori 19:30 Urziceni
07:10

20:00 Filiasi 20:00 Vanatori
07:10

21:00 Filiasi 21:00 Sinaia 21:00 Vanatori
07:10

00:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Ploiesti
07:20

20:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:00 Drobeta Turnu Severin 21:00 Predeal
07:20

20:30 Sebes 20:30 Sebes
07:30

19:30 Buzau 19:30 Rovinari
07:30

20:00 Pitesti 20:00 Rovinari
07:30

21:00 Campina 21:00 Rovinari
07:30

19:30 Resita 19:30 Ramnicu Sarat
07:40

20:00 Resita
07:40

21:00 Urziceni 21:00 Resita
07:40

00:00 Hateg 00:00 Motru
07:45

20:30 Hateg
07:45

00:00 Sebes 00:00 Sebes
07:50

19:30 Caransebes
07:50

20:00 Caransebes
07:50

21:00 Ploiesti 21:00 Caransebes
07:50

00:00 Orastie 00:00 Orastie 00:00 Orsova 00:00 Orastie
08:00

20:30 Calan 20:30 Orsova
08:00

07:00 Moss
08:00

19:30 Targu Jiu 19:30 Focsani
08:00

20:00 Ramnicu Valcea 20:00 Targu Jiu
08:00

21:00 Targu Jiu 21:00 Buzau
08:00

19:30 Bumbesti Jiu
08:10

20:00 Bumbesti Jiu 20:00 Targoviste
08:10

21:00 Bumbesti Jiu 21:00 Ramnicu Sarat
08:10

20:30 Hunedoara 20:30 Orastie 20:30 Orastie
08:15

19:30 Petrosani
08:20

20:00 Sinaia 20:00 Petrosani
08:20

21:00 Focsani 21:00 Petrosani
08:20

00:00 Calan 00:00 Simeria 00:00 Simeria
08:30

19:30 Poiana Largului 19:30 Marasesti 19:30 Hateg
08:30

20:00 Poiana Largului 20:00 Predeal 20:00 Hateg
08:30

21:00 Poiana Largului 21:00 Marasesti 21:00 Hateg
08:30

19:30 Bicaz
08:35

20:00 Bicaz
08:35

21:00 Bicaz
08:35

19:30 Hunedoara 19:30 Piatra Neamt 19:30 Adjud
08:40

20:00 Campina 20:00 Piatra Neamt 20:00 Hunedoara
08:40

21:00 Hunedoara 21:00 Piatra Neamt 21:00 Adjud
08:40

20:30 Simeria 20:30 Simeria
08:45

19:30 Deva 19:30 Bacau
08:50

20:00 Deva 20:00 Urziceni
08:50

21:00 Deva 21:00 Bacau
08:50

00:00 Drobeta Turnu Severin 00:00 Deva 00:00 Simeria 00:00 Deva
09:00

20:30 Deva 20:30 Focsani 20:30 Deva 20:30 Deva
09:00

07:00 Sarpsborg
09:00

19:30 Gheorgheni 19:30 Roman 19:30 Lugoj
09:00

20:00 Gheorgheni 20:00 Ploiesti 20:00 Lugoj
09:00

21:00 Gheorgheni 21:00 Roman 21:00 Lugoj
09:00

19:30 Sovata 19:30 Timisoara 19:30 Targu Frumos
09:10

20:00 Sovata 20:00 Timisoara 20:00 Buzau
09:10

21:00 Targu Frumos 21:00 Sovata 21:00 Timisoara
09:10

00:00 Caransebes
09:15

19:30 Pascani 19:30 Arad
09:20

20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Arad
09:20

21:00 Arad 21:00 Pascani
09:20

20:30 Ramnicu Sarat 20:30 Caransebes
09:30

19:30 Chisineu Cris 19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Motca
09:30

20:00 Chisineu Cris 20:00 Focsani 20:00 Miercurea Ciuc
09:30

21:00 Chisineu Cris 21:00 Motca 21:00 Miercurea Ciuc
09:30

19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Targu Neamt
09:40

20:00 Odorheiu Secuiesc 20:00 Marasesti
09:40

21:00 Odorheiu Secuiesc 21:00 Targu Neamt
09:40

19:30 Toplita 19:30 Falticeni 19:30 Salonta
09:50

20:00 Toplita 20:00 Adjud 20:00 Salonta
09:50

21:00 Falticeni 21:00 Toplita 21:00 Salonta
09:50

19:30 Suceava
09:55

21:00 Suceava
09:55

00:00 Hunedoara 00:00 Orsova 00:00 Deva
10:00

20:30 Lugoj
10:00

19:30 Reghin 19:30 Gilau 19:30 Radauti
10:00

20:00 Bacau 20:00 Reghin 20:00 Gilau
10:00

21:00 Reghin 21:00 Gilau 21:00 Radauti
10:00

19:30 Gura Humorului
10:05

21:00 Gura Humorului
10:05

19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Onesti
10:10

20:00 Roman 20:00 Onesti
10:10

21:00 Campulung Moldovenesc 21:00 Onesti
10:10

20:00 Targu Frumos
10:15

19:30 Moinesti
10:20

20:00 Moinesti 20:00 Pascani
10:20

21:00 Moinesti 21:00 Vatra Dornei
10:20

00:00 Savarsin 00:00 Savarsin
10:30

19:30 Comanesti 19:30 Vatra Dornei
10:30

20:00 Motca 20:00 Comanesti
10:30

21:00 Comanesti 21:00 Prundu Bargaului
10:30

20:30 Savarsin 20:30 Savarsin 20:30 Savarsin
10:40

19:30 Covasna 19:30 Prundu Bargaului
10:40

20:00 Targu Neamt 20:00 Covasna
10:40

21:00 Covasna 21:00 Nasaud
10:40

00:00 Caransebes
10:50

19:30 Nasaud 19:30 Targu Secuiesc
10:50

20:00 Targu Secuiesc 20:00 Falticeni
10:50

21:00 Bistrita 21:00 Targu Secuiesc
10:50

00:00 Lugoj
10:55

20:00 Suceava
10:55

00:00 Savarsin 00:00 Simeria 00:00 Deva
11:00

20:30 Ploiesti 20:30 Timisoara
11:00

19:30 Bistrita 19:30 Brasov
11:00

20:00 Radauti 20:00 Brasov
11:00

21:00 Brasov 21:00 Beclean
11:00

20:00 Gura Humorului
11:05

19:30 Fagaras 19:30 Beclean
11:10

20:00 Fagaras 20:00 Campulung Moldovenesc
11:10

21:00 Fagaras 21:00 Dej
11:10

20:30 Lipova 20:30 Lipova 20:30 Lipova
11:20

19:30 Sibiu 19:30 Dej
11:20

20:00 Sibiu 20:00 Vatra Dornei
11:20

21:00 Sibiu 21:00 Gherla
11:20

19:30 Sebes
11:25

20:00 Sebes
11:25

21:00 Sebes
11:25

07:00 Goteborg
11:30

19:30 Gherla 19:30 Alba Iulia
11:30

20:00 Prundu Bargaului 20:00 Alba Iulia
11:30

21:00 Alba Iulia
11:30

19:30 Teius
11:35

20:00 Teius
11:35

21:00 Teius
11:35

19:30 Aiud
11:40

20:00 Nasaud 20:00 Aiud
11:40

21:00 Aiud
11:40

20:00 Bistrita
11:45

19:30 Targu Mures
11:50

20:00 Targu Mures
11:50

21:00 Targu Mures
11:50

00:00 Lipova 00:00 Lipova
11:55

20:00 Beclean
11:55

00:00 Deva
12:00

20:30 Bucuresti
12:00

19:30 Turda
12:00

20:00 Dej 20:00 Turda
12:00

21:00 Turda
12:00

00:00 Lugoj
12:10

00:00 Savarsin
12:15

07:00 Varberg
12:30

20:00 Gherla
12:30

00:00 Lipova
12:45

20:30 Arad 20:30 Pitesti
13:00

00:00 Timisoara
13:10

00:00 Savarsin 00:00 Lipova
13:30

07:00 Halmstad
13:30

19:30 Cluj Napoca
13:30

20:00 Cluj Napoca
13:30

21:00 Cluj Napoca
13:30

00:00 Timisoara
13:35

19:30 Bontida
13:45

19:30 Baia Mare
13:50

20:00 Bontida
13:50

21:00 Bontida
13:55

00:00 Lipova
14:00

20:30 Slatina (Olt)
14:00

19:30 Satu Mare
14:00

20:00 Baia Mare
14:00

21:00 Baia Mare
14:00

19:30 Zalau
14:10

20:00 Satu Mare
14:10

21:00 Satu Mare
14:10

19:30 Huedin
14:20

20:00 Zalau
14:20

07:00 Helsingborg
14:30

19:30 Alesd
14:30

20:00 Huedin
14:30

00:00 Arad
15:00

07:00 Landskrona
15:00

21:00 Zalau
15:00

20:30 Ganeasa
15:15

07:00 Malmo
15:30

20:30 Budapesta
16:00

07:00 Copenhagen
16:00

21:00 Huedin
16:00

20:30 Constanta
16:30

20:30 Bals
16:40

20:30 Murfatlar
16:50

20:30 Craiova 20:30 Gyor
17:00

21:00 Alesd
17:00

20:30 Medgidia
17:10

20:30 Cernavoda
17:35

20:00 Alesd
17:40

00:00 Focsani
18:00

20:30 Fetesti
18:00

19:30 Oradea
18:00

20:00 Oradea
18:00

00:00 Calimanesti
18:10

20:30 Filiasi
18:15

20:30 Turceni
18:45

00:00 Ramnicu Valcea 00:00 Ramnicu Sarat
19:00

20:30 Bucuresti 20:30 Pesteana Jiu 20:30 Bratislava 20:30 Brasov
19:00

07:00 Rostock
19:00

21:00 Oradea
19:00

20:30 Balteni
19:10

20:30 Rovinari
19:20

00:00 Buzau
20:00

20:30 Fagaras 20:30 Pitesti
20:00

00:00 Babeni
20:15

20:30 Avrig
20:45

20:30 Slatina (Olt)
21:00

20:30 Sibiu
21:15

00:00 Dragasani
21:45

20:30 Ganeasa
21:55

00:00 Ganeasa
22:00

07:00 Berlin
22:00

20:30 Calimanesti
22:15

20:30 Sebes
22:30

00:00 Ploiesti
22:45

20:30 Ramnicu Valcea
22:45

00:00 Bals
23:00

20:30 Bals
23:10

20:30 Babeni 20:30 Orastie
23:15

20:30 Simeria
23:30

20:30 Dragasani
23:45