Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Adjud - Galati

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Adjud - Galati
Autocare, autobuze și microbuze Duminica, 15 Dec 2019

Curse Adjud - Galati


Curse Adjud - Galati ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Adjud
Durata Sosire
Galati
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Parcare OMV Adresa: Bulevardul Republicii 2B
  08:00 2h 10:00 Amarilia
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
  14:30 2h 16:30 EMMALINES
LMMJVSD
Dus 40,00lei Nu circulă Duminica
  19:00 1h45' 20:45 EMMALINES
LMMJVSD
Dus 40,00lei Nu circulă Duminica
  19:30 30' 20:00 Amarilia
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
  20:00 2h30' 22:30 Amarilia
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
  21:00 1h45' 22:45 EMMALINES
LMMJVSD
Dus 40,00lei Nu circulă Duminica
Plecări din: Gara CFR Adjud Adresa: Bulevardul Gării 33, Adjud 625100, România
  07:00 3h25' 10:30 Erick Trans
LMMJVSD
-
  17:00 2h25' 19:30 Erick Trans
LMMJVSD
-
  23:00 2h25' 01:30
(a doua zi)
Erick Trans
LMMJVSD
-
Plecări din: Statie Adjud Adresa: necunoscuta
  15:20 2h 17:20 Vera Trans
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
  20:55 1h55' 22:50 Vera Trans
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
Plecări din: Statie Centru
  23:15 2h15' 01:30
(a doua zi)
Compania RVG
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  23:15 2h15' 01:30
(a doua zi)
Compania RVG
LMMJVSD
Dus 45,00lei
Plecări din: ADJUD-Intrare si centru
  16:40 2h35' 19:15 Auto Record
LMMJVSD
Dus 30,00lei
Plecări din: Statie Parc / Monument
  17:45 2h35' 20:20 Auto Record
LMMJVSD
Dus 30,00lei
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!