Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Aiud - Sibiu

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Aiud - Sibiu
Autocare, autobuze și microbuze Vineri, 15 Dec 2017

Curse Aiud - Sibiu


Curse Aiud - Sibiu ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Sibiu
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Pompieri
  08:22 2h16' 10:38 Romtimex SRL
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  12:30 2h19' 14:49 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  12:30 2h19' 14:49 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  14:00 2h15' 16:15 Fany
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  14:00 2h15' 16:15 Fany
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  14:46 2h19' 17:05 Cotofana
LMMJVSD
Dus 28,00lei
  16:45 2h19' 19:04 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  16:45 2h19' 19:04 Transmixt Sibiu
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  18:40 1h35' 20:15 Fany
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  21:00 2h 23:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  21:00 2h 23:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  22:15 2h 00:15
(a doua zi)
Fany
LMMJVSD
Dus 25,00lei
Plecări din: Statie Aiud
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 25,00lei
Plecări din: Statie Cetate
  07:15 2h 09:15 Fany
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  09:45 2h 11:45 Fany
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Sibiu
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Statie Aiud
  08:40 2h16' 10:56 DACOS
LMMJVSD
-
  14:15 2h30' 16:45 DACOS
LMMJVSD
-
  17:05 2h40' 19:45 DACOS
LMMJVSD
-
  18:35 2h40' 21:15 DACOS
LMMJVSD
-
Plecări din: Statie Cetate
  11:05 2h40' 13:45 DACOS
LMMJVSD
-
  15:05 2h40' 17:45 DACOS
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!