Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Arad - Bruxelles

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Arad - Bruxelles
Autocare, autobuze și microbuze Joi, 19 Sep 2019

Curse Arad - Bruxelles


Curse Arad - Bruxelles ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Bruxelles
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Gara Mare (langa locomotiva)
  03:35 15h59' 19:34 Luna Tour
LMMJVSD
-
  07:00 19h30' 02:30
(a doua zi)
Luna Tour
LMMJVSD
-
  09:00 19h30' 04:30
(a doua zi)
Luna Tour
LMMJVSD
-
  10:00 16h 02:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
-
  12:30 19h30' 08:00
(a doua zi)
Luna Tour
LMMJVSD
-
  13:46 19h30' 09:16
(a doua zi)
Luna Tour
LMMJVSD
-
  15:00 19h30' 10:30
(a doua zi)
Luna Tour
LMMJVSD
-
  16:00 16h 08:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
-
Plecări din: Gara Centrala
  07:10 1d5h38' 12:55
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  07:10 1d5h13' 12:30
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  08:10 1d8h43' 17:00
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
01.01.1900 - 01.01.9000
  08:10 1d8h43' 17:00
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
01.01.1900 - 01.01.9000
  08:10 1d5h38' 13:55
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  08:10 1d5h38' 13:55
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
Plecări din: Autogara, Gara
  20:00 1d45' 20:45
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 90,00
  20:00 1d45' 20:45
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 69,00
  23:00 1d1h45' 00:45
(a treia zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 90,00
  23:00 1d1h45' 00:45
(a treia zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 69,00
Plecări din: Peco OMV Adresa: Str.Banu Maracinei langa kaufland
  17:00 23h45' 16:45
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 90,00lei Nu circulă Joi
  17:00 23h50' 16:50
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 90,00lei Nu circulă Joi
  17:00 23h55' 16:55
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 90,00lei Nu circulă Joi
Plecări din: Gara CFR Arad
  16:00 23h25' 15:35
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
-
  17:00 20h20' 13:30
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
-
Plecări din: Agentia TARSIN Arad Adresa: In pacare la Gara Mare, str. Piata Garii nr. 6
Tel: 0259237776
  15:30 21h30' 13:30
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  15:30 21h30' 13:30
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
Plecări din: Autogara Arad
  22:00 18h 16:00
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
Dus 120,00 Nu circulă Joi
Plecări din: Autogara CTP (Compania de transport public Arad) Adresa: Str. Banu Maracine FN
Tel: +4-0257-273.323
  07:30 22h50' 06:30
(a doua zi)
TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 90,00lei Nu circulă Joi
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Bruxelles
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Gara CFR Arad
  11:30 21h30' 09:00
(a doua zi)
Line Way
LMMJVSD
-
  22:00 23h30' 21:30
(a doua zi)
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
Plecări din: Gara Mare (langa locomotiva)
  03:30 1d1h30' 05:00
(a doua zi)
Europa Buss
LMMJVSD
-
Plecări din: Benzinaria OMV Calea Timisoarei
  05:15 23h30' 05:00 MaxiBus Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!