Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bilete Arad - Budapesta Aeroport (BUD)
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 14 Noi 2018

Curse Arad - Budapesta Aeroport (BUD)


Curse Arad - Budapesta Aeroport (BUD) ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Budapesta Aeroport (BUD)
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Noua (langa peco OMV)
  01:35 1h55' 04:00 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  04:15 1h55' 06:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  06:15 1h55' 08:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  10:45 1h55' 13:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  12:05 1h40' 14:15 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  14:15 1h55' 16:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  16:15 1h55' 18:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  18:15 1h55' 20:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
Plecări din: Autogara Arad
  01:30 2h 04:00 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  04:10 2h 06:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  06:10 2h 08:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  10:40 2h 13:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  12:00 1h45' 14:15 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  14:10 2h 16:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  16:10 2h 18:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  18:10 2h 20:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
Plecări din: Gara CFR Arad
  01:40 1h50' 04:00 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  04:20 1h50' 06:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  06:20 1h50' 08:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  10:50 1h50' 13:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  12:10 1h35' 14:15 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  14:20 1h50' 16:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  16:20 1h50' 18:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  18:20 1h50' 20:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
Plecări din: Boul Rosu Arad Adresa: sens Giratoriu Boul Rosu
  01:25 2h05' 04:00 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  04:05 2h05' 06:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  06:05 2h05' 08:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  10:35 2h05' 13:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  11:55 1h50' 14:15 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  14:05 2h05' 16:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  16:05 2h05' 18:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  18:05 2h05' 20:40 Simplicity
LMMJVSD
Dus 130,00lei
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Budapesta Aeroport (BUD)
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Transdara Adresa: Calea 6 Vanatori nr.5-7
Tel: +4-0257-270.097
  23:05 3h10' 02:15
(a doua zi)
RegioJet
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!