Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Arad - Oradea

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Arad - Oradea
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 13 Noi 2018

Curse Arad - Oradea


Curse Arad - Oradea ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Oradea
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Transdara Adresa: Calea 6 Vanatori nr.5-7
Tel: +4-0257-270.097
  10:30 3h 13:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  10:30 3h10' 13:40 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  10:30 3h15' 13:45 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  13:30 2h40' 16:10 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  13:30 2h50' 16:20 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  13:30 2h55' 16:25 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  14:00 3h20' 17:20 Fany
LMMJVSD
-
  17:30 2h30' 20:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  17:30 2h40' 20:10 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
  17:30 2h45' 20:15 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 32,00lei
Plecări din: CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi") Adresa: Piata Garii nr. 2
Tel: 0259471690
  06:30 1h50' 08:20 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  08:00 2h 10:00 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  09:30 2h30' 12:00 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  11:00 2h20' 13:20 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  12:30 2h 14:30 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  14:00 2h 16:00 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  15:30 2h30' 18:00 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  17:00 2h20' 19:20 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  18:30 2h20' 20:50 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  20:00 2h20' 22:20 AUTOGENN
LMMJVSD
Dus 30,00lei
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!