Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Arad - Passau

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Arad - Passau
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 24 Iul 2019

Curse Arad - Passau


Curse Arad - Passau ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Passau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Gara Mare (langa locomotiva)
  03:35 4h59' 08:34 Luna Tour
LMMJVSD
-
  07:00 7h30' 14:30 Luna Tour
LMMJVSD
-
  09:00 7h30' 16:30 Luna Tour
LMMJVSD
-
  10:00 4h 14:00 Latino Expres
LMMJVSD
-
  12:30 7h30' 20:00 Luna Tour
LMMJVSD
-
  13:46 7h30' 21:16 Luna Tour
LMMJVSD
-
  15:00 7h30' 22:30 Luna Tour
LMMJVSD
-
  16:00 4h 20:00 Latino Expres
LMMJVSD
-
Plecări din: Gara CFR Arad
  13:00 12h10' 02:10
(a doua zi)
AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 85,00 Nu circulă Miercuri
  13:00 12h10' 02:10
(a doua zi)
AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 85,00 Nu circulă Miercuri
  16:00 13h50' 06:00
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
-
  17:00 8h25' 01:30
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
-
Plecări din: Agentia TARSIN Arad Adresa: In pacare la Gara Mare, str. Piata Garii nr. 6
Tel: 0259237776
  15:30 12h15' 04:15
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 100,00 Nu circulă Miercuri
  15:30 12h15' 04:15
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 100,00 Nu circulă Miercuri
  15:30 12h15' 04:15
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 100,00 Nu circulă Miercuri
  15:30 12h15' 04:15
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 100,00 Nu circulă Miercuri
Plecări din: Gara Centrala
  07:10 22h13' 05:30
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
  07:10 21h43' 05:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
  07:10 22h13' 05:30
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
  07:10 21h43' 05:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Plecări din: Autogara Transdara Adresa: Calea 6 Vanatori nr.5-7
Tel: +4-0257-270.097
  15:30 13h 04:30
(a doua zi)
Comati PSG
LMMJVSD
Dus 47,00lei Nu circulă Miercuri
Plecări din: Autogara PLETL Adresa: Calea Aurel Vlaicu nr.308
Tel: +4-0257-228.028
  15:00 10h30' 01:30
(a doua zi)
Pletl
LMMJVSD
-
Plecări din: Peco OMV Adresa: Str.Banu Maracinei langa kaufland
  17:00 11h50' 04:50
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00lei
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Passau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara CTP (Compania de transport public Arad) Adresa: Str. Banu Maracine FN
Tel: +4-0257-273.323
  15:10 11h20' 02:30
(a doua zi)
Ampuria Reisen
LMMJVSD
-
  15:30 10h30' 02:00
(a doua zi)
Kessler
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Plecări din: Autogara Transdara Adresa: Calea 6 Vanatori nr.5-7
Tel: +4-0257-270.097
  15:00 10h10' 01:10
(a doua zi)
Lauer
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Plecări din: Autogara Arad
  22:00 10h30' 08:30
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Plecări din: Gara CFR Arad
  11:30 6h30' 18:00 Line Way
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!