Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Bucuresti - Chisinau

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Bucuresti - Chisinau
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 14 Noi 2018

Curse Bucuresti - Chisinau


Curse Bucuresti - Chisinau ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Bucuresti
Durata Sosire
Chisinau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Filaret Adresa: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
  02:00 8h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  02:00 8h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  02:00 8h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  02:00 8h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  02:00 8h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  08:00 8h30' 16:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  08:00 8h30' 16:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  08:00 8h30' 16:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  08:00 8h30' 16:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  08:00 8h30' 16:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  10:00 9h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  10:00 9h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  10:00 9h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  10:00 9h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Miercuri
  10:00 9h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Miercuri
  10:00 9h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Miercuri
  12:00 8h30' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  12:00 8h30' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  12:00 8h30' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  12:00 8h30' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  12:00 8h30' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  13:00 7h55' 20:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  13:00 7h55' 20:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  13:00 7h55' 20:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  13:00 7h55' 20:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  13:00 7h55' 20:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  15:00 8h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  15:00 8h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  15:00 8h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  15:00 8h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  15:00 8h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  16:00 7h55' 23:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  16:00 7h55' 23:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  16:00 7h55' 23:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  16:00 7h55' 23:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  16:00 7h55' 23:55 Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  17:00 8h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  17:00 8h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  17:00 8h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  17:00 8h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  17:00 8h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  20:00 9h 05:00
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  20:00 9h 05:00
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  20:00 9h 05:00
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  22:00 7h50' 05:50
(a doua zi)
RUTA PRIM
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  22:00 7h49' 05:49
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  22:00 7h49' 05:49
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  22:00 7h49' 05:49
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  22:00 7h49' 05:49
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  22:00 7h49' 05:49
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  23:58 7h48' 07:46
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  23:58 7h48' 07:46
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  23:58 7h48' 07:46
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  23:58 7h48' 07:46
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 69,50lei
  23:58 7h48' 07:46
(a doua zi)
Gal Spedition
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  23:59 7h50' 07:49
(a doua zi)
RUTA PRIM
LMMJVSD
Dus 70,00lei
Plecări din: Coloane Gara de Nord (vis-a-vis de Coloane) Adresa: Piata Garii de Nord 2
  12:15 8h15' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  12:15 8h15' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  12:15 8h15' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  12:15 8h15' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 85,00lei
  12:15 8h15' 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  Mijloc Plecare
Bucuresti
Durata Sosire
Chisinau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Filaret Adresa: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
  09:00 8h 17:00 Iurtrans Confort
LMMJVSD
-
  11:00 8h30' 19:30 Iurtrans Confort
LMMJVSD
-
  18:00 9h20' 03:20
(a doua zi)
Iurtrans Confort
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!