|
Mijloc |
Plecare Odorheiu Secuiesc |
Durata |
Sosire Corund |
Companie |
Zile circulatie |
Preţ bilet |
Rezervări |
|
|
|
10:30 |
19' |
10:50 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
10:30 |
19' |
10:50 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
10:30 |
19' |
10:50 |
|
|
Dus 8,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
13:25 |
39' |
14:05 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie Corund
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Covasna - Targu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Poli II, Balauseri, Sovata, Praid, Corund, Homorod, Vlahita, Miercurea Ciuc, Tg. Secuiesc |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
13:25 |
39' |
14:05 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie Corund
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Covasna - Targu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Poli II, Balauseri, Sovata, Praid, Corund, Homorod, Vlahita, Miercurea Ciuc, Tg. Secuiesc |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
13:25 |
39' |
14:05 |
|
|
Dus 8,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie Corund
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Covasna - Targu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Poli II, Balauseri, Sovata, Praid, Corund, Homorod, Vlahita, Miercurea Ciuc, Tg. Secuiesc |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
15:00 |
19' |
15:20 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
15:00 |
19' |
15:20 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
15:00 |
19' |
15:20 |
|
|
Dus 8,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
17:00 |
19' |
17:20 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Miercurea Ciuc - Targu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Poli II, Balauseri, Sovata, Praid, Corund, Homorod, Vlahita |
Ultima actualizare: 12/2023
|
|
|
17:00 |
19' |
17:20 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Miercurea Ciuc - Targu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Poli II, Balauseri, Sovata, Praid, Corund, Homorod, Vlahita |
Ultima actualizare: 12/2023
|
|
|
17:00 |
19' |
17:20 |
|
|
Dus 8,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Miercurea Ciuc - Targu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Poli II, Balauseri, Sovata, Praid, Corund, Homorod, Vlahita |
Ultima actualizare: 12/2023
|
|
|
19:00 |
19' |
19:20 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
19:00 |
19' |
19:20 |
|
|
Dus 12,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|
|
|
19:00 |
19' |
19:20 |
|
|
Dus 8,00lei |
|
|
Microbuz |
Îmbarcare:
Autogara CorundTrans Csavargo SRL
|
|
Debarcare:
Statie autobuz (pod)
|
Companie:
Balint Trans
Traseu:
Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
|
|
| +4-0265.999 Tarif Normal (program L-V 08:00-18:00) |
| Pentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas |
Ultima actualizare: 11/2023
|