Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Arhus > Parcarea turistica (Busholdenpladsen)

Parcarea turistica (Busholdenpladsen)

Arhus, Danemarca

Adresă: Valdemarsgade 8000

Plecări
Ora Către
07:00
11:00 Caransebes 00:00 Piatra Neamt 14:30 Petrosani 18:00 Targu Mures 22:00 Braila 10:00 Arad 16:30 Fagaras 12:00 Deva 13:30 Hamburg 23:30 Falticeni 19:00 Targu Secuiesc 22:15 Fetesti 22:00 Braila 18:00 Ramnicu Valcea 13:30 Hateg 16:45 Bals 13:15 Orsova 23:30 Medgidia 20:30 Urziceni 23:00 Pascani 18:30 Pitesti 15:45 Filiasi 18:00 Ramnicu Valcea 22:30 Targu Neamt 13:30 Hateg 17:00 Turda 20:45 Ramnicu Sarat 20:30 Bucuresti 15:30 Sibiu 10:00 Lugoj 11:00 Flensburg 23:00 Pascani 00:00 Constanta 21:30 Slobozia 20:45 Ramnicu Sarat 17:00 Horezu 12:45 Otelu Rosu 16:15 Craiova 12:30 Baile Herculane 22:45 Cernavoda 01:00 Botosani 21:30 Bacau 17:30 Slatina (Olt) 14:00 Drobeta Turnu Severin 01:40 Iasi 17:00 Horezu 20:15 Toplita 12:45 Otelu Rosu 16:00 Cluj Napoca 20:30 Buzau 19:30 Ploiesti 14:30 Sebes 09:00 Timisoara 01:00 Botosani 21:30 Bacau 23:30 Medgidia 20:30 Urziceni 20:30 Buzau 16:00 Targu Jiu 18:30 Pitesti 15:45 Filiasi 11:00 Caransebes 22:15 Fetesti 00:00 Suceava 20:30 Onesti 16:45 Bals 13:15 Orsova 12:30 Baile Herculane 00:30 Roman 16:00 Targu Jiu 19:00 Reghin 22:30 Galati 12:30 Oradea 20:00 Mizil 17:30 Brasov 12:30 Orastie 22:30 Praga 00:00 Suceava 20:30 Onesti 22:45 Cernavoda 22:30 Galati 20:00 Mizil 14:30 Petrosani 17:30 Slatina (Olt) 14:00 Drobeta Turnu Severin 00:00 Constanta 21:30 Slobozia 23:30 Falticeni 19:00 Targu Secuiesc 16:15 Craiova
Sosiri
De la Ora

18:30 Horezu 18:30 Horezu
00:00

20:45 Botosani 20:45 Botosani 20:45 Constanta 20:45 Constanta
01:00

18:30 Constanta 18:30 Constanta 18:30 Roman 18:30 Botosani 18:30 Botosani
01:00

20:45 Medgidia 20:45 Medgidia
01:30

18:30 Medgidia 18:30 Medgidia
01:30

20:45 Suceava 20:45 Suceava
02:00

18:30 Suceava 18:30 Piatra Neamt 18:30 Suceava
02:00

20:45 Cernavoda 20:45 Cernavoda
02:15

18:30 Cernavoda 18:30 Cernavoda
02:15

20:45 Iasi 20:45 Galati 20:45 Galati 20:45 Iasi
02:30

18:30 Galati 18:30 Galati
02:30

20:45 Falticeni 20:45 Falticeni
02:31

18:30 Falticeni 18:30 Falticeni
02:31

20:45 Fetesti 20:45 Fetesti 20:45 Praga
02:45

18:30 Praga 18:30 Fetesti 18:30 Fetesti
02:45

20:45 Braila 20:45 Braila 20:45 Pascani 20:45 Pascani
03:00

18:30 Braila 18:30 Braila 18:30 Pascani 18:30 Pascani 18:30 Targu Neamt
03:00

20:45 Slobozia 20:45 Slobozia
03:30

18:30 Slobozia 18:30 Slobozia
03:30

20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Ramnicu Sarat
04:15

18:30 Ramnicu Sarat 18:30 Ramnicu Sarat
04:15

20:45 Roman 20:45 Roman 20:45 Buzau 20:45 Buzau 20:45 Urziceni 20:45 Urziceni
04:30

18:30 Urziceni 18:30 Buzau 18:30 Buzau 18:30 Urziceni 18:30 Roman 18:30 Roman
04:30

20:45 Bacau 20:45 Bacau
04:31

18:30 Bacau 18:30 Bacau
04:31

20:45 Dresda
04:45

20:45 Bucuresti 20:45 Mizil 20:45 Mizil
05:00

18:30 Bucuresti 18:30 Mizil 18:30 Mizil
05:00

20:45 Onesti 20:45 Onesti
05:30

18:30 Onesti 18:30 Toplita 18:30 Onesti
05:30

20:45 Ploiesti
06:15

18:30 Ploiesti
06:15

20:45 Pitesti 20:45 Pitesti
06:30

18:30 Pitesti 18:30 Reghin 18:30 Pitesti
06:30

20:45 Targu Secuiesc 20:45 Targu Secuiesc
07:00

18:30 Targu Secuiesc 18:30 Targu Secuiesc
07:00

20:45 Slatina (Olt) 20:45 Slatina (Olt) 20:45 Berlin
07:30

18:30 Targu Mures 18:30 Slatina (Olt) 18:30 Slatina (Olt)
07:30

20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Bals 20:45 Bals 20:45 Ramnicu Valcea
08:30

18:30 Ramnicu Valcea 18:30 Bals 18:30 Bals 18:30 Ramnicu Valcea
08:30

20:45 Brasov
09:00

18:30 Brasov
09:00

18:30 Turda
09:01

20:45 Craiova 20:45 Craiova 20:45 Horezu 20:45 Horezu
09:30

18:30 Craiova 18:30 Craiova
09:30

20:45 Fagaras 20:45 Cluj Napoca 20:45 Filiasi 20:45 Filiasi
10:00

18:30 Fagaras 18:30 Cluj Napoca 18:30 Filiasi 18:30 Filiasi
10:00

18:30 Cluj Napoca
10:01

20:45 Targu Jiu 20:45 Targu Jiu
10:30

18:30 Targu Jiu 18:30 Targu Jiu
10:30

20:45 Turda
10:40

18:30 Turda
10:40

20:45 Aiud
11:00

18:30 Aiud
11:00

20:45 Sibiu
11:30

18:30 Sibiu
11:30

20:45 Drobeta Turnu Severin 20:45 Drobeta Turnu Severin
11:45

18:30 Drobeta Turnu Severin 18:30 Drobeta Turnu Severin
11:45

20:45 Petrosani 20:45 Petrosani
12:00

18:30 Petrosani 18:30 Hamburg 18:30 Alba Iulia 18:30 Petrosani
12:00

20:45 Alba Iulia
12:10

20:45 Orsova 20:45 Orsova
12:15

18:30 Orsova 18:30 Orsova
12:15

20:45 Sebes
12:30

18:30 Sebes
12:30

20:45 Baile Herculane 20:45 Baile Herculane 20:45 Orastie 20:45 Hateg 20:45 Hateg
13:00

18:30 Hateg 18:30 Orastie 18:30 Baile Herculane 18:30 Hateg 18:30 Baile Herculane
13:00

18:30 Oradea
13:30

20:45 Otelu Rosu 20:45 Otelu Rosu
13:45

18:30 Otelu Rosu 18:30 Otelu Rosu
13:45

20:45 Deva
14:00

18:30 Deva 18:30 Flensburg
14:00

20:45 Caransebes 20:45 Caransebes
14:30

18:30 Caransebes 18:30 Caransebes
14:30

20:45 Lugoj
15:15

18:30 Lugoj
15:15

20:45 Arad
15:30

18:30 Arad
15:30

20:45 Timisoara
17:00

18:30 Timisoara
17:00

20:45 Sannicolau Mare
18:00

18:30 Iasi
23:30