Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Kolding > la adresa

la adresa

Kolding, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:40
14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 13:50 Suceava 12:10 Targu Mures 14:30 Pascani 12:30 Sebes 15:10 Adjud 12:50 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 14:30 Craiova 16:30 Predeal 12:05 Gilau 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 06:30 Bontida 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:15 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:35 Sibiu 15:20 Marasesti 12:55 Covasna 16:00 Ploiesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Sinaia 12:10 Salonta 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 12:20 Teius 14:50 Roman 12:40 Fagaras 15:30 Focsani 13:05 Moinesti 16:10 Urziceni 15:10 Giurgiu 16:50 Targoviste 12:20 Chisineu Cris 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 16:25 Ianca 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 12:20 Dej 16:05 Husi 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 13:40 Radauti 12:05 Turda 14:20 Motca 12:25 Alba Iulia 15:00 Bacau 12:45 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:00 Comanesti 16:20 Campina 15:00 Alexandria 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 06:20 Baia Mare 16:20 Faurei
08:30
14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 10:15 Turda 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 11:15 Vestem 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 12:20 Onesti 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 14:10 Targu Secuiesc 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 15:20 Campina 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 17:00 Bucuresti 10:10 Gilau 14:45 Resita 17:00 Medgidia 07:30 Beius 13:40 Arad 10:15 Medias 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 10:00 Cluj Napoca 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 11:30 Fagaras 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 12:40 Targu Ocna 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 14:30 Brasov 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 15:40 Ramnicu Sarat 11:20 Dej 15:35 Isalnita 17:30 Slobozia 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 17:30 Mangalia 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 10:00 Cluj Napoca 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 10:45 Aiud 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 10:50 Sibiu 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 11:45 Moinesti 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 12:55 Covasna 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 14:50 Predeal 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 16:00 Ploiesti 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 18:00 Tandarei 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 20:00 Constanta 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 10:30 Unirea 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 11:00 Ramnicu Valcea 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 12:00 Comanesti 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:35 Sfantu Gheorghe 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 15:00 Sinaia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 16:30 Pitesti 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 18:30 Hirsova 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 10:45 Miercurea Sibiului 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru
Sosiri
De la Ora

09:00 Tulcea 09:00 Tulcea
01:15

09:00 Braila 09:00 Braila
01:20

09:00 Galati 09:00 Galati 09:00 Mangalia
03:00

09:00 Constanta
03:20

09:00 Medgidia 09:00 Ianca 09:00 Ianca
03:30

09:00 Calarasi
03:40

09:00 Cernavoda
03:50

09:00 Slobozia
03:55

09:00 Harsova
04:00

09:00 Lehliu
04:10

09:00 Tandarei
04:20

09:00 Bucuresti 09:00 Faurei 09:00 Faurei
04:30

09:00 Tecuci 09:00 Tecuci 09:00 Pitesti
04:40

09:00 Barlad 09:00 Pitesti 09:00 Barlad
04:50

09:00 Ramnicu Valcea
04:55

09:00 Targoviste
05:10

09:00 Husi 09:00 Husi
05:30

09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
05:40

18:40 Tulcea 18:40 Giurgiu 18:40 Constanta
06:00

09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Sinaia
06:00

18:40 Braila 18:40 Turnu Magurele
06:10

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria
06:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:15

18:40 Galati 18:40 Corabia
06:20

09:00 Caracal 09:00 Caracal 09:00 Harlau 09:00 Predeal 09:00 Harlau
06:20

18:40 Alexandria 18:40 Mangalia 18:40 Tecuci
06:30

09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Flamanzi 09:00 Campina 09:00 Flamanzi
06:30

18:40 Medgidia 18:40 Barlad 18:40 Filiasi
06:40

09:00 Botosani 09:00 Botosani
06:40

09:00 Saveni 09:00 Saveni
06:45

18:40 Hirsova 18:40 Husi 18:40 Slatina (Olt)
06:50

09:00 Darabani 09:00 Darabani
06:50

18:40 Buzau 18:40 Craiova 18:40 Tandarei
07:00

09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova 09:00 Craiova
07:00

18:40 Filiasi 18:40 Focsani
07:10

09:00 Vanatori 09:00 Vanatori 09:00 Urziceni 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
07:10

18:40 Marasesti 18:40 Rovinari
07:20

09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Ploiesti 09:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:40 Adjud 18:40 Isalnita
07:30

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Buzau
07:30

18:40 Sascut 18:40 Targu Carbunesti
07:40

09:00 Resita 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Resita
07:40

18:40 Motru
07:45

18:40 Resita 18:40 Bacau
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:50

18:40 Caransebes
07:55

18:40 Lugoj 18:40 Slobozia 18:40 Roman
08:00

09:00 Focsani 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:00

18:40 Timisoara
08:05

18:40 Bucuresti 18:40 Vaslui 18:40 Arad
08:10

09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu
08:10

18:40 Negresti 18:40 Targu Jiu
08:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:20

18:40 Petrosani
08:25

18:40 Iasi 18:40 Hateg
08:30

09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului 09:00 Marasesti 09:00 Hateg 09:00 Hateg
08:30

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
08:35

18:40 Calan 18:40 Podu Iloaiei
08:40

09:00 Piatra Neamt 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara 09:00 Adjud
08:40

18:40 Deleni 18:40 Hunedoara
08:50

09:00 Deva 09:00 Deva 09:00 Bacau
08:50

18:40 Pitesti 18:40 Harlau 18:40 Deva
09:00

09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni 09:00 Roman
09:00

18:40 Ramnicu Sarat 18:40 Targu Frumos
09:10

09:00 Targu Frumos 09:00 Sovata 09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
09:10

18:40 Campina 18:40 Pascani
09:20

09:00 Pascani 09:00 Arad 09:00 Arad
09:20

18:40 Sinaia 18:40 Motca
09:30

09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Motca 09:00 Chisineu Cris 09:00 Chisineu Cris
09:30

18:40 Predeal 18:40 Cristesti
09:40

09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Targu Neamt
09:40

18:40 Brasov 18:40 Timisesti
09:50

09:00 Salonta 09:00 Salonta 09:00 Toplita 09:00 Toplita 09:00 Falticeni
09:50

09:00 Suceava
09:55

18:40 Dumbrava 18:40 Targu Secuiesc
10:00

09:00 Radauti 09:00 Reghin 09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Gilau
10:00

18:40 Sfantu Gheorghe
10:05

09:00 Gura Humorului
10:05

18:40 Covasna 18:40 Targu Neamt
10:10

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Campulung Moldovenesc
10:10

18:40 Piatra Neamt 18:40 Targu Ocna
10:20

09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:20

18:40 Bicaz 18:40 Onesti
10:30

09:00 Vatra Dornei 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:30

18:40 Sovata 18:40 Comanesti
10:40

09:00 Prundu Bargaului 09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:40

18:40 Moinesti 18:40 Poiana Largului
10:50

09:00 Nasaud 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:50

18:40 Simeria 18:40 Durau 18:40 Fagaras
11:00

09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Bistrita
11:00

18:40 Grinties
11:05

18:40 Borsec 18:40 Vestem
11:10

09:00 Beclean 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
11:10

18:40 Toplita
11:15

18:40 Ramnicu Valcea 18:40 Miercurea Ciuc 18:40 Orastie
11:20

09:00 Dej 09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
11:20

09:00 Sebes 09:00 Sebes
11:25

18:40 Sibiu 18:40 Sebes 18:40 Sfantu Gheorghe
11:30

09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Gherla
11:30

09:00 Teius 09:00 Teius
11:35

18:40 Morareni 18:40 Miercurea Sibiului 18:40 Lancram
11:40

09:00 Aiud 09:00 Aiud
11:40

18:40 Alba Iulia 18:40 Sighisoara 18:40 Sighisoara
11:50

09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
11:50

18:40 Targu Mures
11:55

18:40 Medias 18:40 Falticeni
12:00

09:00 Turda 09:00 Turda
12:00

18:40 Suceava
12:05

18:40 Teius
12:10

18:40 Aiud
12:20

18:40 Stefanesti
12:25

18:40 Unirea 18:40 Botosani
12:30

18:40 Gura Humorului
12:35

18:40 Iacobeni 18:40 Turda
12:40

18:40 Borsa
12:45

18:40 Vatra Dornei
12:50

18:40 Prundu Bargaului
12:55

18:40 Bistrita
13:00

18:40 Beclean
13:05

18:40 Baia Mare
13:10

18:40 Dej
13:20

18:40 Cluj Napoca
13:30

09:00 Cluj Napoca
13:30

18:40 Cluj Napoca
13:40

09:00 Bontida
13:45

18:40 Gilau
13:50

09:00 Baia Mare
13:50

18:40 Huedin
13:55

18:40 Negreni 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca
14:00

09:00 Satu Mare
14:00

18:40 Piatra Craiului
14:10

09:00 Zalau
14:10

09:00 Huedin
14:20

09:00 Alesd
14:30

18:40 Beius
14:40

18:40 Alesd
14:50

18:40 Oradea
18:00

09:00 Oradea
18:00

18:40 Bors
18:30

18:40 Budapesta
23:00