Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Naestved > Banegaardspladsen, Gara Centrala

Banegaardspladsen, Gara Centrala

Naestved, Danemarca

Plecări
Ora Către
06:40
14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 15:20 Marasesti 12:55 Covasna 16:00 Ploiesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Sinaia 12:10 Salonta 17:10 Pitesti 12:50 Lugoj 18:30 Medgidia 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:15 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:35 Sibiu 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 15:30 Focsani 13:05 Moinesti 16:10 Urziceni 15:10 Giurgiu 16:50 Targoviste 12:20 Chisineu Cris 17:30 Bucuresti 12:55 Deva 18:40 Constanta 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 16:25 Ianca 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 12:20 Teius 14:50 Roman 12:40 Fagaras 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:45 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:00 Comanesti 16:20 Campina 15:00 Alexandria 17:00 Ramnicu Valcea 12:30 Arad 18:10 Cernavoda 13:00 Hunedoara 18:50 Mangalia 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 06:20 Baia Mare 16:20 Faurei 12:20 Dej 16:05 Husi 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 13:40 Radauti 12:05 Turda 14:20 Motca 12:25 Alba Iulia 15:00 Bacau 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 15:10 Adjud 12:50 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 14:30 Craiova 16:30 Predeal 12:05 Gilau 17:20 Pitesti 12:40 Timisoara 18:20 Calarasi 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 06:30 Bontida 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 13:50 Suceava 12:10 Targu Mures 14:30 Pascani 12:30 Sebes
Sosiri
De la Ora

10:30 Tulcea 10:30 Tulcea
01:15

10:30 Braila 10:30 Braila
01:20

10:30 Mangalia 10:30 Galati 10:30 Galati
03:00

10:30 Constanta
03:20

10:30 Ianca 10:30 Ianca 10:30 Medgidia
03:30

10:30 Calarasi
03:40

10:30 Cernavoda
03:50

10:30 Slobozia
03:55

10:30 Harsova
04:00

10:30 Lehliu
04:10

10:30 Tandarei
04:20

10:30 Bucuresti 10:30 Faurei 10:30 Faurei
04:30

10:30 Tecuci 10:30 Tecuci 10:30 Pitesti
04:40

10:30 Barlad 10:30 Barlad 10:30 Pitesti
04:50

10:30 Ramnicu Valcea
04:55

10:30 Targoviste
05:10

10:30 Husi 10:30 Husi
05:30

10:30 Vaslui 10:30 Vaslui
05:40

10:30 Giurgiu 10:30 Iasi 10:30 Giurgiu 10:30 Iasi 10:30 Sinaia
06:00

10:30 Podu Iloaiei 10:30 Podu Iloaiei 10:30 Alexandria 10:30 Alexandria
06:10

10:30 Turnu Magurele 10:30 Turnu Magurele
06:15

10:30 Caracal 10:30 Caracal 10:30 Harlau 10:30 Harlau 10:30 Predeal
06:20

10:30 Slatina (Olt) 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Campina 10:30 Flamanzi 10:30 Flamanzi
06:30

10:30 Botosani 10:30 Botosani
06:40

10:30 Saveni 10:30 Saveni
06:45

10:30 Darabani 10:30 Darabani
06:50

10:30 Dorohoi 10:30 Craiova 10:30 Craiova 10:30 Dorohoi
07:00

10:30 Vanatori 10:30 Vanatori 10:30 Urziceni 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi
07:10

10:30 Drobeta Turnu Severin 10:30 Drobeta Turnu Severin 10:30 Ploiesti
07:20

10:30 Rovinari 10:30 Rovinari 10:30 Buzau
07:30

10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Resita 10:30 Resita
07:40

10:30 Caransebes 10:30 Caransebes
07:50

10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu 10:30 Focsani
08:00

10:30 Bumbesti Jiu 10:30 Bumbesti Jiu
08:10

10:30 Petrosani 10:30 Petrosani
08:20

10:30 Poiana Largului 10:30 Poiana Largului 10:30 Marasesti 10:30 Hateg 10:30 Hateg
08:30

10:30 Bicaz 10:30 Bicaz
08:35

10:30 Piatra Neamt 10:30 Hunedoara 10:30 Hunedoara 10:30 Piatra Neamt 10:30 Adjud
08:40

10:30 Bacau 10:30 Deva 10:30 Deva
08:50

10:30 Lugoj 10:30 Lugoj 10:30 Gheorgheni 10:30 Gheorgheni 10:30 Roman
09:00

10:30 Sovata 10:30 Targu Frumos 10:30 Timisoara 10:30 Timisoara 10:30 Sovata
09:10

10:30 Arad 10:30 Arad 10:30 Pascani
09:20

10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Chisineu Cris 10:30 Chisineu Cris 10:30 Motca
09:30

10:30 Odorheiu Secuiesc 10:30 Odorheiu Secuiesc 10:30 Targu Neamt
09:40

10:30 Salonta 10:30 Salonta 10:30 Toplita 10:30 Toplita 10:30 Falticeni
09:50

10:30 Suceava
09:55

10:30 Reghin 10:30 Radauti 10:30 Gilau 10:30 Gilau 10:30 Reghin
10:00

10:30 Gura Humorului
10:05

10:30 Onesti 10:30 Onesti 10:30 Campulung Moldovenesc
10:10

10:30 Moinesti 10:30 Moinesti
10:20

10:30 Vatra Dornei 10:30 Comanesti 10:30 Comanesti
10:30

10:30 Prundu Bargaului 10:30 Covasna 10:30 Covasna
10:40

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Nasaud 10:30 Targu Secuiesc
10:50

10:30 Brasov 10:30 Brasov 10:30 Bistrita
11:00

10:30 Beclean 10:30 Fagaras 10:30 Fagaras
11:10

10:30 Dej 10:30 Sibiu 10:30 Sibiu
11:20

10:30 Sebes 10:30 Sebes
11:25

10:30 Alba Iulia 10:30 Alba Iulia 10:30 Gherla
11:30

10:30 Teius 10:30 Teius
11:35

10:30 Aiud 10:30 Aiud
11:40

10:30 Targu Mures 10:30 Targu Mures
11:50

10:30 Turda 10:30 Turda
12:00

10:30 Cluj Napoca
13:30

10:30 Bontida
13:45

10:30 Baia Mare
13:50

10:30 Satu Mare
14:00

10:30 Zalau
14:10

10:30 Huedin
14:20

10:30 Alesd
14:30

10:30 Oradea
18:00