Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Odense > la adresa

la adresa

Odense, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:20
12:55 Covasna 16:00 Ploiesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Sinaia 12:10 Salonta 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:15 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:35 Sibiu 15:20 Marasesti 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:30 Focsani 13:05 Moinesti 16:10 Urziceni 15:10 Giurgiu 16:50 Targoviste 12:20 Chisineu Cris 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 16:25 Ianca 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 12:20 Teius 14:50 Roman 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:40 Ramnicu Sarat 13:00 Comanesti 16:20 Campina 15:00 Alexandria 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 06:20 Baia Mare 16:20 Faurei 12:20 Dej 16:05 Husi 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 13:40 Radauti 12:05 Turda 14:20 Motca 12:25 Alba Iulia 15:00 Bacau 12:45 Brasov 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:50 Buzau 14:30 Craiova 16:30 Predeal 12:05 Gilau 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 06:30 Bontida 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 13:50 Suceava 12:10 Targu Mures 14:30 Pascani 12:30 Sebes 15:10 Adjud 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc
08:10
10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei
Sosiri
De la Ora

09:20 Tulcea
01:15

09:20 Braila
01:20

09:20 Galati 09:20 Mangalia
03:00

09:20 Constanta
03:20

09:20 Medgidia 09:20 Ianca
03:30

09:20 Calarasi
03:40

09:20 Cernavoda
03:50

09:20 Slobozia
03:55

09:20 Harsova
04:00

09:20 Lehliu
04:10

09:20 Tandarei
04:20

09:20 Faurei 09:20 Bucuresti
04:30

09:20 Pitesti 09:20 Tecuci
04:40

09:20 Barlad 09:20 Pitesti
04:50

09:20 Ramnicu Valcea
04:55

09:20 Targoviste
05:10

09:20 Husi
05:30

09:20 Vaslui
05:40

19:00 Tulcea 19:00 Giurgiu 19:00 Constanta
06:00

09:20 Sinaia 09:20 Giurgiu 09:20 Iasi
06:00

19:00 Braila 19:00 Turnu Magurele
06:10

09:20 Podu Iloaiei 09:20 Alexandria
06:10

09:20 Turnu Magurele
06:15

19:00 Corabia 19:00 Galati
06:20

09:20 Caracal 09:20 Harlau 09:20 Predeal
06:20

19:00 Mangalia 19:00 Tecuci 19:00 Alexandria
06:30

09:20 Flamanzi 09:20 Campina 09:20 Slatina (Olt)
06:30

19:00 Medgidia 19:00 Barlad 19:00 Filiasi
06:40

09:20 Botosani
06:40

09:20 Saveni
06:45

19:00 Husi 19:00 Slatina (Olt) 19:00 Hirsova
06:50

09:20 Darabani
06:50

19:00 Craiova 19:00 Tandarei 19:00 Buzau
07:00

09:20 Craiova 09:20 Dorohoi
07:00

19:00 Focsani 19:00 Filiasi
07:10

09:20 Filiasi 09:20 Vanatori 09:20 Urziceni
07:10

19:00 Marasesti 19:00 Rovinari
07:20

09:20 Drobeta Turnu Severin 09:20 Ploiesti
07:20

19:00 Adjud 19:00 Isalnita
07:30

09:20 Buzau 09:20 Rovinari
07:30

19:00 Targu Carbunesti 19:00 Sascut
07:40

09:20 Resita 09:20 Ramnicu Sarat
07:40

19:00 Motru
07:45

19:00 Bacau 19:00 Resita
07:50

09:20 Caransebes
07:50

19:00 Caransebes
07:55

19:00 Lugoj 19:00 Roman 19:00 Slobozia
08:00

09:20 Targu Jiu 09:20 Focsani
08:00

19:00 Timisoara
08:05

19:00 Vaslui 19:00 Bucuresti 19:00 Arad
08:10

09:20 Bumbesti Jiu
08:10

19:00 Targu Jiu 19:00 Negresti
08:20

09:20 Petrosani
08:20

19:00 Petrosani
08:25

19:00 Hateg 19:00 Iasi
08:30

09:20 Poiana Largului 09:20 Marasesti 09:20 Hateg
08:30

09:20 Bicaz
08:35

19:00 Podu Iloaiei 19:00 Calan
08:40

09:20 Piatra Neamt 09:20 Hunedoara 09:20 Adjud
08:40

19:00 Deleni 19:00 Hunedoara
08:50

09:20 Deva 09:20 Bacau
08:50

19:00 Deva 19:00 Pitesti 19:00 Harlau
09:00

09:20 Gheorgheni 09:20 Roman 09:20 Lugoj
09:00

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Targu Frumos
09:10

09:20 Sovata 09:20 Timisoara 09:20 Targu Frumos
09:10

19:00 Campina 19:00 Pascani
09:20

09:20 Pascani 09:20 Arad
09:20

19:00 Sinaia 19:00 Motca
09:30

09:20 Chisineu Cris 09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Motca
09:30

19:00 Predeal 19:00 Cristesti
09:40

09:20 Odorheiu Secuiesc 09:20 Targu Neamt
09:40

19:00 Brasov 19:00 Timisesti
09:50

09:20 Toplita 09:20 Falticeni 09:20 Salonta
09:50

09:20 Suceava
09:55

19:00 Dumbrava 19:00 Targu Secuiesc
10:00

09:20 Radauti 09:20 Reghin 09:20 Gilau
10:00

19:00 Sfantu Gheorghe
10:05

09:20 Gura Humorului
10:05

19:00 Targu Neamt 19:00 Covasna
10:10

09:20 Campulung Moldovenesc 09:20 Onesti
10:10

19:00 Targu Ocna 19:00 Piatra Neamt
10:20

09:20 Moinesti
10:20

19:00 Bicaz 19:00 Onesti
10:30

09:20 Comanesti 09:20 Vatra Dornei
10:30

19:00 Comanesti 19:00 Sovata
10:40

09:20 Prundu Bargaului 09:20 Covasna
10:40

19:00 Poiana Largului 19:00 Moinesti
10:50

09:20 Nasaud 09:20 Targu Secuiesc
10:50

19:00 Durau 19:00 Fagaras 19:00 Simeria
11:00

09:20 Bistrita 09:20 Brasov
11:00

19:00 Grinties
11:05

19:00 Vestem 19:00 Borsec
11:10

09:20 Fagaras 09:20 Beclean
11:10

19:00 Toplita
11:15

19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Orastie 19:00 Ramnicu Valcea
11:20

09:20 Dej 09:20 Sibiu
11:20

09:20 Sebes
11:25

19:00 Sibiu 19:00 Sebes 19:00 Sfantu Gheorghe
11:30

09:20 Gherla 09:20 Alba Iulia
11:30

09:20 Teius
11:35

19:00 Lancram 19:00 Morareni 19:00 Miercurea Sibiului
11:40

09:20 Aiud
11:40

19:00 Sighisoara 19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia
11:50

09:20 Targu Mures
11:50

19:00 Targu Mures
11:55

19:00 Medias 19:00 Falticeni
12:00

09:20 Turda
12:00

19:00 Suceava
12:05

19:00 Teius
12:10

19:00 Aiud
12:20

19:00 Stefanesti
12:25

19:00 Unirea 19:00 Botosani
12:30

19:00 Gura Humorului
12:35

19:00 Turda 19:00 Iacobeni
12:40

19:00 Borsa
12:45

19:00 Vatra Dornei
12:50

19:00 Prundu Bargaului
12:55

19:00 Bistrita
13:00

19:00 Beclean
13:05

19:00 Baia Mare
13:10

19:00 Dej
13:20

19:00 Cluj Napoca
13:30

09:20 Cluj Napoca
13:30

19:00 Cluj Napoca
13:40

09:20 Bontida
13:45

19:00 Gilau
13:50

09:20 Baia Mare
13:50

19:00 Huedin
13:55

19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Negreni
14:00

09:20 Satu Mare
14:00

19:00 Piatra Craiului
14:10

09:20 Zalau
14:10

09:20 Huedin
14:20

09:20 Alesd
14:30

19:00 Beius
14:40

19:00 Alesd
14:50

19:00 Oradea
18:00

09:20 Oradea
18:00

19:00 Bors
18:30

19:00 Budapesta
23:00