Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Odense > la adresa

la adresa

Odense, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:50
12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe
08:10
10:15 Medias 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 20:00 Constanta 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului
Sosiri
De la Ora

14:50 Giurgiu 14:50 Tulcea 14:50 Giurgiu
05:00

14:50 Braila
05:05

14:50 Turnu Magurele 14:50 Galati 14:50 Turnu Magurele
05:10

14:50 Tecuci
05:15

14:50 Corabia 14:50 Corabia
05:20

14:50 Alexandria 14:50 Alexandria
05:30

14:50 Slatina (Olt) 14:50 Slatina (Olt)
05:40

14:50 Constanta 14:50 Constanta 14:50 Craiova 14:50 Craiova 14:50 Barlad
06:00

19:00 Giurgiu 19:00 Constanta 19:00 Tulcea
06:00

14:50 Mangalia 14:50 Mangalia
06:05

14:50 Husi 14:50 Filiasi 14:50 Filiasi
06:10

19:00 Braila 19:00 Turnu Magurele
06:10

14:50 Medgidia 14:50 Medgidia
06:15

14:50 Rovinari 14:50 Hirsova 14:50 Hirsova 14:50 Rovinari
06:20

19:00 Galati 19:00 Corabia
06:20

14:50 Tandarei 14:50 Tandarei
06:25

14:50 Slobozia 14:50 Isalnita 14:50 Buzau 14:50 Isalnita 14:50 Slobozia
06:30

19:00 Tecuci 19:00 Alexandria 19:00 Mangalia
06:30

14:50 Focsani
06:35

14:50 Targu Carbunesti 14:50 Targu Carbunesti 14:50 Marasesti
06:40

19:00 Filiasi 19:00 Medgidia 19:00 Barlad
06:40

14:50 Adjud 14:50 Motru 14:50 Motru
06:45

14:50 Resita 14:50 Sascut 14:50 Resita
06:50

19:00 Hirsova 19:00 Husi 19:00 Slatina (Olt)
06:50

14:50 Caransebes 14:50 Bacau 14:50 Caransebes
06:55

14:50 Bucuresti 14:50 Lugoj 14:50 Bucuresti 14:50 Roman 14:50 Lugoj
07:00

19:00 Tandarei 19:00 Buzau 19:00 Craiova
07:00

14:50 Vaslui 14:50 Timisoara 14:50 Timisoara
07:05

14:50 Arad 14:50 Negresti 14:50 Arad
07:10

19:00 Focsani 19:00 Filiasi
07:10

14:50 Iasi
07:15

14:50 Targu Jiu 14:50 Targu Jiu 14:50 Podu Iloaiei
07:20

19:00 Rovinari 19:00 Marasesti
07:20

14:50 Petrosani 14:50 Deleni 14:50 Petrosani
07:25

14:50 Hirlau 14:50 Hateg 14:50 Pitesti 14:50 Hateg 14:50 Pitesti
07:30

19:00 Adjud 19:00 Isalnita
07:30

14:50 Targu Frumos
07:35

14:50 Pascani 14:50 Calan 14:50 Calan
07:40

19:00 Sascut 19:00 Targu Carbunesti
07:40

14:50 Motca
07:45

19:00 Motru
07:45

14:50 Ploiesti 14:50 Cristesti 14:50 Hunedoara 14:50 Hunedoara 14:50 Ploiesti
07:50

19:00 Resita 19:00 Bacau
07:50

19:00 Caransebes
07:55

14:50 Deva 14:50 Ramnicu Sarat 14:50 Ramnicu Sarat 14:50 Timisesti 14:50 Deva
08:00

19:00 Lugoj 19:00 Slobozia 19:00 Roman
08:00

14:50 Dumbrava
08:05

19:00 Timisoara
08:05

14:50 Campina 14:50 Campina 14:50 Targu Neamt
08:10

19:00 Arad 19:00 Bucuresti 19:00 Vaslui
08:10

14:50 Piatra Neamt
08:15

14:50 Sinaia 14:50 Sinaia 14:50 Bicaz
08:20

19:00 Negresti 19:00 Targu Jiu
08:20

14:50 Poiana Largului
08:25

19:00 Petrosani
08:25

14:50 Predeal 14:50 Simeria 14:50 Simeria 14:50 Durau 14:50 Predeal
08:30

19:00 Iasi 19:00 Hateg
08:30

14:50 Orastie 14:50 Borsec 14:50 Orastie
08:40

19:00 Calan 19:00 Podu Iloaiei
08:40

14:50 Toplita
08:45

14:50 Sebes 14:50 Miercurea Ciuc 14:50 Sebes
08:50

19:00 Deleni 19:00 Hunedoara
08:50

14:50 Sfantu Gheorghe
08:55

14:50 Morareni 14:50 Lancram 14:50 Brasov 14:50 Brasov 14:50 Lancram
09:00

19:00 Pitesti 19:00 Harlau 19:00 Deva
09:00

14:50 Reghin
09:05

14:50 Targu Secuiesc 14:50 Targu Secuiesc 14:50 Medias
09:10

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Targu Frumos
09:10

14:50 Sighisoara
09:15

14:50 Sfantu Gheorghe 14:50 Sfantu Gheorghe
09:20

19:00 Campina 19:00 Pascani
09:20

14:50 Covasna 14:50 Alba Iulia 14:50 Alba Iulia 14:50 Covasna
09:30

19:00 Sinaia 19:00 Motca
09:30

14:50 Teius 14:50 Targu Ocna 14:50 Targu Ocna 14:50 Teius
09:40

19:00 Predeal 19:00 Cristesti
09:40

14:50 Onesti 14:50 Aiud 14:50 Onesti 14:50 Aiud
09:50

19:00 Brasov 19:00 Timisesti
09:50

14:50 Targu Mures 14:50 Comanesti 14:50 Unirea 14:50 Comanesti 14:50 Unirea
10:00

19:00 Dumbrava 19:00 Targu Secuiesc
10:00

14:50 Falticeni
10:05

19:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:50 Turda 14:50 Moinesti 14:50 Turda 14:50 Suceava 14:50 Moinesti
10:10

19:00 Targu Neamt 19:00 Covasna
10:10

14:50 Dolhasca
10:15

14:50 Veresti 14:50 Fagaras 14:50 Fagaras
10:20

19:00 Targu Ocna 19:00 Piatra Neamt
10:20

14:50 Darabani
10:25

14:50 Vestem 14:50 Botosani 14:50 Vestem
10:30

19:00 Bicaz 19:00 Onesti
10:30

14:50 Gura Humorului
10:35

14:50 Campulung Moldovenesc
10:40

19:00 Sovata 19:00 Comanesti
10:40

14:50 Iacobeni
10:45

14:50 Borsa
10:48

14:50 Ramnicu Valcea 14:50 Ramnicu Valcea
10:50

19:00 Moinesti 19:00 Poiana Largului
10:50

14:50 Sibiu 14:50 Vatra Dornei 14:50 Sibiu
11:00

19:00 Fagaras 19:00 Simeria 19:00 Durau
11:00

14:50 Prundu Bargaului
11:05

19:00 Grinties
11:05

14:50 Bistrita 14:50 Miercurea Sibiului 14:50 Miercurea Sibiului
11:10

19:00 Borsec 19:00 Vestem
11:10

14:50 Beclean
11:15

19:00 Toplita
11:15

14:50 Baia Mare 14:50 Sighisoara 14:50 Sighisoara
11:20

19:00 Orastie 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Miercurea Ciuc
11:20

14:50 Dej
11:25

14:50 Medias 14:50 Cluj Napoca 14:50 Medias
11:30

19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Sibiu 19:00 Sebes
11:30

19:00 Morareni 19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Lancram
11:40

19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia 19:00 Sighisoara
11:50

19:00 Targu Mures
11:55

14:50 Cluj Napoca
12:00

19:00 Falticeni 19:00 Medias
12:00

19:00 Suceava
12:05

19:00 Teius
12:10

19:00 Aiud
12:20

19:00 Stefanesti
12:25

14:50 Gilau
12:30

19:00 Unirea 19:00 Botosani
12:30

19:00 Gura Humorului
12:35

14:50 Huedin
12:40

19:00 Iacobeni 19:00 Turda
12:40

19:00 Borsa
12:45

19:00 Vatra Dornei
12:50

19:00 Prundu Bargaului
12:55

14:50 Negreni
13:00

19:00 Bistrita
13:00

14:50 Piatra Craiului
13:05

19:00 Beclean
13:05

19:00 Baia Mare
13:10

19:00 Dej
13:20

19:00 Cluj Napoca
13:30

19:00 Cluj Napoca
13:40

19:00 Gilau
13:50

19:00 Huedin
13:55

14:50 Alesd
14:00

19:00 Cluj Napoca 19:00 Negreni 19:00 Cluj Napoca
14:00

19:00 Piatra Craiului
14:10

19:00 Beius
14:40

19:00 Alesd
14:50

14:50 Oradea
15:00

14:50 Bors
16:00

19:00 Oradea
18:00

19:00 Bors
18:30

19:00 Budapesta
23:00