Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Baden > la adresa

la adresa

Baden, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:30
15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 18:10 Cernavoda 16:40 Tulcea 19:00 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Lehliu 14:50 Bicaz 18:20 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:20 Sovata 17:50 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:30 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 18:40 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani
Sosiri
De la Ora

10:30 Tulcea 10:30 Tulcea 10:30 Tulcea
01:15

10:30 Braila 10:30 Braila 10:30 Braila
01:20

10:30 Mangalia
02:30

10:30 Galati 10:30 Galati 10:30 Galati
03:00

10:30 Ianca 10:30 Ianca 10:30 Ianca
03:30

10:30 Constanta
04:00

10:30 Medgidia
04:20

10:30 Calarasi 10:30 Faurei 10:30 Faurei 10:30 Faurei
04:30

10:30 Tecuci 10:30 Tecuci 10:30 Tecuci
04:40

10:30 Barlad 10:30 Barlad 10:30 Barlad
04:50

10:30 Cernavoda
05:00

10:30 Slobozia
05:10

10:30 Husi 10:30 Husi 10:30 Husi
05:30

10:30 Vaslui 10:30 Vaslui 10:30 Vaslui
05:40

10:30 Harsova 10:30 Giurgiu 10:30 Iasi 10:30 Iasi 10:30 Giurgiu 10:30 Giurgiu 10:30 Iasi
06:00

10:30 Podu Iloaiei 10:30 Podu Iloaiei 10:30 Podu Iloaiei 10:30 Alexandria 10:30 Alexandria 10:30 Alexandria
06:10

10:30 Turnu Magurele 10:30 Turnu Magurele 10:30 Turnu Magurele
06:15

10:30 Caracal 10:30 Caracal 10:30 Caracal 10:30 Harlau 10:30 Harlau 10:30 Harlau
06:20

10:30 Flamanzi 10:30 Flamanzi 10:30 Flamanzi 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Slatina (Olt)
06:30

10:30 Botosani 10:30 Botosani 10:30 Botosani
06:40

10:30 Saveni 10:30 Saveni 10:30 Saveni
06:45

10:30 Darabani 10:30 Darabani 10:30 Darabani
06:50

10:30 Lehliu 10:30 Dorohoi 10:30 Craiova 10:30 Dorohoi 10:30 Craiova 10:30 Craiova 10:30 Dorohoi
07:00

10:30 Tandarei 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi 10:30 Vanatori 10:30 Vanatori 10:30 Vanatori
07:10

10:30 Drobeta Turnu Severin 10:30 Drobeta Turnu Severin 10:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

10:30 Rovinari 10:30 Rovinari 10:30 Rovinari
07:30

10:30 Resita 10:30 Resita 10:30 Resita
07:40

10:30 Caransebes 10:30 Caransebes 10:30 Caransebes
07:50

10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu 10:30 Bucuresti
08:00

10:30 Bumbesti Jiu 10:30 Bumbesti Jiu 10:30 Bumbesti Jiu
08:10

10:30 Petrosani 10:30 Petrosani 10:30 Petrosani
08:20

10:30 Poiana Largului 10:30 Poiana Largului 10:30 Poiana Largului 10:30 Hateg 10:30 Pitesti 10:30 Hateg 10:30 Hateg
08:30

10:30 Bicaz 10:30 Bicaz 10:30 Bicaz
08:35

10:30 Piatra Neamt 10:30 Hunedoara 10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Hunedoara 10:30 Piatra Neamt 10:30 Hunedoara 10:30 Piatra Neamt
08:40

10:30 Deva 10:30 Targoviste 10:30 Deva 10:30 Deva
08:50

10:30 Gheorgheni 10:30 Gheorgheni 10:30 Gheorgheni 10:30 Lugoj 10:30 Sinaia 10:30 Lugoj 10:30 Lugoj
09:00

10:30 Sovata 10:30 Timisoara 10:30 Predeal 10:30 Sovata 10:30 Timisoara 10:30 Timisoara 10:30 Sovata
09:10

10:30 Arad 10:30 Campina 10:30 Arad 10:30 Arad
09:20

10:30 Chisineu Cris 10:30 Chisineu Cris 10:30 Chisineu Cris 10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Urziceni 10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Miercurea Ciuc
09:30

10:30 Odorheiu Secuiesc 10:30 Ploiesti 10:30 Odorheiu Secuiesc 10:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

10:30 Toplita 10:30 Buzau 10:30 Toplita 10:30 Toplita 10:30 Salonta 10:30 Salonta 10:30 Salonta
09:50

10:30 Reghin 10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Gilau 10:30 Reghin 10:30 Gilau 10:30 Gilau 10:30 Reghin
10:00

10:30 Onesti 10:30 Focsani 10:30 Onesti 10:30 Onesti
10:10

10:30 Moinesti 10:30 Moinesti 10:30 Marasesti 10:30 Moinesti
10:20

10:30 Adjud 10:30 Comanesti 10:30 Comanesti 10:30 Comanesti
10:30

10:30 Covasna 10:30 Covasna 10:30 Covasna 10:30 Bacau
10:40

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Roman
10:50

10:30 Targu Frumos
10:55

10:30 Pascani 10:30 Brasov 10:30 Brasov 10:30 Brasov
11:00

10:30 Fagaras 10:30 Fagaras 10:30 Fagaras 10:30 Pascani
11:10

10:30 Sibiu 10:30 Sibiu 10:30 Sibiu 10:30 Motca
11:20

10:30 Sebes 10:30 Sebes 10:30 Sebes
11:25

10:30 Targu Neamt 10:30 Alba Iulia 10:30 Alba Iulia 10:30 Alba Iulia
11:30

10:30 Teius 10:30 Teius 10:30 Teius
11:35

10:30 Aiud 10:30 Aiud 10:30 Falticeni 10:30 Aiud
11:40

10:30 Targu Mures 10:30 Targu Mures 10:30 Suceava 10:30 Targu Mures
11:50

10:30 Radauti
11:55

10:30 Gura Humorului 10:30 Turda 10:30 Turda 10:30 Turda
12:00

10:30 Campulung Moldovenesc
12:10

10:30 Vatra Dornei
12:20

10:30 Prundu Bargaului
12:25

10:30 Nasaud
12:30

10:30 Bistrita
12:35

10:30 Beclean
12:40

10:30 Dej
12:50

10:30 Gherla
13:10

10:30 Cluj Napoca
13:30

10:30 Bontida
13:40

10:30 Baia Mare
13:50

10:30 Satu Mare
14:00

10:30 Zalau
14:40

10:30 Huedin
15:00

10:30 Alesd
16:00

10:30 Oradea
20:00