Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Berna > la adresa

la adresa

Berna, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:00
12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:00 Teius 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
07:40
17:00 Sinaia 17:40 Bucuresti 12:20 Zalau 13:00 Dej 13:40 Prundu Bargaului 16:40 Campina 14:50 Targu Neamt 17:55 Lehliu 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 17:10 Targoviste 17:50 Tandarei 12:30 Satu Mare 13:10 Beclean 13:50 Vatra Dornei 16:50 Predeal 14:40 Falticeni 08:00 Oradea 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 12:20 Turda 18:40 Medgidia 17:20 Ramnicu Valcea 11:00 Alesd 12:40 Baia Mare 13:20 Bistrita 15:10 Pascani 14:00 Campulung Moldovenesc 14:30 Suceava 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 18:50 Constanta 17:30 Pitesti 11:40 Huedin 12:50 Bontida 13:30 Nasaud 16:30 Urziceni 14:10 Gura Humorului 14:20 Radauti 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 15:25 Darabani 12:30 Aiud
11:40
18:00 Slobozia 18:40 Constanta 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 13:50 Toplita 14:50 Targu Frumos 14:30 Gheorgheni 15:20 Marasesti 15:10 Vanatori 16:00 Ploiesti 16:15 Tecuci 16:40 Sinaia 15:55 Iasi 17:20 Bucuresti 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Aiud 12:25 Salonta 12:50 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:55 Roman 14:40 Piatra Neamt 15:30 Focsani 16:40 Tulcea 16:10 Urziceni 16:25 Ianca 16:50 Targoviste 16:00 Vaslui 17:30 Tandarei 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:35 Teius 12:30 Chisineu Cris 12:55 Fagaras 12:55 Deva 13:30 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 18:20 Calarasi 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 13:35 Onesti 14:40 Pascani 14:10 Miercurea Ciuc 15:00 Bacau 14:50 Bicaz 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Galati 16:20 Campina 16:20 Faurei 16:55 Ramnicu Valcea 16:05 Husi 17:40 Lehliu 13:25 Comanesti 12:20 Turda 15:00 Alexandria 12:40 Alba Iulia 12:35 Arad 13:00 Brasov 13:00 Hunedoara 13:25 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 18:30 Medgidia 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 13:40 Reghin 14:30 Pascani 14:20 Sovata 15:10 Adjud 15:00 Poiana Largului 15:50 Buzau 16:35 Braila 16:30 Predeal 15:50 Podu Iloaiei 17:10 Pitesti 16:10 Barlad 17:50 Harsova 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:25 Targu Mures 12:20 Gilau 12:45 Sebes 12:40 Timisoara 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc
Sosiri
De la Ora

20:50 Giurgiu 20:50 Giurgiu 20:50 Constanta 20:50 Giurgiu 20:50 Giurgiu 20:50 Constanta 20:50 Constanta 20:50 Constanta 20:50 Giurgiu 20:50 Giurgiu
00:00

16:30 Constanta
00:05

16:30 Mangalia
00:10

20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele
00:10

16:30 Medgidia
00:15

20:50 Corabia 20:50 Corabia 20:50 Corabia 20:50 Corabia 20:50 Corabia 20:50 Corabia
00:20

20:50 Craiova 20:50 Craiova 20:50 Craiova 20:50 Craiova 20:50 Craiova 20:50 Craiova
00:25

16:30 Cernavoda
00:30

20:50 Mangalia 20:50 Alexandria 20:50 Mangalia 20:50 Mangalia 20:50 Alexandria 20:50 Mangalia 20:50 Alexandria 20:50 Alexandria 20:50 Alexandria 20:50 Alexandria
00:30

20:50 Medgidia 20:50 Medgidia 20:50 Filiasi 20:50 Medgidia 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Medgidia 20:50 Filiasi
00:40

20:50 Slatina (Olt) 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Hirsova 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Hirsova 20:50 Hirsova 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Hirsova
00:50

16:30 Giurgiu
01:00

20:50 Tulcea 20:50 Tandarei 20:50 Tandarei 20:50 Tandarei 20:50 Tandarei
01:00

16:30 Alexandria
01:05

16:30 Fetesti
01:10

20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi
01:10

08:50 Tulcea
01:15

09:30 Tulcea 09:30 Tulcea
01:15

16:30 Braila
01:20

20:50 Rovinari 20:50 Rovinari 20:50 Rovinari 20:50 Rovinari 20:50 Rovinari 20:50 Rovinari
01:20

08:50 Braila
01:20

09:30 Braila 09:30 Braila
01:20

16:30 Tulcea
01:30

20:50 Isalnita 20:50 Isalnita 20:50 Isalnita 20:50 Isalnita 20:50 Isalnita 20:50 Isalnita
01:30

20:50 Targu Carbunesti 20:50 Targu Carbunesti 20:50 Targu Carbunesti 20:50 Targu Carbunesti 20:50 Targu Carbunesti 20:50 Targu Carbunesti
01:40

20:50 Motru 20:50 Motru 20:50 Motru 20:50 Motru 20:50 Motru 20:50 Motru
01:45

20:50 Resita 20:50 Resita 20:50 Resita 20:50 Resita 20:50 Resita 20:50 Resita
01:50

20:50 Caransebes 20:50 Caransebes 20:50 Caransebes 20:50 Caransebes 20:50 Caransebes 20:50 Caransebes
01:55

16:30 Calarasi
02:00

20:50 Lugoj 20:50 Slobozia 20:50 Lugoj 20:50 Slobozia 20:50 Slobozia 20:50 Slobozia 20:50 Lugoj 20:50 Lugoj 20:50 Braila 20:50 Lugoj 20:50 Lugoj
02:00

20:50 Timisoara 20:50 Timisoara 20:50 Timisoara 20:50 Timisoara 20:50 Timisoara 20:50 Timisoara
02:05

16:30 Galati
02:10

20:50 Bucuresti 20:50 Bucuresti 20:50 Bucuresti 20:50 Arad 20:50 Arad 20:50 Arad 20:50 Arad 20:50 Arad 20:50 Bucuresti 20:50 Arad
02:10

20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu
02:20

20:50 Petrosani 20:50 Petrosani 20:50 Petrosani 20:50 Petrosani 20:50 Petrosani 20:50 Petrosani
02:25

20:50 Hateg 20:50 Hateg 20:50 Hateg 20:50 Galati 20:50 Hateg 20:50 Hateg 20:50 Hateg
02:30

09:30 Mangalia
02:30

20:50 Calan 20:50 Calan 20:50 Calan 20:50 Calan 20:50 Calan 20:50 Calan
02:40

20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara
02:50

16:30 Slobozia
03:00

20:50 Deva 20:50 Deva 20:50 Tecuci 20:50 Deva 20:50 Pitesti 20:50 Deva 20:50 Deva 20:50 Pitesti 20:50 Pitesti 20:50 Pitesti 20:50 Deva
03:00

08:50 Galati
03:00

09:30 Galati 09:30 Galati
03:00

16:30 Tecuci
03:10

20:50 Ramnicu Sarat 20:50 Ramnicu Sarat 20:50 Ramnicu Sarat 20:50 Ramnicu Sarat
03:10

16:30 Ramnicu Sarat
03:20

20:50 Campina 20:50 Simeria 20:50 Campina 20:50 Campina 20:50 Campina 20:50 Simeria 20:50 Simeria 20:50 Simeria 20:50 Simeria 20:50 Simeria
03:20

16:30 Barlad
03:30

20:50 Sinaia 20:50 Sinaia 20:50 Sinaia 20:50 Orastie 20:50 Orastie 20:50 Orastie 20:50 Orastie 20:50 Orastie 20:50 Sinaia 20:50 Orastie
03:30

08:50 Ianca
03:30

09:30 Ianca 09:30 Ianca
03:30

20:50 Sebes 20:50 Sebes 20:50 Sebes 20:50 Sebes 20:50 Predeal 20:50 Sebes 20:50 Predeal 20:50 Predeal 20:50 Predeal 20:50 Sebes
03:40

16:30 Husi
03:50

20:50 Lancram 20:50 Lancram 20:50 Brasov 20:50 Lancram 20:50 Brasov 20:50 Brasov 20:50 Brasov 20:50 Lancram 20:50 Lancram 20:50 Lancram
03:50

16:30 Bucuresti
04:00

20:50 Barlad 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Alba Iulia 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Alba Iulia 20:50 Alba Iulia 20:50 Alba Iulia 20:50 Alba Iulia 20:50 Alba Iulia
04:00

09:30 Constanta
04:00

20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Sfantu Gheorghe
04:05

16:30 Buzau
04:10

20:50 Covasna 20:50 Covasna 20:50 Covasna 20:50 Covasna
04:10

16:30 Focsani
04:20

20:50 Targu Ocna 20:50 Targu Ocna 20:50 Targu Ocna 20:50 Targu Ocna
04:20

09:30 Medgidia
04:20

16:30 Vaslui
04:30

20:50 Onesti 20:50 Teius 20:50 Teius 20:50 Onesti 20:50 Onesti 20:50 Onesti 20:50 Teius 20:50 Teius 20:50 Teius 20:50 Teius
04:30

08:50 Faurei
04:30

09:30 Faurei 09:30 Calarasi 09:30 Faurei
04:30

16:30 Harlau
04:40

20:50 Comanesti 20:50 Comanesti 20:50 Comanesti 20:50 Comanesti
04:40

08:50 Tecuci
04:40

09:30 Tecuci 09:30 Tecuci
04:40

20:50 Aiud 20:50 Aiud 20:50 Aiud 20:50 Aiud 20:50 Aiud 20:50 Aiud
04:45

20:50 Moinesti 20:50 Moinesti 20:50 Moinesti 20:50 Moinesti
04:50

08:50 Barlad
04:50

09:30 Barlad 09:30 Barlad
04:50

16:30 Roman
05:00

20:50 Unirea 20:50 Unirea 20:50 Fagaras 20:50 Unirea 20:50 Fagaras 20:50 Fagaras 20:50 Unirea 20:50 Fagaras 20:50 Unirea 20:50 Husi 20:50 Unirea
05:00

08:50 Mangalia
05:00

09:30 Cernavoda
05:00

16:30 Adjud
05:10

20:50 Vestem 20:50 Vestem 20:50 Vestem 20:50 Vestem 20:50 Buzau
05:10

09:30 Slobozia
05:10

16:30 Bacau
05:15

16:30 Slatina (Olt)
05:20

20:50 Focsani 20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Ramnicu Valcea
05:20

16:30 Radauti
05:25

16:30 Iasi
05:30

20:50 Marasesti 20:50 Sibiu 20:50 Sibiu 20:50 Sibiu 20:50 Sibiu
05:30

08:50 Husi 08:50 Constanta
05:30

09:30 Husi 09:30 Husi
05:30

16:30 Dorohoi
05:35

16:30 Targu Frumos
05:40

20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Miercurea Sibiului
05:40

08:50 Medgidia 08:50 Vaslui
05:40

09:30 Vaslui 09:30 Vaslui
05:40

16:30 Targoviste
05:45

16:30 Urziceni
05:47

16:30 Ploiesti
05:50

20:50 Sighisoara 20:50 Sighisoara 20:50 Sighisoara 20:50 Sighisoara
05:50

16:30 Targu Neamt
05:55

16:30 Buhusi
05:57

16:30 Roznov
05:58

16:30 Piatra Neamt
06:00

20:50 Medias 20:50 Turda 20:50 Medias 20:50 Medias 20:50 Medias 20:50 Turda 20:50 Turda 20:50 Turda 20:50 Adjud 20:50 Turda 20:50 Turda
06:00

08:50 Iasi 08:50 Giurgiu 08:50 Calarasi
06:00

09:30 Giurgiu 09:30 Giurgiu 09:30 Iasi 09:30 Harsova 09:30 Iasi
06:00

16:30 Onesti
06:10

08:50 Cernavoda 08:50 Podu Iloaiei 08:50 Alexandria
06:10

09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Podu Iloaiei 09:30 Podu Iloaiei
06:10

08:50 Turnu Magurele
06:15

09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele
06:15

16:30 Botosani
06:20

08:50 Caracal 08:50 Harlau 08:50 Slobozia
06:20

09:30 Harlau 09:30 Caracal 09:30 Caracal 09:30 Harlau
06:20

16:30 Pascani
06:30

20:50 Sascut
06:30

08:50 Slatina (Olt) 08:50 Harsova 08:50 Flamanzi
06:30

09:30 Flamanzi 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Flamanzi
06:30

16:30 Craiova
06:40

20:50 Bacau
06:40

08:50 Botosani 08:50 Lehliu
06:40

09:30 Botosani 09:30 Botosani
06:40

20:50 Roman
06:45

08:50 Saveni
06:45

09:30 Saveni 09:30 Saveni
06:45

16:30 Suceava
06:50

08:50 Tandarei 08:50 Darabani
06:50

09:30 Darabani 09:30 Darabani
06:50

20:50 Vaslui
06:55

16:30 Filiasi
07:00

20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Negresti 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca
07:00

08:50 Dorohoi 08:50 Craiova 08:50 Bucuresti
07:00

09:30 Dorohoi 09:30 Craiova 09:30 Craiova 09:30 Lehliu 09:30 Dorohoi
07:00

20:50 Iasi
07:05

20:50 Podu Iloaiei
07:10

08:50 Vanatori 08:50 Filiasi 08:50 Pitesti
07:10

09:30 Tandarei 09:30 Vanatori 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Vanatori
07:10

20:50 Deleni
07:15

16:30 Pitesti
07:20

08:50 Drobeta Turnu Severin 08:50 Ramnicu Valcea
07:20

09:30 Drobeta Turnu Severin 09:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

16:30 Targu Secuiesc
07:30

20:50 Hirlau
07:30

08:50 Rovinari 08:50 Targoviste
07:30

09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:30

08:50 Resita 08:50 Sinaia
07:40

09:30 Resita 09:30 Resita
07:40

20:50 Targu Frumos
07:45

20:50 Pascani
07:50

08:50 Caransebes 08:50 Predeal
07:50

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes
07:50

16:30 Brasov
08:00

20:50 Motca
08:00

08:50 Targu Jiu 08:50 Campina
08:00

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu 09:30 Bucuresti
08:00

20:50 Cristesti
08:05

16:30 Bicaz
08:10

20:50 Timisesti
08:10

08:50 Urziceni 08:50 Bumbesti Jiu
08:10

09:30 Bumbesti Jiu 09:30 Bumbesti Jiu
08:10

16:30 Ramnicu Valcea
08:15

20:50 Dumbrava
08:15

16:30 Falticeni
08:20

08:50 Petrosani 08:50 Ploiesti
08:20

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
08:20

16:30 Gura Humorului
08:30

20:50 Targu Neamt
08:30

08:50 Poiana Largului 08:50 Buzau 08:50 Hateg
08:30

09:30 Hateg 09:30 Poiana Largului 09:30 Poiana Largului 09:30 Pitesti 09:30 Hateg
08:30

08:50 Bicaz
08:35

09:30 Bicaz 09:30 Bicaz
08:35

16:30 Moinesti
08:40

08:50 Ramnicu Sarat 08:50 Piatra Neamt 08:50 Hunedoara
08:40

09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Piatra Neamt 09:30 Hunedoara 09:30 Piatra Neamt 09:30 Hunedoara
08:40

16:30 Fagaras
08:45

20:50 Piatra Neamt
08:45

20:50 Bicaz
08:50

08:50 Focsani 08:50 Deva
08:50

09:30 Targoviste 09:30 Deva 09:30 Deva
08:50

16:30 Comanesti
09:00

20:50 Sovata
09:00

08:50 Lugoj 08:50 Gheorgheni 08:50 Marasesti
09:00

09:30 Lugoj 09:30 Gheorgheni 09:30 Gheorgheni 09:30 Sinaia 09:30 Lugoj
09:00

20:50 Poiana Largului
09:05

16:30 Targu Jiu
09:10

20:50 Durau
09:10

08:50 Adjud 08:50 Sovata 08:50 Timisoara
09:10

09:30 Sovata 09:30 Timisoara 09:30 Predeal 09:30 Sovata 09:30 Timisoara
09:10

20:50 Grinties
09:15

16:30 Campulung Moldovenesc
09:20

20:50 Borsec
09:20

08:50 Bacau 08:50 Arad
09:20

09:30 Campina 09:30 Arad 09:30 Arad
09:20

16:30 Targu Ocna
09:30

20:50 Toplita
09:30

08:50 Miercurea Ciuc 08:50 Roman 08:50 Chisineu Cris
09:30

09:30 Chisineu Cris 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Chisineu Cris 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Urziceni
09:30

16:30 Gheorgheni
09:35

08:50 Targu Frumos
09:35

16:30 Reghin
09:40

08:50 Odorheiu Secuiesc 08:50 Pascani
09:40

09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Ploiesti 09:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

20:50 Miercurea Ciuc
09:45

08:50 Motca
09:45

20:50 Sfantu Gheorghe
09:50

08:50 Salonta 08:50 Targu Neamt 08:50 Toplita
09:50

09:30 Salonta 09:30 Toplita 09:30 Buzau 09:30 Toplita 09:30 Salonta
09:50

20:50 Morareni
09:55

16:30 Toplita Gara
10:00

20:50 Reghin
10:00

08:50 Reghin 08:50 Gilau 08:50 Falticeni
10:00

09:30 Reghin 09:30 Gilau 09:30 Reghin 09:30 Gilau 09:30 Ramnicu Sarat
10:00

20:50 Medias
10:05

16:30 Sighisoara
10:10

20:50 Sighisoara
10:10

08:50 Onesti 08:50 Suceava
10:10

09:30 Onesti 09:30 Onesti 09:30 Focsani
10:10

16:30 Orastie
10:15

20:50 Targu Mures
10:15

16:30 Deva
10:20

20:50 Falticeni
10:20

08:50 Moinesti 08:50 Radauti
10:20

09:30 Marasesti 09:30 Moinesti 09:30 Moinesti
10:20

16:30 Caransebes
10:25

20:50 Suceava
10:25

16:30 Targu Mures
10:30

08:50 Gura Humorului 08:50 Comanesti
10:30

09:30 Adjud 09:30 Comanesti 09:30 Comanesti
10:30

16:30 Vatra Dornei
10:35

08:50 Covasna 08:50 Campulung Moldovenesc
10:40

09:30 Covasna 09:30 Bacau 09:30 Covasna
10:40

20:50 Stefanesti
10:45

20:50 Botosani
10:50

08:50 Vatra Dornei 08:50 Targu Secuiesc
10:50

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc 09:30 Roman
10:50

20:50 Gura Humorului
10:55

09:30 Targu Frumos
10:55

16:30 Resita
11:00

20:50 Campulung Moldovenesc
11:00

08:50 Brasov 08:50 Prundu Bargaului
11:00

09:30 Brasov 09:30 Pascani 09:30 Brasov
11:00

16:30 Blaj
11:10

20:50 Iacobeni
11:10

08:50 Fagaras 08:50 Nasaud
11:10

09:30 Fagaras 09:30 Pascani 09:30 Fagaras
11:10

16:30 Sibiu
11:15

20:50 Borsa
11:20

08:50 Sibiu 08:50 Bistrita
11:20

09:30 Sibiu 09:30 Sibiu 09:30 Motca
11:20

08:50 Sebes
11:25

09:30 Sebes 09:30 Sebes
11:25

16:30 Medias
11:30

08:50 Alba Iulia 08:50 Beclean
11:30

09:30 Targu Neamt 09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia
11:30

16:30 Sebes
11:35

08:50 Teius
11:35

09:30 Teius 09:30 Teius
11:35

08:50 Dej 08:50 Aiud
11:40

09:30 Falticeni 09:30 Aiud 09:30 Aiud
11:40

08:50 Bontida 08:50 Targu Mures
11:50

09:30 Targu Mures 09:30 Suceava 09:30 Targu Mures
11:50

09:30 Radauti
11:55

16:30 Alba Iulia
12:00

20:50 Vatra Dornei
12:00

08:50 Turda 08:50 Baia Mare
12:00

09:30 Gura Humorului 09:30 Turda 09:30 Turda
12:00

20:50 Prundu Bargaului
12:05

16:30 Bistrita
12:10

20:50 Bistrita
12:10

08:50 Satu Mare
12:10

09:30 Campulung Moldovenesc
12:10

16:30 Lugoj
12:20

09:30 Vatra Dornei
12:20

09:30 Prundu Bargaului
12:25

16:30 Aiud
12:30

20:50 Beclean
12:30

09:30 Nasaud
12:30

16:30 Beclean
12:35

09:30 Bistrita
12:35

20:50 Baia Mare
12:40

09:30 Beclean
12:40

20:50 Dej
12:45

09:30 Dej
12:50

20:50 Cluj Napoca
12:55

16:30 Dej
13:00

20:50 Cluj Napoca
13:00

08:50 Zalau
13:10

09:30 Gherla
13:10

16:30 Turda
13:15

16:30 Gherla
13:30

08:50 Cluj Napoca
13:30

09:30 Cluj Napoca
13:30

09:30 Bontida
13:40

08:50 Huedin
13:45

08:50 Alesd
13:50

09:30 Baia Mare
13:50

16:30 Cluj Napoca
14:00

20:50 Gilau
14:00

08:50 Oradea
14:00

09:30 Satu Mare
14:00

16:30 Timisoara
14:10

09:30 Zalau
14:40

16:30 Huedin
15:00

20:50 Huedin
15:00

09:30 Huedin
15:00

20:50 Negreni
15:30

16:30 Arad
16:00

20:50 Piatra Craiului
16:00

09:30 Alesd
16:00

20:50 Beius
16:30

20:50 Alesd
16:40

16:30 Oradea
17:00

16:30 Nadlac
17:10

20:50 Oradea
18:00

20:50 Bors
19:00

09:30 Oradea
20:00

20:50 Budapesta
23:00