Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Besancon > Besançon

Besançon

Besancon, Franta

Adresă: Avenue du Maréchal Foch

Plecări
Ora Către
08:20
16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:20 Sovata 17:50 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:30 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 18:40 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 18:10 Cernavoda 16:40 Tulcea 19:00 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Lehliu 14:50 Bicaz 18:20 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi
Sosiri
De la Ora

12:30 Tulcea 12:30 Tulcea 12:30 Tulcea
01:15

12:30 Braila 12:30 Braila 12:30 Braila
01:20

12:30 Mangalia
02:30

12:30 Galati 12:30 Galati 12:30 Galati
03:00

12:30 Ianca 12:30 Ianca 12:30 Ianca
03:30

12:30 Constanta
04:00

12:30 Medgidia
04:20

12:30 Faurei 12:30 Faurei 12:30 Faurei 12:30 Calarasi
04:30

12:30 Tecuci 12:30 Tecuci 12:30 Tecuci
04:40

12:30 Barlad 12:30 Barlad 12:30 Barlad
04:50

12:30 Cernavoda
05:00

12:30 Slobozia
05:10

12:30 Husi 12:30 Husi 12:30 Husi
05:30

12:30 Vaslui 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui
05:40

12:30 Harsova 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi 12:30 Iasi 12:30 Giurgiu 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi
06:00

12:30 Alexandria 12:30 Alexandria 12:30 Alexandria 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei
06:10

12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele
06:15

12:30 Caracal 12:30 Caracal 12:30 Caracal 12:30 Harlau 12:30 Harlau 12:30 Harlau
06:20

12:30 Flamanzi 12:30 Flamanzi 12:30 Flamanzi 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt)
06:30

12:30 Botosani 12:30 Botosani 12:30 Botosani
06:40

12:30 Saveni 12:30 Saveni 12:30 Saveni
06:45

12:30 Darabani 12:30 Darabani 12:30 Darabani
06:50

12:30 Craiova 12:30 Dorohoi 12:30 Dorohoi 12:30 Craiova 12:30 Craiova 12:30 Dorohoi 12:30 Lehliu
07:00

12:30 Vanatori 12:30 Vanatori 12:30 Vanatori 12:30 Tandarei 12:30 Filiasi 12:30 Filiasi 12:30 Filiasi
07:10

12:30 Drobeta Turnu Severin 12:30 Drobeta Turnu Severin 12:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:30 Rovinari 12:30 Rovinari 12:30 Rovinari
07:30

12:30 Resita 12:30 Resita 12:30 Resita
07:40

12:30 Caransebes 12:30 Caransebes 12:30 Caransebes
07:50

12:30 Bucuresti 12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
08:00

12:30 Bumbesti Jiu 12:30 Bumbesti Jiu 12:30 Bumbesti Jiu
08:10

12:30 Petrosani 12:30 Petrosani 12:30 Petrosani
08:20

12:30 Hateg 12:30 Pitesti 12:30 Hateg 12:30 Hateg 12:30 Poiana Largului 12:30 Poiana Largului 12:30 Poiana Largului
08:30

12:30 Bicaz 12:30 Bicaz 12:30 Bicaz
08:35

12:30 Piatra Neamt 12:30 Hunedoara 12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Hunedoara 12:30 Piatra Neamt 12:30 Hunedoara 12:30 Piatra Neamt
08:40

12:30 Deva 12:30 Targoviste 12:30 Deva 12:30 Deva
08:50

12:30 Lugoj 12:30 Sinaia 12:30 Lugoj 12:30 Lugoj 12:30 Gheorgheni 12:30 Gheorgheni 12:30 Gheorgheni
09:00

12:30 Sovata 12:30 Timisoara 12:30 Predeal 12:30 Sovata 12:30 Timisoara 12:30 Sovata 12:30 Timisoara
09:10

12:30 Arad 12:30 Campina 12:30 Arad 12:30 Arad
09:20

12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Urziceni 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Chisineu Cris 12:30 Chisineu Cris 12:30 Chisineu Cris
09:30

12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Ploiesti 12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:30 Salonta 12:30 Salonta 12:30 Salonta 12:30 Toplita 12:30 Buzau 12:30 Toplita 12:30 Toplita
09:50

12:30 Reghin 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Gilau 12:30 Reghin 12:30 Gilau 12:30 Reghin 12:30 Gilau
10:00

12:30 Onesti 12:30 Focsani 12:30 Onesti 12:30 Onesti
10:10

12:30 Moinesti 12:30 Marasesti 12:30 Moinesti 12:30 Moinesti
10:20

12:30 Adjud 12:30 Comanesti 12:30 Comanesti 12:30 Comanesti
10:30

12:30 Bacau 12:30 Covasna 12:30 Covasna 12:30 Covasna
10:40

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Roman
10:50

12:30 Targu Frumos
10:55

12:30 Pascani 12:30 Brasov 12:30 Brasov 12:30 Brasov
11:00

12:30 Fagaras 12:30 Fagaras 12:30 Fagaras 12:30 Pascani
11:10

12:30 Motca 12:30 Sibiu 12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
11:20

12:30 Sebes 12:30 Sebes 12:30 Sebes
11:25

12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia 12:30 Targu Neamt
11:30

12:30 Teius 12:30 Teius 12:30 Teius
11:35

12:30 Aiud 12:30 Aiud 12:30 Falticeni 12:30 Aiud
11:40

12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures 12:30 Suceava 12:30 Targu Mures
11:50

12:30 Radauti
11:55

12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Gura Humorului
12:00

12:30 Campulung Moldovenesc
12:10

12:30 Vatra Dornei
12:20

12:30 Prundu Bargaului
12:25

12:30 Nasaud
12:30

12:30 Bistrita
12:35

12:30 Beclean
12:40

12:30 Dej
12:50

12:30 Gherla
13:10

12:30 Cluj Napoca
13:30

12:30 Bontida
13:40

12:30 Baia Mare
13:50

12:30 Satu Mare
14:00

12:30 Zalau
14:40

12:30 Huedin
15:00

12:30 Alesd
16:00

12:30 Oradea
20:00