Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Calais > La adresa

La adresa

Calais, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:00 Danytur
13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 18:20 Marasesti 17:00 Roman 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Teius 13:00 Ludus 09:00 Brad 10:45 Floresti 18:00 Pascani 03:55 Schwechat 10:00 Zalau 16:00 Targu Neamt 18:00 Suceava 08:00 Oradea 12:00 Bistrita 17:00 Gura Humorului 04:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Piatra Neamt 19:00 Focsani 13:30 Avrig 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:00 Adjud 16:30 Bacau 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:30 Brasov 10:30 Alba Iulia 13:20 Campia Turzii 08:00 Arad 10:30 Gilau 16:00 Targu Neamt 19:00 Iasi 08:00 Oradea 14:00 Reghin 17:00 Gura Humorului 20:00 Saveni 09:00 Nasaud 16:00 Campulung Moldovenesc 19:20 Harlau 07:00 Beclean 17:00 Bicaz 18:40 Tecuci 13:00 Sibiu 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 19:00 Focsani 17:30 Negresti 17:00 Targu Ocna 06:00 Onesti 13:00 Medias 14:00 Sighisoara 10:00 Zlatna 13:00 Turda 19:00 Iasi 10:00 Huedin 14:00 Reghin 18:30 Targu Frumos 20:00 Saveni 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Botosani 07:00 Beclean 14:00 Vatra Dornei 19:00 Cotnari 05:00 Gherla 16:00 Praid 18:20 Marasesti 11:30 Sebes 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:40 Tecuci 18:00 Vaslui 16:00 Comanesti 15:30 Targu Secuiesc 12:00 Blaj 13:40 Targu Mures 09:30 Abrud 12:00 Cluj Napoca 18:30 Targu Frumos 09:00 Alesd 12:00 Dej 18:00 Pascani 19:00 Botosani 10:00 Zalau 14:00 Vatra Dornei 18:00 Suceava 05:00 Gherla 12:00 Bistrita 18:00 Girov 04:00 Oradea 14:00 Fagaras 18:00 Adjud 10:00 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
01:00
16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:55 Focsani 20:25 Bacau 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 17:00 Medgidia 10:15 Medias 20:50 Marasesti 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:40 Adjud 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 21:00 Buzau 20:30 Sascut 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati
04:00
14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 14:30 Craiova 12:55 Bistrita 12:05 Gilau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Timisoara 11:00 Zalau 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 13:30 Bumbesti Jiu 12:50 Beclean 12:10 Salonta 11:30 Bontida 12:50 Lugoj 10:30 Huedin 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 12:40 Dej 12:20 Chisineu Cris 11:20 Baia Mare 12:55 Deva 10:00 Alesd 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 15:00 Alexandria 12:30 Gherla 12:30 Arad 11:10 Satu Mare 13:00 Hunedoara 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
Sosiri
De la Ora

18:00 Tulcea 18:00 Tulcea
01:15

18:00 Braila 18:00 Braila
01:20

18:00 Mangalia
02:00

18:00 Constanta 18:00 Galati 18:00 Galati
03:00

18:00 Medgidia
03:10

18:00 Ianca 18:00 Ianca
03:30
Danytur
17:40 Schwechat
03:50

18:00 Calarasi
04:00

18:00 Cernavoda
04:10

18:00 Slobozia
04:15

18:00 Harsova
04:20

18:00 Faurei 18:00 Faurei
04:30

18:00 Tecuci 18:00 Tecuci
04:40

18:00 Barlad 18:00 Barlad
04:50
Danytur
17:40 Focsani 17:40 Focsani 17:40 Braila
05:00

18:00 Lehliu
05:00

18:00 Tandarei
05:10
Danytur
17:40 Tecuci 17:40 Tecuci
05:20
Danytur
17:40 Galati
05:30

18:00 Husi 18:00 Husi
05:30
Danytur
17:40 Marasesti 17:40 Marasesti
05:40

18:00 Vaslui 18:00 Vaslui
05:40
Danytur
17:40 Saveni 17:40 Adjud 17:40 Barlad 17:40 Saveni 17:40 Adjud
06:00

19:30 Constanta 19:30 Giurgiu 19:30 Constanta 19:30 Giurgiu
06:00

18:00 Iasi 18:00 Giurgiu 18:00 Iasi 18:00 Giurgiu
06:00
Danytur
17:40 Husi
06:10

19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele
06:10

18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Podu Iloaiei 18:00 Podu Iloaiei
06:10

18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele
06:15

19:30 Corabia 19:30 Corabia
06:20

18:00 Caracal 18:00 Caracal 18:00 Harlau 18:00 Harlau
06:20
Danytur
17:40 Botosani 17:40 Botosani
06:30

19:30 Mangalia 19:30 Mangalia 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria
06:30

18:00 Flamanzi 18:00 Flamanzi 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt)
06:30

19:30 Medgidia 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Medgidia
06:40

18:00 Botosani 18:00 Botosani
06:40

18:00 Saveni 18:00 Saveni
06:45

19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Hirsova 19:30 Hirsova
06:50

18:00 Darabani 18:00 Darabani
06:50
Danytur
17:40 Vaslui 17:40 Harlau 17:40 Iasi 17:40 Iasi 17:40 Harlau
07:00

19:30 Craiova 19:30 Tandarei 19:30 Tandarei 19:30 Tulcea 19:30 Craiova
07:00

18:00 Dorohoi 18:00 Bucuresti 18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Dorohoi
07:00

19:30 Braila 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi
07:10

18:00 Vanatori 18:00 Vanatori 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi
07:10
Danytur
17:40 Cotnari 17:40 Cotnari
07:15

19:30 Galati
07:15

19:30 Rovinari 19:30 Rovinari
07:20

18:00 Drobeta Turnu Severin 18:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:30 Tecuci
07:25
Danytur
17:40 Suceava 17:40 Targu Frumos 17:40 Suceava 17:40 Targu Frumos
07:30

19:30 Isalnita 19:30 Isalnita
07:30

18:00 Pitesti 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari
07:30

19:30 Barlad
07:35

19:30 Targu Carbunesti 19:30 Targu Carbunesti
07:40

18:00 Resita 18:00 Resita
07:40

19:30 Husi 19:30 Motru 19:30 Motru
07:45

19:30 Resita 19:30 Resita
07:50

18:00 Caransebes 18:00 Caransebes
07:50

19:30 Caransebes 19:30 Caransebes
07:55
Danytur
17:40 Pascani 17:40 Negresti 17:40 Targu Ocna 17:40 Pascani 17:40 Targu Ocna
08:00

19:30 Slobozia 19:30 Lugoj 19:30 Slobozia 19:30 Buzau 19:30 Lugoj
08:00

18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu
08:00

19:30 Timisoara 19:30 Timisoara
08:05

19:30 Bucuresti 19:30 Arad 19:30 Focsani 19:30 Arad 19:30 Bucuresti
08:10

18:00 Bumbesti Jiu 18:00 Bumbesti Jiu 18:00 Targoviste
08:10

19:30 Marasesti
08:15

19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu
08:20

18:00 Sinaia 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani
08:20

19:30 Adjud 19:30 Petrosani 19:30 Petrosani
08:25

19:30 Hateg 19:30 Hateg
08:30

18:00 Predeal 18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Poiana Largului 18:00 Poiana Largului
08:30

19:30 Sascut
08:35

18:00 Bicaz 18:00 Bicaz
08:35

19:30 Calan 19:30 Calan
08:40

18:00 Campina 18:00 Piatra Neamt 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Piatra Neamt
08:40

19:30 Bacau
08:45

19:30 Hunedoara 19:30 Hunedoara
08:50

18:00 Deva 18:00 Deva 18:00 Urziceni
08:50

19:30 Roman
08:55
Danytur
17:40 Comanesti 17:40 Comanesti 17:40 Roman
09:00

19:30 Vaslui 19:30 Deva 19:30 Pitesti 19:30 Deva 19:30 Pitesti
09:00

18:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Gheorgheni 18:00 Gheorgheni
09:00

19:30 Negresti
09:05

19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Iasi 19:30 Ramnicu Sarat
09:10

18:00 Sovata 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Sovata 18:00 Buzau
09:10

19:30 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
17:40 Girov 17:40 Girov
09:20

19:30 Campina 19:30 Deleni 19:30 Campina
09:20

18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Arad 18:00 Arad
09:20

19:30 Harlau
09:25

19:30 Sinaia 19:30 Targu Frumos 19:30 Sinaia
09:30

18:00 Miercurea Ciuc 18:00 Miercurea Ciuc 18:00 Chisineu Cris 18:00 Chisineu Cris 18:00 Focsani
09:30

19:30 Pascani
09:35

19:30 Motca 19:30 Predeal 19:30 Predeal
09:40

18:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Marasesti 18:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:30 Cristesti
09:45

19:30 Brasov 19:30 Timisesti 19:30 Brasov
09:50

18:00 Adjud 18:00 Salonta 18:00 Salonta 18:00 Toplita 18:00 Toplita
09:50

19:30 Dumbrava
09:55
Danytur
17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Piatra Neamt 17:40 Gura Humorului 17:40 Targu Neamt 17:40 Bacau 17:40 Gura Humorului 17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Piatra Neamt 17:40 Targu Neamt
10:00

19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Neamt 19:30 Targu Secuiesc
10:00

18:00 Reghin 18:00 Gilau 18:00 Gilau 18:00 Reghin 18:00 Bacau
10:00

19:30 Sovata 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Piatra Neamt
10:05

19:30 Covasna 19:30 Bicaz 19:30 Covasna
10:10

18:00 Onesti 18:00 Onesti 18:00 Roman
10:10

18:00 Targu Frumos
10:15

19:30 Poiana Largului 19:30 Targu Ocna 19:30 Targu Ocna
10:20

18:00 Pascani 18:00 Moinesti 18:00 Moinesti
10:20

19:30 Durau
10:25
Danytur
17:40 Bicaz 17:40 Bicaz
10:30

19:30 Onesti 19:30 Onesti
10:30

18:00 Motca 18:00 Comanesti 18:00 Comanesti
10:30

19:30 Grinties
10:35

19:30 Comanesti 19:30 Comanesti
10:40

18:00 Targu Neamt 18:00 Covasna 18:00 Covasna
10:40

19:30 Moinesti 19:30 Moinesti
10:50

18:00 Targu Secuiesc 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Falticeni
10:50

19:30 Borsec
10:55

18:00 Suceava
10:55
Danytur
17:40 Odorheiu Secuiesc 17:40 Onesti 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

19:30 Fagaras 19:30 Simeria 19:30 Fagaras 19:30 Toplita 19:30 Simeria
11:00

18:00 Brasov 18:00 Brasov 18:00 Radauti
11:00

19:30 Miercurea Ciuc
11:05

18:00 Gura Humorului
11:05

19:30 Vestem 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Vestem
11:10

18:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Fagaras 18:00 Fagaras
11:10

19:30 Orastie 19:30 Orastie 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Morareni
11:20

18:00 Vatra Dornei 18:00 Sibiu 18:00 Sibiu
11:20

18:00 Sebes 18:00 Sebes
11:25

19:30 Sebes 19:30 Sibiu 19:30 Sebes 19:30 Reghin 19:30 Sibiu
11:30

18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Prundu Bargaului
11:30

19:30 Medias
11:35

18:00 Teius 18:00 Teius
11:35

19:30 Lancram 19:30 Sighisoara 19:30 Miercurea Sibiului 19:30 Lancram 19:30 Miercurea Sibiului
11:40

18:00 Nasaud 18:00 Aiud 18:00 Aiud
11:40

19:30 Targu Mures
11:45

18:00 Bistrita
11:45

19:30 Sighisoara 19:30 Alba Iulia 19:30 Sighisoara 19:30 Alba Iulia
11:50

18:00 Targu Mures 18:00 Targu Mures
11:50

19:30 Falticeni
11:55

18:00 Beclean
11:55
Danytur
17:40 Targu Secuiesc 17:40 Vatra Dornei 17:40 Medias 17:40 Praid 17:40 Medias 17:40 Praid 17:40 Vatra Dornei
12:00

19:30 Medias 19:30 Medias 19:30 Suceava
12:00

18:00 Turda 18:00 Turda 18:00 Dej
12:00

19:30 Dolhasca
12:05

19:30 Teius 19:30 Teius 19:30 Veresti
12:10

19:30 Darabani
12:15

19:30 Aiud 19:30 Botosani 19:30 Aiud
12:20

19:30 Unirea 19:30 Unirea 19:30 Gura Humorului
12:30

18:00 Gherla
12:30

19:30 Turda 19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Turda
12:40

19:30 Iacobeni
12:50
Danytur
17:40 Blaj 17:40 Reghin 17:40 Blaj 17:40 Sfantu Gheorghe 17:40 Reghin
13:00

19:30 Borsa
13:00

19:30 Vatra Dornei
13:05

19:30 Prundu Bargaului
13:10

19:30 Bistrita
13:15

19:30 Beclean
13:20

19:30 Baia Mare
13:25

19:30 Dej
13:30

18:00 Cluj Napoca
13:30

19:30 Cluj Napoca
13:35

19:30 Cluj Napoca
13:40

19:30 Gilau
13:45

19:30 Huedin
13:50

18:00 Bontida
13:50
Danytur
17:40 Teius 17:40 Fagaras 17:40 Brasov 17:40 Teius 17:40 Fagaras
14:00

19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca
14:00

18:00 Baia Mare
14:00

18:00 Satu Mare
14:10

18:00 Zalau
14:20

18:00 Huedin
14:30
Danytur
17:40 Avrig 17:40 Alba Iulia 17:40 Sighisoara 17:40 Avrig 17:40 Alba Iulia
15:00

19:30 Negreni
15:00
Danytur
17:40 Sibiu 17:40 Sibiu
15:30
Danytur
17:40 Targu Mures 17:40 Zlatna 17:40 Dej 17:40 Bistrita 17:40 Zlatna 17:40 Dej 17:40 Bistrita
16:00

19:30 Piatra Craiului
16:00

19:30 Beius
16:10
Danytur
17:40 Sebes 17:40 Ludus 17:40 Sebes
16:30
Danytur
17:40 Nasaud 17:40 Abrud 17:40 Nasaud 17:40 Abrud 17:40 Campia Turzii
17:00

19:30 Alesd
17:00
Danytur
17:40 Beclean 17:40 Turda 17:40 Beclean
17:30

18:00 Alesd
17:40
Danytur
17:40 Brad 17:40 Zalau 17:40 Deva 17:40 Cluj Napoca 17:40 Gherla 17:40 Zalau 17:40 Brad 17:40 Gherla 17:40 Deva
18:00

19:30 Oradea
18:00

18:00 Oradea
18:00
Danytur
17:40 Floresti
18:30

19:30 Bors
18:30
Danytur
17:40 Gilau
19:00
Danytur
17:40 Huedin
20:00
Danytur
17:40 Alesd
21:00
Danytur
17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Arad 17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Arad
22:00

19:30 Budapesta
23:00