Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Marseille > Autogara Marseille

Autogara Marseille

Marseille, Franta

Adresă: Place Victor Hugo, peron 12

Plecări
Ora Către
06:40
13:40 Targu Jiu 15:35 Botosani 15:30 Focsani 12:55 Covasna 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:25 Darabani 16:10 Urziceni 13:30 Bumbesti Jiu 14:55 Turnu Magurele 12:15 Aiud 16:50 Targoviste 12:10 Salonta 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:35 Sibiu 17:30 Tandarei 12:50 Lugoj 14:40 Piatra Neamt 12:55 Covasna 18:10 Cernavoda 13:20 Petrosani 16:40 Tulcea 13:30 Bumbesti Jiu 19:00 Mangalia 14:00 Rovinari 16:25 Ianca 12:10 Salonta 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:50 Caracal 16:00 Vaslui 12:50 Lugoj 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 13:20 Petrosani 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 16:25 Ianca 12:20 Teius 12:10 Salonta 14:50 Caracal 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 15:45 Harlau 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 15:30 Saveni 14:00 Rovinari 09:00 Alesd 15:10 Vanatori 12:20 Teius 14:50 Caracal 10:00 Baia Mare 16:15 Tecuci 12:40 Fagaras 13:50 Toplita 12:40 Dej 15:55 Iasi 13:05 Moinesti 14:30 Gheorgheni 13:10 Prundu Bargaului 15:35 Botosani 15:10 Giurgiu 15:10 Vanatori 13:50 Radauti 15:25 Darabani 12:20 Chisineu Cris 16:15 Tecuci 14:20 Motca 12:15 Aiud 12:55 Deva 15:55 Iasi 14:55 Roman 12:35 Sibiu 13:50 Caransebes 15:45 Harlau 15:40 Ramnicu Sarat 13:05 Moinesti 14:20 Filiasi 15:30 Saveni 16:20 Campina 15:10 Giurgiu 13:30 Onesti 12:20 Teius 16:55 Ramnicu Valcea 12:20 Chisineu Cris 14:10 Miercurea Ciuc 12:40 Fagaras 17:40 Lehliu 12:55 Deva 14:50 Bicaz 13:05 Moinesti 18:20 Calarasi 13:40 Targu Jiu 16:30 Galati 15:10 Giurgiu 13:30 Onesti 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:20 Faurei 12:20 Chisineu Cris 14:10 Miercurea Ciuc 14:55 Turnu Magurele 16:05 Husi 12:55 Deva 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 16:30 Galati 12:05 Turda 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 16:05 Husi 12:45 Brasov 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:40 Flamanzi 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:05 Turda 14:10 Drobeta Turnu Severin 09:10 Huedin 16:40 Tulcea 12:25 Alba Iulia 14:55 Turnu Magurele 11:20 Bontida 16:25 Ianca 12:45 Brasov 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:50 Beclean 16:00 Vaslui 13:00 Comanesti 14:40 Piatra Neamt 13:20 Vatra Dornei 15:45 Harlau 15:00 Alexandria 16:40 Tulcea 13:55 Suceava 15:30 Saveni 12:30 Arad 16:25 Ianca 14:40 Pascani 12:20 Teius 13:00 Hunedoara 16:00 Vaslui 15:00 Bacau 12:40 Fagaras 15:10 Adjud 12:45 Brasov 13:55 Resita 15:40 Flamanzi 15:50 Buzau 13:00 Comanesti 14:40 Slatina (Olt) 12:05 Turda 16:30 Predeal 15:00 Alexandria 13:40 Reghin 12:25 Alba Iulia 17:10 Pitesti 12:30 Arad 14:20 Sovata 12:45 Brasov 17:50 Harsova 13:00 Hunedoara 15:00 Poiana Largului 13:00 Comanesti 18:30 Medgidia 13:50 Caransebes 16:35 Braila 15:00 Alexandria 13:40 Reghin 14:20 Filiasi 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Arad 14:20 Sovata 16:10 Barlad 13:00 Hunedoara 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 12:30 Arad 13:30 Onesti 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 15:20 Dorohoi 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 12:10 Targu Mures 14:20 Filiasi 09:20 Zalau 16:30 Galati 12:30 Sebes 13:30 Onesti 12:00 Cluj Napoca 16:20 Faurei 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Miercurea Ciuc 12:55 Bistrita 16:05 Husi 14:30 Craiova 14:50 Bicaz 13:30 Campulung Moldovenesc 15:40 Flamanzi 12:05 Gilau 16:30 Galati 14:00 Falticeni 12:05 Turda 12:40 Timisoara 16:20 Faurei 14:30 Pascani 12:25 Alba Iulia 13:10 Hateg 16:05 Husi 16:10 Barlad 15:20 Marasesti 12:50 Targu Secuiesc 14:00 Rovinari 15:20 Dorohoi 16:00 Ploiesti 14:30 Craiova 14:50 Caracal 12:10 Targu Mures 16:40 Sinaia 12:05 Gilau 13:50 Toplita 12:30 Sebes 17:20 Bucuresti 12:40 Timisoara 14:30 Gheorgheni 12:50 Targu Secuiesc 18:00 Slobozia 13:10 Hateg 15:10 Vanatori 14:30 Craiova 18:40 Constanta 13:55 Resita 16:15 Tecuci 12:05 Gilau 13:50 Toplita 14:40 Slatina (Olt) 15:55 Iasi 12:40 Timisoara 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 13:10 Hateg 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 14:30 Craiova 13:55 Resita 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 15:35 Botosani 12:55 Covasna 13:10 Hateg 14:20 Sovata 15:25 Darabani 13:55 Resita 08:00 Oradea 15:00 Poiana Largului 12:15 Aiud 14:40 Slatina (Olt) 09:30 Satu Mare 16:35 Braila 12:35 Sibiu 13:40 Reghin 12:30 Gherla 15:50 Podu Iloaiei 12:55 Covasna 14:20 Sovata 13:00 Nasaud 16:10 Barlad 13:30 Bumbesti Jiu 15:00 Poiana Largului 13:40 Gura Humorului 15:20 Dorohoi 12:10 Salonta 16:35 Braila 14:10 Targu Neamt 12:10 Targu Mures 12:50 Lugoj 15:50 Podu Iloaiei 14:50 Targu Frumos 12:30 Sebes 13:20 Petrosani
Sosiri
De la Ora

14:00 Tulcea 14:00 Tulcea 14:00 Tulcea
01:15

14:00 Braila 14:00 Braila 14:00 Braila
01:20

14:00 Mangalia
02:30

14:00 Galati 14:00 Galati 14:00 Galati
03:00

14:00 Ianca 14:00 Ianca 14:00 Ianca
03:30

14:00 Constanta
04:00

14:00 Medgidia
04:20

14:00 Calarasi 14:00 Faurei 14:00 Faurei 14:00 Faurei
04:30

14:00 Tecuci 14:00 Tecuci 14:00 Tecuci
04:40

14:00 Barlad 14:00 Barlad 14:00 Barlad
04:50

14:00 Cernavoda
05:00

14:00 Slobozia
05:10

14:00 Husi 14:00 Husi 14:00 Husi
05:30

14:00 Vaslui 14:00 Vaslui 14:00 Vaslui
05:40

14:00 Giurgiu 14:00 Giurgiu 14:00 Iasi 14:00 Harsova 14:00 Giurgiu 14:00 Iasi 14:00 Iasi
06:00

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Podu Iloaiei 14:00 Podu Iloaiei 14:00 Alexandria 14:00 Alexandria 14:00 Alexandria
06:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Turnu Magurele 14:00 Turnu Magurele
06:15

14:00 Caracal 14:00 Harlau 14:00 Harlau 14:00 Caracal 14:00 Caracal 14:00 Harlau
06:20

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Flamanzi 14:00 Flamanzi 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Flamanzi
06:30

14:00 Botosani 14:00 Botosani 14:00 Botosani
06:40

14:00 Saveni 14:00 Saveni 14:00 Saveni
06:45

14:00 Darabani 14:00 Darabani 14:00 Darabani
06:50

14:00 Lehliu 14:00 Craiova 14:00 Dorohoi 14:00 Dorohoi 14:00 Craiova 14:00 Craiova 14:00 Dorohoi
07:00

14:00 Tandarei 14:00 Vanatori 14:00 Filiasi 14:00 Filiasi 14:00 Filiasi 14:00 Vanatori 14:00 Vanatori
07:10

14:00 Drobeta Turnu Severin 14:00 Drobeta Turnu Severin 14:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:00 Rovinari 14:00 Rovinari 14:00 Rovinari
07:30

14:00 Resita 14:00 Resita 14:00 Resita
07:40

14:00 Caransebes 14:00 Caransebes 14:00 Caransebes
07:50

14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu 14:00 Bucuresti
08:00

14:00 Bumbesti Jiu 14:00 Bumbesti Jiu 14:00 Bumbesti Jiu
08:10

14:00 Petrosani 14:00 Petrosani 14:00 Petrosani
08:20

14:00 Poiana Largului 14:00 Poiana Largului 14:00 Poiana Largului 14:00 Pitesti 14:00 Hateg 14:00 Hateg 14:00 Hateg
08:30

14:00 Bicaz 14:00 Bicaz 14:00 Bicaz
08:35

14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Piatra Neamt 14:00 Hunedoara 14:00 Piatra Neamt 14:00 Hunedoara 14:00 Piatra Neamt 14:00 Hunedoara
08:40

14:00 Targoviste 14:00 Deva 14:00 Deva 14:00 Deva
08:50

14:00 Lugoj 14:00 Lugoj 14:00 Gheorgheni 14:00 Gheorgheni 14:00 Gheorgheni 14:00 Sinaia 14:00 Lugoj
09:00

14:00 Predeal 14:00 Sovata 14:00 Sovata 14:00 Timisoara 14:00 Sovata 14:00 Timisoara 14:00 Timisoara
09:10

14:00 Campina 14:00 Arad 14:00 Arad 14:00 Arad
09:20

14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Chisineu Cris 14:00 Chisineu Cris 14:00 Chisineu Cris 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Urziceni
09:30

14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Ploiesti 14:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

14:00 Salonta 14:00 Salonta 14:00 Toplita 14:00 Toplita 14:00 Buzau 14:00 Toplita 14:00 Salonta
09:50

14:00 Reghin 14:00 Reghin 14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Gilau 14:00 Reghin 14:00 Gilau 14:00 Gilau
10:00

14:00 Onesti 14:00 Onesti 14:00 Onesti 14:00 Focsani
10:10

14:00 Moinesti 14:00 Moinesti 14:00 Marasesti 14:00 Moinesti
10:20

14:00 Comanesti 14:00 Comanesti 14:00 Adjud 14:00 Comanesti
10:30

14:00 Covasna 14:00 Covasna 14:00 Covasna 14:00 Bacau
10:40

14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Roman
10:50

14:00 Targu Frumos
10:55

14:00 Brasov 14:00 Pascani 14:00 Brasov 14:00 Brasov
11:00

14:00 Fagaras 14:00 Fagaras 14:00 Fagaras 14:00 Pascani
11:10

14:00 Sibiu 14:00 Sibiu 14:00 Sibiu 14:00 Motca
11:20

14:00 Sebes 14:00 Sebes 14:00 Sebes
11:25

14:00 Alba Iulia 14:00 Targu Neamt 14:00 Alba Iulia 14:00 Alba Iulia
11:30

14:00 Teius 14:00 Teius 14:00 Teius
11:35

14:00 Aiud 14:00 Aiud 14:00 Falticeni 14:00 Aiud
11:40

14:00 Targu Mures 14:00 Targu Mures 14:00 Suceava 14:00 Targu Mures
11:50

14:00 Radauti
11:55

14:00 Turda 14:00 Gura Humorului 14:00 Turda 14:00 Turda
12:00

14:00 Campulung Moldovenesc
12:10

14:00 Vatra Dornei
12:20

14:00 Prundu Bargaului
12:25

14:00 Nasaud
12:30

14:00 Bistrita
12:35

14:00 Beclean
12:40

14:00 Dej
12:50

14:00 Gherla
13:10

14:00 Cluj Napoca
13:30

14:00 Bontida
13:40

14:00 Baia Mare
13:50

14:00 Satu Mare
14:00

14:00 Zalau
14:40

14:00 Huedin
15:00

14:00 Alesd
16:00

14:00 Oradea
20:00