Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Paris > La adresa

La adresa

Paris, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:40
13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:20 Teius 12:40 Fagaras 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani
10:00
20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes
Sosiri
De la Ora

16:28 Constanta
00:05

16:28 Mangalia
00:10

16:28 Medgidia
00:15

16:28 Cernavoda
00:30

16:28 Giurgiu
01:00

16:28 Alexandria
01:05

16:28 Fetesti
01:10

11:25 Tulcea 11:25 Tulcea 11:25 Tulcea
01:15

16:28 Braila
01:20

11:25 Braila 11:25 Braila 11:25 Braila
01:20

16:28 Tulcea
01:30

16:28 Calarasi
02:00

16:28 Galati
02:10

11:25 Mangalia
02:30

16:28 Slobozia
03:00

11:25 Galati 11:25 Galati 11:25 Galati
03:00

16:28 Tecuci
03:10

16:28 Ramnicu Sarat
03:20

16:28 Barlad
03:30

11:25 Ianca 11:25 Ianca 11:25 Ianca
03:30

16:28 Husi
03:50

16:28 Bucuresti
04:00

11:25 Constanta
04:00

16:28 Buzau
04:10

16:28 Focsani
04:20

11:25 Medgidia
04:20

16:28 Vaslui
04:30

11:25 Calarasi 11:25 Faurei 11:25 Faurei 11:25 Faurei
04:30

16:28 Harlau
04:40

11:25 Tecuci 11:25 Tecuci 11:25 Tecuci
04:40

11:25 Barlad 11:25 Barlad 11:25 Barlad
04:50

16:28 Roman
05:00

11:25 Cernavoda
05:00

16:28 Adjud
05:10

11:25 Slobozia
05:10

16:28 Bacau
05:15

16:28 Slatina (Olt)
05:20

16:28 Radauti
05:25

16:28 Iasi
05:30

11:25 Husi 11:25 Husi 11:25 Husi
05:30

16:28 Dorohoi
05:35

16:28 Targu Frumos
05:40

11:25 Vaslui 11:25 Vaslui 11:25 Vaslui
05:40

16:28 Targoviste
05:45

16:28 Urziceni
05:47

16:28 Ploiesti
05:50

16:28 Targu Neamt
05:55

16:28 Buhusi
05:57

16:28 Roznov
05:58

16:28 Piatra Neamt
06:00

13:30 Giurgiu 13:30 Constanta 13:30 Giurgiu 13:30 Constanta
06:00

11:25 Iasi 11:25 Iasi 11:25 Giurgiu 11:25 Giurgiu 11:25 Giurgiu 11:25 Iasi 11:25 Harsova
06:00

16:28 Onesti
06:10

13:30 Turnu Magurele 13:30 Turnu Magurele
06:10

11:25 Alexandria 11:25 Podu Iloaiei 11:25 Podu Iloaiei 11:25 Podu Iloaiei 11:25 Alexandria 11:25 Alexandria
06:10

11:25 Turnu Magurele 11:25 Turnu Magurele 11:25 Turnu Magurele
06:15

16:28 Botosani
06:20

13:30 Corabia 13:30 Corabia
06:20

11:25 Caracal 11:25 Caracal 11:25 Caracal 11:25 Harlau 11:25 Harlau 11:25 Harlau
06:20

16:28 Pascani
06:30

13:30 Alexandria 13:30 Mangalia 13:30 Mangalia 13:30 Alexandria
06:30

11:25 Flamanzi 11:25 Slatina (Olt) 11:25 Slatina (Olt) 11:25 Slatina (Olt) 11:25 Flamanzi 11:25 Flamanzi
06:30

16:28 Craiova
06:40

13:30 Medgidia 13:30 Medgidia 13:30 Filiasi 13:30 Filiasi
06:40

11:25 Botosani 11:25 Botosani 11:25 Botosani
06:40

11:25 Saveni 11:25 Saveni 11:25 Saveni
06:45

16:28 Suceava
06:50

13:30 Hirsova 13:30 Slatina (Olt) 13:30 Slatina (Olt) 13:30 Hirsova
06:50

11:25 Darabani 11:25 Darabani 11:25 Darabani
06:50

16:28 Filiasi
07:00

13:30 Tulcea 13:30 Craiova 13:30 Craiova 13:30 Tandarei 13:30 Tandarei
07:00

11:25 Craiova 11:25 Dorohoi 11:25 Lehliu 11:25 Dorohoi 11:25 Dorohoi 11:25 Craiova 11:25 Craiova
07:00

13:30 Filiasi 13:30 Braila 13:30 Filiasi
07:10

11:25 Vanatori 11:25 Vanatori 11:25 Vanatori 11:25 Tandarei 11:25 Filiasi 11:25 Filiasi 11:25 Filiasi
07:10

13:30 Galati
07:15

16:28 Pitesti
07:20

13:30 Rovinari 13:30 Rovinari
07:20

11:25 Drobeta Turnu Severin 11:25 Drobeta Turnu Severin 11:25 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:30 Tecuci
07:25

16:28 Targu Secuiesc
07:30

13:30 Isalnita 13:30 Isalnita
07:30

11:25 Rovinari 11:25 Rovinari 11:25 Rovinari
07:30

13:30 Barlad
07:35

13:30 Targu Carbunesti 13:30 Targu Carbunesti
07:40

11:25 Resita 11:25 Resita 11:25 Resita
07:40

13:30 Motru 13:30 Husi 13:30 Motru
07:45

13:30 Resita 13:30 Resita
07:50

11:25 Caransebes 11:25 Caransebes 11:25 Caransebes
07:50

13:30 Caransebes 13:30 Caransebes
07:55

16:28 Brasov
08:00

13:30 Lugoj 13:30 Slobozia 13:30 Lugoj 13:30 Buzau 13:30 Slobozia
08:00

11:25 Bucuresti 11:25 Targu Jiu 11:25 Targu Jiu 11:25 Targu Jiu
08:00

13:30 Timisoara 13:30 Timisoara
08:05

16:28 Bicaz
08:10

13:30 Bucuresti 13:30 Focsani 13:30 Bucuresti 13:30 Arad 13:30 Arad
08:10

11:25 Bumbesti Jiu 11:25 Bumbesti Jiu 11:25 Bumbesti Jiu
08:10

16:28 Ramnicu Valcea
08:15

13:30 Marasesti
08:15

16:28 Falticeni
08:20

13:30 Targu Jiu 13:30 Targu Jiu
08:20

11:25 Petrosani 11:25 Petrosani 11:25 Petrosani
08:20

13:30 Petrosani 13:30 Petrosani 13:30 Adjud
08:25

16:28 Gura Humorului
08:30

13:30 Hateg 13:30 Hateg
08:30

11:25 Hateg 11:25 Poiana Largului 11:25 Poiana Largului 11:25 Poiana Largului 11:25 Pitesti 11:25 Hateg 11:25 Hateg
08:30

13:30 Sascut
08:35

11:25 Bicaz 11:25 Bicaz 11:25 Bicaz
08:35

16:28 Moinesti
08:40

13:30 Calan 13:30 Calan
08:40

11:25 Piatra Neamt 11:25 Hunedoara 11:25 Piatra Neamt 11:25 Hunedoara 11:25 Ramnicu Valcea 11:25 Piatra Neamt 11:25 Hunedoara
08:40

16:28 Fagaras
08:45

13:30 Bacau
08:45

13:30 Hunedoara 13:30 Hunedoara
08:50

11:25 Deva 11:25 Deva 11:25 Targoviste 11:25 Deva
08:50

13:30 Roman
08:55

16:28 Comanesti
09:00

13:30 Deva 13:30 Pitesti 13:30 Deva 13:30 Vaslui 13:30 Pitesti
09:00

11:25 Lugoj 11:25 Lugoj 11:25 Sinaia 11:25 Lugoj 11:25 Gheorgheni 11:25 Gheorgheni 11:25 Gheorgheni
09:00

13:30 Negresti
09:05

16:28 Targu Jiu
09:10

13:30 Iasi 13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Ramnicu Sarat
09:10

11:25 Sovata 11:25 Timisoara 11:25 Sovata 11:25 Sovata 11:25 Timisoara 11:25 Timisoara 11:25 Predeal
09:10

13:30 Podu Iloaiei
09:15

16:28 Campulung Moldovenesc
09:20

13:30 Campina 13:30 Campina 13:30 Deleni
09:20

11:25 Arad 11:25 Arad 11:25 Campina 11:25 Arad
09:20

13:30 Hirlau
09:25

16:28 Targu Ocna
09:30

13:30 Sinaia 13:30 Targu Frumos 13:30 Sinaia
09:30

11:25 Urziceni 11:25 Miercurea Ciuc 11:25 Miercurea Ciuc 11:25 Miercurea Ciuc 11:25 Chisineu Cris 11:25 Chisineu Cris 11:25 Chisineu Cris
09:30

16:28 Gheorgheni
09:35

13:30 Pascani
09:35

16:28 Reghin
09:40

13:30 Predeal 13:30 Motca 13:30 Predeal
09:40

11:25 Ploiesti 11:25 Odorheiu Secuiesc 11:25 Odorheiu Secuiesc 11:25 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:28 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:30 Cristesti
09:45

13:30 Timisesti 13:30 Brasov 13:30 Brasov
09:50

11:25 Salonta 11:25 Salonta 11:25 Salonta 11:25 Buzau 11:25 Toplita 11:25 Toplita 11:25 Toplita
09:50

13:30 Dumbrava
09:55

16:28 Toplita Gara
10:00

13:30 Targu Secuiesc 13:30 Targu Secuiesc 13:30 Targu Neamt
10:00

11:25 Reghin 11:25 Gilau 11:25 Ramnicu Sarat 11:25 Reghin 11:25 Reghin 11:25 Gilau 11:25 Gilau
10:00

13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Piatra Neamt
10:05

16:28 Sighisoara
10:10

13:30 Covasna 13:30 Bicaz 13:30 Covasna
10:10

11:25 Focsani 11:25 Onesti 11:25 Onesti 11:25 Onesti
10:10

16:28 Orastie
10:15

13:30 Sovata
10:15

16:28 Deva
10:20

13:30 Targu Ocna 13:30 Poiana Largului 13:30 Targu Ocna
10:20

11:25 Marasesti 11:25 Moinesti 11:25 Moinesti 11:25 Moinesti
10:20

16:28 Caransebes
10:25

13:30 Durau
10:25

16:28 Targu Mures
10:30

13:30 Onesti 13:30 Onesti
10:30

11:25 Adjud 11:25 Comanesti 11:25 Comanesti 11:25 Comanesti
10:30

16:28 Vatra Dornei
10:35

13:30 Comanesti 13:30 Grinties 13:30 Comanesti
10:40

11:25 Covasna 11:25 Covasna 11:25 Covasna 11:25 Bacau
10:40

13:30 Moinesti 13:30 Moinesti
10:50

11:25 Targu Secuiesc 11:25 Roman 11:25 Targu Secuiesc 11:25 Targu Secuiesc
10:50

13:30 Borsec
10:55

11:25 Targu Frumos
10:55

16:28 Resita
11:00

13:30 Simeria 13:30 Fagaras 13:30 Toplita 13:30 Simeria 13:30 Fagaras
11:00

11:25 Brasov 11:25 Brasov 11:25 Brasov 11:25 Pascani
11:00

13:30 Miercurea Ciuc
11:05

16:28 Blaj
11:10

13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Vestem 13:30 Vestem
11:10

11:25 Fagaras 11:25 Fagaras 11:25 Fagaras 11:25 Pascani
11:10

16:28 Sibiu
11:15

13:30 Morareni 13:30 Ramnicu Valcea 13:30 Orastie 13:30 Ramnicu Valcea 13:30 Orastie
11:20

11:25 Motca 11:25 Sibiu 11:25 Sibiu 11:25 Sibiu
11:20

11:25 Sebes 11:25 Sebes 11:25 Sebes
11:25

16:28 Medias
11:30

13:30 Sibiu 13:30 Sebes 13:30 Sibiu 13:30 Sebes 13:30 Reghin
11:30

11:25 Alba Iulia 11:25 Alba Iulia 11:25 Alba Iulia 11:25 Targu Neamt
11:30

16:28 Sebes
11:35

11:25 Teius 11:25 Teius 11:25 Teius
11:35

13:30 Lancram 13:30 Miercurea Sibiului 13:30 Lancram 13:30 Sighisoara 13:30 Miercurea Sibiului
11:40

11:25 Falticeni 11:25 Aiud 11:25 Aiud 11:25 Aiud
11:40

13:30 Targu Mures
11:45

13:30 Alba Iulia 13:30 Sighisoara 13:30 Alba Iulia 13:30 Sighisoara
11:50

11:25 Targu Mures 11:25 Suceava 11:25 Targu Mures 11:25 Targu Mures
11:50

13:30 Falticeni
11:55

11:25 Radauti
11:55

16:28 Alba Iulia
12:00

13:30 Medias 13:30 Medias 13:30 Suceava
12:00

11:25 Turda 11:25 Turda 11:25 Turda 11:25 Gura Humorului
12:00

13:30 Dolhasca
12:05

16:28 Bistrita
12:10

13:30 Veresti 13:30 Teius 13:30 Teius
12:10

11:25 Campulung Moldovenesc
12:10

13:30 Darabani
12:15

16:28 Lugoj
12:20

13:30 Aiud 13:30 Stefanesti 13:30 Aiud
12:20

11:25 Vatra Dornei
12:20

13:30 Botosani
12:25

11:25 Prundu Bargaului
12:25

16:28 Aiud
12:30

13:30 Unirea 13:30 Unirea
12:30

11:25 Nasaud
12:30

16:28 Beclean
12:35

13:30 Gura Humorului
12:35

11:25 Bistrita
12:35

13:30 Turda 13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Turda
12:40

11:25 Beclean
12:40

13:30 Iacobeni
12:45

11:25 Dej
12:50

13:30 Borsa
12:55

16:28 Dej
13:00

13:30 Vatra Dornei
13:00

13:30 Prundu Bargaului
13:10

11:25 Gherla
13:10

16:28 Turda
13:15

13:30 Bistrita
13:15

13:30 Beclean
13:20

13:30 Baia Mare
13:25

16:28 Gherla
13:30

13:30 Dej
13:30

11:25 Cluj Napoca
13:30

13:30 Cluj Napoca
13:35

13:30 Cluj Napoca
13:40

11:25 Bontida
13:40

13:30 Gilau
13:45

13:30 Huedin
13:50

11:25 Baia Mare
13:50

16:28 Cluj Napoca
14:00

13:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca
14:00

11:25 Satu Mare
14:00

16:28 Timisoara
14:10

11:25 Zalau
14:40

16:28 Huedin
15:00

13:30 Negreni
15:00

11:25 Huedin
15:00

16:28 Arad
16:00

13:30 Piatra Craiului
16:00

11:25 Alesd
16:00

13:30 Beius
16:10

16:28 Oradea
17:00

13:30 Alesd
17:00

16:28 Nadlac
17:10

13:30 Oradea
18:00

13:30 Bors
18:30

11:25 Oradea
20:00

13:30 Budapesta
23:00